Перейти до вмісту

Кожен народ має ту владу, яку заслуговує

Повідомлень в темі: 81

#21 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.07.2007 – 22:50

Перегляд дописуБогуслав (18.07.2007 19:19) писав:

Перепрошую, Вас закували в кайдани і підсувають під ніс лайно? Чи Ви самі дозволяєте це робити і бурмочете собі підніс, мовляв смердить? Нема лідера нації? І не буде. Бо вести нема кого, наразі. Де та нація, де спільна ідея? Розумієте тепер? Не влада вирішує долю країни, а народ.
Я б попросила б Вас бути стриманішим у висловлюваннях!!!! Ви недавно на форумі, людей не знаєте, то яке маєте право судити когось? Мене не закували, але й жити й дихати не дає влада, яку обрав "народ", а чи народ? Та політична сила, за яку я голосувала - на жаль, не переступила бар"єр, та й якщо говорити за вибори, то я схиляюсь до мажоритарної системи хоча б на місцевому рівні. Вести є кого і Майдан це показав, от лишень недолугі політики знову не використали цього шансу. Шановний друже, я не політик, щоб вести за собою людей, але готова піти за людиною, яка симпатизуватиме, погляди якої поділятиму, а наразі - лідера нема...Факт фактом, а ображати увесь народ, то хочу спитати: вам ангельські крила не тиснуть? Німб на оченята не спадає? Нема йому кого вести, бач....А чи підуть за тобою? От в чому питання...Подробились, партійки іменні плодяться як колорадські жуки....а все тому, що нема механізму відозви такого горе-дупутата...а "обранці"? Лише щоразу пільги все більші і більші.....та ціни....Та й не я з вами Януковича ставили...То які закиди?
  • 0

#22 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 18.07.2007 – 22:59

Перегляд дописуЛастівочка (18.07.2007 23:50) писав:

Я б попросила б Вас бути стриманішим у висловлюваннях!!!!
Не треба "ля-ля"(с).

Та політична сила, за яку я голосувала - на жаль, не переступила бар"єр, та й якщо говорити за вибори, то я схиляюсь до мажоритарної системи хоча б на місцевому рівні.
Краще скажіть, чому та сила не подобала бар'єру? І хто в тому винен, теж скажіть. Вельми цікаво.
p.s.

Факт фактом, а ображати увесь народ, то хочу спитати: вам ангельські крила не тиснуть? Німб на оченята не спадає? Нема йому кого вести, бач....А чи підуть за тобою? От в чому питання...
За мною підуть, як звичайно, тому це не питання аж ніяк. Проте лінь.
А пану Богуславу раджу вивчати іноземні мови, то й буде в Еўропі.
  • 0

#23 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 18.07.2007 – 23:58

Перегляд дописуЛастівочка (18.07.2007 22:50) писав:

Я б попросила б Вас бути стриманішим у висловлюваннях!!!! Ви недавно на форумі, людей не знаєте, то яке маєте право судити когось? Мене не закували, але й жити й дихати не дає влада, яку обрав "народ", а чи народ? Та політична сила, за яку я голосувала - на жаль, не переступила бар"єр, та й якщо говорити за вибори, то я схиляюсь до мажоритарної системи хоча б на місцевому рівні. Вести є кого і Майдан це показав, от лишень недолугі політики знову не використали цього шансу. Шановний друже, я не політик, щоб вести за собою людей, але готова піти за людиною, яка симпатизуватиме, погляди якої поділятиму, а наразі - лідера нема...Факт фактом, а ображати увесь народ, то хочу спитати: вам ангельські крила не тиснуть? Німб на оченята не спадає? Нема йому кого вести, бач....А чи підуть за тобою? От в чому питання...Подробились, партійки іменні плодяться як колорадські жуки....а все тому, що нема механізму відозви такого горе-дупутата...а "обранці"? Лише щоразу пільги все більші і більші.....та ціни....Та й не я з вами Януковича ставили...То які закиди?
Шановна, час мого перебування на форумі та знання людей значення не має, у мене є своя позиція і я її відстоюю. Тимпаче я нікого тут не образив. І Вас в першу чергу. Процитуйте но мої нестримані висловлювання, чи те місце де я когось сужу? Там є дещо прямолінійне запитання, на яке я чекав відповідь, всього лиш.
Проте приношу свої вибачення якщо образив Вас, я не мав такої мети.
Також попрошу не висмикувати слова з контексту, бо на рахунок того що немає кого вести дальше йшло пояснення і я думаю цілком достатнє щоб не робити таких висновків. Та й закидів ніяких не було.

Перегляд дописуzav (18.07.2007 22:59) писав:

Не треба "ля-ля"(с).Краще скажіть, чому та сила не подобала бар'єру? І хто в тому винен, теж скажіть. Вельми цікаво.
p.s.За мною підуть, як звичайно, тому це не питання аж ніяк. Проте лінь.
А пану Богуславу раджу вивчати іноземні мови, то й буде в Еўропі.
Ви вважаєте що коли б я вивчив іноземну мову то Україна стала б європейською державою? B) Тоді ми вже двічі мали б бути в Євроунії. :D :D
  • 0

#24 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 00:55

Я б попросила б Вас бути стриманішим у висловлюваннях!!!!

вам ангельські крила не тиснуть? Німб на оченята не спадає?

Геніально. Просити бути стриманим і самій не стримуватись.

Ви недавно на форумі, людей не знаєте, то яке маєте право судити когось?

А що, якщо я просижу на форумі рік то я одразу отримаю право тут всіх судити??? Логіка джалюзова.

Схоже у частини мешканців цього форуму певна фобія. Поясню. Будь-які прямі тези чи гострі питання викликають бажання "полікувати" співрозмовника, поставити його на місце. Панове, немає жодного значення скільки часу хто на форумі. Я в житті живу, а не на форумі. В кожного своя точка зору, їх перетин - це дискусія. І якщо з Вами хтось не погодився, то не страждайте "комплексом неповноцінності", перепрошую, не вказуйте, як собаці, дописувачу на його місце на форумі, а воюйте аргументами, відстоюйте свою позицію без "махання руками".

Перепрошую за оффтоп. Накипіло. Далі відповім по темі.

Перегляд дописуБогуслав (18.07.2007 23:25) писав:

Професор Преображенський бардак визначав так: "Якщо я замість того щоб оперувати людей буду горланити пісні на квартирі, то у мене почнеться бардак. Якщо почну в туалеті ходити поза унітаз, в туалеті почнеться бардак. Звідси виходить бардак не в туалетах а в нас в голові".

Вельмишановний, якщо Ваша ласка, на майбутнє, старайтеся цитувати дослівно.

По темі. Тут багато було сказано про вибори влади. А чи не помітили Ви, панове, що українці уже декілька разів голосували за схемою "я не за кандидата 1, я проти кандидата 2". За такою схемою став президентом Кучма, бо голосували проти Симоненка. Ющенко став президентом дякуючи мега-контрасту з Януковичем. Голосували не за Ю. значна частина українців, голосували проти Я. Чому ми завжди з двох негативів обираємо кращий негатив?

Висновок.
Українець останні роки знаходиться у стані постійного політичного цейтноду. Одна з можливих причин - у нас партії "мордочок", щезла "мордочка" - щезла партія, а у всому світі монолітні та потужні партії "мордочки" ці просто періодично міняють, а ідеологія залишається стабільно. В нас це не політика, це - клоунада.

А характеризувати народ тезою про те, що "який народ, такі і політики" не зовсім коректно. Про народ судять не тільки за цим показником. Я б ще врахував менталітет, історичне місце народу, культурну спадщину, етнічні традиції і т.д. В нашій країні політики не є повноцінними народними трибунами, приклад Черновецький, тому вважати, що всі кияни такі ж як він марсіани не правильно.

Все вищесказане не ставить за мету будь-кого образити, розпалити конфлікт будь-якого спрямування, це лише мої скромні переконання. Дякую.

Повідомлення відредагував Рольник: 19.07.2007 – 00:58

• 0

#25 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 19.07.2007 – 01:20

Перегляд дописуMarcos (18.07.2007 08:37) писав:

ну правильно, як же ж без кацапів у проблемах українського народу..бех нікуди :D

жарти жартами, але коли, наприклад, моя мамка собі пальця поріже, перше, що вона скаже буде - "от кляті москалі, все через них".
B)

Перегляд дописуРольник (19.07.2007 01:55) писав:

українці уже декілька разів голосували за схемою "я не за кандидата 1, я проти кандидата 2

згода, але не на 100%... у випадку з Кучмою, ти правий, так воно і було. Але, власне я, у 2004 голосувала не проти Януковича, а ЗА Ющенко. ТОДІ ми голосували ЗА...

Повідомлення відредагував Chily: 19.07.2007 – 01:24

• 0

#26 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 01:24

Цитата

згода, але не на 100%... у випадку з Кучмою, ти правий, так воно і було. Але, власне я, у 2004 голосувала не проти Януковича, а ЗА Ющенко. ТОДІ ми голосували ЗА...

Це Ви. Але не всі ж такі як Ви. Є люди, які діяли за вищеописаною схемою. І їх не мало.
  • 0

#27 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 08:46

Перегляд дописуБогуслав (19.07.2007 00:58) писав:

Ви вважаєте що коли б я вивчив іноземну мову то Україна стала б європейською державою? B) Тоді ми вже двічі мали б бути в Євроунії. :D :D
Тоді Ви вже двічі мали би виїхати з України нах "кращі села"(с), а не тягти це нещастя в Еўропу.
  • 0

#28 Jastreb

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 12:55

Я б сказав, що кожен народ має валду, яку хоче.

Коли людина хоче бути нещасною, кількість винних наколо неї зростає в геометричній прогресії.
  • 0

#29 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 17:51

Оскільки мені був закид - мушу кинути репліку: активний час перебування на форумі маєзначення в тому сенсі, що тоді краще знаєш людину. Накриклад Злодюжка чи Мр.Гуцул не буе писати на такі теми (як приклад, не ображатись). Тому в мене була природня реакція на закид, що народ в нас поганий. Все. Закриваємо, але можемо продовжити в приваті.
Тепер з приводу влади. Влада недолуга, бо недолугі політики, яких обрали ми. Зав питав чого не пройшла політична сила за яку я голосувала? так то не до мене питання. Я голосувала за велінням серця, душі, розуму...і совість моя чиста...А не пройшли? Та всі знаємо чого, бо дробляться на партійки, на місце коло корита...то люди їм винні? Та ті ж політики завжди мали нас лише як електорат на час виборів і все. Ти, Заве, з гумором там грозився нас вести кудись, та нема часу, але таких як ти вже досить є, тому й сидимо в калоші. Нам би Бандеру!
  • 0

#30 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 18:18

Перегляд дописуЛастівочка (19.07.2007 18:51) писав:

Оскільки мені був закид - мушу кинути репліку: активний час перебування на форумі маєзначення в тому сенсі, що тоді краще знаєш людину. Накриклад Злодюжка чи Мр.Гуцул не буе писати на такі теми (як приклад, не ображатись). Тому в мене була природня реакція на закид, що народ в нас поганий. Все. Закриваємо, але можемо продовжити в приваті.

Тепер зрозуміліше, дякую. Тема по нашій дискусії закрита.
  • 0

#31 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 20:02

Тому в мене була природня реакція на закид, що народ в нас поганий.
Ви у приваті, а я тут продовжу: даремно критики не ймете. Нарід наш останнім часом насправді нічим не відзначився.

Ти, Заве, з гумором там грозився нас вести кудись, та нема часу, але таких як ти вже досить є, тому й сидимо в калоші. Нам би Бандеру!
Я чесно скажу: Бандера вам ніхяк не допоможе.
  • 0

#32 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 20:46

Нам? А Вам хто допоможе?
  • 0

#33 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 21:51

[hide=500]

Перегляд дописуЛастівочка (19.07.2007 21:46) писав:

Нам? А Вам хто допоможе?
Я не потребую допомоги.[/hide]
  • 0

#34 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 22:21

[hide]Вас влаштовує нинішня влада?[/hide]
  • 0

#35 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 23:06

[hide=500]

Перегляд дописуЛастівочка (19.07.2007 23:21) писав:

Вас влаштовує нинішня влада?
Презедентська - так.
Парламентська - ні.
Судова - так.
Два проти одного.
Над парламентською "ми" працюємо![/hide]p.s. Таки матюки пишемо... жах, як соромно!
  • 0

#36 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 20.07.2007 – 03:08

Цитата

для перегляду цього блоку необхідно мати 500 дописів

Перепрошую, але почуваюся лохом... Якось не по-людськи це... Хоча, Ваше право...
  • 0

#37 Jolly

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 20.07.2007 – 10:38

Цитата

Чому Європа має гідну владу, а ми -- абищо? Звідси випливають усі нагальні проблеми суспільства. "Маємо те що маємо", сказав перший пан Президент. Я б сказав так: "Маємо те, що заслуговуємо мати". То невже ми така паскудна нація, що не можемо самоорганізуватись і створити собі гідне життя?
врахуйте те, що ми молода країна, що тільки починає будувати своє майбутнє
цей етап був пройден у свій час майже усіма країнами тієї ж Європи
  • 0

#38 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 20.07.2007 – 11:54

Перегляд дописуJolly (20.07.2007 11:38) писав:

врахуйте те, що ми молода країна, що тільки починає будувати своє майбутнє
цей етап був пройден у свій час майже усіма країнами тієї ж Європи
Наразі ми відстаємо від тих країн не менш як на 100 років, немає в нас часу на довотривалі перехідні етапи!

Гляньте на Польщу, ось з кого нам тре брати приклад.

zav
Судова - так???!
  • 0

#39 banderivec

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 262 повідомлень
  • Місто:криївка в лісі

Відправлено 20.07.2007 – 12:15

Перегляд дописуБогуслав (18.07.2007 19:19) писав:

В цій ситуації потерпіли усі. Просто ті хто за ПР, готові терпіти цю владу, бо це їхні. Аналогічно і з помаранчевими. Тобто як бачимо абсурд пересічного виборця в тому, що він голосує за "своїх", а не за тих хто реально готовий виконувати його інтереси. В ідеалі ж виборці повинні голосувати за програму розвитку держави, яку партія що її створила повинна виконати прийшовши до влади. А хто знайомий з передвиборною програмою ПР чи НСНУ, наприклад? Але думаю в нашій ситуації і ця схема не спрацює.

я мав на увазі те, що не всі голосують за тих хто зараз при владі.
правильніше буде: Кожна більшість народу має ту владу, яку заслуговує (за яку голосувала)
  • 0

#40 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 21.07.2007 – 15:23

Перегляд дописуРольник (19.07.2007 00:55) писав:

Вельмишановний, якщо Ваша ласка, на майбутнє, старайтеся цитувати дослівно.

Я дійсно дещо скоротив та адаптував для пересічного читача дане висловлювання, зрештою метою було не цитувати, а передати основну думку, що і зробив, без спотворень.

Цитата

По темі. Тут багато було сказано про вибори влади. А чи не помітили Ви, панове, що українці уже декілька разів голосували за схемою "я не за кандидата 1, я проти кандидата 2". За такою схемою став президентом Кучма, бо голосували проти Симоненка. Ющенко став президентом дякуючи мега-контрасту з Януковичем. Голосували не за Ю. значна частина українців, голосували проти Я. Чому ми завжди з двох негативів обираємо кращий негатив?

Швидше ми голосуємо за "свого" кандидата. Нехай Яник тупий і неграмотний, нехай з кримінальним минулим, а ле для східняків він "свій". Тому виникає питання -- чому ми боїмося "не свого"? Тому що політично не грамотні і не розумієм що для нас є добре? Чи тому що "не свій" несе реальну загрозу майбутньому держави? А оце вже було б дуже небезпечно, коли до влади у державі ідуть ті, що несуть їй загрозу, причому користуються такою великою підтримкою народу.
Висновок.

Цитата

Українець останні роки знаходиться у стані постійного політичного цейтноду. Одна з можливих причин - у нас партії "мордочок", щезла "мордочка" - щезла партія, а у всому світі монолітні та потужні партії "мордочки" ці просто періодично міняють, а ідеологія залишається стабільно. В нас це не політика, це - клоунада.

У цивілізованому світі вибирають програму розвитку, які пропонує кожна політична сила. Тобто своє бачення розвитку країни на певний термін з економічним підтвердженням, та точними строками виконання обіцянок. І нехай но партія що прийщшла до влади не виконає своїх обіцянок, тоді вона -- політичний труп.

Цитата

А характеризувати народ тезою про те, що "який народ, такі і політики" не зовсім коректно. Про народ судять не тільки за цим показником. Я б ще врахував менталітет, історичне місце народу, культурну спадщину, етнічні традиції і т.д. В нашій країні політики не є повноцінними народними трибунами, приклад Черновецький, тому вважати, що всі кияни такі ж як він марсіани не правильно.
Що не кажіть, а я настоюватиму на своєму. Влада є проекцією політичної свідомості та грамотності народу. Влада ніколи не виконуватиме своїх обіцянок, але її можна заставити, напряму чи опосередковано. Думаєте нещодавне підвищення зарплат і пенсій це добра воля уряду? Вони змушені це зробити, бо вибори на носі. Те ж стосується і Черновецького. Влада повинна відчувати постійний тиск з боку суспільства.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних