Перейти до вмісту

Тягання металу

Повідомлень в темі: 103

#81 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 31.10.2008 – 00:14

Якщо не тягати великі масси - то є добре заняття.
Маю знайомого, який майже професійно цим займався. Саме займався, бо зараз він вже давно *на пенсії* - три операціїї по видаленню варикозу((
*Дотягався* - називається. Тепер він всім радить тільки власну вагу підіймати - тобто, підтягування та віджимання.

• 0

#82 Вареник

banned

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3089 повідомлень

Відправлено 14.11.2008 – 00:28

застав дурного Богу молитися так він лоба поб"є... треба ж до всього з розумом підходити, а до таких речей тим більше. Не можу сказати що займаюсь бодібілдінгом, напевно точніше буде, "намагаюсь займатися", бо виходить так що 4 місяці позаймаюсь, один - ні... і результат в унітаз, ріст припинився... і знову...
  • 0

#83 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.11.2008 – 00:37

Як з"явилась мода на тягання всякого металу, так чоловіки перестали жінок на руках носити.)
  • 0

#84 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 14.11.2008 – 00:40

Перегляд дописуОлеська (14.11.2008 00:37) писав:

Як з"явилась мода на тягання всякого металу, так чоловіки перестали жінок на руках носити.)
бо вони дригаються :rolleyes:
  • 0

#85 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 16:58

Де? Підійдіть до будь-якого ЗАГСу у вихідний день :rolleyes:
  • 0

#86 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 26.11.2008 – 01:06

Навпаки! Одна дівчина із захопленням розповідала як її качок пристібнув її наручниками до штанги і розважив.
  • 0

#87 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 01.01.2009 – 23:08

Я хочу в тринажерний зал :D. Займатись корисно для здоров"я але для кожного повинна бути індивідуальна программа. Вже були випадки коли новачки приходили займатись і робили собі велику программу занять і вони не витримували, впадали в обмарок.
  • 0

#88 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 03:09

Перегляд дописуKAS1992 (7.06.2008 13:29) писав:

Взагалі не поважаю тягання металу - це на мозок впливає . Сесія набагато важливіше .
;)

иииииииии чувакдивися а то будеш схожим на чупа-чупс, так моск виросте :) як вже казалося, гармонія повинна бути... :)
  • 0

#89 Кожумяка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:КПІ

Відправлено 24.06.2009 – 11:49

цікава тема, шкода що притихла.
сам займаюсь в качалці 11 місяців, результат є, подобаються та тренування та відчуття після них.
Планую вже студентом взяти участь у змаганнях з пауерліфтингу, цікаво випробувати свої сили.
Раджу всім хто не байдужий до свого тіла та й душі, головне підходити до всього з розумом та ставити конкретні цілі.
  • 0

#90 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 11:05

Перегляд дописуD1m{@} (2.01.2009 00:08) писав:

Я хочу в тринажерний зал :rolleyes:. Займатись корисно для здоров"я але для кожного повинна бути індивідуальна программа. Вже були випадки коли новачки приходили займатись і робили собі велику программу занять і вони не витримували, впадали в обмарок.
для прикладу знайомий ходить 3 місяць а ваги бере як інший знайомий який ходить вже 2 рік, при чому будова тіла практично однакова, все аргументується тим що перший сам ходить в спортзал а другий ходить в спортзал де є тренер
  • 0

#91 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 12:55

Перегляд дописуШkідниk (25.06.2009 12:05) писав:

все аргументується тим що перший сам ходить в спортзал а другий ходить в спортзал де є тренер
при чому тут це. фізичні можливості людей різні
  • 0

#92 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 25.06.2009 – 13:00

Перегляд дописуMarcos (25.06.2009 13:55) писав:

при чому тут це. фізичні можливості людей різні
а при тому, шо "тягати метал" тре правильно:rolleyes:
  • 0

#93 Кожумяка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 17:42

Цитата

для прикладу знайомий ходить 3 місяць а ваги бере як інший знайомий який ходить вже 2 рік, при чому будова тіла практично однакова, все аргументується тим що перший сам ходить в спортзал а другий ходить в спортзал де є тренер
це тіпа тренер - зло і лише заважає? намагаюсь зрозуміти хід думок.
  • 0

#94 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 18:00

будова тіла практично однакова

А до чого тут будова тіла, якщо роль грає генетика?
  • 0

#95 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 18:53

Marcos
це так різні, але коли той, що ходить без тренера кожен раз після нагрузок стогне "ой мені тяжко" то який зміст в тому???
jakobz
тут ви цілком праві
-=VJ=-
можливо спарва і в генетиці.

є один знайомий ходив він у спортзал де був тренер, але він брав дуже великі ваги і після кожного підходу виходив на вулицю провітритись, тренер завжди робив зауважання "візьми меншу вагу", "зроби менше, але правильно", а той знайоми відповідав "так роблю бо я впертий", а тренер завжди казав "робить бо не впертий, а дурний", коли в цей спортзал почало ходити багато людей він пішов в інший мотивуючи шо не має чим дихати, але він змовчав що перед кожним походом в спортзал він робить до 300сот раз на брусах.

Перегляд дописуКожумяка (25.06.2009 18:42) писав:

це тіпа тренер - зло і лише заважає? намагаюсь зрозуміти хід думок.
без образ але я в цій темі вже висловлював думку що коли тренер нормальний то тоді потрібно до нього ходити, а тренер правий бо коли він мені кожні два тижні каже брати більшу вагу, бо знає, що я зроблю, то тоді дійсно його поради варті.

Повідомлення відредагував Шkідниk: 25.06.2009 – 18:51

• 0

#96 Кожумяка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 09:41

Цитата

без образ але я в цій темі вже висловлював думку що коли тренер нормальний то тоді потрібно до нього ходити, а тренер правий бо коли він мені кожні два тижні каже брати більшу вагу, бо знає, що я зроблю, то тоді дійсно його поради варті.
ось, що на мою думку повинен дати тренер тому, хто вперше прийшов в качалку:
1. Відладити техніку фізичних вправ.
2. Надати теоретичні знання (чому ростуть м"язи, від чого залежить сила і т.д.).
3. Написати програму на перші 2-3 місяці (фулбоді наприклад), там ПОЯСНИТИ, чому слід так чи інакше. Бо наші люди завжди думають "більше значить краще".
4. Порекомендувати літературу для прочитання (фалєєв, муравйов).

Тоді чувак, який вирішив накачацця не закине через ці самі 2-3 місяці, почитає книжку, навчиться складати собі програму і займатися йому буде ЦІКАВО. І буде прогресувати.
таке тверде імхо.

Цитата

це так різні, але коли той, що ходить без тренера кожен раз після нагрузок стогне "ой мені тяжко" то який зміст в тому???
атлетизм - спорт сильних духом. і якшо чувак хлюпик і плачеться після тренування, не любить цю справу і хоче щоб йому робили поблажки - хай іде на. такому тренер не зарадить.

Шkідниk, про знайомого я не зовсім зрозумів ситуацію: це він після кожного підходу віджимався до 300 раз на брусах, чи перед качалкой. і які дуже великі ваги? в кг. проясни.
  • 0

#97 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 10:03

Перегляд дописуКожумяка (26.06.2009 10:41) писав:

Шkідниk, про знайомого я не зовсім зрозумів ситуацію: це він після кожного підходу віджимався до 300 раз на брусах, чи перед качалкой. і які дуже великі ваги? в кг. проясни.
перед кожним походом в спортзал робив 300 раз на брусах, ну ваги я б сказав для нього, який ходить 3-4 місяць робити по 6 підходів по 6 раз коли вага більша за його масу, якшо в кілограмах то він піднімав приблизно 80-90 кг на жим, коло 80 кг на присідання і на другий день ходити не може, причому тренер так і пояснює як ви написали але не кожен хоче слухати, він думає візьму більші ваги більші м'язи будуть.
проблема в тому, що йому здоров'я не дозволяє займатись, а він цього не хоче зрозуміти, він почав в інший спортзал ходити, так в нього ті самі проблеми з дихалкою.

Цитата

атлетизм - спорт сильних духом. і якшо чувак хлюпик і плачеться після тренування, не любить цю справу і хоче щоб йому робили поблажки - хай іде на. такому тренер не зарадить
займатись він хоче, але коли йому будь хто скаже робити будь яку вправу то він зразу починає її робити і з тими вагами які йому скажуть, а не з тими з якими йомо краще робити.
  • 0

#98 Cheroky

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 21:30

Вибачте за рекламу але хочу вот прорекламувати свій сайт він теж спортивного напрямку такшо заходьте на БАЛАНС :itshe:
  • 0

#99 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 10.05.2010 – 15:11

ще темга про бб гдє же модреи ггг
  • 0

#100 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 10.05.2010 – 15:47

Я думаю якшо ходиш 2 роки то навіщо той тренер потрібен))) Сам знаєш що для тебе краще)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних