Перейти до вмісту

Дівчина - чистилище для кишені.

Повідомлень в темі: 240

#161 Русалка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 06.08.2008 – 12:43

Перегляд допису=MAVKA= (6.08.2008 13:08) писав:

Добре, що тебе так виховували. Деяким дівчатам подобаються такі відносини.
Але всі дівчата різні.
Я говорила про себе. Мені подобається платити 50/50.

Дісно дуже приємно, коли хлопець за тебе платить і приділяє тобі увагу, але це вже коли ви знайомі вже давно і зустрічаєтесь...
А коли я не знаю хлопця, мені простіше заплатити самій за себе, просто я не знаю що це за хлопець, я не знаю як він до всього цього відноситься, та і є такі хлопці, що потім розрахунок натурою хочуть :unsure: , Не хочу на таких потрапити...
  • 0

#162 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 06.08.2008 – 12:46

Перегляд дописуEverlast (6.08.2008 13:39) писав:

А з плином часу?Сказімо після певного терміну відносин?Після пів-року...мені здаеться це викликае деякі незручності

Ну так! А в родині всі теж будуть окремо платити? Це мій диван, а це моя тумбочка, а це моя ложка для взуття?..
  • 0

#163 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 06.08.2008 – 12:49

Перегляд дописуПершаЛіпша (6.08.2008 13:46) писав:

Ну так! А в родині всі теж будуть окремо платити? Це мій диван, а це моя тумбочка, а це моя ложка для взуття?..

Тут маються на увазі побачення до дуже близьких відносин. Коли вже починають жити разом. ходити в гості до батьків, то фінансові дії стають спільними.
  • 0

#164 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 06.08.2008 – 12:53

Перегляд дописуРусалка (6.08.2008 13:43) писав:

Дісно дуже приємно, коли хлопець за тебе платить і приділяє тобі увагу, але це вже коли ви знайомі вже давно і зустрічаєтесь...
А коли я не знаю хлопця, мені простіше заплатити самій за себе, просто я не знаю що це за хлопець, я не знаю як він до всього цього відноситься, та і є такі хлопці, що потім розрахунок натурою хочуть :unsure: , Не хочу на таких потрапити...
Привильно, поки хлопець з дівчиною зустрічатися не почали, то не так важлво хто закого платить, кожен може і сам за себе. Та коли в стосунках, то таке враження що дівчина домінує хлопця, а це ще нікого до добра не приносило.
  • 0

#165 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 06.08.2008 – 12:55

Перегляд дописуБоБриК (6.08.2008 13:53) писав:

Привильно, поки хлопець з дівчиною зустрічатися не почали, то не так важлво хто закого платить, кожен може і сам за себе. Та коли в стосунках, то таке враження що дівчина домінує хлопця, а це ще нікого до добра не приносило.
та то ще від ситуації залежить, в основному плачу я, але якщо немаю грошей то дівчина платить, нічого поганого в тому небачу.
  • 0

#166 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 12:56

Перегляд допису=MAVKA= (6.08.2008 13:49) писав:

Тут маються на увазі побачення до дуже близьких відносин. Коли вже починають жити разом. ходити в гості до батьків, то фінансові дії стають спільними.

А де починаються дуже близькі відновини? Коли ви тільки познайомилися, то буває дісно незручно... Але коли визначені відносини ("ми разом") вже склалися, я б сказала, що вони вже близькі...
  • 0

#167 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 06.08.2008 – 12:59

Перегляд дописуПершаЛіпша (6.08.2008 13:56) писав:

А де починаються дуже близькі відновини? Коли ви тільки познайомилися, то буває дісно незручно... Але коли визначені відносини ("ми разом") вже склалися, я б сказала, що вони вже близькі...

Люди можуть бути разом довгий час, а близьких відносин може так і не настати.
Близькі відносини, це коли повна взаємодовіра, коли виникають думки обоюдно про одруження і продовження роду. Це коли люди вже настільки звикли один до одного, що не уявляють своє життя окремо
  • 0

#168 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 06.08.2008 – 13:01

Перегляд дописуПершаЛіпша (6.08.2008 13:56) писав:

Йап..Та вцілом я навіть з друзями коли відпочиваемо на досить непогані сумми платимо коли як.Сьогодні я, післязавтра він, через тиждень інший..ніхто не рахує що вчора посиділи на 300 - коли товариш платив, а сьогодні коли я плачу на 350...я вважаю таке жлобством..наприклад - їдемо на пляж, зупинилися біля магазинчика, я вийшов купив води, пива та інших дрібниць..що мені зі знайомих брати гроші?не кажучи про дівчат...а потім вечором хтось інший купить на усіх чого небуть)))ну і тд. і тп. Викликають відразу люди які рахують скількі вони витратили, скільки на них...кошмар..))ІМХО звичайно ж.

Повідомлення відредагував Everlast: 06.08.2008 – 13:02

• 0

#169 Vitalek

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 06.08.2008 – 13:44

Перегляд дописуEverlast (6.08.2008 14:01) писав:

Йап..Та вцілом я навіть з друзями коли відпочиваемо на досить непогані сумми платимо коли як.Сьогодні я, післязавтра він, через тиждень інший..ніхто не рахує що вчора посиділи на 300 - коли товариш платив, а сьогодні коли я плачу на 350...я вважаю таке жлобством..наприклад - їдемо на пляж, зупинилися біля магазинчика, я вийшов купив води, пива та інших дрібниць..що мені зі знайомих брати гроші?не кажучи про дівчат...а потім вечором хтось інший купить на усіх чого небуть)))ну і тд. і тп. Викликають відразу люди які рахують скількі вони витратили, скільки на них...кошмар..))ІМХО звичайно ж.
А я б назвав жлобами не всіх людей що рахують гроші, є ж ті, що мають гроші і тратячи їх на інших, рахують скільки вони потратили -- такі то жлоби,.....але ж є і ті, що не мають грошей багато, і життя їх заставляє рахувати, рахувати скільки хтось витратив, щоб потім принаймі витратити стільки ж, щоб якось віддячити -- от такі люди не жлоби.(це я так, себе виправдовую. гг :unsure: )
  • 0

#170 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 06.08.2008 – 13:55

Перегляд дописуVitalek (6.08.2008 13:44) писав:

А я б назвав жлобами не всіх людей що рахують гроші, є ж ті, що мають гроші і тратячи їх на інших, рахують скільки вони потратили -- такі то жлоби,.....але ж є і ті, що не мають грошей багато, і життя їх заставляє рахувати, рахувати скільки хтось витратив, щоб потім принаймі витратити стільки ж, щоб якось віддячити -- от такі люди не жлоби.(це я так, себе виправдовую. гг :unsure: )
Звісно.Я саме про перший варіант.Якщо у когось їх мало, та потрібно економити, то ясна річ.
  • 0

#171 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 06.08.2008 – 14:56

Перегляд допису=MAVKA= (6.08.2008 13:59) писав:

Близькі відносини, це коли повна взаємодовіра, коли виникають думки обоюдно про одруження і продовження роду. Це коли люди вже настільки звикли один до одного, що не уявляють своє життя окремо
Це вже перебор. Це вже серйозні а не близькі зветься))
  • 0

#172 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 15:49

Перегляд допису=MAVKA= (6.08.2008 13:59) писав:

Тобто, я спочатку впевнюся, що саме ти мені потрібна, а тоді вже буду за тебе платити? А платити, щоб довести, що саме ти їй потрібен?

Перегляд дописуEverlast (6.08.2008 14:01) писав:

А що, мої слова якось це заперечують? ) Чому це ви на початку мене процитували? ) Я теж думаю, що гроші треба не рахувати, а витрачати.
  • 0

#173 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 06.08.2008 – 16:00

чому за все?я не люблю шоб хтось за мну платив а особливо хлопець......
мене потім совість мучить шо я йому винна гроші((((((((((((((бу!
  • 0

#174 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 16:02

Цитата

А платити, щоб довести, що саме ти їй потрібен?
тобто якщо в мене є гроші то я потрібний? а якщо нема то іди тусуйся? )))
  • 0

#175 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 16:11

Перегляд дописуDynkan 113 (6.08.2008 17:02) писав:

тобто якщо в мене є гроші то я потрібний? а якщо нема то іди тусуйся? )))

Я вже про це тут писала. Коли чоловік забезпечує жінку, він доводить свою спроможність бути для неї опорою та утримувати майбутню сім,ю.
  • 0

#176 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 16:19

Перегляд дописуПершаЛіпша (6.08.2008 17:11) писав:

Я вже про це тут писала. Коли чоловік забезпечує жінку, він доводить свою спроможність бути для неї опорою та утримувати майбутню сім,ю.
ну загалом я зрозумів, заробляє чувак гроші то він файний, а якщо виникнуть проблеми, то ногою під зад :unsure:
  • 0

#177 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 16:32

Перегляд дописуDynkan 113 (6.08.2008 17:19) писав:

ну загалом я зрозумів, заробляє чувак гроші то він файний, а якщо виникнуть проблеми, то ногою під зад :unsure:

Неправильно зрозуміли ). Ногою під зад нікого не треба. У всякого може бути чорна смуга. Я кажу, що повинно бути бажання витрачатися на жінку. Бо це один з проявів турботи. Ну, і нормальний чоловік не допустить, щоб грошей у нього не було постійно...
  • 0

#178 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 06.08.2008 – 17:35

Перегляд дописуМаЛа ВрЕдНа ЖаБа (6.08.2008 17:00) писав:

чому за все?я не люблю шоб хтось за мну платив а особливо хлопець......
мене потім совість мучить шо я йому винна гроші((((((((((((((бу!
ти не гроші йому винна, а послугу... послугу інтимного характеру
  • 0

#179 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 06.08.2008 – 17:39

Перегляд дописуDarkLordVillis (6.08.2008 18:35) писав:

ти не гроші йому винна, а послугу... послугу інтимного характеру

З яких це пір в нас рабовласництво???? В нас що доісторичні часи??? DarkLordVillis, з якого ти часу до нас явився?
  • 0

#180 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 06.08.2008 – 18:01

з часів розвинутого капіталізму, де 60% людей зайняті в сфері послуг, і в цій сфері крутиться 90% капіталу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних