Перейти до вмісту

* * * * - 3 Голосів

Як позбавитись віруса?

Повідомлень в темі: 228

#201 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.11.2009 – 16:49

Перегляд дописуdark (8.11.2009 16:36) писав:

Так, а Ви перезавантажували комп*ютер після цього?

Можете мене привітати ;) Вже все гуд. Навіть змогла зайти у соціальну мережу )))
Все перезавантажила, потім ще раз перевірила AVZ на решту троянів і червяків, і ще раз перевірила доктором Вебом. Я знаю шо дотошна і зробила лишню роботу, але тепер я впевнена шо все "чисто" ;)

Дякую всім за допомогу. Думаю, що ця інформація допоможе не лише мені :yes:
  • 0

#202 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 20.12.2009 – 15:42

Зображення
що думаєте??
от після цього повідомлення маю хвилину щоб все закрити а потім комп не перегружається а тупо висне.. все висне..
от після н-ної перезагрузки не вискочило повідомлення.. зара працює...
заліз в нет почитав теми по NT AUTHORITY .. кажуть що якийсь вірус msblast.exe...
Але аткого процесу в себе в диспетчері задач не побачив... Пошуком на диску С таких файлів не зайшов.. НОД32 сканє диск С... поки нічого ...
що можете порадити сказати? ваші думки?

Знайшло отаку дрянь... може більше не буде цієї помилки...
Зображення
  • 0

#203 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 10.02.2010 – 21:26

Стоїть антивірус McAfee. Експлорером не користуємося, але час від часу з"являються звуки реклами, експлорер сам вмикається, повністю грузить процесор, після завершення процесу вмикається знову. Ситуація погіршується, коли вмикається Адоб рідер. Чути часті звуки відкриття вікон експлорера. Перевіря курейтом від Доктора Веба, знайшло декілька вірусів. видалилося. Сьогодні взагалі триндець. Почало викидати повідомлення про хакерську атаку компа, але повідомдення відкривалося у вікні експлорера (я так зрозуміла шо то реклама антивіру, типу залякують шоб купити в них. Комп висне. Зараз знову перевіряю макафі. знайшло дві штуки чогось (та прога не показує назв. або вкінці покаже) Хоча та перевірка всерівно нічого не дає. Вже пробували повернення в часі.....
Отаке от. Шо робити? Раніше стояв аваст.
Може взагалі антивір змінити.
І ще одне, треба тільки ліцензійне (для постійного користування), бо тут перевіряють на ліцензійність і можна конкретно попасти. Порадьте хоч шось.

І ще, сьогодні воно мені кікнуло вже мозілу, при відкритті проги відкривають ті ж самі всі вікна з попередженнями ((((

Повідомлення відредагував Amili: 10.02.2010 – 21:31

• 0

#204 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Місто:Соломонові острови

Відправлено 10.02.2010 – 21:53

Doctor Spyware вирішить всі ваші проблєми. Віднайшов навіть портейблівську версію.

Я таку атаку відбив на саме Різдво що можна цілу статтю описати. Після цього тримаюся за Доктора Спайвара обома руками. Відносно НОДА то є фігня. Він стоїть на мому стаціонарному компі. Я вже десь два роки не провіряв адварами. Поставив перевірив і вжахнувся скільки всякоїхрені вичистив і це при живому НОДІ. В мене на ноуті антивірус бачив трояни але знищити не міг. А Доктор Спайванер все нищить однією лівою.

Перегляд дописуОлеська (4.02.2009 12:13) писав:

Дякую. Спробую.

Щойно написала ще одна форумчанка, в неї та ж біда, що і в мене - комп постійно вирубується. Значить проблема не в залазі. Чула, що новий вірус запущено. Так може то він?
На рахунок вирубування компа то можливо конденсатори понапухали на процесорі та материнській платі. Комп починає виснути вирубуватися і тому подібне. Я своєму хірургічне втручання змушений був робити через 5 років його життя. Замінив 72 конденсатори. Жиє дальше.

Перегляд дописуAmili (10.02.2010 21:26) писав:

Стоїть антивірус McAfee. Експлорером не користуємося, але час від часу з"являються звуки реклами, експлорер сам вмикається, повністю грузить процесор, після завершення процесу вмикається знову. Ситуація погіршується, коли вмикається Адоб рідер. Чути часті звуки відкриття вікон експлорера. Перевіря курейтом від Доктора Веба, знайшло декілька вірусів. видалилося. Сьогодні взагалі триндець. Почало викидати повідомлення про хакерську атаку компа, але повідомдення відкривалося у вікні експлорера (я так зрозуміла шо то реклама антивіру, типу залякують шоб купити в них. Комп висне. Зараз знову перевіряю макафі. знайшло дві штуки чогось (та прога не показує назв. або вкінці покаже) Хоча та перевірка всерівно нічого не дає. Вже пробували повернення в часі.....
І ще одне, треба тільки ліцензійне (для постійного користування), бо тут перевіряють на ліцензійність і можна конкретно попасти. Порадьте хоч шось.

І ще, сьогодні воно мені кікнуло вже мозілу, при відкритті проги відкривають ті ж самі всі вікна з попередженнями ((((
Я то все пройшов. Всі ті проги які буцімто найшли силу силенну вірусняків то насправді фігня. Якщо цікавить метод боротьби розкажу все що треба зробити.Вже не одному колєзі допоміг через телефон. розказуючи покроково що треба робити. Саме перше воно лупить або мозіллу або оперу.
  • 0

#205 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2010 – 17:31

Перегляд дописуФабрегас (20.12.2009 15:42) писав:

Зображення
що думаєте??
от після цього повідомлення маю хвилину щоб все закрити а потім комп не перегружається а тупо висне.. все висне..
от після н-ної перезагрузки не вискочило повідомлення.. зара працює...
заліз в нет почитав теми по NT AUTHORITY .. кажуть що якийсь вірус msblast.exe...
Але аткого процесу в себе в диспетчері задач не побачив... Пошуком на диску С таких файлів не зайшов.. НОД32 сканє диск С... поки нічого ...
що можете порадити сказати? ваші думки?

Знайшло отаку дрянь... може більше не буде цієї помилки...
Зображення
я теж анді.сь що небуде, але час від часу чисть темпи, і якцо вискакує таке повідомлення, є метод щоб не перегружатись в командній стрічці пиши : shutdown -a, а потім можеш шукати вірус і сміливо його кокати

доречі, ця команда дуже зручна, якось в мене на компі дівчина підцепила вірус, та ще й такий протівний, він запускався як ключ свхоста, і підгружав одне ядро процессора, кокнув його смішно, кокнув глючний свхост, заборонив перезавантаження, знайшов і знешкодив, спочатку знайшов де вірусняк, викинув його з мсконфіга, і видалив звичайно

ще одне, Фабрегасе, треба подивитись в службах, і припинити ті, які дозволяють віддалені копирсання в компі
  • 0

#206 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 13.02.2010 – 17:33

Перегляд дописуAmili (10.02.2010 21:26) писав:

Якщо актуально, спробуйте використати Kaspersky Virus Removal Tool
Прихований текст
і AnVir Task Manager
Прихований текст
,NOD32 On-Demand Scanner v.4858
Прихований текст
,або ж скористайтесь AVZ.

Повідомлення відредагував dark: 13.02.2010 – 17:33

• 0

#207 mandroid76

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень

Відправлено 21.03.2010 – 13:36

Спробуй з Лінукса, а саме з Live-CD. Там нічого складного нема.
  • 0

#208 Vesteros

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:World

Відправлено 08.10.2014 – 10:43

Я ніколи не успішно видалити будь-який вірус з мого комп'ютера, тому рада перевстановити Windows, і проблема буде вирішена.
  • 0

#209 Аркадий

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 22.10.2014 – 15:16

Встановіть Linux.
  • -1

#210 triodin.tosha

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 19.02.2015 – 23:23

Как удалить вирус, что создает ярлык флешки на флешке?
[ex]На форумi дозволено спілкуватися лише українською. Усне попередження[/ex]

Повідомлення відредагував Nameless One: 12.03.2015 – 15:51

• 0

#211 mebe007

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Біля Львова

Відправлено 08.03.2015 – 14:12

Звертайтесь до мене я поможу
  • 0

#212 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.03.2015 – 17:22

Перегляд дописуtriodin.tosha (19.02.2015 – 23:23) писав:

Как удалить вирус, что создает ярлык флешки на флешке?
гугли
  • 0

#213 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 28.09.2015 – 16:02

підчепив якусь заразу, тепер постійно реклама у всіх браузерах вискакує - powered by LaSuperba.
Зображення
Сканував комп Нортоном, перевіряв за допомогою HitmanPro, CCleaner... ніякого результату... що порадите?

Повідомлення відредагував Фабрегас: 28.09.2015 – 16:05

• 0

#214 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 28.09.2015 – 16:29

Перегляд дописуShіver2005 (28.09.2015 – 16:24) писав:

Пораджу скористатися пропозицією.

Якщо серйозно, то касперського юзай, а не всяку геніталію.

В розширення поглянь в хром, вимкни непотрібні.
Розширення теж вимикав, залишилось тільки одне - Dropbox для Gmail
  • 0

#215 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 28.09.2015 – 16:54

Перегляд дописуФабрегас (28.09.2015 – 16:29) писав:

Розширення теж вимикав, залишилось тільки одне - Dropbox для Gmail
Постав NOD32, увімкни видалення небажаних програм. Більшість таких рекламних штук він знаходить. Також глянь що там у процесах, у автозавантаженні. Ще подивись у властивостях ярлика браузера, різні штуки люблять дописати там різні цікаві речі.

Цитата

Якщо серйозно, то касперського юзай, а не всяку геніталію.
Касперський під санкціями)

Повідомлення відредагував Nameless One: 28.09.2015 – 16:55

• 0

#216 Lucifer's Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 28.09.2015 – 18:07

Перегляд дописуФабрегас (28.09.2015 – 16:02) писав:

підчепив якусь заразу, тепер постійно реклама у всіх браузерах вискакує - powered by LaSuperba.
Зображення
Сканував комп Нортоном, перевіряв за допомогою HitmanPro, CCleaner... ніякого результату... що порадите?
Спробуй: https://toolslib.net...d/1-adwcleaner/
  • 0

#217 recht

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 231 повідомлень

Відправлено 28.09.2015 – 20:27

Не треба у мережу під адміном ходити.
Перевірити ярлики браузерів, може дописалися небажані посилання.
  • 0

#218 Валера

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 14.01.2016 – 21:34

Як же давно в мене не було вірусів. NOD32 встановлений.
  • 0

#219 Karambola

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 23.05.2016 – 17:43

А мені подобається 360 Total Security. Безкоштовний, ключі шукати не треба.
  • 0

#220 milanka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 17.09.2016 – 09:14

Мені мій знайомий каже поставити Лінукс і не буде вірусів.
Я трохи боюсь так як ніколи Лінуксом не працювала. На ютубі переглянула декілька відео, виглядає не дуже складно, думаю якось спробую.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних