Перейти до вмісту

Кожен народ має ту владу, яку заслуговує

Повідомлень в темі: 81

#41 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 21.07.2007 – 16:56

Перегляд дописуzav (19.07.2007 08:46) писав:

Тоді Ви вже двічі мали би виїхати з України нах "кращі села"(с), а не тягти це нещастя в Еўропу.
А Ви знаєте кращі села? Я таких не знаю. Мені більше подобається схема євроінтеграції всім разом, а не поодинці шляхом еміграції. Ми ж не щурі якісь, тим паче наш корабель навіть не тоне.

Перегляд дописуJastreb (19.07.2007 12:55) писав:

Я б сказав, що кожен народ має валду, яку хоче.

Коли людина хоче бути нещасною, кількість винних наколо неї зростає в геометричній прогресії.

А Ви хочете таку владу? А багато знаєте людей, що хочуть? Взагальному будь-яка влада може бути прийнятною, якщо тримати її на короткому повідку.

Перегляд дописуzav (19.07.2007 20:02) писав:

Нарід наш останнім часом насправді нічим не відзначився.

А як же Помаранчева революція? Хоча ми й дозволили знівелювати її наслідки, та сам факт її реалізації це значний поступ нації в бік політичної грамотності.

Цитата

Я чесно скажу: Бандера вам ніхяк не допоможе.

Погоджуюсь. Якби не було в народу бажання вести боротьбу про Бандеру ніхто б не чув. (зрештою це стосується будь-якого лідера). Проте його роль в цій боротьбі не можна недооцінювати.

Перегляд дописуJolly (20.07.2007 10:38) писав:

врахуйте те, що ми молода країна, що тільки починає будувати своє майбутнє
цей етап був пройден у свій час майже усіма країнами тієї ж Європи
Польща, Литва, Латвія, Болгарія, Румунія і ін. того ж віку що і ми. Проте зроблене за час незалежності ними і нами не йде ні в яке порівняння.
  • 0

#42 Гість_Roman7_*

• Гості

Відправлено 21.07.2007 – 19:05

Я вважаю - ми самі (народ) винуваті, що у нас така влада. Як не крути, але наша влада від найвищого до найнищого ешелону корумпована (можливо і є вийнятки, але вони підтверджують правило).
А корупції нас вчать ще із школи (на практиці). Куди не потикнись - всьоди щось потрібно дати (за навчання заплатив, за роботу також заплатив, за посаду - а потім потрібно все відробити).
Багато з вас в своєму житті напевно що давали хабар хоча б раз, і не тому що вимагали, а хотілось вирішити питання пошвидше і не напрягатись, наприклад: здати екзамен чи залік нічого не вчивши і не ходивши на заняття, пройти медогляд "заочно", влаштуватись на роботу нічого незнаючи і невміючи і т.д. Виходить для нас звична справа брати або давати хабарі.
Якщо наш чиновник не братиме хабаря, то він буде все вирішуати по справедливості, чи не так?
Потрібно приймати закони, що жорстко карають корупціонерів і не тільки тих, що бере але тих, що і дає.
Але в нас такі закони можуть тільки збільшити розмір хабаря.

Краще давайте нікому не будемо давати хабарів і тоді все буде добре із владою, і народом, і державою. Будем чесно вчитися, працювати...

P.S. Адже в Європі з корупцією боряться і в Литві, Латвії, Польщі, Румунії вона не в таких масштабах.
... і це одна з найголовніших вимог до нас від Європи і США

Повідомлення відредагував Roman7: 21.07.2007 – 19:09

• 0

#43 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 21.07.2007 – 21:44

Перегляд дописуRoman7 (21.07.2007 19:05) писав:

Я вважаю - ми самі (народ) винуваті, що у нас така влада. Як не крути, але наша влада від найвищого до найнищого ешелону корумпована (можливо і є вийнятки, але вони підтверджують правило).
А корупції нас вчать ще із школи (на практиці). Куди не потикнись - всьоди щось потрібно дати (за навчання заплатив, за роботу також заплатив, за посаду - а потім потрібно все відробити).
Багато з вас в своєму житті напевно що давали хабар хоча б раз, і не тому що вимагали, а хотілось вирішити питання пошвидше і не напрягатись, наприклад: здати екзамен чи залік нічого не вчивши і не ходивши на заняття, пройти медогляд "заочно", влаштуватись на роботу нічого незнаючи і невміючи і т.д. Виходить для нас звична справа брати або давати хабарі.
Якщо наш чиновник не братиме хабаря, то він буде все вирішуати по справедливості, чи не так?
Потрібно приймати закони, що жорстко карають корупціонерів і не тільки тих, що бере але тих, що і дає.
Але в нас такі закони можуть тільки збільшити розмір хабаря.

Краще давайте нікому не будемо давати хабарів і тоді все буде добре із владою, і народом, і державою. Будем чесно вчитися, працювати...

P.S. Адже в Європі з корупцією боряться і в Литві, Латвії, Польщі, Румунії вона не в таких масштабах.
... і це одна з найголовніших вимог до нас від Європи і США

В загальному погоджуюсь. Але не треба казати "самі винуваті". Хіба винуваті аборигени, що у них немає електроенергії, або що вони не літають у космос. Просто вони ще не дойшли до того рівня розвитку коли це стане їм потрібно, але це тимчасово. Ми нівчім не винуваті. Просто історично склалось так що ми були відрізані від цивілізації "залізним занавісом", тому розвивались по-іншому (будували міфічний комунізм). А коли ця булька трісла ми опинились наче голяка на морозі. Хіба може людина в такому стані думати про якусь високу мораль чи національну ідею. Пам’ятаю перші роки незалежності, гіперінфляція, параліч промисловості, ми тоді думали про виживання. Тільки тепер, дещо оговтавшись, починаємо розводити демагогію про національну ідею, політичний курс який нам варто вибрати тощо. І це дуже добре. Чим більше ми тут сперечаємось тим глибше осмислюємо наші проблеми, шукаєм шляхи їх вирішення, зростає наша свідомість.
  • 0

#44 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.07.2007 – 01:35

Перегляд дописуБогуслав (21.07.2007 16:23) писав:

Що не кажіть, а я настоюватиму на своєму. Влада є проекцією політичної свідомості та грамотності народу. Влада ніколи не виконуватиме своїх обіцянок, але її можна заставити, напряму чи опосередковано. Думаєте нещодавне підвищення зарплат і пенсій це добра воля уряду? Вони змушені це зробити, бо вибори на носі. Те ж стосується і Черновецького. Влада повинна відчувати постійний тиск з боку суспільства.

Добре, хай буде так. А чи не могли б Ви запропонувати мені варіанти тиску на владу. От хочу я потиснути. Що мені робити? І що особисто Ви зробили у своєму житті на підтвердження та закріплення Вашої позиції? Адже Ви знаєте, слова, це всього на всього "струс повітря".

І ще одне. Ось дві Ваші цитати.

Цитата

Я б сказав так: "Маємо те, що заслуговуємо мати".

Цитата

Але не треба казати "самі винуваті".

Як на мене, це непослідовність. Поясніть, якщо не важко.
  • 0

#45 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 22.07.2007 – 14:42

Перегляд дописуРольник (22.07.2007 01:35) писав:

Добре, хай буде так. А чи не могли б Ви запропонувати мені варіанти тиску на владу. От хочу я потиснути. Що мені робити? І що особисто Ви зробили у своєму житті на підтвердження та закріплення Вашої позиції? Адже Ви знаєте, слова, це всього на всього "струс повітря".

Тиск це в першу чергу контроль та способи впливу. В Європі багато громадських організацій, студентських об’єднань, профспілок, що об’єднують велику кількість людей, проводять моніторинг дій влади. І в разі виникнення розбіжностей мають достатньо способів впливу, від найтолерантніших до радикальних. Щодо Вас то думаю "один в полі не воїн". Хоча є варіанти тиску самостійно: писати звернення, вимоги, збирати підписи осіб зацікавлених у вирішенні проблеми, вимагати рорзгляду Вашого питання, подавати в суд. Проте для цього треба бути юридично добре підкованим, мати багато вільного часу та міцні нерви. Щодо "струсу повітря" то все залежить від змісту. Якщо нести відверту ахінею, то це буде струсом повітря, але коли в словах є доля істини то це буде ідея, яку можливо варто втілювати в життя.

Цитата

Як на мене, це непослідовність. Поясніть, якщо не важко.

Щодо заслуги і вини, то це різні поняття. Наша влада відповідає рівню нашої політичної грамотності, або наша політична грамотність не дозволяє нам мати кращу владу. Слово "заслуговуємо" я використав тому, що у суспільстві звучать звинувачення (і не безпідставні) в сторону влади, так наче народ перебуває на високому рівні свідомості, а влада тупа і робитть усе наперекір. Це абсурд. Проте ми не винуваті в тому що наша політична грамотність перебуває саме на такому рівні. Ми еволюціонуємо, розвиваємось, відповідно і влада набуватиме іншого якісного рівня.
  • 0

#46 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 22.07.2007 – 21:46

Перегляд дописуБогуслав (22.07.2007 15:42) писав:

Тиск це в першу чергу контроль та способи впливу. В Європі багато громадських організацій, студентських об’єднань, профспілок, що об’єднують велику кількість людей, проводять моніторинг дій влади. І в разі виникнення розбіжностей мають достатньо способів впливу, від найтолерантніших до радикальних. Щодо Вас то думаю "один в полі не воїн". Хоча є варіанти тиску самостійно: писати звернення, вимоги, збирати підписи осіб зацікавлених у вирішенні проблеми, вимагати рорзгляду Вашого питання, подавати в суд. Проте для цього треба бути юридично добре підкованим, мати багато вільного часу та міцні нерви.

А Ви самі пробували хоч раз погратися в "юриспруденцію" з владою? Схоже Ви забули у якій країні живете. Як на мене, мер Києва помітив проблему незаконної забудови тільки після того, як всі телеканали видали у ефір сюжет про побиття противників забудови, чи не так? А як Ви гадаєте, люди не писали листи меру? Не скаржились? Спробуйте поставити себе на місце чиновників. При таких ресурсах як у них, маючи недоторканість, підтримку тіньових кланів, підтримку силових структур держави, плювати вони хотіли на ваші листи, позови у суд і маніфестації!!! Ви, схожі на молодого ідеаліста-максималіста у рожевих окулярах з Вашими ідеями. Пробачте, але життя дає мені досвід, який навіть поруч не стоїть з реалістичністю Ваших ідей.
  • 0

#47 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.07.2007 – 23:12

Перегляд дописуphobos (20.07.2007 12:54) писав:

Судова - так???!
Пан хіба не чув кілька останніх ухвал Конституційного суду?

Перегляд дописуБогуслав (21.07.2007 17:56) писав:

А як же Помаранчева революція? Хоча ми й дозволили знівелювати її наслідки, та сам факт її реалізації це значний поступ нації в бік політичної грамотності.
Найбільше досягнення Памарянчевої революції - чинного Президента - найбільше й лають, і це я вважаю політичною неписемністю. То де поступ?

Перегляд дописуБогуслав (21.07.2007 17:56) писав:

Польща, Литва, Латвія, Болгарія, Румунія і ін. того ж віку що і ми. Проте зроблене за час незалежності ними і нами не йде ні в яке порівняння.
Вони були незалежними більше часу, ніж ми, мені здається.

Перегляд дописуБогуслав (21.07.2007 22:44) писав:

Пам’ятаю перші роки незалежності, гіперінфляція, параліч промисловості, ми тоді думали про виживання.
Сплавнована й очікувана гіперінфляція, до речі.

Перегляд дописуРольник (22.07.2007 22:46) писав:

При таких ресурсах як у них, маючи недоторканість, підтримку тіньових кланів, підтримку силових структур держави, плювати вони хотіли на ваші листи, позови у суд і маніфестації!!!
Гиги, на поверхню випливають вельми цікаві способи впливу...
  • 0

#48 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 22.07.2007 – 23:14

Перегляд дописуРольник (22.07.2007 21:46) писав:

А Ви самі пробували хоч раз погратися в "юриспруденцію" з владою? Схоже Ви забули у якій країні живете. Як на мене, мер Києва помітив проблему незаконної забудови тільки після того, як всі телеканали видали у ефір сюжет про побиття противників забудови, чи не так? А як Ви гадаєте, люди не писали листи меру? Не скаржились? Спробуйте поставити себе на місце чиновників. При таких ресурсах як у них, маючи недоторканість, підтримку тіньових кланів, підтримку силових структур держави, плювати вони хотіли на ваші листи, позови у суд і маніфестації!!! Ви, схожі на молодого ідеаліста-максималіста у рожевих окулярах з Вашими ідеями. Пробачте, але життя дає мені досвід, який навіть поруч не стоїть з реалістичністю Ваших ідей.

Ото ж бо й воно. Я ж пишу що один в полі не воїн проте, якщо маєте велике бажання, освіту і здоров’я, то прапор Вам в руки. Основна моя теза була про громадський контроль. На жаль у нас наразі немає громадських об’єднань, що здатні ефективно захистити права людей. Але це не значить що їх не потрібно створювати. Гадаю у проблемі із забудовниками варто було створити комітет жителів, при потребі найняти юриста, навіть заручитись підтримкою якоїсь політичної сили (БЮТу наприклад, вони ненавидяти Черновецького).
А Ваші остані репліки це ще одне підтвердження недостатньої політичної освідченості нашого люду. Я вже це переріс, тому можу лише посміхнутись :cry:
  • 0

#49 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 22.07.2007 – 23:25

Перегляд дописуБогуслав (23.07.2007 00:14) писав:

А Ваші остані репліки це ще одне підтвердження недостатньої політичної освідченості нашого люду. Я вже це переріс, тому можу лише посміхнутись :cry:

Якщо не секрет, скільки Вам років?
Не варто назівати реалізм суджень "недостатньої політичною освідченістю".
  • 0

#50 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 22.07.2007 – 23:57

Цитата

Найбільше досягнення Памарянчевої революції - чинного Президента - найбільше й лають, і це я вважаю політичною неписемністю. То де поступ?
Поступ у тому, що зросла самосвідомість громадян, народ усвідомив що може змінити щось у своїй державі.

Цитата

Вони були незалежними більше часу, ніж ми, мені здається.
Вам таки здається, бо прийняття актів суверенності почалося з 1990 року, проте повну незалежність вони отримали на протягом одного року.

Цитата

Гиги, на поверхню випливають вельми цікаві способи впливу...
А як Ви звикли впливати в таких випадках? Хабар на лапу?

Перегляд дописуРольник (22.07.2007 23:25) писав:

Якщо не секрет, скільки Вам років?
Не варто назівати реалізм суджень "недостатньої політичною освідченістю".
Вік значення не має.
Ваш реалізм суджень це реалізм нашої дійсностіі. Мій же реалізм це реалізм змін, які нам необхідні і які всеодно відбудуться, рано чи пізно. Краще все таки рано. Ви доводите як є, а я намагаюсь пояснити як має бути, на цій різниці і будуємо нашу дискусію. Якось це безперспективно.
  • 0

#51 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 00:06

Перегляд дописуБогуслав (23.07.2007 00:57) писав:

Вам таки здається, бо прийняття актів суверенності почалося з 1990 року, проте повну незалежність вони отримали на протягом одного року.
Річ Посполиту не враховуватимемо? Також слід зважати, що майже незалежність у Царській Росії та Совєцькій Росії все ж краще за наче автономію...

А як Ви звикли впливати в таких випадках? Хабар на лапу?
Навіщо?
  • 0

#52 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 00:18

Перегляд дописуzav (23.07.2007 00:06) писав:

Річ Посполиту не враховуватимемо? Також слід зважати, що майже незалежність у Царській Росії та Совєцькій Росії все ж краще за наче автономію...Навіщо?

"Майже незалежності" не буває, це всерівно що "трішки вагітна".
  • 0

#53 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 00:33

Вік значення не має.
Ваш реалізм суджень це реалізм нашої дійсностіі. Мій же реалізм це реалізм змін, які нам необхідні і які всеодно відбудуться, рано чи пізно. Краще все таки рано. Ви доводите як є, а я намагаюсь пояснити як має бути, на цій різниці і будуємо нашу дискусію. Якось це безперспективно.

Я не стверджував що вік має значення. Я просто поцікавився. Можете відповісти?

Як має бути я і сам здогадуюсь. Я кажу Вам, що те що Ви пропонуєте поки що примарні ідеї для нашої держави. Ви пропонуєте ідеї без реальнодіючих методів їх впровадження. А голі ідеї навряд чи комусь потрібні. Реалізм - це констатація дійсності, я згідний. Але те, що Ви пропонуєте, до реалістичних методів вирішення проблем, за умов дійсності, у нашій державі віднести не можливо. Це ідеалістичні судження.
  • 0

#54 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 00:50

Перегляд дописуБогуслав (23.07.2007 01:18) писав:

"Майже незалежності" не буває, це всерівно що "трішки вагітна".
Це не важливо. Важливо, що Польща зазнала і від Цаорської Росії і від Коміністичної значно менше, хоча мала клопіт із Гітліревською Німеччиною... проте, зрештою, вона мала і допомогу Європи, а що в тей час мали ми?..
  • 0

#55 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 23.07.2007 – 00:54

Вихід це справжня революція? Бо мирно ми тільки у болоті грузнемо.
«Дерево свободи час від часу треба поливати кров’ю патріотів» © Лінкольн, або Вашингтон :cry:

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 23.07.2007 – 00:54

• 0

#56 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 01:15

Перегляд дописуБілий Дракон (23.07.2007 01:54) писав:

«Дерево свободи час від часу треба поливати кров’ю патріотів» © Лінкольн, або Вашингтон :cry:
Там, до речі, не лише про патріотів...
Але є класична відповідь на поданий паном вислів:

Паус Рвальдо сказав:

Патріотизм - це доброчесність злодіїв

• 0

#57 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 10:54

Поперше, подумайте чи є наша влада вільною чи окупаційною. Вважаю що окупаційною (причин багато).
Подруге, зараз тільки президент вибраний всенародним голосуванням.
Парламент, кабмін вибирались по непрозорим спискам, впорядкованим партактивом. Враховуючи кількість партій в парламенті (5) і множачи на максимальну кількість людей що можуть мати впив (20).
5*20=100 Отримаємо кандидатури до списків виборців готували і формували 100 осіб.
Назвіть кількість партійного населення україни. Я не знайшов в інеті і на сайтах партій кількість їх членів.
припустимо що іх 100-2000 тис. на кожну партію. Отже на формування списків можуть ТЕОРЕТИЧНО мати вплив 1 млн чоловік. Вирішують 100(хай навіть 1000) за цей мільйон-два. От і маємо що парламент обирало населення країни в інтересах 2% населення максимум. Решта населення була поставлена в умови голосувати за когось із них. І ці 98% повелись і проголосували. Вони ж не проголосували 'проти всіх'!
Звісно Оцінка кількості партійців приблизна і не зовсім точна але вважаю що відображає правильну тенденцію.
І що цікаво решта виборців не ринулись записуватись у партії, або створювати свою, а отже отримати шанс хоч трохи впливати на політиків, або стати їми. Отже і відповідають за цей стан вони самі в першу чергу.
Існує ще 1 способ - створення громадського об'єднання, фронту, але при наявності ядра - партії для висування кандидатів і програм. А саме об'єднання (фронт) визначатиме стратегію і напрямок дій.
  • 0

#58 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 11:59

І ще трохи 'про маленьку партію снайперів' :cry:
http://observer.sd.o...ws.php?id=12287
  • 0

#59 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 23.07.2007 – 14:01

В наш час політична партія це економічний проєкт. Тож потрібен меценат :cry:
  • 0

#60 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 18:55

Перегляд дописуРольник (23.07.2007 00:33) писав:

Як має бути я і сам здогадуюсь. Я кажу Вам, що те що Ви пропонуєте поки що примарні ідеї для нашої держави. Ви пропонуєте ідеї без реальнодіючих методів їх впровадження. А голі ідеї навряд чи комусь потрібні. Реалізм - це констатація дійсності, я згідний. Але те, що Ви пропонуєте, до реалістичних методів вирішення проблем, за умов дійсності, у нашій державі віднести не можливо. Це ідеалістичні судження.
Примарні ідеї це освоєння Місяця за три роки. Європа на цих примарних ідеях вибудувала непогану демократію, чого нам варто повчитись. Виконання будь-якого проекту починається з ідеї, часто примарної, яку шліфують та реалізовують. Якщо вже ми хочемо жити як цивілізоване суспільство то цей шлях є найоптимальніший, причому повністю реальний, бо реалізований вже до нас. А як його реалізуати у нас це вже інше питання.

Перегляд дописуzav (23.07.2007 00:50) писав:

Це не важливо. Важливо, що Польща зазнала і від Цаорської Росії і від Коміністичної значно менше, хоча мала клопіт із Гітліревською Німеччиною... проте, зрештою, вона мала і допомогу Європи, а що в тей час мали ми?..
Основне що мала Польще це сплочену націю, що прагнула побудувати європейську державу.
Та не кажіть так, ми також мали потужну "допомогу" в лиці старої партноменклатури та "старшого брата". Тут я з Вами згідний.

Перегляд дописуБілий Дракон (23.07.2007 00:54) писав:

Вихід це справжня революція? Бо мирно ми тільки у болоті грузнемо.
Один час я також був прихильником радикального вирішення проблеми. Це мало б свої плюси та ще бульше мінусів. Все таки, якщо ми прагнем бути гуманною державою то кровопролиття відкине нас далеко назад. Та й можливості такої в Україні нема. Набагато більше поступу ми зробили б вперед коли б зробили переворот в своїй свідомості.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних