Перейти до вмісту

Теорія Про Походження Землі Потерпіла Крах

Повідомлень в темі: 23

#21 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2350 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 25.10.2009 – 03:54

Перегляд дописуВасиль (14.10.2009 15:47) писав:

Спростування помилкової тези

Навпаки, наш Всесвіт виник внаслідок Великого вибуху саме того Всесвіту, який був перед Великим вибухом. Так що теорія походження Землі підтвердилась, а не потерпіла крах!

Ее, Ваша теорія має деяку неточність, оскільки вона веде до нескінченності причин, тому що виникає питання: звідки зявився той існуючий Всесвіт?
  • 0

#22 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.10.2009 – 00:30

Перегляд дописуAmarok (25.10.2009 03:54) писав:

Ее, Ваша теорія має деяку неточність, оскільки вона веде до нескінченності причин, тому що виникає питання: звідки зявився той існуючий Всесвіт?
та теза не мала мети сказати, що ось, світ виник звідти і звідти, просто малося наувазі, що якісь там теорії які терплять крах, терплять крав в умах які самі терплять той самий крах:rolleyes:

ну і взагалі, неважки видіти (як казав мій викладач з квантів і класмєху), що взівся попередній світ ще з попереднішого
  • 0

#23 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 26.10.2009 – 01:36

Перегляд дописуKatod (25.10.2009 18:30) писав:

та теза не мала мети сказати, що ось, світ виник звідти і звідти, просто малося наувазі, що якісь там теорії які терплять крах, терплять крав в умах які самі терплять той самий крах:rolleyes:

ну і взагалі, неважки видіти (як казав мій викладач з квантів і класмєху), що взівся попередній світ ще з попереднішого

ага, тоді виходить що всесвіти вони безкінечні, завжди якісь народжуються а якість вмирають, так? ;)
  • 0

#24 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 26.10.2009 – 11:32

Перегляд дописуAmarok (25.10.2009 03:54) писав:

Я думаю, що він взявся з конденсації кварк-глюонної плазми, але поки що ми цього не можемо перевірити експериментально.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua