Перейти до вмісту

Athlon 64! круто?

Повідомлень в темі: 33

#21 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 23.06.2006 – 08:32

У мене Семпрон 64 2500 - сила :P легко і гарно розганяється, тягне хоч 20-ти корпусний плуг :kozak:
А якщо серйозно, то цяцька потужна, проте проблемка з температурою - влітку кімната нагадує сауну, якщо довго працювати :angry:
  • 0

#22 Plexus

Unforgiven

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.06.2006 – 11:35

Перегляд дописуCAESAR (23.06.2006 08:24) писав:

Якби до швидкого ядра Атлона АМД додало ще б й швидкий кеш - оце булоб круто, а так нема в ньому нічого крутого, доки процес не звертається до кеша Атлон просто летить, а як потрібен кеш - це страшна мука черепахи... а в Интелів тормознуте ядро, але на порядок швидший кеш тому він стабільно показує результати, хоча й НЕДУЖЕ хороші...
Атлон гарячіший за Пень на 8-10 градусів, за своє життя зустрічав 3 згорівших Атлона і 1 Дюрон, жодного разу не зустрічав Интел... але чесно сказати Пень 3 прівняно з Пень 2 шагнув в десятки раз далі ніж Пень 4 порівняно з Пень 3...

У мене вдома стоїть Пень 4-3,00 з 512 ОЗУ і хорошою видяхою - іде апсолютно все, в знайомого Атлон 64 3000+ , 1024 ОЗУ і відяха тогож рівня - так само іде все, різниці не видно ніякої принаймі ні в Дисперадос 2, ні Бателфілд2, ні в Героях 5
....як то кажуть: "інколи краще жувати ніж говорити...." ......я в шоці від деяких постів в цій темі.... :kozak:

Хочеться ще задати питання людям які цікавляться даню темою.... в когось є комп`ютер на базі просесора з ядром Prescot (Pentium 4)?

http://www.kv.minsk....m1000006486.htm

http://www.oldi.ru/f...6&view=previous

http://forum.dns.vl....i=50539&t=50539

http://forum.zelek.r...x.php?t173.html ..... може чайку??? :angry:

http://forum.hwp.ru/...wtopic=672&st=0

......нагадаю процесори на базі Prescot в даний час найпоширеніші в продажі з лінійки Pentium 4......
  • 0

#23 Rootofme

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 127 повідомлень

Відправлено 24.06.2006 – 16:47

TILKY INTEL :kozak:
  • 0

#24 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.07.2006 – 21:50

Цитата

....як то кажуть: "інколи краще жувати ніж говорити...." ......я в шоці від деяких постів в цій темі....
добре про себе сказав, Plexus :lol:
попрацюй як я роки 3 сісадміном, повивчай як я 3 роки порівняльні тести та сам потестуй проци, а потім пиши гадості... і взагалі так невічлево писати (принаймі на нашому форумі) :lol:
  • 0

#25 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень

Відправлено 03.07.2006 – 22:15

чи круто? круто... чекаєм вісту і вперед :lol: хтось там писав про "ацтой" 64 біт.. напевно він ніколи не чув того шо всякі там плейстейшени вже давно на 128 працюють, а там як відомо графіка не слабенька...

Перегляд дописуCAESAR (23.06.2006 08:24) писав:

за своє життя зустрічав 3 згорівших Атлона і 1 Дюрон, жодного разу не зустрічав Интел...
а думав чого так? того шо атлони (і взагалі АМД) для розгону придумані, їх розганяють, звісно не завжди правильно і до розумної межі от вони і плавляться... інтел розганяти - сам знаєш...
  • 0

#26 Plexus

Unforgiven

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень

Відправлено 03.07.2006 – 22:53

Перегляд дописуCAESAR (3.07.2006 22:50) писав:

добре про себе сказав, Plexus :lol:
попрацюй як я роки 3 сісадміном, повивчай як я 3 роки порівняльні тести та сам потестуй проци, а потім пиши гадості... і взагалі так невічлево писати (принаймі на нашому форумі) :lol:
почнем з того що ні про кого я гадості не писав..... скажу відразу "сісадміном" я не працював, але щось таки знаю бо теж дуже полюбляю вивчати "порівняльні тести"..... тоді питання до дуже досвідченого "сісадміна"...шо означає "тормознуте ядро"???? яким чином воно тормознуте????..... я взагалі такі терміни вперше зустрічаю.... можна якісь посилання на статті від "досвідченого адміна" для підтвердження слів? ....і взагалі як процесор може виконувати команди не звертаючись до кеш пам`яті????

....і ше одне.... дуже цікаво чому всі так гарно оминають моє питання нарахунок Prescota? ....невже ні в кого немає цього супер процесора Пентіум4?
  • 0

#27 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.07.2006 – 23:29

Перегляд дописуPlexus (3.07.2006 23:53) писав:

шо означає "тормознуте ядро"???? яким чином воно тормознуте????
Певно мається на увазі задовгий конвеєр. ;-)
  • 0

#28 Plexus

Unforgiven

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень

Відправлено 04.07.2006 – 01:02

Перегляд дописуzav (4.07.2006 00:29) писав:

Певно мається на увазі задовгий конвеєр. ;-)
але ж у них вищі частоти ядер, збільшений розмір кешу......
  • 0

#29 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.07.2006 – 08:12

Перегляд дописуPlexus (4.07.2006 02:02) писав:

але ж у них вищі частоти ядер, збільшений розмір кешу......
Зважаючи на довжину конвеєра, частота й кеш даються взнаки лише на потокових безперервних задачах. А якщо починаються розгалудження алгоритму програми чи повернення до обчислення попередньої ділянки, скидають усі напрацювання задовгого конвеєру, що забирає відчутну кількість процесорного часу. Це і можуть подекуди називати "гальмами", бо процесор задовго перемикається між двома потоками або витрачає забагато часу в разі невірного передбачення розгалудження в одному потоці.
  • 0

#30 Plexus

Unforgiven

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень

Відправлено 04.07.2006 – 11:00

Перегляд дописуzav (4.07.2006 09:12) писав:

Зважаючи на довжину конвеєра, частота й кеш даються взнаки лише на потокових безперервних задачах. А якщо починаються розгалудження алгоритму програми чи повернення до обчислення попередньої ділянки, скидають усі напрацювання задовгого конвеєру, що забирає відчутну кількість процесорного часу. Це і можуть подекуди називати "гальмами", бо процесор задовго перемикається між двома потоками або витрачає забагато часу в разі невірного передбачення розгалудження в одному потоці.
Погоджуюсь з Вами якщо порівнювати процесори з ядрами Northwood (~20 конвеєрів) і Prescott (~30 конреєрів) які працюють на однаковій частоті...... проте всім відомо що збільшення кількості конвеєрів у Пентіумах якраз і націлено на те щоб можна було збільшувати тактові частоти (саме таку політику обрала Інтел використовуючи технологію NetBurst)

P.S. Приємно розмовляти з людиною коли відчуваєш, що вона розуміє що каже і вміє це грамотно викласти. :lol:
  • 0

#31 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.07.2006 – 15:10

Перегляд дописуPlexus (4.07.2006 12:00) писав:

Погоджуюсь з Вами якщо порівнювати процесори з ядрами Northwood (~20 конвеєрів) і Prescott (~30 конреєрів) які працюють на однаковій частоті...... проте всім відомо що збільшення кількості конвеєрів у Пентіумах якраз і націлено на те щоб можна було збільшувати тактові частоти (саме таку політику обрала Інтел використовуючи технологію NetBurst)
Бачите, яка гидота: збільшення частоти у Prescot не дає адекватного збільшення його продуктивності. :lol:
На кінець, саме випуск Conroe й поставив крапку не концепції архітертури NetBurst.

Перегляд дописуPlexus (4.07.2006 12:00) писав:

P.S. Приємно розмовляти з людиною коли відчуваєш, що вона розуміє що каже і вміє це грамотно викласти. :lol:
Коли в людини за плечима 10 років читання "КО", то... :)
Тим більше, не терплю порожніх балачок у темах, де їм не місце.
  • 0

#32 deepfish

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 432 повідомлень
  • Місто:Рівненщина

Відправлено 06.07.2006 – 23:35

скажу так, за браком часу все вище переглянув одним оком і думаю ось що, АМд швидші були через вбудований контролер памяті....
конро, звісно заслуговує на певне хороше ставлення, але думаю лиш до появи нового ядра АМД.
Тай у АМД швидкодія на Ват тепловиділення більша. Що нині дуже сутєво.
  • 0

#33 Rootofme

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 127 повідомлень

Відправлено 19.07.2006 – 13:09

Таж це повне гавно! Тільки INTEL 64!!!
  • 0

#34 zav

зрадник