Перейти до вмісту

Дівчина - чистилище для кишені.

Повідомлень в темі: 240

#141 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 05.08.2008 – 15:36

Перегляд дописуПершаЛіпша (5.08.2008 16:34) писав:

Хочу ще раз уточнити свою точку зору: головне у стосунках кохання, почуття.
Брехня, головне в стосунках - сумісність :unsure:
  • 0

#142 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 05.08.2008 – 15:47

Перегляд дописуСварус (5.08.2008 16:36) писав:

Брехня, головне в стосунках - сумісність :unsure:
А що, почуття і кохання - не ознака сумісності? )

Перегляд дописуDynkan 113 (5.08.2008 15:44) писав:

занадто багато категоричності, думаю якщо ваш обранець почне допомагати вам у всьому, то це дістане за декілька днів, інколи дівчина хоче сама подолати певну проблему і єдине що їй потрібно це підтримка і розуміння.

Не так давно я б із собою сама посперечалася.
Та одного разу ми розмовляли зі знайомим на тему "Хто повинен приймати рішення в сім,ї". Він казав, що чоловік. Я спершу кинулася звинувачувати його у сексизмі, але він, пояснив, чому. Бо у разі помилки відповідальність ляже на нього і тільки на нього. Жінки - все ж таки слабші істоти, які не завжди можуть із таким тягарем впоратися. Якщо жінка дасть слушну пораду, розумний чоловік її послухає, але відповідальний має бути тільки він.
  • 0

#143 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.08.2008 – 15:53

Перегляд дописуПершаЛіпша (5.08.2008 16:47) писав:

Не так давно я б із собою сама посперечалася.
Та одного разу ми розмовляли зі знайомим на тему "Хто повинен приймати рішення в сім,ї". Він казав, що чоловік. Я спершу кинулася звинувачувати його у сексизмі, але він, пояснив, чому. Бо у разі помилки відповідальність ляже на нього і тільки на нього. Жінки - все ж таки слабші істоти, які не завжди можуть із таким тягарем впоратися. Якщо жінка дасть слушну пораду, розумний чоловік її послухає, але відповідальний має бути тільки він.
непогоджуюся категорично, рішення приймається разом, і відповідальність ділиться на двох, а то виходить гра в одні ворота, з ваших дописів виходить що дівчина/жінка повина сидіти дома, а чоловік повинен заробляти гроші/ допомагати/ приймати рішення/нести відповідальність, якісь погляди архаїчні. Тим більше недумаю що багато дівчат захочуть бути такою домашньою прикрасою.
  • 0

#144 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 05.08.2008 – 15:58

Перегляд дописуПершаЛіпша (5.08.2008 16:47) писав:

А що, почуття і кохання - не ознака сумісності? )
Аж ніяк ні, то всього лиш гормони.

Перегляд дописуDynkan 113 (5.08.2008 16:53) писав:

непогоджуюся категорично, рішення приймається разом, і відповідальність ділиться на двох
Хрінь то, а не відповідальність. Де відповідає більше ніж один - не відповідає ніхто.
  • 0

#145 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 15:59

Перегляд дописуDynkan 113 (5.08.2008 16:53) писав:

непогоджуюся категорично, рішення приймається разом, і відповідальність ділиться на двох, а то виходить гра в одні ворота, з ваших дописів виходить що дівчина/жінка повина сидіти дома, а чоловік повинен заробляти гроші/ допомагати/ приймати рішення/нести відповідальність, якісь погляди архаїчні. Тим більше недумаю що багато дівчат захочуть бути такою домашньою прикрасою.

Та я не кажу, що повинна сидіти вдома і бути домашньою прикрасою! Хоче - нехай працює чм реалізовує себе будь=яким іншим чином. Але не думаю, що комусь сподобається жити з чоловіком, який нездатний взяти на себе відповідальність. Жінка створює інтер,єр, чоловік - екстер,єр - така їх природа.
  • 0

#146 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 16:05

Перегляд дописуПершаЛіпша (5.08.2008 16:59) писав:

Та я не кажу, що повинна сидіти вдома і бути домашньою прикрасою! Хоче - нехай працює чм реалізовує себе будь=яким іншим чином. Але не думаю, що комусь сподобається жити з чоловіком, який нездатний взяти на себе відповідальність. Жінка створює інтер,єр, чоловік - екстер,єр - така їх природа.
яку відповідальність, якщо ви про кримінальну тоді я погоджуюся :unsure:, а якщо життєва ситуація, рішення прийняли у двох, а тоді щось несклалося, і жінка починає звинувачувати у всьому чоловіка тоді нафіг таку відповідальність. У стосунках/сімї відповідальність несуть обоє.

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 05.08.2008 – 16:23

• 0

#147 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 05.08.2008 – 16:05

Цитата

непогоджуюся категорично, рішення приймається разом, і відповідальність ділиться на двох, а то виходить гра в одні ворота, з ваших дописів виходить що дівчина/жінка повина сидіти дома, а чоловік повинен заробляти гроші/ допомагати/ приймати рішення/нести відповідальність, якісь погляди архаїчні. Тим більше недумаю що багато дівчат захочуть бути такою домашньою прикрасою
Підтримую... Не розумію, як можна хотіти бути залежним від когось, від чоловіка, чи від батьків, чи від інших людей. Я хочу бути впевнена перед усім у собі, знати, що впораюсь з будь-якою проблемою, не хочу бути зобов'язаною перед кимось і перекладати на когось відповідальність за свої вчинки. Не можна все життя сидіти в когось на шиї і чекати захисту і підтримки, треба і самій щось робити. :unsure:
  • 0

#148 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 16:25

Перегляд дописуlorelei (5.08.2008 17:05) писав:

Підтримую... Не розумію, як можна хотіти бути залежним від когось, від чоловіка, чи від батьків, чи від інших людей. Я хочу бути впевнена перед усім у собі, знати, що впораюсь з будь-якою проблемою, не хочу бути зобов'язаною перед кимось і перекладати на когось відповідальність за свої вчинки. Не можна все життя сидіти в когось на шиї і чекати захисту і підтримки, треба і самій щось робити. :happy1:

Ніхто не каже про залежність. Ні чоловік, ні жінка один одному нічого не винні. Щось просто або робиться, або не робиться. Це все правильно, жінка повинна бути сильною, але чоловік - ще сильнішим. )

Перегляд дописуDynkan 113 (5.08.2008 17:05) писав:

яку відповідальність, якщо ви про кримінальну тоді я погоджуюся :unsure:, а якщо життєва ситуація, рішення прийняли у двох, а тоді щось несклалося, і жінка починає звинувачувати у всьому чоловіка тоді нафіг таку відповідальність. У стосунках/сімї відповідальність несуть обоє, відповідальність за стосунки/сімю/дітей/відпочинок за все.
) Можливо, ви мене не так зрозуміли. Обговорення і пропонування рішення - справа двох, а прийняття - справа чоловіка. А то як воно буде, якщо приймуть типу двоє, а потом чоловік жінку почне звинувачувати? Це вже зовсім ні в які ворота...
  • 0

#149 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 16:34

Перегляд дописуПершаЛіпша (5.08.2008 17:25) писав:

Ніхто не каже про залежність. Ні чоловік, ні жінка один одному нічого не винні. Щось просто або робиться, або не робиться. Це все правильно, жінка повинна бути сильною, але чоловік - ще сильнішим. )

) Можливо, ви мене не так зрозуміли. Обговорення і пропонування рішення - справа двох, а прийняття - справа чоловіка. А то як воно буде, якщо приймуть типу двоє, а потом чоловік жінку почне звинувачувати? Це вже зовсім ні в які ворота...
а з цього випливає що впершу чергу повина бути взаємодовіра і повага, якщо вони є тоді і звинувачень ніяких небуде, а от якщо немає тоді звичайно легше скинути прийняття рішення на партнера, щоб у разі невдачі казати " а я казав-ла що так буде".
  • 0

#150 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 16:37

Перегляд дописуDynkan 113 (5.08.2008 17:34) писав:

а з цього випливає що впершу чергу повина бути взаємодовіра і повага, якщо вони є тоді і звинувачень ніяких небуде.

Dynkan 113 сказав:

яку відповідальність, якщо ви про кримінальну тоді я погоджуюся ggggg.gif, а якщо життєва ситуація, рішення прийняли у двох, а тоді щось несклалося, і жінка починає звинувачувати у всьому чоловіка тоді нафіг таку відповідальність.

На ці ваші слова я відповім так само )
  • 0

#151 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 05.08.2008 – 20:17

Перегляд дописуФабрегас (4.08.2008 23:01) писав:

ні)) але і ніколи нічого не просить
аха)) аха))
а одного разу як попросить, шо ф тебе й очі на лоба вилізуть
а вона скаже – хіба ж я тебе така часто про щось прохаю? ну будь-ласка-ласка-ласочка....
  • 0

#152 Vitalek

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 05.08.2008 – 21:23

От цікаво, а є тут серед вас дівчата, щоб погодились зустрічатись з хлопцем без грошей(з обох сторін), типу не ходити в кафе, на морозиво і інше, що потребує грошей, .......а просто бути разом з ним, просто говорити, просто пройтись, просто взнавати того, з ким ти є, і з ким ти хотів би провести решту життя. Отже, чи є тут такі люди? Бо я такий.

А перевірити людину чи вона жадна чи ні можна і по іншому, навіть по тому скільки вона може віддати тому хто просить,(хоч якщо нормальна людина, то вона нікому не скаже і не покаже скільки вона віддає. :unsure: ).
  • 0

#153 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 06.08.2008 – 10:31

Мене так виховали батьки, і тому щоразу я плачУ за дівчат в кафешках, ресторанах і теде. Це гарна звичка, ІМХО, але тільки не коли ти студент з останньою гривнею в кишені. Щоправда колись був один такий випадок, коли дівчина категорично відмовлялася від того, щоб я за неї заплатив. Мовляв, це її принижує. Тому вона платила за себе, а я за себе. В Штатах це вже норма, а я цього не розумію :happy1: :unsure:

Перегляд дописуVitalek (5.08.2008 22:23) писав:

От цікаво, а є тут серед вас дівчата, щоб погодились зустрічатись з хлопцем без грошей(з обох сторін), типу не ходити в кафе, на морозиво і інше, що потребує грошей, .......а просто бути разом з ним, просто говорити, просто пройтись, просто взнавати того, з ким ти є, і з ким ти хотів би провести решту життя. Отже, чи є тут такі люди? Бо я такий.

Мені в цьому житті потрапляли поки що, тьху-тьху, саме такі. В більшості. Я й сам такий, однак люблю гульнути десь в нічному клубі чи ще десь, так що довго таке не триває :ggggg:
  • 0

#154 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 06.08.2008 – 11:08

Якась дуже страшна назва теми..Я як перший раз прочитала аж було страшно заходити..Саме страшне слово це ЧИСТИЛИЩЕ..Якось воно вже дуже ужасно звучить
  • 0

#155 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 06.08.2008 – 11:12

Як на мене дуже правильна назва теми :unsure:) Бо іноді потрапляються такі, що потім до кінця місяця сидиш і думаєш "як дожити"... Не всі такі, але є :happy1:
  • 0

#156 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 06.08.2008 – 11:24

А з такими є свої способи боротьби)
  • 0

#157 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 06.08.2008 – 11:49

Перегляд дописуҐвинтик (23.07.2007 20:55) писав:

Дівчина, поняття збалансоване, як і все инше в природі. Не нападайте на дівчаток - заради них ми і живемо.

Приємно чути хоч щось позитивне про нас, дівчат. Хочу зазначити, що всі дівчата різні, зі своїми вимогами.

Перегляд дописуCassandra (24.07.2007 00:42) писав:

Спочатку хлопець до шлюбу тратися на дівчину,а після шлюбу вже вона тратиться на хлопця..(с)Народна мудрість.
А окрім того,треба знати на що йдеш..Якщо дівчина розумна,то вона зведе його витрати до мінімуму...Якщо ні - то нашо тобі така здалася?
А взагалі,часто на дівчину можна потратити гривень 5..запросто..головне,як ти проводиш час,скільки уваги їй привертаєш, а не скільки ти на неї тратиш..

Повністю погоджуюсь з данною думкою.
Мене наприклад дуже хвилює, коли хлопець витрачає великі гроші заради того, щоб зробити дівчині щось приємне. По-перше, це ставить мене в незручне становище. по-друге - я починаю думати про те, що якщо і надалі будуть такі витрати замість економії. то сімейний бюджет може не витримати.
Хоча жлобство також не люблю. Перш за все потрібна увага від хлопця.

Перегляд дописумалеча (24.07.2007 11:24) писав:

Короче я плачу сама за себе, інколи і не тільки... Я не мажорка... але навіщо жатися якщо є... Я пригостила, мене на наступний раз пригостили...

Мені подобається європейський варіант відносин - коли кожен платить за себе окремо.
Якщо станеться так, що дівчина з хлопцем розійдуться, то немає відчуття, що хтось комусь щось завинив.

Перегляд дописуТаха:) (30.07.2007 11:31) писав:

Як ви думаєте нормальною ситуацією є коли хлопець платить за свою дівчину чи коли кожен платить за себе?

Кожен платить за себе.
Не люблю, коли за мене платять - я сама можу про себе подбати.

Перегляд дописуМимиха (22.08.2007 14:36) писав:

як яка дівчина, наприклад мій хлопець за мене рідко коли платить, тому що я живу за своїм принципом, і коли в мене є можливість кудись піти за свій кошт, тоді я іду а якщо ні то не йду.Мене чесно кажучи ображає те що за мене хтось платить, я вважаю себе тоді якоюсь жебрачкою, яка не здатна заплатити за себе.

Поністю з тобою згодна
  • 0

#158 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 11:57

Перегляд допису=MAVKA= (6.08.2008 12:49) писав:

Мені подобається європейський варіант відносин - коли кожен платить за себе окремо.
Якщо станеться так, що дівчина з хлопцем розійдуться, то немає відчуття, що хтось комусь щось завинив.
А я не можу почувати чоловіком у такому варіанті..Мене так виховували..Незнаю..розходився з дівчатами після 3ох років, року і не думав що вона мені щось повинна(максимум моральні якісь речі залишаються), гадаю вони також так думал..я не розумію, як це бути винним щось близкій людини.
  • 0

#159 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 06.08.2008 – 12:08

Перегляд дописуEverlast (6.08.2008 12:57) писав:

А я не можу почувати чоловіком у такому варіанті..Мене так виховували..Незнаю..розходився з дівчатами після 3ох років, року і не думав що вона мені щось повинна(максимум моральні якісь речі залишаються), гадаю вони також так думал..я не розумію, як це бути винним щось близкій людини.

Добре, що тебе так виховували. Деяким дівчатам подобаються такі відносини.
Але всі дівчата різні.
Я говорила про себе. Мені подобається платити 50/50.
  • 0

#160 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 12:39

Перегляд допису=MAVKA= (6.08.2008 13:08) писав:

Добре, що тебе так виховували. Деяким дівчатам подобаються такі відносини.
Але всі дівчата різні.
Я говорила про себе. Мені подобається платити 50/50.
А з плином часу?Сказімо після певного терміну відносин?Після пів-року...мені здаеться це викликае деякі незручності
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних