Перейти до вмісту

Неформалія в Україні

Повідомлень в темі: 224

Опитування: ви хто? (129 користувачів проголосувало)

до кого ви себе віднесете?

1. емо-чка (4 голосів [3.10%])

Процент голосів: 3.10%

2. гоп-ничка (7 голосів [5.43%])

Процент голосів: 5.43%

3. гот-еса (6 голосів [4.65%])

Процент голосів: 4.65%

4. репер-ка (6 голосів [4.65%])

Процент голосів: 4.65%

5. хіпі-хіпічка:) (5 голосів [3.88%])

Процент голосів: 3.88%

6. панк-киня (11 голосів [8.53%])

Процент голосів: 8.53%

7. металюга (22 голосів [17.05%])

Процент голосів: 17.05%

8. цивіл-ка (15 голосів [11.63%])

Процент голосів: 11.63%

9. скін-дівка скіна (1 голосів [0.78%])

Процент голосів: 0.78%

10. інше(описати в темі) (52 голосів [40.31%])

Процент голосів: 40.31%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 29.07.2007 – 23:22

Ніколи не розумів шаблонних світоглядів. Хоча у підлітковому віці практично усі через це проходять.
  • 0

#102 TiGrA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Львівської обл.

Відправлено 30.07.2007 – 00:42

Перегляд дописуLeia (29.07.2007 23:51) писав:

Замахали. Шойно я вже зо три теми прочитала таких на інших форумах. Гопи-не гопи, нєфори не нєфори. Всі однаково вимахуються. Але отака фігня то вже взагалі:

ТАК, БЛЯХА, ВИ ГОПИ, бо нормальна людина того слухати не буде. Ніколи. НІКОЛИ. Кожен в кого мозок ше не впав в повний ступор розуміє шо це саме паршиве ЛАЙНО, а якшо ти не розумієш- то ти ГОП.

можу поспорити...., що даже презедент не слухає нефорську музику, бо це є дурість, а слухає нормальну, як усі нормальні люди. Бо неформали - це не такі як усі!!!
  • 0

#103 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 30.07.2007 – 07:49

TiGrA
ПрезИдент слухає шансон? :rolleyes:
і що по-твоєму неформальна музика?
  • 0

#104 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 30.07.2007 – 09:01

Перегляд дописуTiGrA (30.07.2007 00:42) писав:

можу поспорити...., що даже презедент не слухає нефорську музику, бо це є дурість, а слухає нормальну, як усі нормальні люди. Бо неформали - це не такі як усі!!!
вибач, ти думаєш, що бути не таким, як всі - погано??? :rolleyes:
  • 0

#105 TiGrA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 30.07.2007 – 09:30

Перегляд дописуCassandra (30.07.2007 09:49) писав:

TiGrA
і що по-твоєму неформальна музика?

це музика яка не підходить під жодний стиль, створена для тих і тими людьми, які відбилися від навколишнього оточення

Перегляд дописуCassandra (30.07.2007 09:49) писав:

TiGrA
ПрезИдент слухає шансон? :unsure:

незнаю точно що він слухає, а впевнений, що готику він точно не слухає :rolleyes:
  • 0

#106 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 30.07.2007 – 09:34

Перегляд дописуTiGrA (30.07.2007 09:30) писав:

це музика яка не підходить під жодний стиль, створена для тих і тими людьми, які відбилися від навколишнього оточення
незнаю точно що він слухає, а впевнений, що готику він точно не слухає :rolleyes:
впевнена, що шансон він теж не слухає! :unsure:
а чому б не готику..? президент гот... було б непогано... :cool2: ой смішний ти, TiGrA ! :yes:
  • 0

#107 TiGrA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 30.07.2007 – 09:39

Перегляд дописуbarashka (30.07.2007 11:34) писав:

впевнена, що шансон він теж не слухає! :unsure:
а чому б не готику..? президент гот... було б непогано... :cool2: ой смішний ти, TiGrA ! :)

ага... уявляю собі... президент став готом... дурня якась :yes: :rolleyes:
  • 0

#108 SLASH

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 30.07.2007 – 11:08

За МЕТАЛ ! .............. Я !!!! :rolleyes:
  • 0

#109 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 30.07.2007 – 11:20

Перегляд дописуLeia (29.07.2007 22:51) писав:

Замахали. Шойно я вже зо три теми прочитала таких на інших форумах. Гопи-не гопи, нєфори не нєфори. Всі однаково вимахуються. Але отака фігня то вже взагалі:

ТАК, БЛЯХА, ВИ ГОПИ, бо нормальна людина того слухати не буде. Ніколи. НІКОЛИ. Кожен в кого мозок ше не впав в повний ступор розуміє шо це саме паршиве ЛАЙНО, а якшо ти не розумієш- то ти ГОП.
"мальчікі да ви нальотчікі..." - доречі досить прикольна пісенька ШАНСОНУ))))) саме паршиве лайно є в будь-якій субкультурі. Нормальна людина не буде слухати панк - бо це гівно, нормальна людина не буде слухати готику - бо це гівно, нормальна людина не буде слухати реп, бо це гівно і т.п. по стилям в опитуванні. Нормальна людина буде слухати джаз, класику етсетра... тоді всі нєфори шо ненормальні?... Є така фішка як якість музики і вона є всюди, навіть у шансоні. Так що не тре розвивати в собі однобокість:rolleyes:
  • 0

#110 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 30.07.2007 – 11:30

Перегляд дописуTiGrA (30.07.2007 10:30) писав:

музика яка не підходить під жодний стиль? ти хоч думаєш що ти написав? музика і є стиль.стиль висловлення.про реалії життя,а не про зону,і пофіг що в кожній пісні Круга є згадка про маму.(с)

Цитата

Життя - не поле перейти...(с).Полинове Поле
- готика,ще й doom.
А ти мислиш шаблонно.Навіть не намагався вникнути в суть субкультур.Вони не такі як усі,вони не є сіра маса,для них не є метою життя випити 100 грам в п`ятницю з компанією під пісні Круга та потанцювати під Потапа.Вони оригінальні,тобто особливі.Вони не ділять людей по критерію п`є багато - значить крутий,а той зовсім не п`є - значить хворий.Вони хоч іноді замислюються над своїм існуванням,і намагаються хоч щось спробувати змінити,осмислити та усвідомити.
Це я про справжніх неформалів,а не про пазЬорів.
  • 0

#111 x_bulba_x

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 280 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 30.07.2007 – 21:48

чесно кажучи, я не ставлю на собі штампів тої чи іншої субкультури
  • 0

#112 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 02.08.2007 – 10:50

ого, аж 4 панка... :angry1:
неформалом зараз вважається той, хто носить прибамбаси і б"є вікна пляшками. хоча це ніякі не нефори а найзвичайнісінькі гопи. неформалом треба бути у душі.
а сучасний рок? це навіть поп-роком назвати не можна! попса суцільна, різниця в тому, що грається вона під бас-гітару, а не під "бум-цик-цик".
і взагалі всі пвшли від панків - готи, емо... і все це галімі понти. іхмо
  • 0

#113 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.08.2007 – 09:52

Перегляд дописуInferna (30.07.2007 12:20) писав:

"мальчікі да ви нальотчікі..." - доречі досить прикольна пісенька ШАНСОНУ))))) саме паршиве лайно є в будь-якій субкультурі. Нормальна людина не буде слухати панк - бо це гівно, нормальна людина не буде слухати готику - бо це гівно, нормальна людина не буде слухати реп, бо це гівно і т.п. по стилям в опитуванні. Нормальна людина буде слухати джаз, класику етсетра... тоді всі нєфори шо ненормальні?... Є така фішка як якість музики і вона є всюди, навіть у шансоні. Так що не тре розвивати в собі однобокість:D
нормальна людина? а що це таке і з чим його їдять? я особисто люблю з зеленим горошком і цибульно-капустним конгломератом...
якась стандартизація, прокрустика, давайте всіх засовувати а кісь мірила, і нормалізувати...
як на мене головне знайти розуміння, побачити філософію, особливо це стосується некомерційної музики, крайнє самовираження, яке, доречі, стандарт не сприйме, всетаки більшість з середньостатистичними данними(ширина напіввисоти в розподілі) слухають комерційну подавалку, яка не несе нічого особливого, туди не вкладають нічого справжнього...
я за свідомість, якщо слухати метал, панк, грайнд, джаз, следж, рок то мати якусь філософію, а не просто йти в стаді...
хоча думаю якщо потрапив на цей форум, то це вже щось нестандартне, думаю кожен особливий, ну і взагалі кожна людина особлива, а на цьому форумі думаю навіть ще більш;)

Повідомлення відредагував Katod: 03.08.2007 – 09:52

• 0

#114 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 03.08.2007 – 10:32

Чесно скажу мене оці неформальні субкультури задовбали !!! Ходять не то бомжики, напруть на себе... хто його зна... і типу модні і дивляться на всіх типу глянь я ж ємо... чи ще щось таке. Що не буть одягають, аби відповідати їхньому стилю. От вчора вроді гарненька невисока, худенька дівчинка іде. І ті чорно рожевий ємовський прикид їй зовсім не пасує, тим більше одразу видно що шукала все щоб відповідати тому стилю... Тим більше оці ємо- сопельки мені не подобаються... :D Я описала саме цю субкультуру, бо це ніби нова хвиля серед молоді... так як раніше були панки чи репери. Щодо інших субкультур і угрупувань я відношусь майже нейтрально, вони ж мені нічого поганого не зробили. От тільки не подобається коли вони дивляться на таких простих - гражданських як на інопланетян, як на село чи ще щось подібене.

Не потрібно мене осуджувати, ліплячи мені мінуси це моя думка...
  • 0

#115 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 03.08.2007 – 10:44

Ха.... Я РЕПЕР....
  • 0

#116 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.08.2007 – 11:10

Перегляд дописумалеча (3.08.2007 11:32) писав:

Чесно скажу мене оці неформальні субкультури задовбали !!!
чогось згадав, вчора я вертався додому десь біля першої ночі, ніс ресурси деякі, ну і взагалі був невеликий обмін свідомістю перед тим, але я йду, і в невеликому завулку стояла зграйка собак, не лижала, а стояла на лапах, і всі дивилися на мене, незводили погляду на всьому відрізку як я йшов, а коли я зник за рогом, почали гавкати, з одного боку, коли я йшов було трішки моторошно, а з іншого теж неформали, такими народилися, і теж гавкають коли небачать
  • 0

#117 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 04.08.2007 – 22:59

сьогодні присів мило на лавочці де сидів охоронець і 2 будіфника
(я був в шортах кеди бег чорна футболка)
і тута один питає "ти нєфор"
я кажу "вільна людина я "
а він " да ну а знаєш хто такі Емо?"
я "підсубкультура"
"нє емо це емоційні..."
"ум"
"а занеш в шо вони одягаються?"
"та нє ненаю"
" в чорно-рожеве ти емо?"
(в руках в мене швепс з грейфрутом)
" а я підхожу під опис?"
"да вон" і тикає на швеп

отакий анекдот

і ше одне емо це попса
готика попса (стало)
ну якшо Бамхеди вже субкультура")))

вся музика "гафно" тре рости догори
  • 0

#118 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.08.2007 – 23:47

Зхарили дайте жити своїм життям... Нефори не нефори панки репери... Вони теж люди. Кожна людина унікальна... А вам не пофіг то вибір людей гопи теж зробили свій вибір.. Прапор в руки..
  • 0

#119 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 08.08.2007 – 00:20

не читав вищенаписаних постів......хочу вже спати..........це якшо я повторюсь
по темі: опитування дуже шаблонне і не включає й 30%, а то й менше відсотків всіх можливих варіантів "неформальних типів особистості"
починав з хардкору, ню-металу.потім пішов панк, поп-панк, фанк...зара акустика, "не електричні музінструменти"......та й взагалі......тепер коли став доросліший.хоча всього якихось 3 роки минуло....слухаю тепер все(зі стилів, ну майже), але другий раз включаю тіки "обране", те що припало до душі, і приносить справжнє задоволення від прослуховування.

щодо одягу: тих 3 роки назад-"малий і дурний"-ги,правдива самокритика і самооцінка......часто дивився на інших, копіював...це тривало десь 5-9 місяців.....потім минуло, став мудріший(в пляні самостійного вибору власного стилю)..........зара ніким себе не вважаю.......хоча багато хто, подивившись на мій стиль одягу називає мене "нефаром".........імхо, хай собі називають

ситуація в країні.....ведуться на модою...якщо це в "дитини" за рік два минає-так воно і є, якщо продовжується 3-4 роки-людина знайшла себе і це добре. їй добре такою яка вона є, вона й сама бачить якої не потрібно бути, щоб тебе вважали за "малу дитину".з віком приходить мудрість і ти можеш на 100% захистити свої вподобання, смаки, улюблену музику, одяг, світогляд.....і сказати кожному, хто не шарить майже нічого в "неформатності/-льності" і тицяє на тебе "о, втикни, нєфар!".....поговори з рукою! п.с. перед тим добряче втюхати чому той був неправий.

мир, брати! ;) з.і. сестри також B)
  • 0

#120 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.09.2007 – 18:44

на мою думку, ті неформали, що зараз заполонили вулиці - це вимахування,невігластво (бо багато навіть ній не знають про субкультуру, які вони ніби представляють) і,що найгірше, мода. Тобто виходить так, що неформалізм став попсою :blink:
Неформалізм - це стан душі.. людина, що виглядає "цивільно" може бути просто найчистішим і найсправжнішим представником готики (наприклад)..
Перші неформали є освіченими,різноманітними, дуже цікавими і начитаними людьми... а те, що зараз на вулицях - це збіговисько... (я не про всіх, прошу зрозуміти мене правильно)
От що мене найбільше дратує, це те, що наприклад в мене в школі була "гатєсса", яка не пила ні молока, не користувалась коректором, бо воно біле.. а насправді ж у готиці існує три кольори - червоний,білий і чорний... і ще вона більше з іншими не спілкувалась, крім "готів"... це дурість! я не маю на увазі дружити зі всіма, але не спілкуватись з людиною, бо їй подобається інша субкультура - це просто рівень нижче плінтуса.. всюди і у кожного можна знайти щось корисне,цікаве і поживне для себе...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних