Перейти до вмісту

Дівчина - чистилище для кишені.

Повідомлень в темі: 240

#21 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 23.07.2007 – 20:15

Перегляд дописуunder21 (23.07.2007 20:48) писав:

Тобто, без грошей до дівчат зась? Так виходить?
Залежить від того, що ви бажаєте отримати від дівчат, йа так думаю.... ґґґ.
  • 0

#22 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 23.07.2007 – 20:59

Мені здається, що коли хлопець платить, це ніби на підсвідомому рівні утворюється модель сім"ї, яку він в змозі буде утримувати. Ну це я зараз придумала :cry: а взагалі-то, вважаю цілком нормальним, коли хлопець платить "по дрібницях".
Дратує, коли у маршрутці дівчина починає доводити яка вона самостійна і віддає хлопцю гривню, або коли в кафе за сік гроші сує.
Ну я ж не прошу мені за електроенергію платити, або навіть рахунок поповнювати, але заплатити за каву - то галантність, а не фінанансові справи.

Перегляд дописуLiubko (23.07.2007 20:10) писав:

Запроси колись свого хлопця в кіно ,на піцу,каву і за все плати сама,домова?
Бувало й таке, але не для того щоб щось показати, а просто спонтанно якось - сама обираєш куди іти, що замовляти і платиш, це також приємно :happy1:

А ще чомусь згадала таке:
Знайомий хлопець в компанії розповідає історію про те, як одній дівчині на 8 березня було замовлено з Голандії корзину білих тюльпанів. Всі дівчата закочують очі із думкою "як романтично.... :cry: " і тут один хлопець видає фразу, яку всі запам"ятали надовго (вже пару років пройшло) - це ж як воно йому по кишені вдарило!!! :happy1:
  • 0

#23 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 21:27

Перегляд дописуunder21 (23.07.2007 19:48) писав:

Тобто, без грошей до дівчат зась? Так виходить?
Хлопці, ну й халявщики ж ви. Хочете щоб дівчата вам давали просто так і всім підряд... :cry:

Перегляд дописуРуденька (23.07.2007 20:59) писав:

утворюється модель сім"ї, яку він в змозі буде утримувати.
Хотіла написати щось подібне, але закрутилася, забула, випередили...))

І ще я не розумію, як це так, щоб було жалко витратити гроші на людину, яка тобі щиро подобається... від того ж не обіднієш. Тим паче, що ви разом час проводите, то й обом приємно.:cry:
  • 0

#24 under21

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Lemberg, Galicia

Відправлено 23.07.2007 – 21:38

Перегляд дописуreyneke (23.07.2007 22:27) писав:

Хлопці, ну й халявщики ж ви. Хочете щоб дівчата вам давали просто так і всім підряд... :cry:

Дик, нуу, еее, в принципі, то не є погано :cry:

Перегляд дописуreyneke (23.07.2007 22:27) писав:

І ще я не розумію, як це так, щоб було жалко витратити гроші на людину, яка тобі щиро подобається... від того ж не обіднієш. Тим паче, що ви разом час проводите, то й обом приємно.:happy1:

Так скільки раз витрачати, чи завжди, скільки грошей витрачати, до якого часу?
  • 0

#25 Liubko

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.07.2007 – 21:43

Я от розумію, коли вже працюю,самостійний, заробляю хоть якісь гроші.
А коли ти просто не маєш можливості працювати і вчитися паралельно, то шо тоді? :cry:
  • 0

#26 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 21:45

Перегляд дописуLiubko (23.07.2007 22:43) писав:

Я от розумію, коли вже працюю,самостійний, заробляю хоть якісь гроші.
А коли ти просто не маєш можливості працювати і вчитися паралельно, то шо тоді? :cry:
Тоді йди із дівчиною гуляти в парк! Думаю, якщо ти не працюєш, ніхто не чекає від тебе дорогих ресторанів.
  • 0

#27 Liubko

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 22:10

Перегляд дописуРуденька (23.07.2007 22:45) писав:

Тоді йди із дівчиною гуляти в парк! Думаю, якщо ти не працюєш, ніхто не чекає від тебе дорогих ресторанів.
От уже ті парки. Скільки можна в них ходити,сто разів в одне і те ж місце? :cry:
  • 0

#28 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 22:14

Перегляд дописуРуденька (23.07.2007 21:59) писав:

Знайомий хлопець в компанії розповідає історію про те, як одній дівчині на 8 березня було замовлено з Голандії корзину білих тюльпанів. Всі дівчата закочують очі із думкою "як романтично.... :cry: " і тут один хлопець видає фразу, яку всі запам"ятали надовго (вже пару років пройшло) - це ж як воно йому по кишені вдарило!!! :happy1:
Тут бачу одну обмовку: чи багато дівчат здатні відрізнити "замовлено з Голандії корзину білих тюльпанів" від "теж із Голандії, теж корзинка білих тюльпанів, але з найближчого ринку"?

Перегляд дописуunder21 (23.07.2007 22:38) писав:

Так скільки раз витрачати, чи завжди, скільки грошей витрачати, до якого часу?
До теми:

Анєґдоть сказав:

Если вы встречаетесь с одной и той же девушкой больше месяца, для Вас начинает работать программа лояльности!
Количество букетов в качестве платы за соединение сокращается вдвое, А поконфетная тарификация начинается с первой секунды.
Оставаясь с этой же девушкой на протяжении года, вы получаете связь без платы за соединение и предложение перейти на контрактное обслуживание с пожизненным сохранением номера.

Перегляд дописуLiubko (23.07.2007 23:10) писав:

От уже ті парки. Скільки можна в них ходити,сто разів в одне і те ж місце? :cry:
Бував я у Льоффі - дарма нарікаєте: є там куди ходити, є.
  • 0

#29 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 22:24

Перегляд дописуzav (23.07.2007 23:14) писав:

Тут бачу одну обмовку: чи багато дівчат здатні відрізнити "замовлено з Голандії корзину білих тюльпанів" від "теж із Голандії, теж корзинка білих тюльпанів, але з найближчого ринку"?
Та жодна не здатна. не в тому ж справа! А в тому, що коли мова йде про деякі речі, красиві, гарні речі, згадуванню про "дорааагааа" немає місця.
Ніхто ж не просив хлопця і собі замовляти квіти в іншій країні, просто оці балачки про "як дівчата по кишені б"ють"...

Повідомлення відредагував Руденька: 23.07.2007 – 22:25

• 0

#30 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 22:44

Перегляд дописуРуденька (23.07.2007 23:24) писав:

Ніхто ж не просив хлопця і собі замовляти квіти в іншій країні, просто оці балачки про "як дівчата по кишені б"ють"...
Що цікаво, початкова теза досі не спростована, а всі суперечки точаться навколо питання "а воно того варте?"...
  • 0

#31 Liubko

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 22:45

Шось ви дівчата.....кожному своє, ось так.
  • 0

#32 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Теребовля

Відправлено 23.07.2007 – 22:54

Дехто, за відсутності інших арументів для утримання дівчини біля себе, зі шкіри лізе аби купити "єдиній і неповторній" колечко чи букетик з 30 метрових троянд, щоб всі їй заздрили і від цього ЇЙ було приємно. Але цей дехто не задумується над тим що вона тим ж вечером може з подружками просто приколюватись над таким дурником і лізти в ліжко до якогось мачо, котрий ніколи в житті навіть лагідним словом її не назвав.
Я немаю ніц проти подарків на день народження чи на 8 березня, АЛЕ не більше, бо це вже балування а балування дівчини ні до чого доброго ніколи не приводить.
Така ж ситуація з пригощанням, особливо тільки що знайомих дівчат, "динамо" зараз дуже розповсюджене, а безсовісних сусідок по столику можна знайти в любому барі, в результаті ти залишаєшся без грошей і тільки мила посмішка, чарівне "Дякую" і номер телефону (не обовязково справжній) буде довго гріти твоє серце.
  • 0

#33 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 23:08

Перегляд дописуLiubko (23.07.2007 22:10) писав:

Ну... :cry: можна в різні парки ходити...)
Фантезію застосовувати, якщо тратитися ососбливо нічим. Головне ж зацікавити.)

Перегляд дописуYa=new DyaDya (23.07.2007 22:54) писав:

зі шкіри лізе аби купити колечко чи букетик з 30 метрових троянд, щоб всі їй заздрили і від цього ЇЙ було приємно. Але вона тим ж вечером може з подружками просто приколюватись над таким дурником і лізти в ліжко до мачо, котрий ніколи в житті навіть лагідним словом її не назвав.
Знавець жіночої психології? :happy1:
  • 0

#34 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Теребовля

Відправлено 23.07.2007 – 23:11

Перегляд дописуreyneke (24.07.2007 00:08) писав:

Знавець жіночої психології? :cry:

З свого досвіду.

Повідомлення відредагував Ya=new DyaDya: 23.07.2007 – 23:11

• 0

#35 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 23:27

Тю... бачили ж очі, що купували...

а може діло саме у

Перегляд дописуYa=new DyaDya (23.07.2007 22:54) писав:

відсутності інших арументів для утримання дівчини біля себе
? :cry:
  • 0

#36 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 23.07.2007 – 23:42

Спочатку хлопець до шлюбу тратися на дівчину,а після шлюбу вже вона тратиться на хлопця..(с)Народна мудрість.
А окрім того,треба знати на що йдеш..Якщо дівчина розумна,то вона зведе його витрати до мінімуму...Якщо ні - то нашо тобі така здалася?
А взагалі,часто на дівчину можна потратити гривень 5..запросто..головне,як ти проводиш час,скільки уваги їй привертаєш, а не скільки ти на неї тратиш..
  • 0

#37 Shoni

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 251 повідомлень
  • Місто:Жидачів, Львівська обл.

Відправлено 23.07.2007 – 23:53

Перегляд дописуCassandra (24.07.2007 00:42) писав:

Спочатку хлопець до шлюбу тратися на дівчину,а після шлюбу вже вона тратиться на хлопця..(с)Народна мудрість.
А окрім того,треба знати на що йдеш..Якщо дівчина розумна,то вона зведе його витрати до мінімуму...Якщо ні - то нашо тобі така здалася?
А взагалі,часто на дівчину можна потратити гривень 5..запросто..головне,як ти проводиш час,скільки уваги їй привертаєш, а не скільки ти на неї тратиш..
Це твоя особиста думка, а є ще такий тип дівчат, яким всерівно скільки ти їм часу присвятив,а головніше скільки на них потратив, для них головне знайти щось на халяву, хіба це нормальні дівчата???
  • 0

#38 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 24.07.2007 – 00:04

Ніколи не було в мене таких кубіт шобим на мої гроші велись... Якшо я хочу зробити приємне дівчині чи пригостити її чимось тоді вже ясно шо тре папірчики віддавати, але якшо від душі - нема чого рахувати витрачені гроші! Були випадки шо в кишенях порожняки і нічого страшного, пішли з кубітою погуляли, не обов"язково кожного разу шось купувати чи кудись вести. Тим самим шоб не було привички до грошей :happy1: Пацани не страдайте фігньою шо впадло тратитись чи тіп того, заробляйте гроші(хоча б літом) і буде вам щастя, самим приємно і буде куди дівчину завести! :cry: :cry:
  • 0

#39 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 24.07.2007 – 01:52

УУУУУУ, панове, як тут все тяжко!!! Почнемо.

Цигани кажуть: "Наскільки ти мущина - настільки покажи скільки у тебе грошей".

Звернення до сильної, маю ще на те сподівання, частини людства.

Найбільшим та найбруднішим мінусом мущини є скупість, жлобство. Чоловік, який не здатен заплатити за Даму - повне лайно. Це функція чоловіка - платити, а функція жінки - берегти. І не треба класифікувати жінок на розумних і хтивих, на динамо і феміністок. Не шукайте виправдання скупості!!! Це ницо!!! Розділяючи на білих і чорних - Ви судите, а це вже не Ваша компетенція. Кожна жінка, як би вона не чинила з Вами, не повинна ні на міліметр зсунути Ваші чесноти. А бути щедрим - це чоловіча чеснота з покон віків.

Якщо ми перестанемо за жінок платити, або частково перестанемо, то може з часом і руку подавати дамі не потрібно буде коли вона виходить з транспорту, доприкладу. Хай руйнують ці кляті стереотипи та штампи!!! А насправді, той, хто хоч трішки замислюється над станом речей, розуміє, що це не стереотипи та штампи, а НОРМИ!!!

Чесно, стало соромно за деякі чоловічі репліки цієї теми.
  • 0

#40 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 24.07.2007 – 09:21

якщо емансипація то повна і данський розрахунок:cry: якщо ж печера - то й з хати носа не висовуй і не бігай напрво й наліво... правильно я говорю??? а то зробили казна що!!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних