Перейти до вмісту

Що ви бачете у картині "Чорний квадрат

Повідомлень в темі: 83

#41 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 05.08.2007 – 14:43

Перегляд дописуLeia (5.08.2007 15:40) писав:

"Квадрат"- як один так і другий- шедевр. А ті хто цього не розуміє- запхайте собі свою думку в одне місце і не позортесь.
Ну звісно, я такі "репродукції" малював в першому класі, і чомусь їх ніхто не хотів оцінити, тому, шановні "кубісти" , зробіть із своєю думкою теж саме..

не позортесь - не ганьбіться..
  • 0

#42 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.08.2007 – 14:51

Перегляд дописуStuff (5.08.2007 15:43) писав:

Ну звісно, я такі "репродукції" малював в першому класі, і чомусь їх ніхто не хотів оцінити, тому, шановні "кубісти" , зробіть із своєю думкою теж саме..
не позортесь - не ганьбіться..
Розумієте, саме в цьому й вся суть. ВАС ніхто не вважає шедевром. А його вважають.

До речі, Малєвіч не був кубістом. кубістом був Пікассо. Теж любитель повикабелюватись, напевно.
  • 0

#43 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.08.2007 – 15:06

Перегляд дописуLeia (5.08.2007 15:40) писав:

Він зумів дуже просто зобразити дуже складні речі.

Та ви що, щось я ніяк не в’ду :) Які саме складні речі в чорному квадраті?
Або мені пора лікуватись або вам :)
А шедевром його вважають такі дурні як Малевич, що крім чорних квадратів нічого малювати не можуть B)
  • 0

#44 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.08.2007 – 15:16

Я думаю, що він є відображенням майбутнього... Тобто воно є, але ми його не знаємо і не можемо побачити.
  • 0

#45 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 08:38

Перегляд дописуLeia (5.08.2007 15:51) писав:

Розумієте, саме в цьому й вся суть. ВАС ніхто не вважає шедевром. А його вважають.

До речі, Малєвіч не був кубістом. кубістом був Пікассо. Теж любитель повикабелюватись, напевно.
Пардон, під кубістами я мав на увазі "квадратистів" :)
Ну а тепер трохи серйозно - хто визначає, шо є шедевром, у що не є?Чому я повинен думати, що чорний квадрат - то шедевр, бо хтось так колись сказав?Це ж виходить нав"язування чиєїсь думки мені - питається, для чого, хіба людина не повинна сама собі обдумати якесь творіння і скласти власну думку про це?
Мене цікавить твоя власна думка, чому ти вважаєш квадрат шедевром?Тому що тобі сказали в школі, що то шедевр, чи ти сама для себе таке визначила?
Я, перед тим як побачив той квадрат, не читав жодних рецензій і критики про дану "картину", щоб скласти власну думку, чи подобається воно мені чи ні(як і до всіх інших творінь),а потім вже можу прочитати, що про це думають інші..звісно, моя думка може не співпадати з загальною,і мені начхати, що вона не співпадає..
Зараз на мене накинуться, і скажуть . шо я нічого не розумію в мистецтві - а от шо таке розуміння мистецтва, прийняття для себе чужої думки про те, що це шедевр, і не буду спростовувати тої думки, щоб не бути білою вороною,чи складення власної думки,навіть відмінної від масової?

Для любителів геометричних фігур можу порекомендувати також найкращий збірник шедеврів - підручник з геометрії..пізнавально і корисно..
  • 0

#46 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 06.08.2007 – 09:06

Два аргументи по темі:
1. Весь прикол в тому, щоб зробити першим, створити новотвір. Новизна в мистецтві -- обов'язкова складова.
Як доказ, приклад з иншої творчої ниви: той, хто винайшов колесо -- геній. А той хто зараз скаже, що може так само зробити з чого-небудь круг, який буде котитись -- вже ні. Ось і все.

2. Якщо когось непокоїть те, що й він може вдати такий самий квадрат, ну що ж, думайте собі на здоров'я. Але подивіться й на инші його картини, може, ваше роздратування спаде : )

__
Післяслово: митець не може подобатись всім. І це до біса правильно. )

для спраглих: http://www.if-art.co...malevich/1.html ; )
  • 0

#47 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 09:09

Freelancer

Справа не в тому, чи може хтось намалювати такий же квадрат чи не може і в новаторстві ідей, а в насадженні примусової думки про шедевральність чорного квадрата(таке можна знову ж таки сказати і про твори й інших художників).
  • 0

#48 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 09:28

Перегляд дописуStuff (6.08.2007 10:09) писав:

Freelancer

Справа не в тому, чи може хтось намалювати такий же квадрат чи не може і в новаторстві ідей, а в насадженні примусової думки про шедевральність чорного квадрата(таке можна знову ж таки сказати і про твори й інших художників).
тобі особисто хтось насадив цю думку? )) я бачу, що ні. в чім тоді проблема?
  • 0

#49 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 09:43

Перегляд дописуFreelancer (6.08.2007 10:28) писав:

тобі особисто хтось насадив цю думку? ))
Так увесь час насаджують думку, словами, що це геніальна картина, шедевр світового рівня(мова не про квадрат а загалом) - і людина, бачачи якусь картину, вже має упереджену думку, бачачи якийсь витвір, всі кажуть. що це геніально, то чом би і я не сказав, що це геніально?
Я не маю нічого проти мистецтва у всіх його проявах, якщо комусь таке подобається, то нехай, але кричати на весь світ шо це шедевр і всі повинні з тим погодитись - хіба це правильно?
  • 0

#50 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 11:07

Перегляд дописуStuff (6.08.2007 10:43) писав:

Так увесь час насаджують думку, словами, що це геніальна картина, шедевр світового рівня(мова не про квадрат а загалом) - і людина, бачачи якусь картину, вже має упереджену думку, бачачи якийсь витвір, всі кажуть. що це геніально, то чом би і я не сказав, що це геніально?
сліпе наслідування -- це погано. але що нам до того? в когоє такі проблеми, хай самі вирішують, а кому й з ними комфортно, хай буде.

Цитата

Я не маю нічого проти мистецтва у всіх його проявах, якщо комусь таке подобається, то нехай, але кричати на весь світ шо це шедевр і всі повинні з тим погодитись - хіба це правильно?
а хто кричить? я, наприклад, не обговорюю тем, які мені неприємні. раджу робити так само.
і взагалі, кожна людина за замовчуванням народжується з власною головою на плечах, а чи скористась нею вже вирішує сама.

Цитата

Бачу дурість тих, хто мені намагається довести мистецьку цінність даного "витвору"..
то дурість намагань чи спробу нав'язати? якщо перше -- забий, якщо друге -- ввічливо попроси піти нах. от і все. тільки треба розрізняти висловлення думки зі спробою нав'язування, бо то антагоністичні речі.

я висловив два аргументи, за що шаную цього митця. сподіваюсь до мене притензій щодо нав'язування немає? )
  • 0

#51 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 08.09.2007 – 07:29

ЧОрний квадрат. чорний круг і чорний крест <_<
Читала ше варіант( щоправда в художній книжці), шо той квадрат утворився в наслідок написання букв одна на одну
  • 0

#52 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.09.2007 – 18:54

Я дуже захоплююсь мистецтвом, але такого я не люблю. Художник повинен показати свій справжній талант, а не вміння намалювати чорною фарбою геометричну фігуру.
На мою думку, ця картина зображує високу самооцінку свого автора. Її купили не за те, що вона "така прекрасна", а тільки через те, що на ній стояв підпис Малєвіча.
Я не кажу, що він поганий художник і не критикую його мистецтво, я просто висловлюю свою думку на рахунок картини "Чорний квадрат" і тільки.
  • 0

#53 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 14.09.2007 – 18:06

Я бачу, як сильно свого часу здеградувало мистецтво заради мистецтва...
  • 0

#54 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 14.09.2007 – 18:15

Бачу чорний квадрат
  • 0

#55 Йа)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Киїффф

Відправлено 14.09.2007 – 19:50

Перегляд дописуР0М@ННь0 (14.09.2007 19:15) писав:

Бачу чорний квадрат
угу. підтримую. там більш нічого нема :cool2:
прото дуже класно пропіарили чорний квадрат і все :rolleyes:
  • 0

#56 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 14.09.2007 – 20:00

я не можу назвати це картиною....просто оригінальна ідея зобразити щось до біса просте заслуговує на повагу....
  • 0

#57 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • 524 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.09.2007 – 20:02

Чорний квадрат та й чорний квадрат...згодна з M@JleнЬk@ KuцЬk@
до Малевіча просто ніхто такого не робив!!
  • 0

#58 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 14.09.2007 – 22:08

Бачу закриту правду. Вона завжди буде закритою від людей
  • 0

#59 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 18.09.2007 – 17:18

Кожна людина бачить своє бо в кожного своя уява.....я наприклад бачу океан ...з хвилями
  • 0

#60 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 27.09.2007 – 20:43

Усім поціновувачам художнього мистецтва загадка: скілько коштують наступні картини?
Зображення
Зображення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних