Перейти до вмісту

Одвічне питання про правлячі еліти світу цього

Повідомлень в темі: 69

Опитування: Як Ви ставитеся до жидомасонів? (44 користувачів проголосувало)

Як Ви ставитеся до жидомасонів?

1. А шо, прикольні чуваки (я вчора з ними бухав...) (3 голосів [6.82%])

Процент голосів: 6.82%

2. Та я би їх перестріляв!!!!! (6 голосів [13.64%])

Процент голосів: 13.64%

3. Ми повинні з повагою ставитися до наших лідерів. (1 голосів [2.27%])

Процент голосів: 2.27%

4. Цю проблему потрібно вирішувати не зброєю, а силою духа. (7 голосів [15.91%])

Процент голосів: 15.91%

5. Я один з них (2 голосів [4.55%])

Процент голосів: 4.55%

6. Не знаю, хто це такі (5 голосів [11.36%])

Процент голосів: 11.36%

7. Їх потрібно методично винищувати, як тарганів (10 голосів [22.73%])

Процент голосів: 22.73%

8. Кожна нація має право не існування (4 голосів [9.09%])

Процент голосів: 9.09%

9. Ми повинні наставити їх на путь істинний (2 голосів [4.55%])

Процент голосів: 4.55%

10. Не вважаю це питання актуальним (4 голосів [9.09%])

Процент голосів: 9.09%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 08.07.2007 – 22:35

Перегляд дописуадвокат (8.07.2007 22:46) писав:

- скажу тобі одне, не тобі мене провіряти, мене життя провіряе і Господь Бог мій !
через людей :brovy:

Цитата

щоб піднялися з колін та скинули іудейську навалу на землі. І я думаю, що таких піднялося б дуже багато
Легше, легше...
Хіба того вчив Ісус?

Забули? - "Хто меча підніме - від меча й загине"
  • 0

#22 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Місто:Києва

Відправлено 08.07.2007 – 22:40

Перегляд дописуLMax (8.07.2007 23:35) писав:

Забули? - "Хто меча підніме - від меча й загине"
Точно сказано. Про жидів. Ну а ми були і будем тим мечем.
  • 0

#23 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 08.07.2007 – 22:43

Мій начальник і начльники над ним — юдеї :brovy:
Вони є основними противниким націоналізму (крім Ізраілю) і рідновір’я. Ви десь офіційно намалюйте Сваргу, так на вас купу позовів подадуть за нацизм. Проте, якщо придивитися на українську продукцію, то можна побачити багато символіки і назв язичницького характеру. Думаю такими підприємствами володіють українці.
  • 0

#24 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 22:52

Перегляд дописуValandil (8.07.2007 23:40) писав:

Ну а ми були і будем тим мечем.
мечем в чиїх руках? Чим ми кращі щоб вершити правосуддя?
  • 0

#25 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 22:57

Перегляд дописуLMax (8.07.2007 23:52) писав:

А що? Підставити ліву щоку?... Два тисячоліття підставляємо...

Повідомлення відредагував Valandil: 08.07.2007 – 22:59

• 0

#26 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 08.07.2007 – 22:58

Перегляд дописуLMax (8.07.2007 23:52) писав:

Вони вершать своє правосудди всюди, а для нас їх релігійні догми? Підставляють другу щоку люди без гордости, раби юдеїв (геніальна релігія).
  • 0

#27 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 23:04

Перегляд дописуБілий Дракон (8.07.2007 23:58) писав:

Вони вершать своє правосудди всюди, а для нас їх релігійні догми? Підставляють другу щоку люди без гордости, раби юдеїв (геніальна релігія).
Так... вони генії... але боротися час...
  • 0

#28 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 23:12

Перегляд дописуБілий Дракон (8.07.2007 23:58) писав:

Перегляд дописуValandil (9.07.2007 00:04) писав:

Так... вони генії... але боротися час...
нажаль в нас різні дороги...
Я іду не за цим життям...
  • 0

#29 адвокат

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 09.07.2007 – 13:58

Здавен грішать юдеї словоблудством -
Як стверджує жидівський демагог,
На всій землі з шестимільярдним людством
Лише в жидів національний Бог.

Нема його такого в Українців,
Бо то давно здичавіла юрма,
Але й нема в поляків, чехів, німців,
Ані в одної нації нема.

Якщо і є, то з жидом-верховодом,
Довкіл якого рейвах, смороди;
То як же богообраним народом
Самі себе утвердили жиди?

Вони лиш там володарі над світом,
Де долар з гоя виліпив раба,-
З підкладеним під себе динамітом,
Чекає смерті продана доба.

Апологети крові, смерті, рабства,
Апостоли руїни і біди,
З великого шахрайства і нахабства
Нацбога возвели собі жиди.

для нерозуміючих, скажу лише одне, читайте і пізнавайте, для початку хоча б Д.Ріда "Спір о сіоні", або А.Гитлера " Майн камф " !!!!!!!!!!!
І якщо є чим, то робіть правильні висновки !!!
:brovy: :) :brovy:
  • 0

#30 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 17:09

Мені особисто жиди не потрібні для спасіння і вони не заважають мені розвиватись духовно.
  • 0

#31 Jastreb

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 10.07.2007 – 10:10

Перегляд дописуБілий_Дракон (5.07.2007 23:16) писав:

І шо? Як ви пропонуєте боротися?
Я пропоную створити власні ордени (або щось накшталт Якудзи), які б таємно популяризували українськість.
Це необхідно робити і саме зараз, але в жодному випадку не на релігійній основі, а виключно із мотивів відновлення української сучасної культури.... відображення нашого головного козира історично-незламної традиції українськості в сучасному (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) стилі. В іншому випадку ми ризикуємо знищити і те, що маємо.
  • 0

#32 Гість_CommonSence_*

• Гості

Відправлено 10.07.2007 – 11:32

Цікаво, які думки на цю тему панують на форумі?
  • 0

#33 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 10.07.2007 – 12:23

Дууууже складне питання. З одної сторони то не є добре коли тобою керують, а ти навіть нічого не знаєш, з іншої - якщо не керувати людьми то почнеться така катавасія, післ якої виживуть хіба що мутанти і то в кращому випадку...
Дуже зле є те, шо та влада заснована на грошах, з іншої сторони нам вже раз був даний шанс об'єднатися на духовному підгрунті і ніхто не захотів, ще й винищували проповідників...
Як на мене, то кожен повин ставати духовно сильнішим і боротися задля майбутніх нащадків (тому що до нас боролися і залишили нам шанс)...
  • 0

#34 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 10.07.2007 – 17:25

Привіт від модератора. З'ясувати хто такий LMax можна тут.

Перегляд дописуCommonSence (10.07.2007 12:32) писав:

Цікаво, які думки на цю тему панують на форумі?
А хіба існує такий вид? Це щось на кшталт качкодзьоба, за тою лише різницею, що качкодзьоб є десь в Австралії, а жидомасони - десь на місяці.
Є масони, є жиди. Жиди дуже часто є розмінною монетою у планах масонів. Та й усе... Скажімо, німецьких (згадаймо дядька Адольфа).

P. S. Подібні теми з'єднав. Шановному CommonSence привіт в прямому і переносному сенсі цього слова :) (в переносному - не треба робити таких великих опитувань і користуйтеся пошуком)
  • 0

#35 адвокат

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень

Відправлено 12.07.2007 – 13:30

Перегляд дописуГетьман (10.07.2007 18:25) писав:

Привіт від модератора. З'ясувати хто такий LMax можна тут.
А хіба існує такий вид? Це щось на кшталт качкодзьоба, за тою лише різницею, що качкодзьоб є десь в Австралії, а жидомасони - десь на місяці.
Є масони, є жиди. Жиди дуже часто є розмінною монетою у планах масонів. Та й усе... Скажімо, німецьких (згадаймо дядька Адольфа).

P. S. Подібні теми з'єднав. Шановному CommonSence привіт в прямому і переносному сенсі цього слова :) (в переносному - не треба робити таких великих опитувань і користуйтеся пошуком)

Які жиди ??? Звідки така догма ? Скажи мені, з яких джерел ти взяв, що існувала коли небудь і існує зараз така нація як жиди ??? Не путайте !!!! Юдей колись існували, зараз вони штучно перетворені у ізраїдьтін, хоча в крові в них ще залишилось щось від своїх пращурів. а масонство - це взагалі не нація, це орден. Спочатку розберіться а потім пишуть !!!
  • 0

#36 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 16.07.2007 – 07:37

Перегляд дописуадвокат (5.07.2007 22:53) писав:

Я вирішив створити цю нелегку( в контексті тлумачення) тему, тому що, мало хто взагалі чув про іудаїзм, сіоназм та жидо-масонство, а якщо і чув, то відповіді на свої питання так і не знайшов. Пропоную розпочати цю тему з питань: витоки та зародження віри - іудаїзм; причини загибелі Ізраїлю; Левити та їх закон.
Прошу відписати ваші думки, ваше бачення що до цих питань.

Знаєш, зараз є ще багато способів отримання інформації, окрім пліток. Ти б почитав щось перед тим. А ще дуже хороше словосполучення - "жидо-масони"! Я - не страждаю антисемітизмом. Мені неприємно, що ...измами страждають інші. Та все ж повернемося до словосполучення. Воно, напевне, походить від того, що Кривенко, Котляревський, майже все керівництво УНР, декабристи, організатори більшості європейських революцій, творці держав Нового світу, майже вся когорта, яка викупила Т.Шевченка з кріпатства та інші Вільні Муляри були (намірено не перераховою живих) - жидами (якщо когось ображає ця спотворена назва - може замінити її на іншу спотворену - євреями)!

Тих, хто не здатний користуватися, хоча б, пошуковими системами повідомлю, що основною вимогою яка стосується віри (в регулярних Ложах) - є віра в Творця (Великого Архітектора), незалежно від віросповідання. А обряди мають більше спільного з релігіями та символікою Межиріччя, Єгипту та Греції ніж з Юдаїзмом (прямим потомком якого є Християнство.

Якби не ті, кого ти називаєш "жидо-масонами", жити б нам ще й зараз при монархії, можливо кріпаками, та розбивати чоло при поклонах королям, батюшкам-царям та іншим "голубим кров'ям".
  • 0

#37 адвокат

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень

Відправлено 17.07.2007 – 18:40

Перегляд дописуAleph (16.07.2007 08:37) писав:

Знаєш, зараз є ще багато способів отримання інформації, окрім пліток. Ти б почитав щось перед тим. А ще дуже хороше словосполучення - "жидо-масони"! Я - не страждаю антисемітизмом. Мені неприємно, що ...измами страждають інші. Та все ж повернемося до словосполучення. Воно, напевне, походить від того, що Кривенко, Котляревський, майже все керівництво УНР, декабристи, організатори більшості європейських революцій, творці держав Нового світу, майже вся когорта, яка викупила Т.Шевченка з кріпатства та інші Вільні Муляри були (намірено не перераховою живих) - жидами (якщо когось ображає ця спотворена назва - може замінити її на іншу спотворену - євреями)!

Тих, хто не здатний користуватися, хоча б, пошуковими системами повідомлю, що основною вимогою яка стосується віри (в регулярних Ложах) - є віра в Творця (Великого Архітектора), незалежно від віросповідання. А обряди мають більше спільного з релігіями та символікою Межиріччя, Єгипту та Греції ніж з Юдаїзмом (прямим потомком якого є Християнство.

Якби не ті, кого ти називаєш "жидо-масонами", жити б нам ще й зараз при монархії, можливо кріпаками, та розбивати чоло при поклонах королям, батюшкам-царям та іншим "голубим кров'ям".

То омовий їм ноги, та підстав щоку,- за те, що вони так гарно дурять своїми байками весь інший нарід (приклад - вітхий завіт). :P
  • 0

#38 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 17.07.2007 – 18:48

Перегляд дописуадвокат (17.07.2007 19:40) писав:

То омовий їм ноги, та підстав щоку,- за те, що вони так гарно дурять своїми байками весь інший нарід (приклад - вітхий завіт). :)

Дуже змістовно і по темі :P
  • 0

#39 адвокат

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень

Відправлено 17.07.2007 – 18:58

Перегляд дописуAleph (16.07.2007 08:37) писав:

А відносно переліку жидо-масонів, які фактично вже роздерли економіку України, а саме: Л.Кравчук, Пустовойтенко, Азаров, Л.Кучма, Потебенько, Кузьмук, Дурдинець, покійний Кірпа, Б.Ступка і т.д. - чому ти боїшся сказати в голос, страху набрався ?!
  • 0

#40 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 17:43

Перегляд дописуадвокат (17.07.2007 19:58) писав:

А відносно переліку жидо-масонів, які фактично вже роздерли економіку України, а саме: Л.Кравчук, Пустовойтенко, Азаров, Л.Кучма, Потебенько, Кузьмук, Дурдинець, покійний Кірпа, Б.Ступка і т.д. - чому ти боїшся сказати в голос, страху набрався ?!

А вони належать до Регулярних Лож? Об'єднання на зразок ордену Станіслава і т.д. не є регулярними і, швидше за все, ніколи не стануть такими.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних