Перейти до вмісту

Неформалія в Україні

Повідомлень в темі: 224

Опитування: ви хто? (129 користувачів проголосувало)

до кого ви себе віднесете?

1. емо-чка (4 голосів [3.10%])

Процент голосів: 3.10%

2. гоп-ничка (7 голосів [5.43%])

Процент голосів: 5.43%

3. гот-еса (6 голосів [4.65%])

Процент голосів: 4.65%

4. репер-ка (6 голосів [4.65%])

Процент голосів: 4.65%

5. хіпі-хіпічка:) (5 голосів [3.88%])

Процент голосів: 3.88%

6. панк-киня (11 голосів [8.53%])

Процент голосів: 8.53%

7. металюга (22 голосів [17.05%])

Процент голосів: 17.05%

8. цивіл-ка (15 голосів [11.63%])

Процент голосів: 11.63%

9. скін-дівка скіна (1 голосів [0.78%])

Процент голосів: 0.78%

10. інше(описати в темі) (52 голосів [40.31%])

Процент голосів: 40.31%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 07.10.2007 – 19:48

По моєму, людина, що проголошує себе кимось, типу гот чи панк чи ще шось сама себе заганяє у певні рамки і перестає будувати себе як індивідуальність, вона ж намагається постійно відповідати певному стереотипу!

Щодо мене, то одягаюся я у те що мені личить, музику слухаю абсолютно різну, під різний настрій - єдине, шо можу сказати - шансон і попсу типу Корні просто не сприймаю.
:D

Повідомлення відредагував Квіточка: 07.10.2007 – 19:49

• 0

#142 Arise

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 12.10.2007 – 12:50

емо,емо........не,мені просто подобається їх одяг)....а музика - рок....тому так..
  • 0

#143 Jane Mumr

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.10.2007 – 21:23

хм.... не розумію... коли ви говорите про панків, про які рамки можу бути річ, якщо вони проти них протестують...
тим паче, та людина яка є тим чи іншим неформалом,повинна бути сама собою.... вона не повинна казати: о я хочу бути емо і буду слухати їхню музику... НІ, це все не правильно і безглуздо...
треба бути тим ким ти є......і якщо ти виглядаєш "якось не так" і "якось не так" думаєш і дивишся на світ, то вже треба думати хто ж ти є....... наприклад: ти ніколи не визнавав(ла) правил, не любиш прати прибирати і взагалі розпи.дяй..... не важко здогадатися на кого це схоже....
неформал це не той хто ходить,мовляв дивіться на мене я такий(а) сякий(а),я неформал і т. д.....
неформал справді той хто просто інший.......той хто не буде цим хизуватися.....той хто до кінця життя залишиться "не таким"....
це моя думка...ваше право думати інакше.... просто про неформалів так судити через вискочок які себе так виставили,тіпа вони такі... не думаю що це справедливо по відношенню до справжніх....
  • 0

#144 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Кам`янець - Подільський

Відправлено 12.10.2007 – 21:30

Слухаю метал, але стиль быльше на репера схожий :blink:
  • 0

#145 Jane Mumr

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 12.10.2007 – 21:48

не знаю..... в мене свій стиль..... ношу що хочу... що під руку попадеться.... здебільшого вдягнена як пацанка....
слухаю гранж,панк і альтернативу
  • 0

#146 Lixomanka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 13.10.2007 – 23:42

Перегляд дописуJane Mumr (12.10.2007 21:23) писав:

хм.... не розумію... коли ви говорите про панків, про які рамки можу бути річ, якщо вони проти них протестують...
тим паче, та людина яка є тим чи іншим неформалом,повинна бути сама собою.... вона не повинна казати: о я хочу бути емо і буду слухати їхню музику... НІ, це все не правильно і безглуздо...
треба бути тим ким ти є......і якщо ти виглядаєш "якось не так" і "якось не так" думаєш і дивишся на світ, то вже треба думати хто ж ти є....... наприклад: ти ніколи не визнавав(ла) правил, не любиш прати прибирати і взагалі розпи.дяй..... не важко здогадатися на кого це схоже....
неформал це не той хто ходить,мовляв дивіться на мене я такий(а) сякий(а),я неформал і т. д.....
неформал справді той хто просто інший.......той хто не буде цим хизуватися.....той хто до кінця життя залишиться "не таким"....
це моя думка...ваше право думати інакше.... просто про неформалів так судити через вискочок які себе так виставили,тіпа вони такі... не думаю що це справедливо по відношенню до справжніх....
Повністю з тобою згодна.

Люди, хто зробив опитуванння, бо я тільки тему розпочала. А тепер через це опитування мінус отримала, не добре якось.
  • 0

#147 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 14.10.2007 – 00:02

А мене всі бісять. Гопи бісять- бо..та що тут пояснювати. А ті, що відносять себе до неформалів- це частіше всього гопи одягнені по іншому. Принципи в них часто ті самі: вбитись чимось, наїхати на когось. Принаймі я таких дуже багато зустрічала. Є дійсно люди, які чогось вартують, але вони не ходять і не кричать "я неформал!"
  • 0

#148 Марінч

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 14.10.2007 – 23:06

До неформалів ставлюсь пофігістично. Нехай вдягаються, поводять себе так як їм хочеться, допоки це не заважає мені самій. А це буває вкрай рідко. До того ж, справжніх прибічників певної субкультури зустрінеш не так уж і часто. Яскравий приклад - емо. Глянеш, так, здається, на кожному кроці вони, але хіба то справжні емо? Так, перевдягнені цивіли. Неформальність - то, в першу чергу, стан душі, а не стиль одягу.
  • 0

#149 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 15.10.2007 – 00:22

Перегляд дописуLixomanka (14.10.2007 00:42) писав:

Люди, хто зробив опитуванння, бо я тільки тему розпочала. А тепер через це опитування мінус отримала, не добре якось.
Хотів було задля відновлення історичної справедливості поставити тобі "плюс" просто так, але глянув на перший допис і передумав. Вважай, у репутації замість "дурне опитування" має бути написано "дурна картинка". Готи не носять "ірокезів", якщо хто не в курсі.

А загалом поняття "неформал" означає "учасник неформального (незадокументованого, незареєстрованого) руху чи неформальної організації". Себто люди, об'єднані спільними поглядами, ознаками, спільнимими діями і власною загальною назвою - це і є неформали. До таких належать не лише прихильники певних музичних течій, а й футбольні фани (особливо "хулз", бо "ультрас" переважно реєструються), скіни, байкери, скейтери, толкієністи тощо. При бажанні окремим видом неформалів можна вважати й "теревенівців". Як бачите, це зовсім не обов'язково люди, котрі протестують проти певних рамок. Скорше це таки люди, котрі певних рамок дотримуються! Але ці рамки за означенням не є офіційними, тому й не варто говорити, що неформалів їхні рамки обмежують.

Перегляд дописуLeia (26.07.2007 19:09) писав:

гм, я вже легше скажу хто я не є. Отож
1. Я НЕ гопиха, бо я себе хоч трошки поважаю
2. Я НЕ цивілка, бо я не настільки безлика
3. Я НЕ скін, бо я не настільки агресивна. Здебільшого
4.Я НЕ репер, бо я вже виросла
5. Я НЕ хіппі, бо я не настільки добра.
6. Я НЕ панк, бо я не настільки весела.
7. Я НЕ раста, бо я не люблю світла.
О, а можна я це по-своєму перефразую?!
1. ти гот(-еса), бо в тобі проглядається певний снобізм
2. ти гот(-еса), бо маєш (чи приписуєш собі) відповідні зовнішні ознаки
3. ти гот(-еса), бо в суперечках не церемонишся "рубати з плеча" і не схильна подовгу на них заклюватися
4. ти гот(-еса), бо підкреслюєш свою дорослість, але окремі твої риси характерні скорше для дітей
5. ти гот(-еса), бо цинічна
6. ти гот(-еса), бо похмура
7. ти гот(-еса), бо віддаєш перевагу (напів-)темряві

Без образ, коли що...
  • 0

#150 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 15.10.2007 – 07:46

Мій друг ділить суспільство на 3 гілки -- неформалів, гопів і спокійних, так от, я -- спокійний..
  • 0

#151 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 16.10.2007 – 20:09

На даний момент не приписую себе до жодної субкультури...Про це мають казати люди...
Живу з деяким нахилом на готику...
  • 0

#152 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.01.2008 – 16:17

Я емо4ка
  • 0

#153 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 08.01.2008 – 16:46

Я дуро4ка :D
  • 0

#154 Шалена

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 17:38

А де стиль "етно"? Я обожнюю одягатися етно, і відчуваю себе так!
Переважно люди, які вдягаються за певним стилем -- просто виражають себе таким чином. Навіщо ці балачки про *важливо те що в середині*... Не тільки...
Звичайно це не означає, якшо твої думки збігаються з тими, які притаманні мисленню пеного стилю то треба обов'язково так і одягатися...
  • 0

#155 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 08.01.2008 – 17:38

Перегляд дописуjakobz (8.01.2008 16:46) писав:

Я дуро4ка :cool2:
А я дура4ок. Давайте дружити :D
  • 0

#156 Шалена

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 17:43

Перегляд дописуКвіточка (7.10.2007 19:48) писав:

По моєму, людина, що проголошує себе кимось, типу гот чи панк чи ще шось сама себе заганяє у певні рамки і перестає будувати себе як індивідуальність, вона ж намагається постійно відповідати певному стереотипу!

Щодо мене, то одягаюся я у те що мені личить, музику слухаю абсолютно різну, під різний настрій - єдине, шо можу сказати - шансон і попсу типу Корні просто не сприймаю.
:D
Згодна! Ти часом не моя загублена сестра?
  • 0

#157 cartman4000

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 16:05

Я панк, нешодавно купив собі ремінь з скльопкамии, такі ремені зарез почали носити і деякі емо, вкрали у панківю. :happy1:
  • 0

#158 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 11.01.2008 – 18:14

а чому біля Хіппі, стоїть смайлик?
  • 0

#159 rockon20

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.02.2008 – 18:03

Дуже цікаво-хтось себе може віднести на 100% до якоїсь субкультури?Хочеться почути ваші думки.

Що,пошук відмінили?!Теми з"єднала.Cassandra
  • 0

#160 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 05.02.2008 – 18:06

я не належу до жодної з субкультур. взагалі не люблю нічого уніфікованого...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних