Перейти до вмісту

Пірсинг,татуювання

Повідомлень в темі: 650

Опитування: кількість (190 користувачів проголосувало)

скільки в вас сережок, незалежно від розміщення на тілі?

1. -1(пояснити як це) (10 голосів [5.26%])

Процент голосів: 5.26%

2. 0 (76 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

3. 1 (13 голосів [6.84%])

Процент голосів: 6.84%

4. 2 (49 голосів [25.79%])

Процент голосів: 25.79%

5. 3 (15 голосів [7.89%])

Процент голосів: 7.89%

6. 4 (12 голосів [6.32%])

Процент голосів: 6.32%

7. 5 (5 голосів [2.63%])

Процент голосів: 2.63%

8. 6 (3 голосів [1.58%])

Процент голосів: 1.58%

9. 7 (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

10. 8 (2 голосів [1.05%])

Процент голосів: 1.05%

11. 9 (1 голосів [0.53%])

Процент голосів: 0.53%

12. 10 і більше (4 голосів [2.11%])

Процент голосів: 2.11%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#241 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 31.07.2007 – 19:06

Перегляд дописуChily (31.07.2007 19:56) писав:

Topper, чи ти не зрозумів, Ластівка взагалі проти тату, а ти питаєш де майстеру свою майстернісь виточувати ))
Доречі... кілька днів тому зрозуміла,що хочу ще одне тату. І так хочу, що не може (таке саме відчуття було і пере першим).
А думала, що зупинилася... ))
Chily, як то кажуть голодний ситого не розуміє :angry1: Поки я ліпив букви докупи тут вже цілий кулоквіум засів :D Ха-ха ломка почалась <_< Буш "розвивати" свого дракончика чи шось новеньке? Вибране чи буш по-каталогу шукати?
  • 0

#242 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 31.07.2007 – 19:23

Нє, Chily, дуель так дуель ......поїхали? Небезпека!
Часто небезпека пов'язана з тим, що проколювання ділянок тіла здійснюється самотужки або так званими фахівцями, які навчилися цієї справи від друзів, з журналів чи відео і їм бракує підготовки. Тому вони, буває, не дотримуються правил гігєни і недостатньо знають анатомію. А це серйозна проблема, адже проколом невідповідного місця можна спричинити надмірну кровотечу або ж завдати довгочасної шкоди ураженням віповідного нерва.

Існує також небезпека зараження через нестерильні інструменти гепатитом, СНІДом, туберкульозом та правцем. Лікарі вважають, що проколювання носового чи вушного хрящів набагато небезпечніше за проколювання мочки вуха оскільки в разі інфекції можна цілковито втратити верхню ділянку вушного завитка. Тоді як вставляння цвяшків у ніс може призвести до інфекції, котра легко передається у мозок через сусідні кровоносні судини.

Ротовий пірсинг може призвести до втрати чутливості язика, смакових властивостей, тривалої кровотечі, надщерблення зубів, посиленого слиновиділення, пошкодження ясен, дефектів мовлення, а також до проблем з диханням, пережовуванням та ковтанням
  • 0

#243 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 19:36

Перегляд дописуЛастівочка (31.07.2007 20:23) писав:

Нє, Chily, дуель так дуель ......поїхали? Небезпека!
Часто небезпека пов'язана з тим, що проколювання ділянок тіла здійснюється самотужки або так званими фахівцями, які навчилися цієї справи від друзів, з журналів чи відео і їм бракує підготовки. Тому вони, буває, не дотримуються правил гігєни і недостатньо знають анатомію. А це серйозна проблема, адже проколом невідповідного місця можна спричинити надмірну кровотечу або ж завдати довгочасної шкоди ураженням віповідного нерва.

Існує також небезпека зараження через нестерильні інструменти гепатитом, СНІДом, туберкульозом та правцем. Лікарі вважають, що проколювання носового чи вушного хрящів набагато небезпечніше за проколювання мочки вуха оскільки в разі інфекції можна цілковито втратити верхню ділянку вушного завитка. Тоді як вставляння цвяшків у ніс може призвести до інфекції, котра легко передається у мозок через сусідні кровоносні судини.

Ротовий пірсинг може призвести до втрати чутливості язика, смакових властивостей, тривалої кровотечі, надщерблення зубів, посиленого слиновиділення, пошкодження ясен, дефектів мовлення, а також до проблем з диханням, пережовуванням та ковтанням
Сонечко, вовка боятись - в ліс не ходити :angry1: Якшо людина шось хоче то вона собі то зробить і ніякі відговорки такі як ти пропонуєш - не поможуть :D Блін та з таким розкладом як ти наводиш взагалі на вулицю не виходити, бо машина зіб"є, або цегла на башку впаде... В тебе є офіційна статистика летальних(всяких заражень і тд.) випадків під час пірсінгу чи тату??! Отожбо! <_<
  • 0

#244 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.07.2007 – 20:35

Перегляд дописуЛастівочка (31.07.2007 18:14) писав:

Не розумію такої "краси" :angry1:
А ви спробуйте почати з тези "про смаки не сперечаються"©.
  • 0

#245 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 31.07.2007 – 21:22

Перегляд дописуzav (31.07.2007 21:35) писав:

Заве, йди зроби собі брейн-пірсінг, чи тату десь і дай мені спокій твої придирки стомили.
Topper - дискусію припиняю
  • 0

#246 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 31.07.2007 – 23:47

Ластівочка
Ну ти ж сама хотіла не сваритися... а продовжуєш тему і після того, як я сказала тобі, що якщо ти чогось не приймаєш, то не значить, що воно не має право на існування...
Навіщо дуель?
Я тобі просто поясню, що небезпека при татуюванні чи пірсингу існує, але тільки у тому випадку, коли все це робиться чи у антисанітарних умовах, чи некваліфікованими майстрами, чи не майстрами взагалі.
Тобто, це залежить вже від того, що обере людина, яка хоче модіфікувати своє тіло. Якщо вона нерозсудливо до цього процесу відноситься - звичайно це небезпечно.
За прикладом далеко ходити не треба - у мене проколотий язик. Це робила майстер-лікарка у відомому салоні, яка перевірила мій вік та провела зі мною попередню розмову про цей вид пірсингу. Мені було надано безкоштовні консультації на період заживання пірсингу, і все це під відповідалність майстра.
А якщо хтось проколює собі щось вдома, голкою, без стерилізації, і т.д. - то місків у тої людини нема, і це небеспечно.

Перегляд дописуTopper (31.07.2007 20:06) писав:

Ха-ха ломка почалась :D Буш "розвивати" свого дракончика чи шось новеньке? Вибране чи буш по-каталогу шукати?
Ні, із "задньою" частиною тіла я закінчила, там вже є дракон і це його територія )))) Якщо на спині ще щось наліпити - це буде пеербор. Вже знаю який малюнок, сама його зроблю. Це навіть не малюнок, а просто його контур. і десь 2-3 квадратних сантиметрів буде тату. Ось так хочу. Перше тату було великим, друге буде мале )

Перегляд дописуzav (31.07.2007 21:35) писав:

Ось!!! :angry1:
  • 0

#247 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень

Відправлено 01.08.2007 – 00:17

Перегляд дописуKatod (31.07.2007 15:13) писав:

взагалі опитуванням я хотів навести статистику серед дівчат, чи є зараз такі що взагалі, навіть вуха не проколували, оце крупна флуктуація....
я думаю, якщо в тебе був апендецит, а потім його вирізали, то можна вважати -1, о може вухо відрізали, чи може навіть якусь дирочку лишню зашили, може навіть відкритий перелом був, і все обійшлося...

ну то скажи як порахувати коли. була дзюрка в вусі, але вона заросла.. тобто її ніби то нема, але вона ж то ще Є, :angry1:
  • 0

#248 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 02.08.2007 – 10:44

у мене стандартно - одна сережка в лівому, три в правому вусі. колись проколола булавками (мається на увазі по дві дирки у кожному вусі - проколота мочка і хрящ, а булавка застібається). мені подобадлсь, але під час гри у мадбой і страйкбол розідрали нах до крові. довелось зняти. а ще хочу проколоти язик. правда, кажуть, що цілуватись не прикольно. порадьте?..
  • 0

#249 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 02.08.2007 – 10:54

Скажіть, де ві Львові є нормальний татусалон, а то я знав один,здається на Дорошенка - то він десь пропав?
  • 0

#250 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 12:23

Перегляд дописуsagitta (2.08.2007 11:44) писав:

а ще хочу проколоти язик. правда, кажуть, що цілуватись не прикольно. порадьте?..
:angry1: іржу-неможУ )))))
тобі перший тиждень неприкольно буде їсти та розмовляти))) а на те, що кажуть про цілуватися - забий. У мене 3 роки язик проколотий - скарг не поступало, тільки схвальні відгуки))))
  • 0

#251 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 18:29

Перегляд дописуChily (2.08.2007 13:23) писав:

;) іржу-неможУ )))))
тобі перший тиждень неприкольно буде їсти та розмовляти))) а на те, що кажуть про цілуватися - забий. У мене 3 роки язик проколотий - скарг не поступало, тільки схвальні відгуки))))
А до того як проколола язик, не було схвальних відгуків? ;) :) Тре буде при нагоді спробувати, мож справді пірса в язику покращує відчуття, а мо власник проколеного язика вправно керує ним :D :)
  • 0

#252 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 21:39

Topper
А "уздєчку" проколоти не хочеш? Також нові відчуття і всьо такоє :D

А якщо по темі, то я хочу брову пробити.........
  • 0

#253 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 02.08.2007 – 21:53

Перегляд дописуЛастівочка (31.07.2007 17:14) писав:

25-річний киянин Юрій Калмиков працює бодимодифікатором — робить тату та пірсінг. . Хвалиться своїм тілом. Його руки, голова та шия — в тату, у вухах великі круглі сережки, під нижньою губою — пірсинг, а язик розрізаний навпіл. Юрій каже, розріз робив знайомий лікар. Цікавлюся, чи правда, що з роздвоєним язиком приємніше цілуватися.
— Різниця є, — говорить він. — Особливо, хто вміє ворушити кінчиками язика. Але я не вмію.
Чоловік розтягує собі вухо й сміється. Хвалиться, що в дірку може пролізти невелика апельсинка.

Зображення

Не розумію такої "краси" :D
я цього чувака по-тєлєку бачив, він якомусь панку татуявання робив.
  • 0

#254 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 21:54

Перегляд дописуDickNose(Sic) (2.08.2007 22:39) писав:

Topper
А "уздєчку" проколоти не хочеш? Також нові відчуття і всьо такоє ;)
А то ти до чого написав? Я не писав шо хочу собі шось проколоти :D
  • 0

#255 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 04.08.2007 – 11:42

ясно. а проколювала самотужки чи в салоні якомусь? бо я хо сама, у мене грошей мало. до речі, скільки коштує?
  • 0

#256 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 04.08.2007 – 12:14

Відповідь 0
  • 0

#257 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 04.08.2007 – 15:36

Скільки коштує вивести татуювання?
  • 0

#258 Alloyz

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 04.08.2007 – 18:56

Я також жодної штучної дірки на тілі не маю)))
  • 0

#259 TiGrA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Львівської обл.

Відправлено 04.08.2007 – 19:05

немаю жодної сережки і не хочу мати і тату також не люблю :)
  • 0

#260 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 04.08.2007 – 20:55

От ви всі кажете- краса, краса. Але суть експериментів над тілом полягає не в тому, як це виглядає. Вона полягає в тому як ти це проходиш. Головне- не мати дірку, а ЗРОБИТИ дірку. Відчути то, витримати. Іноді в мене виникає таке що треба щось проколоти. Не знаю. Це психологічне.
Татуювання- це взагалі окрема тема. Метелик на задниці- це не справжнє тату це просто випандрьож. Справжнє- це твоя філософія, це те чим ти живеш і як ти живеш. Це те куди ти йдеш і те в що ти віриш.
Я не розумію як можна робити тату під наркозом. Це потрібно витримати, це треба пережити. Це ритуал проходження через біль. Ритуал, який був у всіх культурах і від якого нікуди не дінешся.
Я хочу зробити собі тату сама. Це насправді тру. Але це можливо хіба в якомусь місці до якого я зможу дотягнутись. А так то треба шукати справді хорошого художника, який розуміє тебе і твої погляди.
Ну і просто справжній хардкор- скарифікація. Це вже просто магія якась.

Повідомлення відредагував Leia: 04.08.2007 – 20:59

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних