Перейти до вмісту

Філософія

Повідомлень в темі: 82

#21 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 22.07.2007 – 17:43

Shakal
я не пропагую ставати буддистом. і розцінюю це як квест, який можна пройти весь, можна пройти чуть і потім закинути, можна ніколи не пройти. і залежно від вибору зміниться світогляд. сам роблю перший пункт, очищую свою свідомість від злих намірів і бажань. напевне на цьому і зупинюсь, якщо пройду. а не пройду, то так і буде. зато попробував. а хто не пробував, той ніколи і не отримає шансу бути успішним.
  • 0

#22 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 22.07.2007 – 19:58

Xobb_Xopxe aka hobit
з моєї точки зору це виглядає як підримання тої ідеї будизму
тому шо
согласно учению Будды,
— в буддизме суть
я не бачу суті
в першу чергу суть я сам для себе створюю
ось тому так
  • 0

#23 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 22.07.2007 – 22:31

Shakal
я не буду зараз тебе лічити і розказувати тобі шо ти йдеш не в ту сторону, як це зазвичай робить Ель Мексікано, також не буду називати тебе невіруючим, бо сам ні в шо не вірю. Я стараюсь збирати з всього шо мене оточує найкраще, пропускати через свою свідомість, при можливості рекомендувати шось іншим. не більше. єдине, що ще хотів сказати, це до мене казав Л.Р., пиши сам собі біблію і не звертай в масові релігійні течії, бо кожна людина унікальна і не повинна бути в стаді. навіть освідченому стаді.
  • 0

#24 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 22.07.2007 – 22:50

Здається, Ви всі знову відірвалися від абстракції. Для чого обговорювати конкретні філософські течії? Можна, наприклад, довго розказувати про символічну філософію і так і не дізнатися, що таке філософія. А після того отримати парочку звинувачень у тому, що це все сміття і заняття для нероб. Мова йде не про те, що таке, наприклад, християнська філософія, а про абстракне визначення, яке охарактеризує не тільки філософію релігій.

Повідомлення відредагував Aleph: 22.07.2007 – 22:51

• 0

#25 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 02:40

Aleph
якщо я правильно вас зрозумів, то абсолютно згідний. більшість форумчан вважають будь-який релігійно навантажений текст як спробу нав.язати комусь релігійні погляди. і на це в них є повне право, завдяки саме діянням п. Ель Мексікано та компанії. Пропоную надалі на форумі не провадити особливих наголосів саме на персоніфікації релігійного тексту, адже як не як цей текст являється нічим іншим аніж філософською працею однієї чи групи людей, яка при здоровому глузді ніколи не агітуватиме записуватись в армію парафіян певного мессії. З мого боку, то релігійні заклики являються домислами і/або дописами фанатиків, які отримали знання невдовзі від часу написання тої чи іншої праці.
  • 0

#26 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 23.07.2007 – 11:50

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (22.07.2007 22:31) писав:

Shakal
я не буду зараз тебе лічити і розказувати тобі шо ти йдеш не в ту сторону, як це зазвичай робить Ель Мексікано, також не буду називати тебе невіруючим, бо сам ні в шо не вірю. Я стараюсь збирати з всього шо мене оточує найкраще, пропускати через свою свідомість, при можливості рекомендувати шось іншим. не більше. єдине, що ще хотів сказати, це до мене казав Л.Р., пиши сам собі біблію і не звертай в масові релігійні течії, бо кожна людина унікальна і не повинна бути в стаді. навіть освідченому стаді.

во малаток ПАДЄРЖУЮ

але ось тоді шо з моє точки зору філософія?
те шо я пізнаю, але сприймаю по-своєму
во шо я хатєл сказать

Повідомлення відредагував Shakal: 23.07.2007 – 11:52

• 0

#27 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 01.09.2007 – 23:47

от уже 10 хвилин думаю, що ж таке філософія, і не можу сказати... мабуть це таки любов до мудрості.... до осмислення, до осягнення, до пізнання... до пояснення чогось собі і для себе, а може і іншим...
є люди, які спокійно можуть прожити без жодної думки, що стосується тематики цього розділу форуму... а є навпаки... філософія точно не всім потрібна, і явно не всім корисна...
  • 0

#28 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 02.09.2007 – 01:55

Кілька повідомлень витер. Хоббіту та LMax'u привіт.
  • 0

#29 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 680 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.09.2007 – 08:30

Філософія - то така псевдонаука, що дожила до наших часів.
Основна мета людей, які нею займаються - показати, що в цій науці є певний зміст, якого ніхто не розуміє. Для цього пишуться великі нуднуваті статті ні про що. Основна вимога до цих статей - жодного конкретного твердження, щоб не можна було переказати зміст статті.
Особливо цінується вміння написати так, щоб у читача склалося враження, що були якись розумні думки, які йому не вдалося вловити. Авторів таких статей називають стовпами науки і всіляко поважають. наступні покоління філософів займаються тим, що відкидають вчення стовпів-попередників.
Потім з найкращих статей формують підручники, читають курси і т.д.
Також, для того, щоб додати ваги своїй нібито науці, філософи зараховують до своїх лав іменитих вчених з інших галузей.
  • 0

#30 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 05.09.2007 – 12:23

Філософія допомагає позбутися сумнівів, намагаючись обґрунтувати деякі життєві закони...
Філософія ніби задовольняє потребу людини знайти істинне, те, на чому базуватиметься світогляд.

Я не можу це вважати наукою, це більш схоже на... тип мислення, рису характеру, схильність людини до аналізу.

Мабуть, я філософією назваю аналіз всього, що трапляється довкола шляхом порівняння та висновків з ситуацій.
  • 0

#31 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 14.09.2007 – 18:19

На скільки я спромоглась зрозуміти, філософія - це схема побудови...Тобто слово філософія можна приліпити до якогось іншого, от наприклад, у мене був предмет "філософія мови" - і це означало, що ми вивчаємо різні вчення, котрі стосуються походження і будови мови...
  • 0

#32 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.09.2007 – 20:20

[font=Century Gothic][size=4]
Філософія - це прагення виявити багатство внутрішньогос світу, пізнати себе. Це покликання людини,особисті зусилля для осягнення істини. Це прагнення поєднати в гармонії свої світи,потреби,бажання. Філософія властива всім. Проте наявність мозку не означає, що людина вміє думати :rolleyes:
А взагалі, я вважаю, що в наш час філософами є лише діти (і то вже під питанням) і душевнохворі, ну і одиниці "звичайних" людей..
  • 0

#33 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 01.11.2007 – 21:33

Філософія - це спосіб констатувати власне невігластво. Для того і створювалась.

Перегляд дописуLady AD (15.09.2007 20:20) писав:

[font=Century Gothic][size=4]
Філософія - це прагення виявити багатство внутрішньогос світу, пізнати себе. Це покликання людини,особисті зусилля для осягнення істини. Це прагнення поєднати в гармонії свої світи,потреби,бажання. Філософія властива всім. Проте наявність мозку не означає, що людина вміє думати :angry12:
А взагалі, я вважаю, що в наш час філософами є лише діти (і то вже під питанням) і душевнохворі, ну і одиниці "звичайних" людей..
нічого, послухаєш курс філософії, "і тєбя вилєчат" :box:
  • 0

#34 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 01.11.2007 – 21:43

філософія - то така байда, яка вчить говорити словами умними і тіпа будь нижче всіх і над усіма! Це якби і рибу з'їсти і на їжака сіти та ще й не подавитись! Філософи кумарні дядьки, особливо Арістотель зі своєю "Метафізикою"... :angry12: Щось гнав і гнав, а конкретно сказать: чи курка чи яйце так і не сказав!!! :box:

Повідомлення відредагував GENTOR: 01.11.2007 – 21:44

• 0

#35 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 25.01.2008 – 15:23

Філософія, як вона є

Філософія ні в якому разі не є наукою, а є лише сукупністю знань про те, як треба філософствувати, як творити філософію і як це робили чи роблять інші філософи...
  • 0

#36 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 25.01.2008 – 17:37

Філософія - це релігія атеїстів та пройдисвітів.
Відноситься вона до навколовсячеських псевдонаук.
Чи є з неї якась користь? Є.
Забити баки, навішати локшини на вуха, відволікти увагу, а в цей момент поцупити гаманець.
  • 0

#37 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 28.01.2008 – 22:03

філософія це така дивна штука,яку мені...простій смертній дуже важко зрозуміти)))
  • 0

#38 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.01.2008 – 13:53

Перегляд дописуShakal (12.07.2007 09:00) писав:

хочу знайти людину яка вилітає за рамки своїх думок
одну правельність себе
короче була така розмова з одним чуваком... і я не міг пояснити шо таке філософія.. я казав шо це контроль інстинкту думками... але я це не важаю правельним.
ну і бог і все тому подібне
розумієте?
я тож не можу сказати шо таке філософія, але за це себе не картаю
не контроль інстинкту думками, а в першу чергу виявлення існтинкту, а контроль його - це вже "вищі матерії"
вилітати за свої думки може мертвий, в якого вилетіла душа з тіла, ну покрайні мірі в мене виникла така асоціація :prapor3:
можливо правильніше було сказати думати чого ти думаєш і як ти думаєш? вбо просто метароздуми.
  • 0

#39 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 29.01.2008 – 14:46

Сьогодні мені здається, що філософія - це коли люди сидять і думають про речі, які не мають жодного практичного значення.
  • 0

#40 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 30.01.2008 – 14:21

Ще з дитинства ми помітили, що все, що нас оточує, розділяється на матеріальне там ідеальне. Тож для мене філосрфія - це система поглядів на світ, суспільство, місце Людини в світі та суспільстві. Філософія допомагає усувати помилки, звільнитися від застою, віджитих догм. Так реалізується критична функція філософії у системі культури. Аксіологічний характер філософських знань виявляється у допомозі людині визначити цінності і самоцінності життя, моральні принципи та гуманістичні ідеали.

Повідомлення відредагував Nana: 30.01.2008 – 14:23

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних