Перейти до вмісту

Одвічне питання про правлячі еліти світу цього

Повідомлень в темі: 69

Опитування: Як Ви ставитеся до жидомасонів? (44 користувачів проголосувало)

Як Ви ставитеся до жидомасонів?

1. А шо, прикольні чуваки (я вчора з ними бухав...) (3 голосів [6.82%])

Процент голосів: 6.82%

2. Та я би їх перестріляв!!!!! (6 голосів [13.64%])

Процент голосів: 13.64%

3. Ми повинні з повагою ставитися до наших лідерів. (1 голосів [2.27%])

Процент голосів: 2.27%

4. Цю проблему потрібно вирішувати не зброєю, а силою духа. (7 голосів [15.91%])

Процент голосів: 15.91%

5. Я один з них (2 голосів [4.55%])

Процент голосів: 4.55%

6. Не знаю, хто це такі (5 голосів [11.36%])

Процент голосів: 11.36%

7. Їх потрібно методично винищувати, як тарганів (10 голосів [22.73%])

Процент голосів: 22.73%

8. Кожна нація має право не існування (4 голосів [9.09%])

Процент голосів: 9.09%

9. Ми повинні наставити їх на путь істинний (2 голосів [4.55%])

Процент голосів: 4.55%

10. Не вважаю це питання актуальним (4 голосів [9.09%])

Процент голосів: 9.09%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 29.08.2008 – 08:20

Перегляд дописуАничка (28.08.2008 18:55) писав:

тут важко не погодитись - але справа в тому, що всіма членами ложі хтось керує - хтось вищий за них, про кого вони навіть не знають, ніколи не бачили й не побачать.[/url]

І дійсно, звідки така впевненість? Крівництво масонів обирається на загальних зборах, їх неможливо не знати. Та й принцип вибору окрім авторитетності містить ще й постійну ротацію з метою надати кожному якнайбільше досвіду у ритуалах. Тому в результаті переважно в керівництві буває більшість членів ложі. Керівництво Великої Ложі міняється раз в рік або раз в три роки.

Повідомлення відредагував Maryan: 29.08.2008 – 08:21

• 0

#62 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ануда

Відправлено 29.08.2008 – 13:58

Перегляд дописуMaryan (29.08.2008 09:20) писав:

І дійсно, звідки така впевненість? Крівництво масонів обирається на загальних зборах, їх неможливо не знати. Та й принцип вибору окрім авторитетності містить ще й постійну ротацію з метою надати кожному якнайбільше досвіду у ритуалах. Тому в результаті переважно в керівництві буває більшість членів ложі. Керівництво Великої Ложі міняється раз в рік або раз в три роки.
а звідки така впевненість?

Перегляд дописуAleph (28.08.2008 18:07) писав:

Не всі мають потребу у схваленні оточення для впевненості :prapor3:
Не все піддається розумінню при поверхневому погляді <_<
Не все можна пояснити словами :happy1:
наразі я відкрита для сприяняття цієї інформації, можливо навіть знань, але бачу обгрунтувань у вас таки не вистачає, що наштовхує на певні роздуми.
  • 0

#63 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.08.2008 – 15:03

Перегляд дописуNechupara (29.08.2008 14:58) писав:

наразі я відкрита для сприяняття цієї інформації, можливо навіть знань...

Тоді спробуємо залишити на деякий час масонство в стороні.

Спробуйте якусь популярну техніку, напрклад, не вживати протягом місяці свого імені чи займенників відносно себе ("я", "мене" і т.д.), а карще, взагалі не говорити про себе. При успішному результаті проаналізуйте, як змінилося ваше сприйняття. Можливо, тоді стане зрозуміло :prapor3:

І запитання: чи зможете ви отримати такий же результат, просто знаючи цю методику та знаючи на словах, який мав би бути результат?

Повідомлення відредагував Aleph: 29.08.2008 – 15:05

• 0

#64 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.09.2008 – 15:57

Перегляд дописуAleph (29.08.2008 16:03) писав:

Тоді спробуємо залишити на деякий час масонство в стороні.

Спробуйте якусь популярну техніку, напрклад, не вживати протягом місяці свого імені чи займенників відносно себе ("я", "мене" і т.д.), а карще, взагалі не говорити про себе. При успішному результаті проаналізуйте, як змінилося ваше сприйняття. Можливо, тоді стане зрозуміло :o

І запитання: чи зможете ви отримати такий же результат, просто знаючи цю методику та знаючи на словах, який мав би бути результат?

... і причому тут масони - це що, одна з масонських технік ;)

ПН: Техніка більше нагадує ведичне абстрагування від свого "Я".
  • 0

#65 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.09.2008 – 15:11

Цікава стаття про масонство в Україні (стосовно правдивості - ХЗ...) http://www.novasich.org.ua/index.php?go=Ne...iew&id=2732

Також - для розуміння "правлячих еліт" корисно знати й це - http://www.velesova-...istarhov13.html

і це - http://svitlo.by.ru/...n2/mason06.html

Тут - багато їхньої символіки (стосовно сучасного суспільства) http://unreal.oko-planet.spb.ru/religion/3...ml?editdocument

Повідомлення відредагував Аничка: 20.09.2008 – 15:11

• 0

#66 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 08:05

Перегляд дописуАничка (20.09.2008 16:11) писав:

Цікава стаття про масонство в Україні (стосовно правдивості - ХЗ...) http://www.novasich.org.ua/index.php?go=Ne...iew&id=2732

Також - для розуміння "правлячих еліт" корисно знати й це - http://www.velesova-...istarhov13.html

і це - http://svitlo.by.ru/...n2/mason06.html

Тут - багато їхньої символіки (стосовно сучасного суспільства) http://unreal.oko-planet.spb.ru/religion/3...ml?editdocument

Більшого "брєду" про масонство я ще не читав :happy1:

Відразу помітно, що автори статей навіть не знайомі з зовнішньою формою того, про що пишуть.

А символ O.T.O. масонам - взагалі показує повну некомпетентність.
Зображення

І не лінки ж комусь таке придумувати :brovy: .
  • 0

#67 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 10.11.2008 – 00:03

Бачу тут почала пошируватися невірна інформація.

Масонство - це дійсно жидівський винахід. Основна ідея - це панування жидів над не жидами, тобто реалізація сценарія закладеного в Талмуді. Якщо почитати, то сам по собі Талмуд логічно породжує масонство, тобто багато в чому тотожний. Так, були різні масонські організації, одні жорсткіше ставилися до ґоїв, инші схильніше.

Стосовно того, що видатні українські діячі були членами масонських лож, мовляв, дивіться, були ж авторитетні українці масонами і нічого. Тут застосовується хитрість. Справа в тім, що масони були дуже широкою організацією з багаторівневою структурою (більше 40 рівнів). Їхня мета - отримати вплив над найвідоміми діячами культури, політиками, педагогами, журналістами, людьми з владою. Тому, вони вдавалися до хитрощів: суть організації знали тільки найвищі масони, часто бувало, що на наступному рівні адепт дізнавався, що вони сповідуютьл зовсім протилежне тому, чому його до цього вчили. Якщо людина буддист, або християнин, то для того, щоб затягнути людину в свої ряди масонське вчення маскуватиметься під відповідну релігію. Головне, це отримати вплив над видатною людиною. Тобто, ці видатні діячі могли й не знати суті масонства, проте на їх рішення дії могли впливати вищі члени організації.
Зараз знадеться багато фактів, які підтверджують причетність видатних українців до масонів. Але це не говорить про те, як на їхню діяльність вплинуло масонство. Можливо, наша історія пішла б иншим шляхом.

Можливо, Грушевський не розпустив би військо, цього ми не знаємо. Але те, що Ленін не здійснив би революцію без підтримки і фінансування масонів - це достеменно.
У будьякому разі суть масонства - це світова наддержава. Комунізм - це ідеологія для побудови такої.
СССР - це невдалий проєкт. Достатньо лише переглянути хто був керівником в совєтських органах.

Цитата

1918 року Центральний Комiтет бiльшовицької партiї складався з 62 членiв. З них було 5 москвинiв, 1 українець, 6латишiв, 2 нiмцi, 1 чех, 2 вiрмени, 3 грузини, 1 караїм i 41 жид. ЧЕКа складалася з 36 членiв. З них було: 1 нiмець, 1 поляк, 1 вiрменин, 2 москвини, 8 латишiв i 23 жиди. Бiльшовицький уряд складався з 22 мiнiстрiв (називалися тодi комiсарами). З них було: 3 москвини (В. Ленiн29, А. Луначарський, Г. Чичерiн), 1 українець (Н. Криленко), 1 грузин (Й. Сталiн), 1 вiрменин (В. Мiкоян) i 16 жидiв (Д. Ларiн, Л. Троцький, А. Шлiхтер, Д. Шмiдт, Г. Зiнов'єв, В. Володарський, М. Урицький та iншi). З 556 найвищих урядовцiв було 15 москвинiв, 2 українці, 11 вiрмен, 35 латишiв, 15 нiмцiв, 7 мадяр, 10 грузинiв, 3 поляки, 3 фiни, 1 чех, 1 караїм i 457 жидiв.

ЦК КП складався 1935 року з 59 членiв. З них було 3 не жиди, але мали жiнок жидiвок (Й. Сталiн, С. Лобов, В. Осинський), а решта 56 – жиди (В. Балицький, К. Бауман, I. Варейкiс, Ю. Гамарник, I. Зеленський, I. Кабаков, Л. Каганович, В. Хорiн, М. Литвинов, I. Любимов, М. Каганович, Д. Мануїльський, I. Носов, Ю. П'ятаков, I. П'ятницький, М. Разумов, М. Рухимович, К. Риндiн, М. Хутаєвич, М. Чудов, А. Шверник, Р. Ейхе, Ґ. Ягода, I. Якiр, I. Яковлев, Ф. Ґрядинський, Ґ. Камiнський, I. Уншлiхт, А. Булiн, М. Калманович, Д. Бейка, М. Зiфрiнович, А. Трачер, Л. Бiтнер, Г. Канер, Л. Крiхман, А. Лепа, С. Лозовський, Б. Познер, Т. Дерибас, К. Стриєвський, Н. Попов, С. Шварц, Е. Вегер, I. Мехлiс, А. Угаров, Г. Благонравов, А. Розенгольц, А. Серебровський, А. Стейгарт, I. Павлуновський, Г. Сокольников, С. Бройдо, В. Полонський, Г. Вейнберг.

Жиди в урядi СРСР: М. Ахлiс, В. Балицький, В. Володарський (Гольдштейн), Я. Гамарник, А. Гершунi, М. Горовiц, Д. Заславський, Г. Зiнов'єв, А. Йоффе, Л. Каганович, М. Каганович, Й. Каганович, Р. Каганович, С. Каганович, (всi брати Сталiнової жiнки), С. Каменєв, М. Литвинов, Д. Мануїльський, Ю. Перец, Л. П'ятаков, К. Радек, Я. Свердлов, Л. Троцький, I. Еренбурґ, Г. Ягода та багато iнших.

Центральний Комiтет московської партiї соцiал-демократiв складався з таких осiб: Дiамант, Ґiммер, Штраус, Ратнер, Лiбер, Зон, Дан, Гоц, Раппапорт, Цедербаум (Мартов), Цедербаум (Левицький). Разом 11 членiв. Всi одинадцять – жиди.

У Центральний Комiтет московської партiї соцiал-революцiонерiв входили А. Керенський, Аранович, Цiплер, Львович, Давидович, Гуревич, Ґольдштейн, Лихач, Хiнчук, Берлiнрут, Дiстлер, Чернявський, Резенберг, Ратнер, Чайковський. Разом 15. З них жидiв 14.

(П.Штепа)

А всякі Мар’яни, які вважають себе масонами - лише зброя в руках цієї секти.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 10.11.2008 – 00:26

• 0

#68 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 25.08.2010 – 06:35

Перегляд дописуадвокат (5.07.2007 23:21) писав:

Боротися звичайно потрібно, але спочатку потрібно досконало знати з чим, або з ким боротися !!!
А інформацію черпати з книжок Григорія Климова? :)
  • 0

#69 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6641 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.08.2010 – 09:01

казочки, що там крім жидів були інородці. то жиди просто приховували своє походження.
теке шось - Ленін - москаль? не смішіть мої носки.
  • 0

#70 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 02.09.2010 – 19:12

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (25.08.2010 10:01) писав:

казочки, що там крім жидів були інородці. то жиди просто приховували своє походження.
теке шось - Ленін - москаль? не смішіть мої носки.

Якщо зважити на паталогічну тягу жидів до погрємух, тобто псевдонимів, то таки приховували. Вони цю ваду потім перенесли усюди, наприклад, в мистецтво. Та і нашого брата заразили цією заразою. Таке собі додаткове "хрещення".
Щоправда, на мою думку, вони тим самим ще і популяризували самі себе. Ну подивіться, наприклад : Лев Троцький. Звучить же !....та ще й як!...особливо для затурканого селянина слов*янина. (Вони ж, ті "леви", того слов*янина затурканим і робили, щоб правильно сприймав) А якщо того Лева ще й зодягнути у військову уніформу, якщо його намалювати з могутніми грудьми та широкими плечима, то....плюгавенький жид стає майже святим.
Ви знаєте, я, користуючись тим що дещо старший багатьох форумчан, розкажу про свої відчуття певної пропаганди в часи СРСР. От пам*ятаю на залізничному вокзалі висіли величезні (дуже величезні) портрети Сталіна, Ворошилова у військовій формі з кілограмами орденів. Широченні плечі, випнуті груди, відповідний погляд....короччє, пацани, все це мало досить сильний ідеологічний вплив. Та що там ідеологічний...скоріше політико-релігійний...такі далекі і мужні постаті....легенди....боги. А я, маленький хлопчик...з батьками чекаємо потяг до Шахтарська...стою, дивлюсь на ті портрети і....як зачарований....ось так воно і робилось, хлопці.

Повідомлення відредагував Безбожник: 02.09.2010 – 19:14

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних