Перейти до вмісту

Життя. Різні аспекти

Повідомлень в темі: 126

#61 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 522 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 16.02.2007 – 15:17

екзистенціалізм
абсурд
експеримент
да
  • 0

#62 іншА

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:...не з Землі...

Відправлено 17.02.2007 – 01:29

Що на вашу думку є безглуздим у житті ? :( Без чого можна було б спокійно жити , не тратячи на це нерви , час , здоров'я , взагалі, життя , якби його все ж таки не створили ті , що там ,на небі ?
P.S.- Тільки прошу не казати , що в житті нічого безглуздого нема ! Я з цим фактично погоджуюсь , але якщо дивитися на це питання зі сторони тих самих , що на небі. Смертним ж безглуздих речей (явищ , відчуттів , почуттів , процесів і т.д. ) хватає , слід лише прислухатись до розмов у трамваї ... :cool2:
  • 0

#63 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 17.02.2007 – 01:33

Безглузде - то наші поліклініки. Для мене там все безглузде.
Не хочу сказати, що без них все було би краще, але там завжди почуваю себе ніби у якомусь дурдомі. Там діють якісь свої абсурдні правила, які не всім смертним дано знати...

А ще наша зав.каф. Жданова Е.А. - повне безглуздя... Але то таке.
  • 0

#64 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 17.02.2007 – 02:10

безглуздими є багато правил...таких безглуздих,шо аж вони тупими стають!! :( :cool2: :yes:
  • 0

#65 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 17.02.2007 – 02:29

Перегляд дописуПішки_на_небо (17.02.2007 01:26) писав:

Що на вашу думку є безглуздим у житті ? :( Без чого можна було б спокійно жити , не тратячи на це нерви , час , здоров'я , взагалі, життя , якби його все ж таки не створили ті , що там ,на небі ?
P.S.- Тільки прошу не казати , що в житті нічого безглуздого нема ! Я з цим фактично погоджуюсь , але якщо дивитися на це питання зі сторони тих самих , що на небі. Смертним ж безглуздих речей (явищ , відчуттів , почуттів , процесів і т.д. ) хватає , слід лише прислухатись до розмов у трамваї ... :cool2:
почнем з того, що таке "безглуздя", якщо здоровий глузд - це "правильно", "так як має бути", тоді безглуздя просто таки нас оточує навколо........а що воно, так це в більшій мірі для кожного різне.......
  • 0

#66 іншА

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:...не з Землі...

Відправлено 17.02.2007 – 02:40

Перегляд дописуLegum (17.02.2007 02:26) писав:

........а що воно, так це в більшій мірі для кожного різне.......
Ось і я питаю , що на ВАШУ (топто і твою теж) думку є безглуздим у житті ?
Ну ?
  • 0

#67 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 17.02.2007 – 03:12

Перегляд дописуПішки_на_небо (17.02.2007 02:37) писав:

Ось і я питаю , що на ВАШУ (топто і твою теж) думку є безглуздим у житті ?
Ну ?
це субєктивно для кожного, бо для одного це здоровий глузд, для іншого - "безглуздя", але якщо говорити суто від себе - наприклад, для мене це......безпідставно образити невідому мені людину......
  • 0

#68 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.02.2007 – 03:24

Перегляд дописуПішки_на_небо (17.02.2007 01:26) писав:

Люди! ЛЮДИ!!!
  • 0

#69 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 17.02.2007 – 09:28

все або нічого...
  • 0

#70 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.02.2007 – 11:23

Безглуздим є життя , а все інше як наслідок.
  • 0

#71 Ater Magius

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Місто Лева, Вежа Чорнокнижників, пл.Ринок, 47

Відправлено 17.02.2007 – 11:31

Найбезглуздішими є обмеження, котрі людина накладає сама на себе...

Цитата

Безглуздим є життя , а все інше як наслідок.

а життя вцілому безглузде рівно настільки, наскільки цього бажає сама людина
  • 0

#72 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 17.02.2007 – 13:01

Перегляд дописуAter Magius (17.02.2007 11:28) писав:

а життя вцілому безглузде рівно настільки, наскільки цього бажає сама людина
Та ну ? А як тосамообман і життя дійсно безглузде ... :(
  • 0

#73 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 18.02.2007 – 13:20

Безглуздою є виборча система в нашій державі.
З якого боку не підходь, а до влади все одно прийдуть "падонкі"...
А може, це демократія є безглуздістю...
  • 0

#74 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 18.02.2007 – 14:31

найбільше безглуздя це те шо ми старіємо...
а так би хотілось " Вєчна маладой, Вєчна пьяний"....
  • 0

#75 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 18.02.2007 – 15:16

Цитата

Без чого можна було б спокійно жити , не тратячи на це нерви , час , здоров'я , взагалі, життя , якби його все ж таки не створили ті , що там ,на небі ?
без чого,без чого.. :( без того що нам непотрібно....а що нам потрібно ми самі маємо вирішити...
  • 0

#76 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 18.02.2007 – 16:02

Чим далі, тим більше схиляюсь до думки Сократа:
- Жити чи вмирати - нема різниці.
- Так чого ти не вмираєш?
- Бо нема ніякої різниці...
Тобто, життя - це взагалі безглузда штука. Те, що в даний момент для тебе має глузд, з часом його втрачає, те, що не мало - здобуває. І важко, таким чином, сказати, що взагалі в цьому житті не є безглуздим. А насправді - нічого. І знову дивися мої півпідпису... :(
  • 0

#77 Ater Magius

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Місто Лева, Вежа Чорнокнижників, пл.Ринок, 47

Відправлено 18.02.2007 – 22:05

Справді безглуздо - боятися СМЕРТІ.
  • 0

#78 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 18.02.2007 – 22:14

Безглуздою є тема про безглуздість :( . А життя це не безглузда штука - це красивий театр для вищих сил, в якому ми граємо акторами.
  • 0

#79 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 19.02.2007 – 12:43

Какие убеждения о Боге порождают кризис, насилие, убийства и войну?

Во-первых, вы считаете, что Бог нуждается в чём-то.
Во-вторых, вы считаете, что Бог может не получить то, в чём Он нуждается.
В-третьих, вы считаете, что Бог отделил вас от Себя, потому что вы не дали Ему то, в чём Он нуждается.
В-четвертых, вы считаете, что Бог по-прежнему нуждается в чём-то настолько сильно, что Он требует, чтобы вы, будучи отдельными от Него, дали Ему то, в чем Он нуждается.
В-пятых, вы верите, что Бог уничтожит вас, если вы не удовлетворите Его требований.
Эти Пять Заблуждений о Боге принесли больше страданий и разрушений в вашу жизнь, чем все ваши другие убеждения, вместе взятые.

Пять Заблуждений о Жизни, которые порождают кризисы, насилие, убийства и войны, таковы:

1. Люди отдельны друг от друга.
2. Существует нехватка того, что людям нужно для счастья.
3. Чтобы раздобыть то, чего не хватает, людям нужно соперничать друг с другом.
4. Некоторые люди лучше других.
5. Людям свойственно разрешать серьезные противоречия, созданные другими заблуждениями, убивая друг друга.
Эти Пять Заблуждений о Жизни, в сочетании с Пятью Заблуждениями о Боге, составляют смертельную цепь ошибок, которая создала и продолжает создавать до этого самого момента, мир страшной злобы, жестокого насилия, ужасных потерь, неизбывной скорби и непрекращающегося террора.
Вы думаете, что вас терроризируют другие люди, но на самом деле, вас терроризируют ваши верования. Именно их вы должны изменить, если хотите когда-либо реализовать свою мечту о жизни в мире, гармонии и счастье.

Если вы захотите пойти по быстрому пути, вот что вы должны сделать — Я снова повторю Пять Шагов к Миру:
1. Признайте, что некоторые из ваших прежних представлений о Боге и Жизни больше не работают.
2. Признайте, что не до конца понимаете, что такое Бог и что такое Жизнь, и что, если вы поймёте это, всё изменится.
3. Будьте готовы к появлению новых представлений о Боге и Жизни, которые могут изменить образ жизни на вашей планете.
4. Будьте достаточно смелыми, чтобы исследовать эти новые представления и, если они будут созвучны вашей внутренней истине и мудрости, сделать их частью своего мировоззрения.
5. Живите так, чтобы воплощать ваши самые великие и возвышенные убеждения, а не отрицать их.

Эти слова я оставляю вам, эти дары и приношу вам. Они могут навсегда изменить ваш мир.
1. Бог никогда не переставал непосредственно общаться с людьми. Бог общался с людьми и через людей с начала времен. Бог общается с вами сегодня.
2. Каждый человек такой же особенный, как любой другой человек, который когда-либо жил, живёт сейчас или будет жить когда-либо в будущем. Вы все — посланники. Каждый из вас. Вы несёте послание жизни о жизни каждый день. Каждый час. Каждый миг.
3. Ни один из путей к Богу не является более прямым, чем другой. Ни одна религия не является «единственной истинной религией», ни один народ не является «избранным», и ни один пророк не является «величайшим».
4. Бог ни в чём не нуждается. Богу ничего не требуется, чтобы быть счастливым. Бог — это само счастье. Поэтому, Бог ни от кого и ни от чего во Вселенной ничего не требует.
5. Бог — это не необыкновенное Высшее Существо, живущее где-то во Вселенной или за ее пределами, обладающее теми же эмоциональными потребностями и подверженное тем же эмоциональным всплескам, что и люди. Того, Кто Есть Бог, невозможно ранить или повредить Ему каким-либо образом, и Он не нуждается в том, чтобы мстить или карать.
6. Всё, что есть, — это Одно. Есть только Одно, и всё является частью Одного Сущего.
7. Нет таких понятий, как «правильно» и «неправильно». Есть только то, Что Работает, и То, Что Не Работает, в зависимости от того, чем вы стремитесь быть, что сделать и что иметь.
8. Вы не являетесь вашим телом. Вы безграничны и бесконечны.
9. Вы не можете умереть, и вы никогда не будете обречены на вечное проклятие.
Эти утверждения истинны. Эти откровения правдивы. Если вы выберете, вы можете использовать их в качестве одной из опор для создания Новой Духовности.
Однако, в первую очередь, обратитесь к истине, мудрости и любви, которые заключены в вас самих. Проверяйте всё, сравнивая с ними. Измеряйте ими всё.

Доналд Уолш "Беседы с Богом. Новые откровения".

Вибачайте що російською. Як треба для сайту, то перекладу на українську.
  • 0

#80 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 19.02.2007 – 13:00

;) :pardon:
Класний чувак, коли таке пише... Погоджуюсь з усім, що сказано... Не буду пудрити мізки своїми метафізичними доповненнями...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних