Перейти до вмісту

Що ви бачете у картині "Чорний квадрат

Повідомлень в темі: 83

#61 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ануда

Відправлено 27.09.2007 – 23:35

Гетьмане, або багато або мало

По темі: а мені здається ніби він намалював бвгато малюнків там але один на одний (що правда по мазкам не видно). Я теж буває коли задумаюсь малюю шопопало і виходить таке.
  • 0

#62 TiGrA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львівської обл.

Відправлено 28.09.2007 – 00:34

Перегляд дописуShoni (23.07.2007 23:37) писав:

Коли дивлюсь на "чорний квадрат", прикиньте нічого крім нього небачу. І що тут ідеального, цікаво якби я намалював "чорний прямокутник", був би цей малюнок ідеальним, і оцінбвався б він так як цей "чорний квадрат"??? ;)

ти не прав, цінність цієї картини полягає не в тому , що там намальовано, а чим намальовано, якою фарбою. Чорний колір утворюється із домішків багатьох складників(фарб), а цей художник створив ідеальний чорний колір і рецепт його створення забрав із собою в могилу.
P.S. в тому і полягає його ціність не того квадрату, який намальований, а фарби :(
  • 0

#63 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 28.09.2007 – 15:39

Перегляд дописуTiGrA (28.09.2007 01:34) писав:

ти не прав, цінність цієї картини полягає не в тому , що там намальовано, а чим намальовано, якою фарбою. Чорний колір утворюється із домішків багатьох складників(фарб), а цей художник створив ідеальний чорний колір і рецепт його створення забрав із собою в могилу.
P.S. в тому і полягає його ціність не того квадрату, який намальований, а фарби :(
Добралися до суті: геніальний не малюнок, а мішанина фарб ;)
  • 0

#64 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 30.09.2007 – 13:15

Піксель. :D
  • 0

#65 @Zu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 264 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.09.2007 – 13:55

Переважно я бачу у ній мистецтво яке я в змозі сама намалювати
Але іноді мені вижається цуценятко якого я хтіла в дитинстві
  • 0

#66 Просто Катя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 14:22

Особисто я вцій картині не бачу нічого видатного. До речі, анекдот по темі:

Ранкові новини: "Вчора невідомими злочинцями з галереї був викрадений всесвітньовідомий шедевр - картина К. Малевича "Чорний квадрат", однак сторож галереї Василь Петрович не розгубився і за ніч відновив картину з допомогою ватмана і чорного маркера" :cool1:
  • 0

#67 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 17.02.2008 – 14:25

А мені чомусь нічого доброго ця картина не віщує..Я в ній бачу якісь песимістичні нотки та настрої!
  • 0

#68 Kazkar

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 15:02

Я згоден в цій темі хіба що з користувачам Leia...

По-перше, перед тим, як щось оцінювати (а це дуже велика відповідальність), потрібно мати поняття про мистецтво, про історію створення, про його життя. Також треба бути хоч трохи знайомим з митцем, який створив даний твір. Ну і самому, мабуть, бути митцем...
Справді, якби "чорний квадрат" намалював хтось інший, це б сприйняли як... ну, будемо відверті, херню.

Але Казимир був дуже талановитм художником, він своїм ім'ям прославив Україну далеко за її межами (це інфа для " :cool1: патріотів ", які самі не знають власних героїв).

Для мене "Чорний квадрат" - це результат тривалих експериментів, в першу чергу з виявленням форми, її змісту, композиції, колористики. Максимальне спрощення. Звісно, твір не супер-геніальний, в нього було багато більш цікавих робіт... Але чомусь відомою стала саме ця (мабуть через те, що виклакала стільки суперечок і в цьому проявляється наша людська сутність, шкода). До речі, тут можна провести аналогію з портретом Джоконди (також дуже багато суперечок на рахунок того, чи це звичайний портрет, чи ні).

В мистецтва є свої жанри, і всі вони мають свою специфіку. Навіть в живописі для реалізму більш цінується все-таки техніка формотворення і передачі простору і предметів, що є повним абсурдом для того самого кубізму, який також має свої складності.

А взагалі, як сказав Крилов: "Невежды судят точно так: в чём дела не поймут - то всё для них пустяк".

P.S. http://uk.wikipedia....мир_Северинович - тут деяка інформація про Малевича.

Повідомлення відредагував Kazkar: 17.02.2008 – 15:06

• 0

#69 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.02.2008 – 14:29

Люди хто з вас всіх в реалі бачив чорний квадрат?
  • 0

#70 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 14:38

Перегляд дописуKazkar (17.02.2008 15:02) писав:

По-перше, перед тим, як щось оцінювати (а це дуже велика відповідальність), потрібно мати поняття про мистецтво, про історію створення, про його життя. Також треба бути хоч трохи знайомим з митцем, який створив даний твір. Ну і самому, мабуть, бути митцем...
Таке сказав. Люди оцінюють грунтуючись на власних смаках. То якраз те що "мистецтвознавці" називають шедеврами для мене чомусь виглядає як купка лай... І не треба в цій купці шкати глибину всих глибин. Як кажуть, хто шукає, той завжди знайде. І вигадувати і додумувати можна безкінечно довго. Для мене ж, якщо на картині розмазано блюватиння, то я бачу там блювотиння. Людські обличчя намальовані геометричними фігурами чи розмазаними плямами, то дизгармонія і нічого гарного вона не викликає, а тому, особисто для мене, то все лай...
Що я бачу у картині "Чорний квадрат"? Відсутність фантазії, а можливо й таланту, але з іншими роботами автора я не знайомий, тому судити не буду.
  • 0

#71 Kazkar

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 20:47

Перегляд дописуOlmor (18.02.2008 14:38) писав:

Таке сказав. Люди оцінюють грунтуючись на власних смаках. То якраз те що "мистецтвознавці" називають шедеврами для мене чомусь виглядає як купка лай... І не треба в цій купці шкати глибину всих глибин. Як кажуть, хто шукає, той завжди знайде. І вигадувати і додумувати можна безкінечно довго. Для мене ж, якщо на картині розмазано блюватиння, то я бачу там блювотиння. Людські обличчя намальовані геометричними фігурами чи розмазаними плямами, то дизгармонія і нічого гарного вона не викликає, а тому, особисто для мене, то все лай...
Що я бачу у картині "Чорний квадрат"? Відсутність фантазії, а можливо й таланту, але з іншими роботами автора я не знайомий, тому судити не буду.
Ще раз:

Цитата

А взагалі, як сказав Крилов: "Невежды судят точно так: в чём дела не поймут - то всё для них пустяк".

• 0

#72 Івасик Телесик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 305 повідомлень
  • Місто:kyiv/iv-frankivsk(kalush)

Відправлено 18.02.2008 – 20:58

А чого взагалі обговорюється таке питання? незнаю, мені б і при накурі таке на думку не спало. нашо таке питати...
  • 0

#73 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 11:05

Цитата

А до чого ти це? По твоєму якщо людина не є спеціалістом в певній області, вона й не має права на точку зору? Чи всі картини художники малюють для художників, та ще й таких що мають спеціальну освіту? Я, як і кожна людина, маю право на власну думку, і я її висловлюю. І мені байдуже, що якийсь чудак побачив у якійсь мазні високе мистецтво, попридумував кучу правил, ось читайте книжки, а потім ідіть і дивіться на картини. Мені картина або подобається, або не подобається і я не задумують в якому стилі вона намальована чи для чого, я отримую естетичне задоволення від споглядання, хоч є деякі картини у яких є свої секрети приховані рукою автора і знаходити їх теж прикольно. Але коли на полотно гидко дивитись, я не збираюсь розглядати його і шукати якийсь сенс.
  • 0

#74 Kazkar

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 21:48

Перегляд дописуOlmor (19.02.2008 11:05) писав:

А до чого ти це? По твоєму якщо людина не є спеціалістом в певній області, вона й не має права на точку зору? Чи всі картини художники малюють для художників, та ще й таких що мають спеціальну освіту? Я, як і кожна людина, маю право на власну думку, і я її висловлюю. І мені байдуже, що якийсь чудак побачив у якійсь мазні високе мистецтво, попридумував кучу правил, ось читайте книжки, а потім ідіть і дивіться на картини. Мені картина або подобається, або не подобається і я не задумують в якому стилі вона намальована чи для чого, я отримую естетичне задоволення від споглядання, хоч є деякі картини у яких є свої секрети приховані рукою автора і знаходити їх теж прикольно. Але коли на полотно гидко дивитись, я не збираюсь розглядати його і шукати якийсь сенс.
Повністю підтримую. Але я не про те говорив. Звісно, мистецтво може подобатися, або ні... Я чув навіть матюкливі відгуки в адресу Ренуара, і в досить творчих колах... Я не заперечую твою точку зору, я заперечую, що це не мистецтво і мазня, і що Малєвіч чудак.

Мистецтво деформує свідомість людини. Якщо розібратися, скільки дискусій викликав "Чорний квадрат"... Отот...

Це не мазня. :)
  • 0

#75 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 25.02.2008 – 18:50

В картині чорний квадрат що я можу побачити крім квадрата? Все інше добавляє людська уява та фантазія ну або асоціації))
  • 0

#76 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 20:25

Прикріплений файл  pochatok_0.JPG   42.68К   7 Кількість завантажень:

Перегляд дописуFreelancer (5.08.2007 13:32) писав:

цікаво, що було перше: чорний квадрат чи червоний? )
Спочатку був квадрат...
  • 0

#77 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 17.04.2010 – 10:14

У мене, мабуть, якесь збочене бачення, але я бачу тільки орфографічну помилку в назві теми.
  • 0

#78 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 17.04.2010 – 10:28

Перегляд дописуTwinkle (17.04.2010 11:14) писав:

У мене, мабуть, якесь збочене бачення, але я бачу тільки орфографічну помилку в назві теми.
Думаю, цю помилку легко виправити тому, хто на днях відредагував назву моєї теми...тут лише "лапки"...
  • 0

#79 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 17.04.2010 – 10:32

Перегляд дописуПастух (17.04.2010 11:28) писав:

Думаю, цю помилку легко виправити тому, хто на днях відредагував назву моєї теми...тут лише "лапки"...

І не тільки. Ще є помилка в слові "бачЕте"
  • 0

#80 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 17.04.2010 – 10:40

Перегляд дописуTwinkle (17.04.2010 11:32) писав:

І не тільки. Ще є помилка в слові "бачЕте"
Ви писали...бачу лише граматичну ПОМИЛКУ...
Значить, що ми бачили різні помилки...от Вам і синхросинтез.

Перепрошую..."орфографічну"...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних