Перейти до вмісту

Обираємо 7 чудес України

Повідомлень в темі: 48

#21 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 18.07.2007 – 09:20

танковий полігон в десні і чорнобиль:P такого нівкого нема, це точно ще атомний реактор в інституті ядерної фізики який травить нейтрони, ну і річка Либідь, дуже схожа на пересихаюче озеро Чад
  • 0

#22 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 18.07.2007 – 12:20

З ЧАЕС можна було б зробити дуже прибутковий туристичний бізнес. А чим не диво України?
  • 0

#23 maybe*

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Місто:українське місто Київ

Відправлено 18.07.2007 – 13:31

Перегляд дописуБілий Дракон (18.07.2007 13:20) писав:

З ЧАЕС можна було б зробити дуже прибутковий туристичний бізнес.
доречі цікава ідея..
мені навіть здається,що там набагато свіжіше повітся,ніж в києві наприклад..недоторкана природа ітд.правда з інфраструктурою проблеми
  • 0

#24 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 18.07.2007 – 14:58

Перегляд дописуmaybe* (18.07.2007 14:31) писав:

доречі цікава ідея..
мені навіть здається,що там набагато свіжіше повітся,ніж в києві наприклад..недоторкана природа ітд.правда з інфраструктурою проблеми
Природа там насправді чиста. У Припяті є два діючі готелі. один звичайний, инший для віп персон. Туристичне агенство САМ організовує тури, маршрут яких можна обговорити. От тільки мало розрекламоване Диво України.
  • 0

#25 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 18.07.2007 – 17:38

По моєму дуже багато об"єктів просто не враховані і я б окремим пунктом виділила Карпати... :P
  • 0

#26 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень

Відправлено 18.07.2007 – 18:11

Перегляд дописуРольник (10.07.2007 02:20) писав:

Сотні об’єктів там просто не враховані...

треба було попередньо зробити так, щоб народ сам пропонував об'єкти, а потім вже було голосування?
  • 0

#27 planca

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Київ-Чорнобиль

Відправлено 18.07.2007 – 22:19

Перегляд дописуБілий Дракон (18.07.2007 15:58) писав:

Природа там насправді чиста. У Припяті є два діючі готелі. один звичайний, инший для віп персон. Туристичне агенство САМ організовує тури, маршрут яких можна обговорити. От тільки мало розрекламоване Диво України.

Дуже цікава інформація. Адресу працюючого готелю у Прип'ятi не дасте? І в чому Ви там чистоту природи вимірюєте? У кюрі не пробували? B)

Вибачте за офтопiк

Повідомлення відредагував planca: 18.07.2007 – 22:21

• 0

#28 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 01:33

Перегляд дописуplanca (18.07.2007 23:19) писав:

Дуже цікава інформація. Адресу працюючого готелю у Прип'ятi не дасте? І в чому Ви там чистоту природи вимірюєте? У кюрі не пробували? B)

Вибачте за офтопiк
Фон у зоні нижчий за фон у Києві. Звісно за виключенням кількох могильників і саркофагу. Але і там безпечно. Там навіть можна в продовж хвилини через скло у саркафазі подивитися на залишки реактору.

Ось офіційний сайт http://www.pripyat.com/

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 19.07.2007 – 01:34

• 0

#29 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 02:27

Перегляд дописуБілий Дракон (19.07.2007 02:33) писав:

Фон у зоні нижчий за фон у Києві. Звісно за виключенням кількох могильників і саркофагу. Але і там безпечно. Там навіть можна в продовж хвилини через скло у саркафазі подивитися на залишки реактору.

Ось офіційний сайт http://www.pripyat.com/

Дякую за інфу. Давно хочу туди з’їздити.
  • 0

#30 planca

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 20.07.2007 – 21:36

Перегляд дописуБілий Дракон (19.07.2007 02:33) писав:

Шановний Білий Дракон, Ви часом в мій профіль не заглядали? Нi? Даремно.
Публікуючи інформацію, не відповідну дійсності, Ви ще і посилаєтеся на ресурс, який саме i спростовує подiбнi нісенітницi. Де саме на пріпять.ком написано про те, що фон у Зоні нижчий, ніж у Києві???
А про скло у саркофазi я взагалi мовчу - це з серії готелю, що діє (навіть два!!!), в Пріпяті.
Жжоте, шановний!

По сутi справи:

Пріп'ять, як і Чорнобильська Зона в цілому, безумовно заслуговує того, щоб про неї пам'ятали,
але, напевно, не у формі Дива України. Швидше - як Музею, - Меморіалу найжахливішої техногенної катастрофи в історії людства.
  • 0

#31 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 20.07.2007 – 21:56

Білий Дракон, ну що, Шановний, пояснюйте. Щось не сходяться Ваші слова з словами planca . А я Вам повірив. B)
  • 0

#32 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 20.07.2007 – 22:42

Перегляд дописуРольник (20.07.2007 22:56) писав:

Білий Дракон, ну що, Шановний, пояснюйте. Щось не сходяться Ваші слова з словами planca . А я Вам повірив. B)
Хай він і пояснює. Або подзвони у САМ і запитай.

У зоні відчудження чудові мисливські угіддя, де відпочивають наші політики. І вони належать їм, доки ви вірите у страшну радіацію.

П.В. Був у зоні, катався на машині. Можу світлинки мертвих сіл викласти. Ніхт там радіації.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 20.07.2007 – 22:49

• 0

#33 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 20.07.2007 – 22:50

Міст Патона. Во допіру чудо. А нє, блін.
  • 0

#34 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 20.07.2007 – 23:21

Всю информацію брав у агенстві САМ і сайту припяті чотири роки тому. Три роки тому їздив у зону, але не до самої станції (так, типу заблукав B) ).
Стосовно готелю і мешканців, информацію досі можна знайти на сайті ПОСИЛАННЯ.

Цитата

Ув. Dekabrist перед тем как ввязываться в дисскусию я бы советовал Вам изучить так сказать предмет спора. Дело в том, что Вы делаете ту же ошибку, что и ребята звонившие в САМ - путаете Чернобыль (бывший районый центр Киевской области, а теперь место расположения администрации Зоны отчуждения) и мертвый город Припять расположенный возле ЧАЭС. А в Чернобыле, хотя садики и школы не работают и жителей выселили еще в 1986, сейчас проживают вахтовики работающие в Зоне - это около 4000 человек. Там есть гостинница, довольно сносная где-то так на европейские 2*, есть 2 работающих магазина. Для Зоны Чернобыль - это своеобразный оазис где относительно чисто, чистая вода и еда.
© pripyat.com

Стосовна зараження півдня зони.

Цитата

Да это все 30 км. Зона отчуждения. Закрытый, охраняемый район. Чернобыль находиться в 18 км от ЧАЭС. Припять - в 2,5 км. Плюс ко всему еще неравномерность радиоактивного загрязнения Зоны. Из-за погодных условий во время аварии Чернобылю досталось сравнительно немного (вообще всему южному району Зоны), чего не скажеш про Припять... В Чернобыле не живут работники ЧАЭС (Они живут в городе Славутич и ездят на работу спецэлектричкой через территорию Беларуси). В Чернобыле живут те кто работают в различных организациях Зоны - Лесники, Биологи, Пожарные, Охрана.
© pripyat.com

Так що пан або всього не знає, або банально (чи підло) скористався необізнаністю иншої людини.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 20.07.2007 – 23:45

• 0

#35 planca

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 21.07.2007 – 18:06

Перегляд дописуБілий Дракон (20.07.2007 23:42) писав:

Хай він і пояснює. Або подзвони у САМ і запитай.

У зоні відчудження чудові мисливські угіддя, де відпочивають наші політики. І вони належать їм, доки ви вірите у страшну радіацію.

П.В. Був у зоні, катався на машині. Можу світлинки мертвих сіл викласти. Ніхт там радіації.

Пояснюю. На прикладах.

В'їзд до міста Пріпять. На дорозі відносно (!) чисто, радіометр показує 90 мкР/г (при нормі 15)

Зображення

На даху будинку, у центрі Пріп'яті. Гама-фон у три рази перевищує норму.

Зображення

У підніжжя об'єкту "Укриття" (саркофаг). Фото зроблене з оглядового майданчика.
Гама-фон 657 мкР/г.

Зображення

Гама-фон на сходах, біля міської пристані коливається від 300 до 3000 мкР/г.
Потрібно пояснювати, на скільки це більше від норми?

Зображення

Звичайний собі мох. Тільки фонить від нього не по дитячому. 1124 мкР/г.
Майже у сто разів перевищує норму.

Зображення

Крихітне типове полісське село у самому серці Чорнобильскої Зони.
Рівень гама-фону коливається від 500 до 3000 (на узбіччі) мкР/г.

Зображення

І на десерт. Ні чим не примітна купа заліза на околиці Пріп'яті. Окрім того, що на 20000 мкр/г прилад зашкалює. Скільки там насправді - не відомо.

Зображення

Отже, "ніхт там радіації", пане 'Білий Дракон'?

Перегляд дописуБілий Дракон (21.07.2007 00:21) писав:

Всю информацію брав у агенстві САМ і сайту припяті чотири роки тому.

Тож це у агенстві САМ Вам сказали, що у Прип'яті є працюючи готелі? Чи, може, на сайті Прип'яті, який чотири роки тому icнував тільки у вигляді зареєстрованого домену? (кажу як його головний редактор)

Цитата

Стосовно готелю і мешканців, информацію досі можна знайти на сайті ПОСИЛАННЯ.

Перепрошую. "Давайте мухи отдельно - котлеты отдельно" ©.
Матеріали, на які Ви посилаєтесь, знаходяться не на сайті, а на форумі. Це перше.
Друге. А Ви, взагалі, іх читали?

Цитата

В одном из номеров журнала "Максим" опубликовали телефонный разговор с сотрудником туристической фирмы, заявляющей о своей причастности к организации поездок в Чернобыльскую Зону. Возможно, это шутка. Хотя...

Я вже мовчу з приводу джерела цієї статті - журналу "Максим", але Ви хоч би ті коменти, що цитуєте уважно передивлялися. Там же досить чітко написано, що готель у ЧОРНОБИЛІ.

Цитата

Стосовна зараження півдня зони.

Та деж у цій цитаті є бодай натяк про зараження півдня Зони? Чи "Сравнительно немного" це якісне, або кількісне зазначення?

Цитата

Так що пан або всього не знає, або банально (чи підло) скористався необізнаністю иншої людини.

Пан достатньо знає. Просто порівняно з іншими районами Зони це і справді "Сравнительно немного". Усього у 2-3 рази.

Ви про Північний і Західний сліди нічого не чули? Поцікавтеся. Там навіть у зачиненій автівці фон більший за норму у десяткі разів.

Щє є питання?

Щиро Ваш.

P.S. Вибачаюся перед автором теми і її читачами, але не можу дозволити розповсюджувати нісенітниці про Чорнобильську Зону, бо це дуже близька та болісна для мене тема.

Повідомлення відредагував planca: 21.07.2007 – 18:14

• 0

#36 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 21.07.2007 – 22:55

Якщо ви такий головний на тому сайті (а шо форум до сайту відношення не має?), то чому кілька років тому там була неправдива информація і чому у тих темах нема спростування? Більшість з усього я дізнався з вашого форуму, а агенство САМ підтвердило. Про північ і захід нічого не казав (туди просто так і не заїдеш).

П.В. А взагалі я дав у своєму першому дописі посилання, звідки взяв данні. Розумний розбереться.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 21.07.2007 – 23:04

• 0

#37 planca

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 22.07.2007 – 13:28

Перегляд дописуБілий Дракон (21.07.2007 23:55) писав:

Якщо ви такий головний на тому сайті (а шо форум до сайту відношення не має?), то чому кілька років тому там була неправдива информація і чому у тих темах нема спростування?
Де саме? Наведені Вами посилання ведуть у розділ форуму "О бо всем и не о чем", в тему "Это было бы смешно, когда бы не было так грустно... " Назва теми теж Вам нічого не каже?

Отже, ДЕ БУЛА та неправдива информація, на яку Ви посилаєтеся? Коли саме вона там була? Ви вже казали про "чотири роки тому". І ми вже з'ясували, що 4 роки тому сайту pripyat.com ще не існувало. Так що неправдива інформація поки що виходить тільки від Вас, шановний.

Цитата

Про північ і захід нічого не казав (туди просто так і не заїдеш).

Так. Ви не казали про північ і захід. Ви казали про Зону загалом.

Цитата

Був у зоні, катався на машині. Можу світлинки мертвих сіл викласти. Ніхт там радіації.

Цитата

А взагалі я дав у своєму першому дописі посилання, звідки взяв данні. Розумний розбереться.

Не сумніваюся. Розібратися зовсім не важко, особливо згадавши, що саме Ви дописували.

Цитата

У Припяті є два діючі готелі. один звичайний, инший для віп персон.

Ще може щось згадаєте?
Я буваю в Пріп'яті, як мінімум, три рази на місяць. Куди мені ще сходити, і на що подивитися?
  • 0

#38 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 25.07.2007 – 20:21

там більшості нема, але япроголосував за київську лавру, кам*янець, херсонес.
  • 0

#39 Maxi_m

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Місто:Шо!-stka city

Відправлено 30.07.2007 – 13:15

Мабудь усі (напевне :cool2: ) хто інколи дивиться ТВ бачили рекламу "7 Чудес України". Проголосуйте за те, що Ви вважаєте Чудесами України :unsure: на www.7chudes.in.ua та залиште свої коментарі з цього приводу. :rolleyes:
  • 0

#40 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 30.07.2007 – 15:17

теми з"єднано
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1