Перейти до вмісту

Як примусити себе читати з задоволенням книги?

Повідомлень в темі: 29

#21 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 15.12.2007 – 17:40

Перегляд дописуmaxbestua (22.07.2007 10:33) писав:

[b]Скільки не намагався сісти за якусь книгу... все марно! Не виходить! Я не можу її читати! Не тому що вона не цікава а тому, що... і сам не знаю як це пояснити! Одним словом підкажіть як примусити себе читати книги, полюбити їх? Як отримувати задоволення від читання книжок? B) :)
якщо б з дитинства тебе видресирували привчали до читання, то зараз би це було поганою хорошою звичкою, в якій би була потреба. :box: Тільки примусом. :box: Не газовим, :yes: а самодисципліною. :( А якщо особо непосидючий, то можна аудіобуки в плейєрі слухати. Але зазвичай їх там начитують ну дуууже повільно. :)
  • 0

#22 арлєкіно

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Місто:We are all live in Yellow Submarine

Відправлено 28.12.2007 – 17:52

Як примусити?
Не сміши, якщо не хочеш читати, то будешь бачити тільку оту славнозвісну фігу в кнізі.
Напевно тобі ще не попадалася дійсно цікава книга.
Я, ось наприклад, читаю таку літературу, яка мене стимулює, дає відповіді на деякі питання, до яких я сам не міг дійти...Треба отримувати користь від Книги.
Радити якусь окрему літературу не буду. Для кожного своє. Знайди сам. - - - - - - -
  • 0

#23 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 28.12.2007 – 18:35

тю, якщо цікава книжка ,то я завжди із задоволенням читаю...нашо себе ще треба змушувати, як не подобається?
  • 0

#24 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1575 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 29.12.2007 – 11:37

кльова постановка питання :D = примусити читати з задоволенням
ще можу зрозуміти, як примусити читати, а от щоб примусити читати з задоволенням... :P

І взагалі = що ти там прочитати хочеш? мо’ воно тобі не тре’? мо’ ти і так все те знаєш?
Я, наприклад, читаю багато. І постійно натикаюся в книжках на речі, які або вже давно знаю, або до яких можу сама додуматись.
Якщо маєш мізки - сам все знаєш. А якщо не маєш - ніщо тобі не допоможе.
  • 0

#25 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.12.2007 – 11:59

Перегляд дописуmaxbestua (22.07.2007 10:33) писав:

[b]Скільки не намагався сісти за якусь книгу... все марно! Не виходить! Я не можу її читати! Не тому що вона не цікава а тому, що... і сам не знаю як це пояснити! Одним словом підкажіть як примусити себе читати книги, полюбити їх? Як отримувати задоволення від читання книжок? :D :P

Це виховується змалку.
Дорослому навіть і не знаю, як...

Перегляд дописуBobua (7.08.2007 13:33) писав:

люди роблять то не для отримання задоволення. Та й і в письменників, нмсд, такої мети [задовольнити читача] не було й нема.

Ага, мабуть люди це роблять караючись, але не каючись, а письменники тільки й думають, як би це того гада читача сильніше невдовольнити.

Напр., блюзнірством є навіть припущення, що книжку про Голодомор людина читає для задоволення.

Звісно для задоволення - задоволення потягу до знань.

Це вже не вперше я зустрічаю інфо, що, мовляв люди читають ..... для задоволення. Хибність такого припущення я доводив

Погано доводили.

Цитата

Навіть фентезі Толкієна або Лоїс МакМастер Буджолж люди читають, нмсд, щоб переконатись, що добро перемагає зло [в цивілізованій частині світу]

Це де ця частина світу? В Середземномор'ї? В Арді? Ви, схоже. занадто багато читали ігрової фантастики, і мало серйозних книжок :(

Цитата

Задоволення люди добувають дещо іншими способами (є чотири основні інстинкти — от вони їх і задовольняють ),

Давно не бачив такої обмеженої думки. А коли людина отримує насолоду від пахощів квітів чи гарно намальованої картини - це вона який інстинкт задовольняє, якщо не секрет?
  • 0

#26 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 29.12.2007 – 12:08

хмм..., цікаво, а якщо задоволення від читання не входить до так званих чотироьх інстинктів, то значить читання з задоволенням неможливе :D НЕ ВІРЮ!!! (людина має ще й інтелект окрім вроджених інстинктів)
читаю тому що хочеться, хочеться відкрити нові сторони життя, дізнатися більше...
  • 0

#27 тамрико

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 02.01.2008 – 14:34

Рекомендую прочитатати оповідання сучасного українського автора Д. Бондаренка. Це короткі історії з життя сучасної молоді в стилі О' Генрі
  • 0

#28 МаRі4ка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 02.01.2008 – 23:04

Я теж до цього року, не мала уяви, як можна читати книжки з захопленням. Під час випусни х іспитів, моя мама мені порадила прочитати книжку,до неї я підходила декілька разів, лише з 3 разу я прочитала її величезним задоволенням, навіть більше - замість підготовки до іспитів, я читала усі книжки йього автора. Тоді я зрозуміла - потрібно знайти свого автора,й читати літературу до якої ти доріс та не переріс :cry:
Тоді тебе за вуха не відтягнеш від читання :brovy:
  • 0

#29 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.01.2008 – 23:48

просто напросто треба читати цікаві для себе книги. а взагалі то як на мене тупе запитання, якщо подобається то читаєш а ні то ні береш іншу книжку навіщо себе змушумати :brovy: !
  • 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.04.2008 – 18:55

Флуд видалено
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1