Перейти до вмісту

Дівчина - чистилище для кишені.

Повідомлень в темі: 240

#81 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 22.08.2007 – 15:34

гордість за що?
по-моєму, те, яка ти самостійна важливо тільки для тебе. ти знаєш, що можеш за себе заплатити, і цього достатньо. І якщо скажуть, "наступного разу платиш ти :cool2: ", або, "в тебе нема (енна кулькість грн)?", ти витягнеш гроші і скажеш, "авжеж, тримай". В чому проблема?
Чи обов"язково треба комусь щось доказувати?

Ти пробувала платити за чоловіка?
  • 0

#82 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 23.08.2007 – 13:16

Чистилище, ще й яке...особливо на день Валентина і 8 Березня. А на рах платити мені за хлопця? Ну нічого собі! Таке навіть в голову не приходило. Можу заплатити за рідну людину, але ж не дадуть!!! Певно живу в середньовіччі...Дорогих витребеньок не хотіла ніколи, а дрібнички, що отримую - дорогі, бо даруються від душі.
  • 0

#83 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 23.08.2007 – 13:45

Така наша чоловіча доля! За те радісно спостерігати, як дівчина радується подарункам! Аж в самого серце тішиться!:wub:
  • 0

#84 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 23.08.2007 – 13:50

мені на дівчину зовсім не шкода грошей. вашше
:wub:
Люблю коли дівчині приємно від подарунків.
  • 0

#85 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 24.08.2007 – 13:43

Перегляд дописуreyneke (22.08.2007 16:56) писав:

Навіщо?
В тебе є рахунок. З циферкою. В тебе є гроші в гаманці. Якщо сумма в гаманці перевищує те, що ви зжерли в ресторані то... я не розумію, що тут доказувати?
А від того, що ти платила за саму себе в нього які емоції виникали?

кожен поступає так як йог виховали, якщо вас так виховали то ви мені вибачте, і якщо для вас в стосунках гроші і подарки головне то варто подумати чи потрібні ці стосунки...
Він мене розуміє і деколи підтримує...
  • 0

#86 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 03.10.2007 – 23:17

Я коли був малим вважав проблемою відсутність вільних коштів - тому не ходив на побачення...

Але потім ситуація помінялася - я з задоволенням пригощаю знайомих дівчат, люблю робити подарунки просто так - звичайно, не золоті злитки, але все-таки... :)

Для мене тих кілька гривень не є критичними, а час, проведений разом чи усмішка на обличчі від подарунку - то просто суперово!
  • 0

#87 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень
  • Місто:Стаааліца

Відправлено 04.10.2007 – 09:52

Частина дівчаток є в певному розумінні гопніками :)
  • 0

#88 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 04.10.2007 – 11:02

В деяких ситуаціях плачу за себе сама.Але шоб платити за хлопців..такого ше'м не чула!
  • 0

#89 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.10.2007 – 11:11

Хлопці теж бувають чистилищами кишені!!!
Впринципі, я не зустрічаюсь з хлопцями через гроші - ніколи! інша справа через перспективність хлопця.... Я не вважаю проблемою інколи десь заплатити за хлопця, адже наразі ще студенти, молоді і тд і тп... НІц проти не маю і за те, щоб кожен платив сам за себе.. але ж не завжди... бо тоді це вже називається альфонством і просто задумуєшся, чи хлопець взагалі здатен забезпечити хоча б себе.. Враховуючи те, що я маю намір сама більш менш стояти на ногах, я і хлопця хочу такого, щоб не був гіршим за мене... думаю це логічно і коментарів не потребує...
Стосовно подарунків... обожнюю дарувати подарунки просто так! я навіть веду список потреб,бажань і мрій близьких мені людей... тобто от побачу, що наприклад хлопець на щось подивився не просто, занотую... балдю від тих щасливих і здивованих очей! Ось тут я зовсім ліберальна.. дарую, бо хочу.. і все..

Повідомлення відредагував Lady AD: 04.10.2007 – 11:16

• 0

#90 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 04.10.2007 – 11:42

Якщо підбити баланс "я платив за них" vs "вони платили за мене", то тут, мабуть, паритет. А стосовно подарунків - то я ще й, мабуть, до недавнього часу був у досить серйозних плюсах (тепер точно у мінусах) :) Просто СПОЧАТКУ стосунків ніколи не плачу за дівчину чи не роблю їй дорогих подарунків: щоб переконатися, що їй потрібен саме я, а не мої гроші. А от потім, коли переконаюся.... чому б і не побалувати близьку людину по-серйзному? Прикраси, телефон, золото, кеш на шопінг... Чому б і ні, якщо ж Вона на це заслуговує? :)
  • 0

#91 dark_cheery

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 12:41

Особисто я вважаю, що якщо хлопець не захоче витрачати гроші на дівчину, то він не буде платити за неї.А якщо вона дійсно йому дорога, то для неї йому не буде нічого не шкода...а з іншого боку, якщо нічого більше не можеш дати коханій людині людині,то ти все-таки даєш їй свою любов.
я взагалі-то можу за себе розплатитися і за хлопця також, але лише в безвихідних ситуаціях і не дуже часто,аби не звикав... :)
  • 0

#92 Desperado

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 69 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 14:55

Гарно тему спочатку назвали)) дівчина і чистилище в одному рядку... це щось)
А тепер по самій темі: якщо дівчинка захоче вас обчистити - це їй вдастся. Кожна з них має свої давно вже відомі технології типу " ой, подивись яка цяця...", "а давай підемо в... ", "ой, а мені так хочеться...", "От як би в мене буля ця річ..."... і тд). Але як тільки вона від вас цього доб"ється, то рахуйте що за вами вже закріплено лейбик фінансово джерельця, і як предмет зацікавлення відтак з вас ніякий робиться. Ніззя так легко дівчатам даватись)
Ніхто щоправда за альфонсів не говорить - якщо мужик не може за себе заплатити - то шмата. І крапка. Інше питання, якщо дівчина за нього платить в знак уваги і тд. Це тоді вищий пілотаж. І звичайно не йдеться про те, щоб постійно подібне прокручувати... на гідність давить). Скажем... якщо дівчинка каже: йдем в кіно сходим, я ставлю) - це для мене не означає, що вона мене опустила нижче плінтуса, бо сама знає, що гроші на кіно в мене знайдуться завжди. Це для мене означає, що дівчинка не тільки хоче гарно в кіно сходити, а сходити саме зі мною, саме зі мною провести час і готова в даному випадку пожертувавати чимось ( в даному випадку - якоюсь сумою грошей)... звичайно, що вона у віддачу отримає набагато більше, але ж вона про це ще не підозрює... завжди треба бути призом для дівчинки, інакше гріш пацану ціна в базарний день. Це , звичайно, лиш моя скромна думка підтверджена моїм скромненьким досвідом, але коли з тобою починає зустрічатись дівчинка в якої фінансове положення на н- рівнів вище за твоє, і просто розумієш, що цінить вона саме тебе, а не твою кишеню. Усьо)
  • 0

#93 Desperado

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 69 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 15:18

Перегляд дописуreyneke (4.10.2007 16:02) писав:

який тонкий знавець жіночої психології :)
Жінка і є психологія... зрозуміти жінку означає зрозуміти і почути не те, що вона тобі каже, а те, чого вона хоче...отож повір, жінка не проти мати класну забавку в себе на шиї і на пальчику... але хоче вона зовсім іншого, і до банальності простішого - відчути себе жінкою...
а за "тонкого знавця" дякую :) приємно читати...
  • 0

#94 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 04.10.2007 – 15:37

Перегляд дописуLiubko (23.07.2007 19:26) писав:

Ніколи не любив ходити на побачення,бо завжди було потрібно мати купу грошей.
Минулого року мав випадок: Ідучи з моря додому познайомилися(я з друзями) із
красивими дівчатами,ну туди-сюди почали гарно спілкуватись,а коли дійшла
мова до грошей,то ми по приколу сказали що нема,закінчились і так вони від нас
пішли. Нам було неприємно і ми вчерговий раз переконались......
А чи не пора комусь мінятись,ламати ті засохлі стереотипи ті стандарти
які вже так в горллі стоять?

Так склалося історично, що хлопці повині ухажувати за дівчатами, робити їм комплементи, любити, поважати, і заробляти гроші... Чоловічний рід він більше активніший, сильніший. А жінки слабіші, ніжни. Ось і треба нам показувати їм свою увагу. Хоча бувають окремі випадки...
  • 0

#95 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.10.2007 – 17:37

Флуд почистила..
Teren - тобі поки усне попередження...для оцінок і зауваг є приват і репутація.

• 0

#96 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 18:44

ну якшо так по всіх дівчатах судити шо вони чистять кишені...то слухай важай і можна іншу орієнтацію підхопити...та туту не в грошах справа,а в хлопцях які так думають,повірте нам ваших грошей аж ніяк не треба, напотрібна ваша увага,кохання і ласка,а гроші це матеріальне,вони легко можуть здобутися і так само легко можуть піти...наприклад я постійно з собою беру гроші(на всяки йвипадок)всяке може статися це життя,але ніколи в житті недозволю шоб хлопець з яким я маю побачення думав шо я з ним через гроші.... :)
  • 0

#97 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.01.2008 – 17:20

Я ввважаю, що ніхто мені у цому світі нічого не винен, тож коли чоловік за мене платить - сприймаю цей жест із вдячністю, не сприймаючи як даність. Безумовно, у такому випадку я спиймаю людину, що поруч, надійною опорою, що підтримує і піклується. Але оскілки часто трапляється, що потім оті оплати вилазять боком ("Я на тебе стільки грошей.."), нехай про це і говорят відкрито, намагаюся по максимуму платити за себе сама. ніколи нікого не "розвожу" на гроші - занадто себе поважаю. Чоловік виявляється зовсім не у спроможності оплатити вечерю і подарунки.
  • 0

#98 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 16.02.2008 – 17:43

Перегляд дописуYa=new DyaDya (23.07.2007 22:54) писав:

Дехто, за відсутності інших арументів для утримання дівчини біля себе, зі шкіри лізе аби купити "єдиній і неповторній" колечко чи букетик з 30 метрових троянд, щоб всі їй заздрили і від цього ЇЙ було приємно. ...
... Така ж ситуація з пригощанням, особливо тільки що знайомих дівчат, "динамо" зараз дуже розповсюджене, а безсовісних сусідок по столику можна знайти в любому барі, в результаті ти залишаєшся без грошей і тільки мила посмішка, чарівне "Дякую" і номер телефону (не обовязково справжній) буде довго гріти твоє серце.

Описані ситуації, в більшості, свідчать або про елементарну морально-психологічну незрілість дівчини, або про банальне: "ти мені зовсім не подобаєшся, але з тобою можна прикольно й безплатно провести час, ти поводиш мене по ресторанах, до яких без твоїх грошей зайти нереально... " і т.д.
В першому випадку бажаю тобі, юначе, зустрітися з нею за якийсь час.
У другому - подіє тільки перевиховання. Жодні ресторани, Турції, Єгипти, Мальти, косметичні набори по 5 штук уйо не прив'яжуть її душі, можуть лише прив'язати матеріально, і вона можливо, терпітиме тебе, доки ти будеш при баблі. Але, швидше за все, проміняє тебе на багатшого й спокусливішого фінансово.

Вважаю, що з усіх цих ситуацій вихід один - слід добитися (свідомо чи підсвідомо) від цієї потенційної динамо правдивого кохання.
І бажано, із застосуванням якомога меншої кількості грошей. І буде вона любити тебе безмежно й ніжно, яким ти не був. Не має значення ні твоя зовнішність, ні твої бабки, НІЩО. Тільки ти матимеш значення для неї. Про це стільки вже написано, особливо у художній літературі!

Як співала черепаха Тортилла "Я сама била такою 300 лєт таму назад". І я динамила хлопців та мужчин, динамила по повній програмі, і їхні гроші, подарунки - ніщо їм не допомогло й не могло допомогти. Бо, по 1-е, насильно милим не будеш (тобто, за гроші). А по 2-е, є такий цікавий психологічний момент: поки ніхто один до одного не виявляє якихось прихильностей, стосунки ніби-то непогані. Як тільки хлоп починає упадати за нею, або ж навпаки (переконалася десятки разів сама), тут же з'являється СТІНА, неприязнь, бажання втекти. (Цікаво, до-речі, яка наукова назва цього феномену).
Так ось, динамила, поки не зустріла того ЄДИНОГО, якого зараз, не зважаючи на всі його недоліки, ні на що не проміняю. Бо прийшло саме воно, те несподіване й так довго очікуване кохання. Й не було ніяких дорогих дарунків, квітів (були жолуді з парку, листочки там всякі, камінці, ромашки з поля тощо :cool1: , тільки 2 букети на весілля), не було дорогих поїздок. Ось так, хлопці.
І хочу вам сказати, він нічого особливого не робив, просто був СОБОЮ. Чого і вам бажаю.
Впевнена, якби я відчула з його боку щось подібне до страждань та прилипання, то втекла б одразу.
  • 0

#99 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 18.02.2008 – 17:15

не знаю,хто тут чистилище,але,намагаючись допомогти своєму попередньому хлопцю,я втратила 1500 гривень.....і совість його не гризла....і не треба мені казати,що хлопець козел і я дурна...Я Й САМА ЦЕ ЗНАЮ...але веду до того,що не треба всіх під один рівень підганяти!ось
  • 0

#100 Маннюння

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 11:02

Я достатньо забезпечена, щоб платити за себе і за свого хлопця,але він на це ніколи в житі не погодиться. Незнаю чому але він завжди за все платить сам.І відмовляється від моїх грошей.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних