Перейти до вмісту

Тягання металу

Повідомлень в темі: 103

#21 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 05.08.2007 – 12:29

якщо дійсно хочеш накачатися,то таскай залізо...походи в тренажерку...
а, якщо просто форму підтримати,то можна у басейн записатися... і приємно, і корисно :)

maxbestua тобі все розкажуть,візьми собі тренера..він тобі складе програму,порадить
  • 0

#22 maxbestua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 12:33

Перегляд дописуM@JleнЬk@ KuцЬk@ (5.08.2007 13:29) писав:

якщо дійсно хочеш накачатися,то таскай залізо...походи в тренажерку...
а, якщо просто форму підтримати,то можна у басейн записатися... і приємно, і корисно :)

maxbestua тобі все розкажуть,візьми собі тренера..він тобі складе програму,порадить
можливість ходити у тренажерні зали зявиться тільки після Нового року.. а до цього що ти порадиш? мені потрібно трішки животика прибрати!
  • 0

#23 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 05.08.2007 – 12:34

maxbestua, якшо хош швидко наростити м"язи - хавай хімію пачками, якшо тобі важливіше здоров"я ніж нарощування тоді тобі [hide]сюда![/hide] . В розділі КНИГИ також багато корисного і цікавого - тільки перед тим як шось надумав робити - поцікався в людей з досвідом, а не таких самих як і ти дилетантів(без образ)! Успіхів! Бережи здоров"я, бо воно одне!
Пе.Се. Ті всі програми то індивідуальні речі, одному забагато навантажень, іншому замало, комусь одна вправа підходить - іншому зле... треба пробувати, підбирати оптимальні варіанти. Крім того якшо тобі тре скінути животика - роби побільше разів(15-20) на підхід і перерву між підходами 40 сек-1 хв не більше!!! На тому сайті багато корисного і цікавого, до НР маєш час перечитати :) В профілі моя ася-шота нада - стукай!
  • 0

#24 maxbestua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 12:40

Перегляд дописуTopper (5.08.2007 13:34) писав:

maxbestua, якшо хош швидко наростити м"язи - хавай хімію пачками, якшо тобі важливіше здоров"я ніж нарощування тоді тобі сюда!. В розділі КНИГИ також багато корисного і цікавого - тільки перед тим як шось надумав робити - поцікався в людей з досвідом, а не таких самих як і ти дилетантів(без образ)! Успіхів! Бережи здоров"я, бо воно одне!

Та ти що? Я хімію і не збираюся хавати!
  • 0

#25 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 12:57

maxbestua щодня качай прес...не запускай, усвідомлюй,що це тобі реально потрібно....я колись по 300 разів на день качала...але зараз вже лінь) :)
  • 0

#26 maxbestua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 13:03

Перегляд дописуM@JleнЬk@ KuцЬk@ (5.08.2007 13:57) писав:

maxbestua щодня качай прес...не запускай, усвідомлюй,що це тобі реально потрібно....я колись по 300 разів на день качала...але зараз вже лінь) :)
Я вчора тільки почав то вчора зробив прес 100 разів а сьогодні з товаришем пробігли з ранку около 7 км. нормально, як ти гадаєш?
  • 0

#27 Jarik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Місто:Коломия

Відправлено 05.08.2007 – 13:17

Перегляд дописуmaxbestua (5.08.2007 14:03) писав:

Я вчора тільки почав то вчора зробив прес 100 разів а сьогодні з товаришем пробігли з ранку около 7 км. нормально, як ти гадаєш?

Скільки ти займаєшся(часу)???
  • 0

#28 maxbestua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 13:23

Перегляд дописуJarik (5.08.2007 14:17) писав:

Скільки ти займаєшся(часу)???
Ну я к тобі сказати... я взагаліто тільки вчора почав займатися.. вчорі покачав прес 100 разів сьогодні зранку як ти читав я бігав, потім коли прибіг в ліс там поробив різні вправи і покачав прес 50 разів, сьогодні вверечі ще збираюся какчати (тобто не збираюся, а буду!!!!)
  • 0

#29 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 13:28

це вже дуже добре,але головне,щоб тобі й надалі так хотілося ж удосконалюватись)

Повідомлення відредагував M@JleнЬk@ KuцЬk@: 05.08.2007 – 13:32

• 0

#30 Jarik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Місто:Коломия

Відправлено 05.08.2007 – 13:36

Перегляд дописуmaxbestua (5.08.2007 14:23) писав:

Ну я к тобі сказати... я взагаліто тільки вчора почав займатися.. вчорі покачав прес 100 разів сьогодні зранку як ти читав я бігав, потім коли прибіг в ліс там поробив різні вправи і покачав прес 50 разів, сьогодні вверечі ще збираюся какчати (тобто не збираюся, а буду!!!!)

Дам тобі пораду!!!Якщо ти будиш зразу надриватися,це буде не ефективно!Треба поступо збільшувати навантаження.Почни качати прес з 25р.-2 рази на день.Кожних 4 дня збільшуй на 5 р.Віджимайся 20р.-2 рази на день.Кожин день збільшуй на 1раз.Бігати краще у вечері,перед вечерею.І саме головне-ЯКЩО Є БАЖАННЯ,ТО МОЖНА ЗРОБИТ ВСЕ!
  • 0

#31 maxbestua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 13:46

Перегляд дописуM@JleнЬk@ KuцЬk@ (5.08.2007 14:28) писав:

це вже дуже добре,але головне,щоб тобі й надалі так хотілося ж удосконалюватись)

Я буду дуже старатися!!! Дуже, дуже!!!

Перегляд дописуJarik (5.08.2007 14:36) писав:

Дам тобі пораду!!!Якщо ти будиш зразу надриватися,це буде не ефективно!Треба поступо збільшувати навантаження.Почни качати прес з 25р.-2 рази на день.Кожних 4 дня збільшуй на 5 р.Віджимайся 20р.-2 рази на день.Кожин день збільшуй на 1раз.Бігати краще у вечері,перед вечерею.І саме головне-ЯКЩО Є БАЖАННЯ,ТО МОЖНА ЗРОБИТ ВСЕ!

ВЕЛИКЕ спасбі за поради! Але щодо віджимання спочатку як ти говориш 20 аж ніяк не вийде... :) тому що я не дуже сильний на руках... максимум можу зробити 9 разів.... а щодо бігання так що в ранці тоді не треба бігати? А як ти бумаєш що треба їсти?
  • 0

#32 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 05.08.2007 – 13:54

Перегляд дописуbamik (4.08.2007 17:17) писав:

Тільки не вздумай ніякої хімії приймати, типу метану!
А чим той метан так шкідливий, а то мені його пропонували , а я відмовився,підсвідомо, не знаю чому?
  • 0

#33 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.08.2007 – 14:03

Штангу тягай, бігання то так, для підтримки форми. Біжано ходити в зал тричі на тиждень, наприклад вівторок-четвер-субота. Кожного з цих днів робиш різні вправи. Наприклад вівторок- жим лежачи, четвер - біцепс, тріцепс і т.п. т.д. Підеш в зал, тоді народ підкаже як правильно займатись.
  • 0

#34 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 05.08.2007 – 14:07

Перегляд дописуmaxbestua (5.08.2007 14:46) писав:

Я буду дуже старатися!!! Дуже, дуже!!!
ВЕЛИКЕ спасбі за поради! Але щодо віджимання спочатку як ти говориш 20 аж ніяк не вийде... :) тому що я не дуже сильний на руках... максимум можу зробити 9 разів.... а щодо бігання так що в ранці тоді не треба бігати? А як ти бумаєш що треба їсти?
А я от наприклад прес качаю (і не тільки) вже десь місяць стабільно кожен день, і кльово, прес нарощується, так шо якщо кожен день тренуватися, можна наростити, так шо старайся!
  • 0

#35 maxbestua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 14:11

Перегляд дописуbamik (5.08.2007 15:03) писав:

Штангу тягай, бігання то так, для підтримки форми. Біжано ходити в зал тричі на тиждень, наприклад вівторок-четвер-субота. Кожного з цих днів робиш різні вправи. Наприклад вівторок- жим лежачи, четвер - біцепс, тріцепс і т.п. т.д. Підеш в зал, тоді народ підкаже як правильно займатись.

Все ти правельно говориш, але я ж говорив що матиму змогу ходити в тренажерні зали тільки пісня Нового року, а до цього часу мені потрібно якоси прибрати живонита... (хоча він не такий то і великий але всеодно... не приємно!"
  • 0

#36 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 14:18

Перегляд дописуmaxbestua (5.08.2007 15:11) писав:

Все ти правельно говориш, але я ж говорив що матиму змогу ходити в тренажерні зали тільки пісня Нового року, а до цього часу мені потрібно якоси прибрати живонита... (хоча він не такий то і великий але всеодно... не приємно!"

так не поняв, ти де? в глухе село закопався? :)
Без заліза м’язи не наростиш! Зроби саморобну штангу із запчастин трактора :) і займайся
  • 0

#37 eks

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 14:33

maxbestua, але не качай один і тай самий м'яз кожен день... Треба робити перемінно, один день шось одне а на другий день шось інше.. Бо інакше м'яз не буду розвиватись в об'ємі
  • 0

#38 maxbestua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 14:37

Перегляд дописуbamik (5.08.2007 15:18) писав:

так не поняв, ти де? в глухе село закопався? :)
Без заліза м’язи не наростиш! Зроби саморобну штангу із запчастин трактора :) і займайся
Ти що? акий трактор? Де я його візьму?! Просто я цей рік буду навчатися тільки на 1 курсі в універі і мені треба буде втягнутися в усю ту павутину!

Перегляд дописуeks (5.08.2007 15:33) писав:

maxbestua, але не качай один і тай самий м'яз кожен день... Треба робити перемінно, один день шось одне а на другий день шось інше.. Бо інакше м'яз не буду розвиватись в об'ємі

Справді? Тю... не знав... візьму до уваги! Значить один день буду прес.. а іншийтоді що? Руки?
  • 0

#39 Пан Сєня Миколайович

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 237 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 05.08.2007 – 14:40

аффтор книг не вміє читати?? чи він думає, що краще послухати звичайних людей з форуму, ніж прочитати якусь книгу про підтримання форми (я колись купив книгу по правильним вправам для пресу - і було мені щастя), де будуть давати рекомендації професіонали? можеш навіть не купувати - в мережі походи - знайдеш....це якщо в тебе ноги не ходять і язик не працює щоб спитати у якогось тренера(наврядчи такі на теревенях є)......

Повідомлення відредагував Пан Сєня Миколайович: 05.08.2007 – 14:41

• 0

#40 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 05.08.2007 – 14:44

А ти сцилочки подавай. :)
  • 0