Перейти до вмісту

Античні часи

Повідомлень в темі: 45

#41 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 07.12.2007 – 19:16

Перегляд дописуАтеїст (17.08.2007 12:31) писав:

Дивно, чому прихильники екзотичних теорій походження української нації і культури пройшли мимо такої нагоди приписати нам настільки древнє - та ще й суто європейське! - коріння?! "Етруські" -> "руські" племена... Схожість сама кидається у вічі! Можна припустити, що для спрощення вимови спершу відпав звук "е", а потім і "т". Заодно можна підтвердити автентичність українців як нащадків древньоруських народів на противагу росіянам. Адже останнім генетично властиве світле волосся і кирпатий ніс, чого в етрусків, самі розумієте, навряд чи можна було спостерігати. Так, так, знаю, скіфи, сармати й інші кочівники... Але ж у тім-то й справа, що кочівники. Тоді як українці ледь не патологічно схильні до осідлого способу життя. Так, були серед скіфів і землероби - сколоти, якщо не помилюся, їх називали. Але не настільки це популярне заняття було серед скіфів, щоб любов до зерновирощування міцно вкорінилася серед нащадків, у той час як любов до кочового способу життя - зовсім ні. Отже, логічно припустити, що українцям передалися не скільки скіфські гени, стільки етруські. Етруски ж кочівниками, здається, не були! Хоча тоді виникає інше запитання: де Україна, а де Італія, як же вони сюди забрели? Ну так придумайте ще й ви що-небудь, а то все я та я... :8:
Атеїсте! Праці про походження українців від етрусків є, це точно! Правда, я сам не читав, але чув про такі!

Чи хтось знає, де в інеті можна почитати в українському або російському перекладі "Енеїду" Вергілія?
  • -1

#42 Scorpion

Цезар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 338 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.12.2007 – 11:58

Максим Стюфляєв
Енеїда (рос.)
  • 0

#43 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 10.12.2007 – 07:10

Перегляд дописуГетьман (30.11.2007 16:49) писав:

Погоджусь, що римляни не були вельми сильні в науці. Але систему бюрократії вони створили потужну. Досі відгрібаємо...
Скоріше відгрібаЮТЬ, бо безпосередньо на Русі батьком місцевої бюрократії частіше називають Петра Першого.
  • 0

#44 Scorpion

Цезар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 338 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.01.2008 – 19:59

цікавий ролик на античну тему
http://video.bigmir.net/show/43435
  • 0

#45 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 12.04.2008 – 17:10

Перегляд дописуRaven@ (11.07.2007 00:20) писав:

а я-то думаю: чого це мені Скандинавія як рідна)))

О, не одна я така! І мені Скандинавія здається чимось рідним :rolleyes:

Перегляд дописуvityska (24.11.2007 23:41) писав:

Так, Стародавня Греція - то більшою мірою gay society, фактично суспільство без жінки (жінкам відводилася роль домогосподині і родильної машини, в той час як для любові і сексу надавали перевагу юним хлопчикам). Греція для мене то ще й кініки - ці до біса епетажні філософи, першим серед яких був Діоген. вони справді робили життя веселим)) Але насамперед Греція - це полісна свобода (для чоловіків,звісно).

Правильно сказано про статус жінки, ось наприклад під час Олімпійських ігор, які проводилися раз на чотири роки на півдні Греції, в Олімпії, жінки не повинні були з"являтися там під загрозою смерті.

Не можу сказати, що дуже цікавлюсь цим періодом, але люблю літературу Античності, загалом епічну та ліричну поезію. Хоча й важко читати, та й поезія не мала знайомого нам всім римування, вірші поєднувалися у строфи завдяки ритмічності довгих і коротких складів. Всім нам відомі поети-архаїки Гомер ("Іліада", "Одіссея") та Гесіод ("Теогонія", "Труди та дні"). Серед ліричних поетів можемо визначити Тіртея, Архілоха, Алкея, Анакреонта. А далі розвивається драматургія, під час державниз свят проводяться театральні вистави. Триває розвиток монументальної та патетичної скульптури, виникає натуралістичний напрямок. Щодо живопису, хоча він майже не зберігся, але про високий рівень живопису античності свідчать переважно пізніші копії римського періоду, в яких відчувається інтерес до внутрішнього світу людини.
  • 0

#46 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6568 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.04.2008 – 20:10

Перегляд дописуFeRmatta (3.09.2007 20:17) писав:

античність - це суцільна оргія гомосексуалізму
Еллінська культура найбільш розвинута була ще до ери гомосексуалізму, і оргій там не було, все було досить культурно. Але в той час Еллада занепала, та і Мекедонія недовго протрималась...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних