Перейти до вмісту

Життя. Різні аспекти

Повідомлень в темі: 126

#101 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 20.02.2007 – 00:33

Добре, перефразую те, що хотів сказати. Завжди є на світі моральні (фізичні, розумові) уроди і є генії (красені, митці). І ніколи перші і другі не будуть рівними. Навіть мій один знайомий (майже) релігійний фанатик визнає, що люди нерівні на цьому світі, але рівні перед Богом.

P. S. Науковець при бажанні зможе замінити і прибиральника, і лісоруба і ще багато кого. Але не навпаки...
  • 0

#102 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.02.2007 – 00:41

Перегляд дописуJarlax (19.02.2007 20:55) писав:

А що, люди по вашому рівні? Ніколи не змирюсь, що п'яниця чуть не бомж прирівнюється до академіка чи художника, бо він, бачте, людина. Завжди є люди кращі і люди гірші.

Ну як люди можуть судити, хто вище: п*яниця чи академік? Вони вже одного разу кричали: "Розіпни його!" Ми знаємо про людей лиш те, що бачимо зовні. А може в душі вони в сотні разів чистіші за нас?
Ми цього не можемо знати, а вирок виносимо. Коли судді несправедливо засуджують невинного, ми обурюємося. А самі?.. Може, ми й не рівні, але не нам про це судити...
  • 0

#103 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 20.02.2007 – 00:49

Перегляд дописуGapochka (20.02.2007 00:38) писав:

Ну як люди можуть судити, хто вище: п*яниця чи академік? Вони вже одного разу кричали: "Розіпни його!" Ми знаємо про людей лиш те, що бачимо зовні. А може в душі вони в сотні разів чистіші за нас?
Ми цього не можемо знати, а вирок виносимо. Коли судді несправедливо засуджують невинного, ми обурюємося. А самі?.. Може, ми й не рівні, але не нам про це судити...

Я не кажу, чисті вони чи брудні в душі. Я говорю, що всі різні і нерівні. А чистота душі - то зовсім інша тема.

P. S. Нерівність визначати за здібностями, а не за "чистотою душі", яку не виміряєш.
P. P. S. Рівність реалізована тільки на теорії, а не на практиці. По-моєму, краще легалізувати і узаконити нерівність, ніж тримати всіх в брехні... Так принаймні вдастся уникнути багатьох спекуляцій і випадків, коли бидло доривається до влади (для прикладу досить навести нашого проффесора прем'єр-міністра).
  • 0

#104 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень

Відправлено 20.02.2007 – 01:14

Та проффесори якраз і дориваються до влади через такі узаконення ;)
А як можна судити, які здібності кращі? Один може бути чудовим математиком, до прикладу, і останнім негідником у ставленні до людей, а інший - простим двірником, але талановитим психологом по життю. Чи за наявністю диплома будемо визначати рівніших серед рівних?
  • 0

#105 ДиСбАлАнС

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ/Київ

Відправлено 20.02.2007 – 12:13

тема нагадує шкільний твір....
тупо на таке відповідати
  • 0

#106 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.02.2007 – 13:43

Як людина говорить що вона думає про життя - то вона говорить про своє відношення до себе в першу чергу.

для мене життя перейшло з існування на можливість розвитку. Я тепер так його сприймаю.
  • 0

#107 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 20.02.2007 – 13:51

підтримую Gapochka, за зовнішні проявом не можна судити хто кращий/гірший, це все безглуздо.
А рівності за здібностями не може бути ніяк. За здібностями може бути нерівність.

А рівність є за потенційними можливостями.

Отож не треба забирати в людей можливоті стати професором, науковцем, генієм, кажучи що він нездара і урод. Це робили зі мною в школі, і я не став...
  • 0

#108 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.02.2007 – 15:10

Перегляд дописуLMax (20.02.2007 13:48) писав:

Це робили зі мною в школі, і я не став...
Ах, он воно що... я ж не знав.
  • 0

#109 Ater Magius

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Місто Лева, Вежа Чорнокнижників, пл.Ринок, 47

Відправлено 20.02.2007 – 17:40

Перегляд дописуGapochka (20.02.2007 01:11) писав:

Та проффесори якраз і дориваються до влади через такі узаконення ;)
А як можна судити, які здібності кращі? Один може бути чудовим математиком, до прикладу, і останнім негідником у ставленні до людей, а інший - простим двірником, але талановитим психологом по життю. Чи за наявністю диплома будемо визначати рівніших серед рівних?

ПІдтримую думку Gapochk'и, і продовжую як закид Джарлаксу: люди можуть бути більш або менш пристосовані до життя і тому їм могло просто не повезти розкрити свої здібності.
Проте не можу втриматись і від закиду Gapoch'ці: то як із тим "негідником у ставленні до людей?" Він теж "рівний"?
  • 0

#110 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 20.02.2007 – 18:35

Перегляд дописуzav (20.02.2007 15:07) писав:

Ах, он воно що... я ж не знав.
не все дано знати відразу, а поступово.

То я не зрозумів ще, ти співчуваєш таким як я був, хочеш підтримати, чи приєднуєшся до пацанюр, які щимлять лохів?
  • 0

#111 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень

Відправлено 20.02.2007 – 19:20

Перегляд дописуAter Magius (20.02.2007 17:37) писав:

то як із тим "негідником у ставленні до людей?" Він теж "рівний"?

А чому ми повинні його судити? Хто зна, може ми ще більші негідники. Себе ж не видно... Я в своєму житті, бувало, засуджувала когось, а потім так соромно було за себе...;) Можна судити про вчинок, а не про людину.
А для себе я визначила одне: якщо в душі засуджуєш якісь вчинки, намагайся так не чинити сам. І буде тобі винагорода. Та не завжди вистачає сили дотримуватись цього правила :pardon:
  • 0

#112 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 20.02.2007 – 23:19

Ні, принципом по життю це точно не може бути.Це скоріше може бути криком душі! Щось на зразок: "Якщо я зміг покинути палити,то чому інші не можуть і вбивають себе?" ;)
:pardon:
  • 0

#113 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 21.02.2007 – 18:31

Цитата

Однако, в первую очередь, обратитесь к истине, мудрости и любви, которые заключены в вас самих. Проверяйте всё, сравнивая с ними. Измеряйте ими всё.
саме з цього треба й починати - з себе, а не думати чи дійсно є хтось кращий чи гірший за мене... не нам судити про нерівність людей ... *маю на увазі духовність, а не матеріальні речі, соц. стан etc.*

і взагалі, коли побачила назву теми: хибні уявлення про життя - була збентежена... не можна судити про хибність уявлень, адже ми не можемо бути впевненими, що істина є тим, в що ми віримо... "нічого пагубнішого для істини немає, ніж 100%-ва впевненість в ній"
  • 0

#114 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 21.02.2007 – 21:00

то ніхто не судить. То бог йому диктував нашими ж мірками, які він там теж обговорив що вони нікудишні. В тій книзі говориться що ми вірим в бога якого не існує. А існує бог такий як він є, про якого ми мало знаєм. Частини істини про нього розкидані в наших релігіях, а частину люди самі надумали.
  • 0

#115 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень

Відправлено 21.02.2007 – 21:51

Цитата

Частини істини про нього розкидані в наших релігіях, а частину люди самі надумали.
тут я абсолютно згодна, тому ніколи не відкидаю постулати інших релігій...

і кажу про "судження" тих, хто обговорює цю тему... а не про зміст частини книги...
  • 0

#116 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень

Відправлено 21.02.2007 – 23:34

якщо ставитися до життя (чи його частин, складових), то вже в якомусь степені гріх... нам дано життя, цей Світ... це все подарунок, яким ми невдоволені і намагаймося знайти безглуздості... це сумно :( але розумію, що тема придумана як стьоб... :)

але веселенькими є штуковини накшталт:

Цитата

Безглуздою є виборча система в нашій державі.
:)
  • 0

#117 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 22.02.2007 – 17:28

Безглуздим є технічний прогрес і соціум взагалі, система освіти є безглуздою... Дайош анархію?!

Нам дають багато непотрібних знань- якщо коняці сувати під ніс воду, а вона пити не хоче - вона не питиме. Так і ми. Нам сують відро під ніс. Дехто п'є через силу, дехто не п'є. А чи не можна лишити відра з різною водою і всі бажаючі напиватимуться за бажанням з любого йому цеберка...

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 22.02.2007 – 17:29

• 0

#118 zloy bober™

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 187 повідомлень
  • Місто:Чорнобиль

Відправлено 22.02.2007 – 17:55

безглуздо мати глузд, бо тоді починаєш думати про безглуздя...
  • 0

#119 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Місто:Київ:)

Відправлено 22.02.2007 – 18:19

хм.....мені здається, що все в житті є безглузддям.....адже все, що людина робить - вона робить для себе, для того,щоб жити краще....це егоїзм....то чи не є він безглузддям??????

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  ______.jpg   28.78К   8 Кількість завантажень:

• 0

#120 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 23.02.2007 – 15:25

Життя-це смайли, смайли, смайли...А все інше-вигадка нашого розуму і суспільних заскоків...
Життя-це просто слово, яким людина визначає щось для неї незрозуміле, бо все має бути назване...
Життя-це ілюзія когось вищого, де ми здобуваєм плюси або мінуси, від яких визначиться якість нашої вічності
( теж ще одне слово, яким люди визначають те, що буде після смерті)
Отак...а якщо говорити серйозно, то життя-це пошуки чогось або когось(сенсу, кохання, Бога)

Повідомлення відредагував чайка: 23.02.2007 – 15:26

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних