Перейти до вмісту

* * * * - 3 Голосів

Як позбавитись віруса?

Повідомлень в темі: 230

#221 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1335 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 17.09.2016 – 21:23

Перегляд дописуmilanka (17.09.2016 – 09:14) писав:

Мені мій знайомий каже поставити Лінукс і не буде вірусів.
Я трохи боюсь так як ніколи Лінуксом не працювала. На ютубі переглянула декілька відео, виглядає не дуже складно, думаю якось спробую.
він тебе вважає за дуру, а себе розумником. не знаю нащот першого, але от в другому - це точно неправда. Зображення бо такі "поради" - це найгірше шо можна сказати дівчині чи на форумі відповідаючи в безглуздій темі "як позбавитися вірусу". розумник би такого не сказав. це навіть уже не дика суміш вербального метеоризму від відчуття (помилкового) власної "обізнаности" порівняно до співбесідника, порваного баяну і найжалюгідніших понтів всіх часів і народів - це вже шось набагато гірше. пора в кримінальному кодексі прописувати окрему статтю за такі "поради". бо це принаймні схиляння до збочень.
лінукс це гавно, ти ним не станеш користуватися, він незручний, естетично і ергономічно непривабливий (відразливий насправді). а ще він НЕЕФЕКТИВНИЙ і постійно недороблений. це система яка за природою створена так, шоб нею неможливо було користуватись на персональному компутері нормальним користувачам. а на ютубі ти знайдеш багато реклами цього лайна, адепти працюють в поті лиця - фанатизм, він невтомний. нє, галімукс то не для користання, то для збочених іграшок певному колу задротів. не трать свій час. ну або трать, тоді сама побачиш.
  • 1

#222 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2173 повідомлень

Відправлено 18.09.2016 – 21:14

_Ex сказав все, навіть нічого додати. А новій учасниці форуму пораджу не шукати собі проблем на рівному місці, а поставити Windows 10, якщо залізо дозволяє, і толковий антивірус, приміром 360 total security.
  • 0

#223 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4663 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 18.09.2016 – 21:56

Якраз не рекомендую безкоштовні антивіруси, а рекомендую Касперського, наприклад, 30 днів він безкоштовний, а ключі часто бувають в журналах/інтернеті. Наприклад, на вересень від журналу CHIP, ним і користуюсь, а якщо закінчиться, то знайдемо якийсь інший.
  • 0

#224 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2173 повідомлень

Відправлено 18.09.2016 – 21:58

Перегляд дописуMr.Ripley (18.09.2016 – 21:56) писав:

Якраз не рекомендую безкоштовні антивіруси, а рекомендую Касперського, наприклад, 30 днів він безкоштовний, а ключі часто бувають в журналах/інтернеті. Наприклад, на вересень від журналу CHIP, ним і користуюсь, а якщо закінчиться, то знайдемо якийсь інший.
Касперського? Це часом не того Касперського, який працює на ФСБ, і чий антивірус вважають урядовим російським шпигунським ПЗ?
  • 1

#225 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4663 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 18.09.2016 – 23:38

Перегляд дописуNameless One (18.09.2016 – 21:58) писав:

Касперського? Це часом не того Касперського, який працює на ФСБ, і чий антивірус вважають урядовим російським шпигунським ПЗ?
може бути, але я не якась там шишка, простий смертний, хто за мною буде слідкувати)))

Куди швидше допоможе слідкувати за мною якийсь вірусняк, якого пропустить безкоштовний антивірус

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 18.09.2016 – 23:39

• 0

#226 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2173 повідомлень

Відправлено 19.09.2016 – 16:41

Перегляд дописуMr.Ripley (18.09.2016 – 23:38) писав:

може бути, але я не якась там шишка, простий смертний, хто за мною буде слідкувати)))

Куди швидше допоможе слідкувати за мною якийсь вірусняк, якого пропустить безкоштовний антивірус
Якщо є настрій до введення ключів щомісяця, то можу порадити краще NOD32.
360 total security доволі непоганий, крім того параноїки мають можливість вибирати на якому движку працюватиме антивірус - avira, bitdefender чи рідний.
  • 0

#227 Shіver2005

біла людина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 886 повідомлень
  • Місто:Анкара

Відправлено 19.09.2016 – 17:17

Перегляд дописуNameless One (18.09.2016 – 21:58) писав:

Юзаю каспера, нуль вірусів та троянів. Єдиний - каспер. Мене задовольняє. Після інших антивірусів простіше перевстановити систему.

Ключі не потрібні. Можу дати прогу активації кожні 30 днів та пояснити її юзання.

Повідомлення відредагував 8758947589473958: 19.09.2016 – 17:18

• 0

#228 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2173 повідомлень

Відправлено 20.09.2016 – 08:41

Перегляд допису8758947589473958 (19.09.2016 – 17:17) писав:

Юзаю каспера, нуль вірусів та троянів. Єдиний - каспер. Мене задовольняє. Після інших антивірусів простіше перевстановити систему.

А звідки ти знаєш, що вірусів та троянів немає?
  • 0

#229 Shіver2005

біла людина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 886 повідомлень
  • Місто:Анкара

Відправлено 25.09.2016 – 13:40

Перегляд дописуNameless One (20.09.2016 – 08:41) писав:

А звідки ти знаєш, що вірусів та троянів немає?

Ну бо перевіряв іншими антивірусами. Плюс часто бувало комп такі глюки ловив, що працювати неможливо було, а антивір працює і показує, що нуль вірусів та троянів. Потім встановлюєш Каспер і насолоджуєшся результатом.

В мене ще працює автосерфінг у кількох браузерах через впн цілодобово. Там стіки гидоти біжить на комп, поки що лише каспер рятує.

Із задоволенням перейшов би на інший, ще надійніший. Хоча, я думаю то є насправді холівар. Багато людей сидять на Нод або Аваст чи які там ще лишилися і фіг переконаєш перейти на інше. Кому що зручніше та звичніше - той те й юзає.
  • 0

#230 Doricap

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 24.12.2016 – 14:11

Навіть такі процедури не гарантія...
  • 0

#231 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1335 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 25.12.2016 – 00:15

Продовжую повторювати, шоб і інші так робили - не використовую жодного АВ десь мабуть з 2009 року. Вони не потрібні, лише попусту навантажують ваш компутер. Просто треба дотримуватися компутерної гігієни так би мовити: в першу чергу, - не встановлювати програм з невідомих недовірених джерел, також бути трохи обережним всюди в мережі, і набути певної адміністративної грамотности - перевіряти систему, - налаштувати те, шо треба, вимкнути те, шо не треба (наприклад "знаменитий автозапуск з витягувальних носіїв - вимкнути! також повимикати всяке crapware від вендора - це більше до власників ноутбуків і більше не через безпеку, а для екфективности, бо ті свистілки просто зразок непотребу, який лише підсажує ваш новт"), подивлятися журнал подій, налаштувати аудит - хто там шо запустив тощо, хто там шо кому надав, мати надійний пароль, не сидіти постійно на акаунті адміністратора, перевіряти ваші диски (суть купа утиліт і безкоштовних теж, які дадуть вам вельми цінну інфу за здоров'я вашого диску, чи часом він не збирається поламатися - це дуже дуже неприємна подія, і навпаки - знати, шо ваш диск - ОК, - як бальзам на душу). Оновлення ставити (вмикати). Загалом звертати увагу на поведінку системи, знати, шо у вас робе, які служби, які драйвери - коротше елементарно доглядати компутер, не тупити. (Для власників XP машин - в boot.ini файлі, який лежить в корені вашого диску C:, поставте опцію /bootlog, дивіться зразок мого бутині файлу внизу куди ставити, не забудьте, шо треба мати права адміністратора, шоб успішно це зробити)
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /execute /fastdetect /noguiboot /bootlog
В секції [operating systems], в рядку з ARC-шляхом для завантаження ОС, даєте цей флажок - /bootlog, це для завантажувача Ntldr, тоді він в директорії WINDOWS створить текстовий файл ntbtlog.txt
в який писатиме про драйвери які він завантажив кожного разу. Але якшо ви кожного дня вимикаєте компутер (а не виходите в режим очікування, standby типу "зберегти в ОЗП", STR (Store To Ram), S3, режим, як роблю я, чи ще в "сонний" режим також), то цей файл швидко розростеться, бо лодарь доточує його щоразу, а не зрізає. Тож не вимикайтсь щодня - це тупо. Зображення
(Флажок /noguiboot каже не закривати так званим splash-screen'ом виведення лодаря під час завантаження, тобто, замість картинки з логотипом XP і прогресом завантаження, ви бачитимете виведення лодаря, яке він пише, це так, просто для цікавих).

Недарма так повелося - вважати перевстановлення ОС як засіб боротьби з "вірусами" - ознакою ламерства, бо якшо ви поводитиметеся грамотно з машиною, вам ніколи не знадобиться перевстановлювати ОС. Якшо ви впадаєте в перестановлення ОС, значить ви полінилися бути розумнішим і вдалися до ламерства.
А АВ непотрібні. Вже років 20. Часи досівських "вірусів" в бутовому секторі флопі-диску вже давно минули, ну а від вразливостей 0-го дня так званих, ніякі "проактивні" і евристичні фігні рекламовані, не врятують. Але ці вразливості і особдливо їхня експлуатація, надто рідкісні події, шоб справді вас зачепити. Тим паче ганяння того антивірусного непотребу тут не допоможе. Оце така мантра. Вона істина. Зображення
Якшо ж ви використовуєте "крякнуте" ПЗ, закачуючи його невідомо від якого Васі і інших "звірів", то не дивуйтеся шо ваша машина обслуговуватиме не лише вас а ще й, на досугє, - ДДОСитиме який небудь сайт президента Уругваю, на замовлення "людей в чорному". Зображення (насправді ви ж розумієте, шо через те, шо ви використовуєте зламане ПЗ, яке зламане в кацапстані, то й стане ваш комп частиною ботнету тієї гидоти і обслуговуватиме ворога).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних