Перейти до вмісту

Дівчина - чистилище для кишені.

Повідомлень в темі: 240

#181 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 06.08.2008 – 18:16

Перегляд дописуПершаЛіпша (6.08.2008 16:49) писав:

А що, мої слова якось це заперечують? ) Чому це ви на початку мене процитували? ) Я теж думаю, що гроші треба не рахувати, а витрачати.
Так я ж ы написав "Йап"..(Так))))Мовляв згоден, а потім розвивав іншу тему))
  • 0

#182 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 06.08.2008 – 18:20

Цитата

Я вже про це тут писала. Коли чоловік забезпечує жінку, він доводить свою спроможність бути для неї опорою та утримувати майбутню сім,ю.

Цитата

Ну, і нормальний чоловік не допустить, щоб грошей у нього не було постійно...
Тобто коли він спроможний забезпечити сім'ю ти будеш з ним, але коли йому трапиться автомобільна аварія, стане калікою і до кінця життя не зможе ходити, внаслідок цього втратить хорошу посаду і можливість заробляти гроші та він стане фізично слабший за тебе, ти його залишиш?
  • 0

#183 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 06.08.2008 – 18:59

Перегляд дописуlorelei (5.08.2008 13:48) писав:

Я завжди готова платити і за себе, і за свого хлопця, якщо потрібно. Переважно платимо кожен сам за себе. Якщо він пропонує за мене заплатити, бо з'явились лишні гроші - я не проти. Хоча мій коханий може мене попросити поповнити йому рахунок на мобільний чи заплатити за нього в кафе, якщо він не має грошей - вважаю це нормально, оскільки я працюю, а він - ні. Але сподіваюсь, це не надовго. Я б сказала, в нас просто стосунки, як у друзів: якщо двоє друзів однієї статі підуть в кафе, то хто платить? Так само і в нас.
А взагалі вважаю, що це справа кожної людини, як саме поводитись їй. Є звичайно дівчата, для яких гроші в хлопця - це головне (я цього не розумію), якщо така поведінка не подобаються, то навіщо з ними зустрічатись взагалі? Якщо хлопець не має змоги платити за дівчину, можна просто їй про це сказати, думаю нормальна дівчина все зрозуміє і не буде ніяких проблем. :happy1:
Раз купували її мамі букет квітів на день будівельника, так вона мені намагалась цілий вечір засунути в кишеню половину грошей за квіти)) Це все в принципі залежить від характери. деякі люди навпаки відчувають незалежність коли мають змогу самі за себе заплатити. Теж деколи платимо кожен за себе, але я стараюсь часто заплатити за неї.
  • 0

#184 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 06.08.2008 – 20:26

Перегляд дописуПавлина (6.08.2008 19:20) писав:

Тобто коли він спроможний забезпечити сім'ю ти будеш з ним, але коли йому трапиться автомобільна аварія, стане калікою і до кінця життя не зможе ходити, внаслідок цього втратить хорошу посаду і можливість заробляти гроші та він стане фізично слабший за тебе, ти його залишиш?

Це крайній випадок. Звісно, я його не кину. Частіше за все люди в аварії не попадають і роботу собі знайти можуть )
  • 0

#185 Vitalek

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 09.08.2008 – 07:21

я от не розумію, а чого не було ніким сказано(а може я і не побачив, бо читав тіки 6ст.) шо головне в стосунках любов, і вона в першу чергу. А буде любов буде і розуміння, співчуття, бажання допомогти, і навіть пригостити один одного.
І нашо, як на мене, шось ше крім любові, на ній все тримається, через неї світ цей тримається, буде вона буде все потрібне, все інше на другому плані.
А жадність людини то для мене коли вона шкодує гроші не стільки собі, чи навіть дівчині, а коли вона шкодує дати людині яка взагалі незнайома їй, якщо цій людині гроші справді потрібні. Бо коли дівчині щось купуєш, то все-одно навіть тіршки, але якесь віддячення, сподіваєшся, чи тою самою купівлею чогось, чи почуттями.
І як на мене побачення в кафе, прогулянка по парку не дають змогу взнати людину, це просто проведення часу з людиною. Краще було б поїхати з нею десь у походи якісь, можна ще когось з собою, і в якихось надзвичайних умовах,
коли нема що їсти, нема де спати, і ви щей заблудились в лісі(це не бажано щоб сталось, але...), і ось тоді можна взнати з ким ти зустрічаєшся. Ось де реальне життя(приблизно), а не романтичні побачення на лавочці де нічого не відбувається, хоч і на лавочці часом корисно посидіти. :rolleyes:
Чи тут тіки я такий наївний романтик і чекаю на таку дівчину? :)

Повідомлення відредагував Vitalek: 09.08.2008 – 07:31

• 0

#186 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 05:57

Дівчатка, ану признайтеся чесно для чого ви зустрічаєтеся з хлопцями? Для того щоб ми вас водили по магазинах? Для того щоб вам дарували подарунки? Чи просто для того щоб потім одружитися і мати багато грошей і ні про що не думати? (нікого не маю бажання ображати!!!)
  • 0

#187 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 08.09.2008 – 07:37

Ну по-перше, якщо не хотів образити, то навіщо таке запитуєш??? Якщо ти наштовхнувся на таку проблему з якоюсь дівчиною, то конкретно в неї і запитуй. А тепер відповідаю на питання (відповідаю лиш за себе): зустрічаюсь для того щоб... от все таки цікаве питання... зустрічаюсь щоб відчувати себе дівчиною, справжньою дівчиною, щоб відчувати, щоб було заради кого прокидатись з ранку, щоб просто жити і насолоджуватись тим що десь є той "хтось", який завжди чекає і якому до мене не байдуже.
На жаль, дуже часто чоловіки не розуміють цього.
Пане MAXIM_UA, Ви то самі можете відповісти на питання :Чому ви зустрічаєтесь з дівчатами?
  • 0

#188 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 08.09.2008 – 09:01

Перегляд дописуMAXIM_UA (8.09.2008 06:57) писав:

Дівчатка, ану признайтеся чесно для чого ви зустрічаєтеся з хлопцями? Для того щоб ми вас водили по магазинах? Для того щоб вам дарували подарунки? Чи просто для того щоб потім одружитися і мати багато грошей і ні про що не думати? (нікого не маю бажання ображати!!!)
Варіантів так багато) Не біда що в твому житті попадалися саме такі дівчата, все ще попереду!
  • 0

#189 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.09.2008 – 09:02

Ще одна тема ображеного мужчини....
  • 0

#190 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 08.09.2008 – 09:10

Перегляд дописуMarcos (8.09.2008 10:02) писав:

Треба створити розділ "наші сопельки" . Хто за?
  • 0

#191 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.09.2008 – 09:15

Кохання за гроші чим не кохання.. Отожбо :)
  • 0

#192 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.09.2008 – 09:32

Перегляд дописуБоБриК (8.09.2008 10:10) писав:

Я!
Чесно кажучи, коли прочитала "кохання за (к)гроші", подумала, що йдеться про прадавню професію....
А подарунки.. Кафешки... Хіба то витрачання грошей? То ж для вас має бути в задоволення :)
Та й хто тобі сказав, що той, хто дівчину має можливість повести в ресторанчик чи купити якийсь подарунок, зуміє забезпечити їй безхмарне життя.... І хто таке набрехав, що жінка, яку забезпечує чоловік ні про що не думає?????
  • 0

#193 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 08.09.2008 – 09:57

Цитата

Для чого зустрічаюсь з хлопцем - питання складне, але це явно не для того щоб, водили по магазинах і т.д. По-перше, по магазинах мене ніхто не водить, я сама спроможна "себе поводити", подарунки дарують тільки в визначені свята, до того ж переважно вони взаємні, одружуватись не планую ще, тим більше не надіюсь ні на яке матеріальне забезпечення з чийогось боку, а тільки на себе. Якщо виникають такі думки про дівчат, значить Ви самі дозволили якійсь окремій дівчині вас обкрутити.

ПеС. Здається схожа тема вже була :)
  • 0

#194 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.09.2008 – 10:16

Перегляд дописуVakuolka (8.09.2008 10:32) писав:

Чесно кажучи, коли прочитала "кохання за (к)гроші", подумала, що йдеться про прадавню професію....

І я про те саме подумала :)

Чим є чоловіче кохання? Чоловік хоче красу. Він за неї платить. Хіба не так?

Цікаво, що кожен жадібний чоловік (ну бо як це - зустрічатись з дівчиною і не купити їй квітів, не зводити її в кафе, на концерт і теде за свій кошт?) плачеться, що дівчатам потрібні лише гроші.)
  • 0

#195 Варвара

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.09.2008 – 13:56

Той, хто хотів мене бачити тільки в ліжку - козли, а таких розводять і не дають!
  • 0

#196 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 08.09.2008 – 14:49

Перегляд дописуMarcos (8.09.2008 10:02) писав:

ну та й що ??!!
а що такі теми заборонені?!
навіщо ці зайві ображаючі коментарі??

Перегляд дописуВарвара (8.09.2008 14:56) писав:

Той, хто хотів мене бачити тільки в ліжку - козли, а таких розводять і не дають!
а ви після цього не козлихи???

Перегляд дописуОлеська (8.09.2008 11:16) писав:

Чим є чоловіче кохання? Чоловік хоче красу. Він за неї платить. Хіба не так?
а чому чоловік має платити за красу??!!
  • 0

#197 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 08.09.2008 – 14:54

Не те, що заборонені, але я б наголосила на "ще одна", бо така тема вже є, хоча б тут, але безкорисливим чоловікам, як правило, завжди мало :)
  • 0

#198 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.09.2008 – 15:00

Перегляд дописуБоБриК (8.09.2008 10:10) писав:

точніше перейменувати цей. додати підрозділ "ваші слюнявчики"
  • 0

#199 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 15:13

Цитата

не мужчини.... а хлопця... :)

Цитата

а хто сказав що я нюняю? там десь таке написано??? Я просто запитав!!! Цікаво знати!

Цитата

І хто таке набрехав, що жінка, яку забезпечує чоловік ні про що не думає?????
а де ти бачила дівчат які б забезпечували хлопців!

А я бачу правда в очі ріже.... так і накинулися виправдовуватися...
  • 0

#200 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.09.2008 – 16:02

Перегляд дописуMAXIM_UA (8.09.2008 06:57) писав:

за порушення правил п.2.10, також п.1.5 (розмір шрифта у підписі) перше і останнє усне попередження
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних