Перейти до вмісту

Пірсинг,татуювання

Повідомлень в темі: 650

Опитування: кількість (190 користувачів проголосувало)

скільки в вас сережок, незалежно від розміщення на тілі?

1. -1(пояснити як це) (10 голосів [5.26%])

Процент голосів: 5.26%

2. 0 (76 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

3. 1 (13 голосів [6.84%])

Процент голосів: 6.84%

4. 2 (49 голосів [25.79%])

Процент голосів: 25.79%

5. 3 (15 голосів [7.89%])

Процент голосів: 7.89%

6. 4 (12 голосів [6.32%])

Процент голосів: 6.32%

7. 5 (5 голосів [2.63%])

Процент голосів: 2.63%

8. 6 (3 голосів [1.58%])

Процент голосів: 1.58%

9. 7 (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

10. 8 (2 голосів [1.05%])

Процент голосів: 1.05%

11. 9 (1 голосів [0.53%])

Процент голосів: 0.53%

12. 10 і більше (4 голосів [2.11%])

Процент голосів: 2.11%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#221 Ooksanoochka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 26.07.2007 – 21:22

Не знаю... мені більше подобається на комусь,а не на мені.Хотілось би мати шось таке,але як уявлю який то біль, то зразу ця думка покидає мою голову! :kozak:

Не знаю... мені більше подобається на комусь,а не на мені.Хотілось би мати шось таке,але як уявлю який то біль, то зразу ця думка покидає мою голову! :cry:
  • 0

#222 maybe*

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:українське місто Київ

Відправлено 30.07.2007 – 21:53

Перегляд дописуChily (26.07.2007 15:26) писав:

такий малий та охайний )) а ти будеш його розширювати (збільшувати, чи як воно там називається)?

ні не планую..
мене поки влаштовує.ось коли дівчата кажуть,що малий і охайний - це круто! :rolleyes: а коли телепається таке,що аж вухо відривається,то це не круто)це тупо потім буде
  • 0

#223 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 31.07.2007 – 00:52

Перегляд дописуmaybe* (30.07.2007 22:53) писав:

ні не планую..
мене поки влаштовує.ось коли дівчата кажуть,що малий і охайний - це круто! :rolleyes: а коли телепається таке,що аж вухо відривається,то це не круто)це тупо потім буде
а мені завжди було цікаво, от як буде виглядатитонель, що звисає до плечей, коли його зняти ... у вузол вухо зав"язувати, чи що? ))
  • 0

#224 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.07.2007 – 01:01

-1 це так. що було, але вже нема...
  • 0

#225 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 03:02

Перегляд дописуmaybe* (25.07.2007 18:15) писав:

ось я
Нарешті звидів твій тунель... в мене помоєму чуть більший був! Доречі а чьо він такий чорний? З якого меалу в тебе, бо в мене титановий був...В тебе в одному вусі чи в двох?

Перегляд дописуChily (31.07.2007 01:52) писав:

а мені завжди було цікаво, от як буде виглядатитонель, що звисає до плечей, коли його зняти ... у вузол вухо зав"язувати, чи що? ))
В мене після того як перестав носити тунель, добрих років3-4 пройшли, сірник мона пропхати :unsure: :rolleyes:
  • 0

#226 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 14:13

взагалі опитуванням я хотів навести статистику серед дівчат, чи є зараз такі що взагалі, навіть вуха не проколували, оце крупна флуктуація....

Перегляд дописуivansstef (31.07.2007 02:01) писав:

-1 це так. що було, але вже нема...
я думаю, якщо в тебе був апендецит, а потім його вирізали, то можна вважати -1, о може вухо відрізали, чи може навіть якусь дирочку лишню зашили, може навіть відкритий перелом був, і все обійшлося...
  • 0

#227 maybe*

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Місто:українське місто Київ

Відправлено 31.07.2007 – 16:59

Перегляд дописуChily (31.07.2007 01:52) писав:

коли його зняти ... у вузол вухо зав"язувати, чи що? ))
мене така перспектива не захоплює..тому і не розширюю

Перегляд дописуTopper (31.07.2007 04:02) писав:

Доречі а чьо він такий чорний? З якого меалу в тебе?В тебе в одному вусі чи в двох?

він з чорного металу якогось..
тунель в одному вусі ставив,бо одне було проколоте.раніше просто гвіздок був у мене.а інше не захотілось пробивати спеціально для тунелю
  • 0

#228 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 31.07.2007 – 17:14

25-річний киянин Юрій Калмиков працює бодимодифікатором — робить тату та пірсінг. . Хвалиться своїм тілом. Його руки, голова та шия — в тату, у вухах великі круглі сережки, під нижньою губою — пірсинг, а язик розрізаний навпіл. Юрій каже, розріз робив знайомий лікар. Цікавлюся, чи правда, що з роздвоєним язиком приємніше цілуватися.
— Різниця є, — говорить він. — Особливо, хто вміє ворушити кінчиками язика. Але я не вмію.
Чоловік розтягує собі вухо й сміється. Хвалиться, що в дірку може пролізти невелика апельсинка.

Зображення

Не розумію такої "краси" :angry1:
  • 0

#229 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 17:27

пірсинг на варто робити у важкодоступних місцях :angry1:
  • 0

#230 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 17:41

Перегляд дописуЛастівочка (31.07.2007 18:14) писав:

Цікавлюся, чи правда, що з роздвоєним язиком приємніше цілуватися.
— Різниця є, — говорить він. — Особливо, хто вміє ворушити кінчиками язика. Але я не вмію.
Чоловік розтягує собі вухо й сміється. Хвалиться, що в дірку може пролізти невелика апельсинка.

мабуть не змогла поцілувати "такий язик". якось воно стромно.
та то ще не вища форма збочення у модифікаторів тіла, роздвоєний язик - просто забавка у порівнянні з "Брейн-пірсингом"
  • 0

#231 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 31.07.2007 – 17:54

Пірсинг на дівчатах це якесь страхіття. Складається враження що після першої не-туди-куди-треба-засунутого куска металу у них перепалюється інстинкт прекрасного і далі - більше. Ідеалом краси стає Баба Яга.

Сумно, любі друзі :angry1:
  • 0

#232 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 31.07.2007 – 18:04

Перегляд дописуЛастівочка (31.07.2007 17:14) писав:

25-річний киянин Юрій Калмиков працює бодимодифікатором — робить тату та пірсінг. . Хвалиться своїм тілом. Його руки, голова та шия — в тату, у вухах великі круглі сережки, під нижньою губою — пірсинг, а язик розрізаний навпіл. Юрій каже, розріз робив знайомий лікар. Цікавлюся, чи правда, що з роздвоєним язиком приємніше цілуватися.

Зображення

Не розумію такої "краси" <_<

фе... гидота... мені таке страшне не подобається. Головне, дотримуватися гармонії... От як у Чілі - файна тату... :angry1: А так багато, і ще роздвоєний язик( :D

а що таке Брейн-пірсінг? Мізки проштрикують?

Повідомлення відредагував Духовна необмеженість: 31.07.2007 – 18:06

• 0

#233 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 18:07

Перегляд дописуChily (31.07.2007 18:41) писав:

мабуть не змогла поцілувати "такий язик". якось воно стромно.
та то ще не вища форма збочення у модифікаторів тіла, роздвоєний язик - просто забавка у порівнянні з "Брейн-пірсингом"
Сонце, не про мене мова...тре читати уважніше всі дописи, я взагалі ПРОТИ пірсингу, тату і різного іншого знущання над тілом. Я люблю свіжовимите тіло, з крапельками води, з своєрідним запахом. То як в тому анекдоті: Петре, ходи дівок виграєм, є дві... - А вони такі нічого? Та вип"єм трохи і будуть нічого. Пішли....Глянув Петро і каже - нє, я стільки не вип"ю...Так само і я....Просто стільки не вип"ю. А попередній мій допис взятий з "Газети по-українськи". Але якщо хтось робить собі ЦЕ, то це його особиста справа і я не вчителька в школі, щоб когось переконувати. Я просто або сприймаю реальність або ні....Але погодьтесь, що фота, викладена мною вище - неприємно вражає, або я ніц не тямлю в мистецтві :angry1:
  • 0

#234 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 18:34

Ластівочка,
сонце, я уважно читаю, а висловилася по тій підтемі, яка вже мене зацікавила у дописі. ТО називається розвивати тему та висловлювати свою думку.
Будь ласка, на майбтнє, не треба мені робити зауваження, колия хочу висловити думку, дотримуючись теми форуму. Дякую.

А на рахунок сприйняття чи не сприйняття тату чи пірсингу взагалі, то вже справа індивідуальна. Меня наприклад подобається, і сама маю кілька модифікацій. От мені також більш за все подобається свіжовимите тіло, з крапельками води, зі своїм запахом, але якщо на ньому буде одне-два тату - мені воно також буде подобатись )))))
а вищенаведене фото... можна назвати мистецтвом, тату, пірсинг - це мистецтво. Але деякі "витвори" нагадують роботи Пікассо...

Перегляд дописуДуховна необмеженість (31.07.2007 19:04) писав:

фе... гидота... мені таке страшне не подобається. Головне, дотримуватися гармонії... От як у Чілі - файна тату... :angry1: А так багато, і ще роздвоєний язик( <_<
а що таке Брейн-пірсінг? Мізки проштрикують?
:D дякую... у мене перші кілька місяців була паніка "навіщо я це зробила?!", бо здавалось, що занадто велике тату вийшло. А що занадто - то нездраво ))

а брейн-пірсинг - то не міски, а череп проколюють )))
просверлюють (чи проколюють, не знаю) дірочки у черепі, крізь ті дірочки просовують сережку. Звичайно не на всіх ділянках голови то можна робити. Це роблять на потилиці.
Коли сережка контактує з головним мозком - це визиває викид якихось речовин, що у свою чергу викликає стан ейфорії...
  • 0

#235 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 18:41

Перегляд дописуChily (31.07.2007 19:34) писав:

Коли сережка контактує з головним мозком - це визиває викид якихось речовин, що у свою чергу викликає стан ейфорії...
Це викликає витікання мозку....(моя думка)
  • 0

#236 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 18:45

Перегляд дописуЛастівочка (31.07.2007 19:41) писав:

Це викликає витікання мозку....(моя думка)
:angry1: ні )) це викликано тим, що у потиличній частині - найчутливіша частина головного мозку, і доторкання кільця до цієї частини провокує викид хімічних сполук, що і призводять до відчуття ейфорії.
  • 0

#237 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 18:47

Перегляд дописуЛастівочка (31.07.2007 18:14) писав:

Зображення

Не розумію такої "краси" :angry1:
Хоча б лінк на джерело дала :) сьоня якраз в газеті одним оком звидів, а газету бабця взяла почитати....
Є ше такі корки дерев"яні, непогано дивляться в альтернативу тунелям, протягу у вусі не буде :D
Ну з язиком то вже екстрім <_< справді трошка бридкувато було б з такою кубітою цілуватись вперше...
Ластівко, скажи, а де б мав тату мастер шліфувати свою майстерність, на знайомих чи на собі?! От звідти і стікі тату на руках і всьо решта.... Мій знайомий шо мені робив, також мав рукі розмальовані, тре було на комусь вчитись, а добровольців певно не було :)
Мейбе, все-таки гарніше коли є симетрія, тобто в кожному з вух по-тунелю, бо я по-собі переконався шо в одному то якось нікатіт...
  • 0

#238 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 18:56

Topper, чи ти не зрозумів, Ластівка взагалі проти тату, а ти питаєш де майстеру свою майстернісь виточувати ))
Доречі... кілька днів тому зрозуміла,що хочу ще одне тату. І так хочу, що не може (таке саме відчуття було і пере першим).
А думала, що зупинилася... ))
  • 0

#239 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 18:56

от шо нарила про брейн-пірсінг:

Цитата

брейн-пірсінг у принципі здатний принести своєму володарю фізіологічну радість. Дійсно, при тиску вставленого в череп колечка на потиличну область мозку цілком може підвищитися викид в кров так званих ендогенних наркотиків. Але мозок людини - це складна система з 100 мільярдів нервових клітин, в якій виявлено 50 гормонально-активних речовин. Одні речовини відповідають за сон, інші - за дихання, ритм серцевих скорочень, треті управляють емоціями. Синтез всіх цих гормональних речовин взаємозв'язаний. Є чимала вірогідність того, що при тривалій дії колечка посилена секреція цих речовин порушить, наприклад, ритм дихання. І навіть приведе до його зупинки. У перспективі володар колечка в черепі може одержати цілий букет гормональних розладів. Брейн-пірсинг, на мій погляд, ризикований, якщо не сказати безвідповідальний бізнес. Задовольняючи чудасії молодого покоління, створюється смертельна небезпека не тільки для здоров'я, але і життя своїх легковажних пацієнтів. Нікому не раджу гнатися за таким екстравагантним задоволенням. Розплата за нього у одних може наступити дуже швидко, а у інших через декілька років, але вона неминуча.
Чи ж вам мало чорнобилів-фосфорів-тиди?...Добро...тату....цікаво щоб один з другим сказали б років так через 15? Колись тільки зеки наколки собі робили та папуаси десь в гвінеї...ми ж не папуаси?
  • 0

#240 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 19:05

Ластівочка
ну а ніхто не каже, що це нормально. там же у статті також говориться, що такі експерименти можуть призвести навіть до смерті. Але є такі експериментатори, нехай они займаються своїми збоченнями - що нам до того?
"Если человек идиот - єто надолго" (с)

І ще одно хочу тобі сказати... якщи особисто ти чогось не розумієш, то це не означає, що воно немає право на існування, чи є чимось неприйнятним, чи негарним, тощо.
Колись наколки робили тільки зеки (і прошу не плутати наколки з мистецтвом тату), прийшло воно дійсно ще від попуасів, але скоро, дуже скоро, тату буде таким самим нормальним явищем, як і проколоті вуха у дівчат, і через 15 років це буде виглядати нормально.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних