Перейти до вмісту

Дівчина - чистилище для кишені.

Повідомлень в темі: 240

#121 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 05.08.2008 – 13:13

Перегляд дописуlorelei (5.08.2008 13:48) писав:

Я завжди готова платити і за себе, і за свого хлопця, якщо потрібно. Переважно платимо кожен сам за себе. Якщо він пропонує за мене заплатити, бо з'явились лишні гроші - я не проти. Хоча мій коханий може мене попросити поповнити йому рахунок на мобільний чи заплатити за нього в кафе, якщо він не має грошей - вважаю це нормально, оскільки я працюю, а він - ні. Але сподіваюсь, це не надовго. Я б сказала, в нас просто стосунки, як у друзів: якщо двоє друзів однієї статі підуть в кафе, то хто платить? Так само і в нас.
А взагалі вважаю, що це справа кожної людини, як саме поводитись їй. Є звичайно дівчата, для яких гроші в хлопця - це головне (я цього не розумію), якщо така поведінка не подобаються, то навіщо з ними зустрічатись взагалі? Якщо хлопець не має змоги платити за дівчину, можна просто їй про це сказати, думаю нормальна дівчина все зрозуміє і не буде ніяких проблем. :ggggg:
Якщо тебе твій коханий запрошує кудась посидіти, при тому не маючи грошей і надіючись на те що ти працюєш на роботі то він в мене б поваги не викликав)) Кажи коханому хай йде працювати а не байдики бити, тоді і зможе тебе на каву зводити!
  • 0

#122 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 05.08.2008 – 13:19

Перегляд дописуБоБриК (5.08.2008 14:13) писав:

Якщо тебе твій коханий запрошує кудась посидіти, при тому не маючи грошей і надіючись на те що ти працюєш на роботі то він в мене б поваги не викликав)) Кажи коханому хай йде працювати а не байдики бити, тоді і зможе тебе на каву зводити!

Точно. Мені було б соромно їсти за рахунок дівчини. Навіщо такий хлопець потрібний? С таким самим успіхом можна було завести ще одну подругу...
  • 0

#123 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 05.08.2008 – 13:30

Цитата

По-перше не він мене запрошує, а я його. По-друге, були часи коли в мене не було грошей, тоді він мені все оплачував. Якщо в людини зараз скрутні часи, то я його зараз маю кидати, я ж не "дівчина-чистилище". На роботу він звичайно піде, просто зараз в нього стажування, за яке грошей не платять.

Цитата

Точно. Мені було б соромно їсти за рахунок дівчини. Навіщо такий хлопець потрібний?
Хлопець потрібний не тільки для того, щоб їсти за його рахунок.
  • 0

#124 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 05.08.2008 – 13:31

Гроші щастя не дають - в нього могли вкрасти під час зустрічі гроші або зустріч вийшла спонтанно і якраз в нього нема грошей... Думати, що жінка мусить бути тільки з тим чоловіком, який спроможний фінансово забезпечити, на жаль, мені асоціюється з найстарішим фахом світу.
Особисто не люблю коли хлопець за мене платить. Мені тоді здається, що він думає, що я така маленька, беззахисна сиротинка... :ggggg:
  • 0

#125 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 13:41

Перегляд дописуlorelei (5.08.2008 14:30) писав:

По-перше не він мене запрошує, а я його. По-друге, були часи коли в мене не було грошей, тоді він мені все оплачував. Якщо в людини зараз скрутні часи, то я його зараз маю кидати, я ж не "дівчина-чистилище". На роботу він звичайно піде, просто зараз в нього стажування, за яке грошей не платять.
Ну видно в нього є якась ІНША перевага :ggggg:
А чого ж, можна ще й пити за його рахунок)))

Перегляд дописуПавлина (5.08.2008 14:31) писав:

Гроші щастя не дають - в нього могли вкрасти під час зустрічі гроші або зустріч вийшла спонтанно і якраз в нього нема грошей... Думати, що жінка мусить бути тільки з тим чоловіком, який спроможний фінансово забезпечити, на жаль, мені асоціюється з найстарішим фахом світу.
Особисто не люблю коли хлопець за мене платить. Мені тоді здається, що він думає, що я така маленька, беззахисна сиротинка... :ggggg:
А коли це буде твій хлопець? теж будеш сама за себе платити?
  • 0

#126 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.08.2008 – 13:45

Ну якщо вже дівчина старанно витрачається на свій зовнішній вигляд, витрачає свій час гроші і труд, щоб яскраво виглядати, то такі жертви певно повинні компенсуватися чоловіком. Є попит - є пропозиція. Ринок. Тому і існують дівчата - чистилеща кишень.

Так само як в природі існують птахи, що їдять з пащі крокодила - крокодилу то потрібно.
  • 0

#127 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 05.08.2008 – 13:49

І де ви хлопці таких дівчат шукаєте? Мабуть в нічних клубах і барах, то там такі тільки і ошиваються, а ті які намагаються ні від кого не залежати старанно працюють і навчаються і на нічні клуби в них просто не залишається часу
  • 0

#128 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 13:53

Цитата

А коли це буде твій хлопець? теж будеш сама за себе платити?
Якщо в мене будуть гроші і на все вистачить, звичайно, що так. Я вже казала: не люблю цього. Якщо він мене любить - ушанує мою думку.
  • 0

#129 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 13:57

Перегляд дописуlorelei (5.08.2008 14:30) писав:

Я вважаю, чоловік повинен забезпечувати жінку. Вона може працювати, може не працювати - це вже її справа. Але мені не потрібен чоловік слабший за мене.
  • 0

#130 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 14:01

Перегляд дописуПершаЛіпша (5.08.2008 14:57) писав:

Я вважаю, чоловік повинен забезпечувати жінку. Вона може працювати, може не працювати - це вже її справа. Але мені не потрібен чоловік слабший за мене.
До речі, запорукою хороших стосунків є перевищення рангу чоловіка над рангом дівчини. Тому що чоловік завди має бути сильнішим і витривалішим, щоб захистити і забезпечити. Хай що хто не каже то все неправда і понти.
Повністю з тобою згоден !!
  • 0

#131 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 05.08.2008 – 14:03

Перегляд дописуПершаЛіпша (5.08.2008 13:57) писав:

Проте завжди потрібно лишатись людиною.Звичайно у 95% випадків я плачу за дівчат, навіть за просто знайомих.Але іноді так трапляється, що не все супер з грошима.І це не слабкість.
Розумієш, тобі не потрібен чоловік слабший за тебе, це нормально.А ти подумай чи потрібна ти, коли є дівчата які симпатичні, розумні та ще й спроможні та хочуть заробляти.Тут вибір очевидний.А взагалі гроши вплітати в стоуснки це не тє.Я, наприклад, при знайомстві, завжди кажу що я студент з доходом в 400 баксів, а там далі якщо я бачу що дівчну цікавлю навіть в такому посередньому варіанті, я буду "викладати карти на стіл".

Повідомлення відредагував Everlast: 05.08.2008 – 14:03

• 0

#132 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 14:21

Перегляд дописуПавлина (5.08.2008 14:53) писав:

Якщо в мене будуть гроші і на все вистачить, звичайно, що так. Я вже казала: не люблю цього. Якщо він мене любить - ушанує мою думку.

А в чому ви вбачаєте сенс стосунків між чоловіком та жінкою?
Я зараз кажу, звичайно, не про витрачання грошей. Тобто, не тільки про це. На мою думку, чоловік повинен захищати і підтримувати жінку. А якщо він цього зробити не може - то, відповідно, він не чоловік... Звісно, у кожного бувають скрутні ситуації, але коли нестача грошей перетворюється на норму, впевненість у тому, що саме цей чоловік може бути тобі опорою, пропорційно зменшується. Чоловік сам повинен хотіти робити все для жінки. Якщо він її любить. Виправлюся: все потрібне. Бо бувають дівчата із дійсно непомірними амбіціями...
Поясніть, будь ласка, свою точку зору, бо я її геть не розумію! )

Перегляд дописуEverlast (5.08.2008 15:03) писав:

Проте завжди потрібно лишатись людиною.Звичайно у 95% випадків я плачу за дівчат, навіть за просто знайомих.Але іноді так трапляється, що не все супер з грошима.І це не слабкість.
Розумієш, тобі не потрібен чоловік слабший за тебе, це нормально.А ти подумай чи потрібна ти, коли є дівчата які симпатичні, розумні та ще й спроможні та хочуть заробляти.Тут вибір очевидний.А взагалі гроши вплітати в стоуснки це не тє.Я, наприклад, при знайомстві, завжди кажу що я студент з доходом в 400 баксів, а там далі якщо я бачу що дівчну цікавлю навіть в такому посередньому варіанті, я буду "викладати карти на стіл".

Ну я теж не збираюся сидіти в когось на шиї! ) Тут справа не стільки в грошах, скільки у бажанні. Може-не може - всяке буває. А от коли не хоче - можна і не пробувати...
Якщо ти студент з 400 баксами, повір, це не так вже і погано! ) Ти ж, мабуть, довчишся і працювати підеш? Значить, все ок!
Особливо, якщо ти ще й у 95% випадків платиш... )
  • 0

#133 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 05.08.2008 – 14:23

В кожному разі треба дивитися, зважаючи на індивідуальність. Якщо когось влаштовує, що дівчина нахабно спустошує гаманець хлопця - будь ласка. Дехто навпаки хоче бути більш індивідуальним і незалежним. Тож в кожному випадку все залежить від самої дівчини та хлопця.
Та якщо є кохання, то яка різниця хто за кого платить?
  • 0

#134 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 05.08.2008 – 14:26

Перегляд дописуПершаЛіпша (5.08.2008 14:21) писав:

Ну я теж не збираюся сидіти в когось на шиї! ) Тут справа не стільки в грошах, скільки у бажанні. Може-не може - всяке буває. А от коли не хоче - можна і не пробувати...
Якщо ти студент з 400 баксами, повір, це не так вже і погано! ) Ти ж, мабуть, довчишся і працювати підеш? Значить, все ок!
Особливо, якщо ти ще й у 95% випадків платиш... )
Ти не зрозуміла.В Киеві 400 баксів для тих дівчат, що мені подобаются - це тьху.Я давно не студент й давно не з 4 сотками баксів - тому й можу платити у 95% випадків..а кажу так, шоб на "лаве не велись" :ggggg:
  • 0

#135 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 14:27

Перегляд дописуEverlast (5.08.2008 15:26) писав:

Ти не зрозуміла.В Киеві 400 баксів для тих дівчат, що мені подобаются - це тьху.Я давно не студент й давно не з 4 сотками баксів - тому й можу платити у 95% випадків..а кажу так, шоб на "лаве не велись" :ggggg:

Ну тоді все взагалі клас! )) :ggggg:
  • 0

#136 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 14:29

Цитата

А в чому ви вбачаєте сенс стосунків між чоловіком та жінкою?
В любові. Можливо, що це ідеалістичний підхід до справи, але я це так бачу.

Цитата

На мою думку, чоловік повинен захищати і підтримувати жінку. А якщо він цього зробити не може - то, відповідно, він не чоловік...
Негарно сказано. Дуже негарно. Звісно, як будуть в мене проблеми і я його попрошу мені допомогти, я надіюся, що він це зробить. І він як мене попросить я це зроблю. І те, що йому трапилася така ситуація не значить, що він не чоловік.

Повідомлення відредагував Павлина: 05.08.2008 – 14:33

• 0

#137 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 14:39

Перегляд дописуПавлина (5.08.2008 15:29) писав:

В любові. Можливо, що це ідеалістичний підхід до справи, але я це так бачу.

Негарно сказано. Дуже негарно. Звісно, як будуть в мене проблеми і я його попрошу мені допомогти, я надіюся, що він це зробить. І він як мене попросить я це зроблю. І те, що йому трапилася така ситуація не значить, що він не чоловік.
Ну звісно, не винен! Будь-що може статися! І те, що ви допомагаєте - вам тільки плюс! Але, як на мене, жінка повинна не "надіятися", а бути впевненою, що чоловік так і зробить по відношенню до неї! І не коли вона цього сама попросить, а з власної ініціативи!
А любов, по-вашому, в чому полягає? Мені здається, любов чоловіка до жінки повинна в першу чергу виражатися саме в цьому!
Це тільки мої думки ). У вас, звісно, все може бути інакше! ))
  • 0

#138 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.08.2008 – 14:44

Перегляд дописуПершаЛіпша (5.08.2008 15:39) писав:

Ну звісно, не винен! Будь-що може статися! І те, що ви допомагаєте - вам тільки плюс! Але, як на мене, жінка повинна не "надіятися", а бути впевненою, що чоловік так і зробить по відношенню до неї! І не коли вона цього сама попросить, а з власної ініціативи!
А любов, по-вашому, в чому полягає? Мені здається, любов чоловіка до жінки повинна в першу чергу виражатися саме в цьому!
Це тільки мої думки ). У вас, звісно, все може бути інакше! ))
занадто багато категоричності, думаю якщо ваш обранець почне допомагати вам у всьому, то це дістане за декілька днів, інколи дівчина хоче сама подолати певну проблему і єдине що їй потрібно це підтримка і розуміння.
  • 0

#139 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 15:25

Чистилиша кишень часто зустрічаються і серед хлопців))
Особисто в мене така ситуація : по барах-кафе-ресторанах хлопця не тягаю, надаю перевагу прогулянці на природі. Коли треба за щось платити - платимо порівно. Дорогих подарунків не приймаю. Вони зобов"язують і взагалі тоді мене совість мучить. Хлопець з цим не погоджується, хоче сам платити, тільки я вперта...:ggggg:
Ставлення до "чистилищ кишень" - нейтральне, як хочуть, нехай так і живуть (і тут все залежить від їх совісті) і від бажання кавалера (згадайте пари де жнка модельної зовнішньості, а чоловік - низенький, лисенький і повненький) :ggggg:
  • 0

#140 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 15:34

Хочу ще раз уточнити свою точку зору: головне у стосунках кохання, почуття. Але я б не сказала, що готовність заробляти та витрачати на жінку гроші - другорядне. Якщо це вияв заботи та любові, а не засіб побудови відносин куплі-продажу, то це скоріш невід,ємне!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних