Перейти до вмісту

Короткозорість українського націоналізму

Повідомлень в темі: 46

#41 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 07:19

Цитата

від Карпатів аж до Кавказу
а РФ цього не знає :rolleyes:

Цитата

але москалі, ляхи, угри, румуни та жиди

це вже паранойя

Цитата

Не бери собі дружини з чужинців
це Ви нашому президенту скажiть
  • 0

#42 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 20.08.2008 – 08:35

Перегляд дописуАничка (19.08.2008 23:17) писав:

Десять заповідей (М. Міхновський).

1. Одна, єдина, неподільна від Карпатів аж до Кавказу Самостійна, Вільна, Демократична Україна - Республіка робочих людей - оце національний всеукраїнський ідеал. Нехай кожна українська дитина тямить, що вона народилась на світ на те, щоб здійснити цей ідеал.

2. Усі люди твої браття, але москалі, ляхи, угри, румуни та жиди - се вороги нашого народу, поки вони панують над нами й визискують нас.

3. Україна для українців! Отже вигонь звідусіль з України чужинців - гнобителів.

4. Усюди й завсігди уживай української мови. Хай ні дружина твоя, ні діти твої не поганять твоєї господи мовою чужинців-гнобителів.

5. Шануй діячів рідного краю, ненавидь його ворогів, зневажай перевертнів-відступників, і добре буде цілому твоєму народу й тобі.

6. Не вбивай Україну своєю байдужістю до всенародних інтересів.

7. Не зробися ренегатом-відступником.

8. Не обкрадай власного народу, працюючи на ворогів України.

9. Допомагай своєму землякові поперед усіх, держись купи.

10. Не бери собі дружини з чужинців, бо твої діти будуть тобі ворогами, не приятелюй з ворогами нашого народу, бо тим додаєш їм сили й відваги, не накладай укупі з гнобителями нашими, бо зрадником будеш.

________

... - питання є?

Просто страшно... москалі, ляхи, угри, румуни та жиди - се вороги нашого народу, поки вони панують над нами й визискують нас... Отже вигонь звідусіль з України чужинців - гнобителів... Не бери собі дружини з чужинців, бо твої діти будуть тобі ворогами, не приятелюй з ворогами нашого народу... Вам не здається, що це вже нацизм, а не націоналізм?.. Бр-р-р!.. Щось мені поплохіло...

Ай-ай!.. Я - зрадниця, бо в мене бабуся- росіянка і купа друзів у Росії та Польщі... А ще... Який жах... Я думаю російською!!! І частіше за все навіть нею розмовляю!.. Розстріляти мене!.. )))
  • 0

#43 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 20.08.2008 – 09:41

Перегляд дописуsovist (20.08.2008 08:19) писав:

це Ви нашому президенту скажiть
а ваше яке діло ? це його приватне життя.

-клініка. Наразі вони не актуальні.
  • 0

#44 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 20.08.2008 – 10:53

Люди добрі, не поспішайте ганити Міхновського і не переносьте свої сучасні уявлення на початок 20ст. Тоді були інші обставини й інші політичні завдання. Для свого часу Міхновський був одним з найвизначніших державних діячів України. Почитайте про нього більше.

Маркосе, воно зараз і не повинно бути актуально. Воно було актуально тоді, коли писалося.
  • 0

#45 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 20.08.2008 – 12:41

Дані заповіді на сьогодні є шкодою для нації, і дуже добре відображають суть короткозорості українського націонлізму.
  • 0

#46 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.08.2008 – 17:29

Перегляд дописуMarcos (20.08.2008 10:41) писав:

-клініка. Наразі вони не актуальні.

Якшо вони для тебе не актуальні - то нема чого людину (Міхновського тобто) ображати, ше й по смерті...

... Хоча, на своє щастя, він навіть не дізнаєтсья про те, що його нащадки так здеградували!
  • 0

#47 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.08.2008 – 23:11

Вважаю заповіді М.Міхновського і зараз дуже актуальними. Сучасні українці занадто несерйозно ставляться до свого походження і свого славного минулого.
Якщо ми не розмовлятимемо своєю мовою і не оборонятимось від чужинців, то дуже скоро українці зникнуть з лиця Землі, як нація.
Хіба це нормально, що в нас немає можливості читати книжки українською мовою, слухати по радіо українські пісні, вчитися українською мовою, працювати в колективі людей, які розмовляють українською мовою?
Так деяких (вибачте на слові) нерозумних українців більше хвилює доля якихось москалів, ляхів та жидів, ніж те, що їхньому власному народу немає життя в своїй же країні!
Мені шкода тих, хто й досі не послуговується своєю мовою у повсякденні, вважаючи при цьому себе українцем.
Цвіт української нації було розстріляно і замучено, щоб тепер їхні недолугі нащадки забували свою мову і "жаліли" москалів.

Перегляд дописуПершаЛіпша (20.08.2008 09:35) писав:

. А ще... Який жах... Я думаю російською!!! І частіше за все навіть нею розмовляю!.. Розстріляти мене!.. )))
То не твоя провина, що ти думаєш російською, бо можливо тебе так виховали і в тебе не було вибору. Але твоя провина в тому, що ти й досі не думаєш українською, бо це залежить вже тільки від тебе.

Блискавиця: флейм і флуд видалено. Зображення видалене, як таке, що підпадає під заборону, згідно з пунктом правил 2.4.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних