Перейти до вмісту

Дівчина - чистилище для кишені.

Повідомлень в темі: 240

#201 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 08.09.2008 – 18:25

Перегляд дописуMAXIM_UA (8.09.2008 16:13) писав:

а де ти бачила дівчат які б забезпечували хлопців!

Таких чоловіків і хлопців, хоч "греблю гати", їх ще альфонсами називають...
  • 0

#202 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 18:26

ох і Мурзілка :)
  • 0

#203 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 08.09.2008 – 18:59

Цікава тема,дякую аффтару! :lol:

Перегляд дописуMAXIM_UA (8.09.2008 16:13) писав:

а де ти бачила дівчат які б забезпечували хлопців!
Дійсно таких людей багато.Прикол у тому,що і жінці і чоловіку подобається те,що жінка за нього платить.Вона ніби відчуває владу над чоловіком.Це суто психологічна особливість деяких індивідуумів:)

Хотілося б почути відповідь представниць прекрасної статі на наступне питання
Куди можна піти погуляти з дівчиною без грошей??
  • 0

#204 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 19:02

у парк))))
  • 0

#205 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 08.09.2008 – 19:08

Цитата

Куди можна піти погуляти з дівчиною без грошей??
Куди завгодно можна піти, просто гуляти по місту, бачу ви з Києва, невже там нема куди піти? А ще, дуже часто в таких містах проводяться різні культурні виставки і т.д. Ще можна піти в гості до друзів :)
  • 0

#206 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 19:15

Перегляд дописуlorelei (8.09.2008 20:08) писав:

Куди завгодно можна піти, просто гуляти по місту, бачу ви з Києва, невже там нема куди піти? А ще, дуже часто в таких містах проводяться різні культурні виставки і т.д. Ще можна піти в гості до друзів :lol:
Все це дуже гарно звучить на словах..Але то слова!Погуляти по місту?Гроші на проїзд треба,пивця попити треба,шаруму скюшать треба і тд.Майже теж саме із виставками і друзями.Скрізь треба гроші,яких у рядового студента майже немає.А батьків доїти то вже якось соромно:) От і виходить замкнуте коло...А щодо її грошей,то думаю,жодний нормальний хлопець не буде себе почувати нормально,якщо за нього платить дівчина.Така вже чоловіча натура
  • 0

#207 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 08.09.2008 – 19:28

Перегляд дописуВ мене новий нік =) (8.09.2008 20:15) писав:

Все це дуже гарно звучить на словах..Але то слова!Погуляти по місту?Гроші на проїзд треба,пивця попити треба,шаруму скюшать треба і тд.Майже теж саме із виставками і друзями.Скрізь треба гроші,яких у рядового студента майже немає.А батьків доїти то вже якось соромно:) От і виходить замкнуте коло...А щодо її грошей,то думаю,жодний нормальний хлопець не буде себе почувати нормально,якщо за нього платить дівчина.Така вже чоловіча натура
Гроші треба вчитися заробляти ще під час навчання, тоді будеш знати ціну їх і не будеш їх витрачати на розбещення осіб Ж статі та просто заради просирання. (нікого не мав на увазі)
  • 0

#208 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 09.09.2008 – 09:45

Перегляд дописуMAXIM_UA (8.09.2008 20:02) писав:

у парк))))
В парку морозиво, вата, атракціони :)
  • 0

#209 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.09.2008 – 10:57

Перегляд дописуПершаЛіпша (6.08.2008 17:32) писав:

Неправильно зрозуміли ). Ногою під зад нікого не треба. У всякого може бути чорна смуга. Я кажу, що повинно бути бажання витрачатися на жінку. Бо це один з проявів турботи. Ну, і нормальний чоловік не допустить, щоб грошей у нього не було постійно...
Може бути не бажання витрачатися на жінку, а необхідність, якщо жінка, яка сподобалася чоловікові, думає, що чоловік має на неї витрачатися, то чоловік буде на неї витрачатися, але не через бажання, а щоб уникнити сварок і з'ясування стосунків. А з часом він зрозуміє, чи дійсно ця дівчина варта серйозних стосунків, чи хоче лише, щоб на неї гроші тратити. А коли хлопець зустрічається з дівчиною, то платити повинен він, якщо має змогу і річ тут не у бажанні а у стереотипах суспільства. Знаю хлопців, які чудово ставляться до своїх дівчат, але після побачень завжди "підбивають касу" :) і розумно витрачають гроші, а бажання тут зовсім ні до чого.
  • 0

#210 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.09.2008 – 11:35

Перегляд дописуТемний ангел (9.09.2008 11:57) писав:

Може бути не бажання витрачатися на жінку, а необхідність, якщо жінка, яка сподобалася чоловікові, думає, що чоловік має на неї витрачатися, то чоловік буде на неї витрачатися, але не через бажання, а щоб уникнити сварок і з'ясування стосунків. А з часом він зрозуміє, чи дійсно ця дівчина варта серйозних стосунків, чи хоче лише, щоб на неї гроші тратити. А коли хлопець зустрічається з дівчиною, то платити повинен він, якщо має змогу і річ тут не у бажанні а у стереотипах суспільства. Знаю хлопців, які чудово ставляться до своїх дівчат, але після побачень завжди "підбивають касу" :) і розумно витрачають гроші, а бажання тут зовсім ні до чого.
А кому потрібні такі жертви? Що за прикол, коли чоловік згоден водити-платити, а потім, підрахувавши збитки, вирішує, що не нада вона йому...
  • 0

#211 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.09.2008 – 11:46

Перегляд дописуVakuolka (9.09.2008 12:35) писав:

А кому потрібні такі жертви? Що за прикол, коли чоловік згоден водити-платити, а потім, підрахувавши збитки, вирішує, що не нада вона йому...
Ось в тім і справа, що дівчина може не розуміти, що для чоловіка часом її примхи є непосильними, або навмисне буде вимагати те чи інше, знаючи про певні фінансові труднощі чоловіка в даний час. Таку дійсно варто кинути, "підбивши касу". Я говорю про окремі випадки, а не про всіх дівчат.
  • 0

#212 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.09.2008 – 12:21

В принципі дівчатка і не проти платити самі за себе, але ж Ваша чоловіча гордість нам того не позволяє.
  • 0

#213 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 09.09.2008 – 12:54

Перегляд дописуHalka (9.09.2008 13:21) писав:

В принципі дівчатка і не проти платити самі за себе, але ж Ваша чоловіча гордість нам того не позволяє.

а в жінок гордості наполягти немає))
  • 0

#214 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 09.09.2008 – 13:08

луччє відкривайте тєму "как прожить і нє работать".
гроші нада. і на дівчат тоже нада. без цього ніфіга не получиться. проблема в тому, щоб це вчасно усвідомити і почати їх мутити, а не жалітись "та не дала, а ця навіть гуляти не пішла, бо не було бабок". смішно виглядає.

щяс прийдуть підараси і скажуть шо я отут всьо грошима міряю, а вони вірять в нієбаццо чисту любов, яка не має соціальної і фінансової складової. так вот моя відповідь їм буде дуж чиста і прозора: мастурбація не має соціальної і фінансової складової. правда романтичної складової там теж ніразу нема.
  • 0

#215 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.09.2008 – 13:34

Перегляд дописуSergiy_K (9.09.2008 12:54) писав:

а в жінок гордості наполягти немає))
А ніби то допоможе?Ви не хочете, щоб ми відчули ніби ви нас не здатні забезпечити.

Повідомлення відредагував Halka: 09.09.2008 – 13:37

• 0

#216 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 10.09.2008 – 19:41

Ой та ну...може і не здамся оригінальною коли скажу що хлопець мені не гаманчиком подобається,але це так,тим більше що мій-звичайний студент(ну для мене він, звісно ж, незвичайний, а най най най..)! Хіба ж це не стереотип-чоловік повинен забезпечувати сім"ю!!!Якщо не реальну то майбутню,тобто свою дівчину.Якщо вже ламати стереотипи,то ми(дівчата) кидаємо прати,готувати і турбуватись про вас(жадібних скряг) :) .По-моєму хлопець за якого платить дівчина виглядає трохи жалюгідно...Збоку здається що він несамостійний і сам себе забезпечити не може,а значить-"не формат".Хоча,якщо обставини вимагають цього,я розрахувалась би сама в такому випадку...Короче,хлопці,якщо вам так впадло за нас платити і дарувати милі подаруночки(ну якщо так-робіть подаруночки власноруч,але обірвана клумба сусідки не найкращий варіант :) ..)то не сподівайтесь що ми будемо турбуватись про вас потім. :D

Повідомлення відредагував Крихітка на 1000000 гривень: 10.09.2008 – 19:44

• 0

#217 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 10.09.2008 – 19:43

Цитата

В парку морозиво, вата, атракціони
ну я ж й про те...
  • 0

#218 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень

Відправлено 10.09.2008 – 20:12

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (10.09.2008 20:41) писав:

Короче,хлопці,якщо вам так впадло за нас платити і дарувати милі подаруночки(ну якщо так-робіть подаруночки власноруч,але обірвана клумба сусідки не найкращий варіант :) ..)то не сподівайтесь що ми будемо турбуватись про вас потім. :D
мм..ну скільки разів вже можна повторювати?Нам,хлопцям,для коханої людини нічого не шкода,але іноді цього нічого(в даному випадку грошей) просто банально не вистачає або взагалі немає.А для того щоб це заробити,немає часу(говорю про себе).От і виходить замкнуте коло :)
  • 0

#219 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 10.09.2008 – 20:21

Перегляд дописуВ мене новий нік =) (10.09.2008 20:12) писав:

мм..ну скільки разів вже можна повторювати?Нам,хлопцям,для коханої людини нічого не шкода,але іноді цього нічого(в даному випадку грошей) просто банально не вистачає або взагалі немає.А для того щоб це заробити,немає часу(говорю про себе).От і виходить замкнуте коло :D
Ну я вже сказала-якщо такий випадок то дівчина і сама може розплатитись або потерпіти без плюшевих ведмедиків та іншиї цяцьок.Просто в багатьох є ще вроджені жлобські нахили..оце мені не подобається.А розумна дівчина,яка знає що її хлопець доляри на балконі не вирощує,не буде в нього тих самих цяцьок вимагати.Є різні дівчата і є різні хлопці от і все))
  • 0

#220 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 10.09.2008 – 20:25

не всі дівчата люблять хлопців за гроші. кінець-кінців, якщо ви не хочете вести дівчину в парк бо там атракціони і вата(доречі, я живу в такому місті де вжитті ніколи в парку такого задоволення не було і не буде, такшо з хлопцями можна спокійно йти в парк, бо там нічого нема))) , то запросіть дівчину до себе додомцю(каву надіюсь вдома маєте))), якщо звичайно не живете з батьками, хоча якщо батьки не проти....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних