Перейти до вмісту

Чи вірите в існування сатани?

Повідомлень в темі: 156

Опитування: Чи вірите в існування сатани? (99 користувачів проголосувало)

Ваш вибір

1. Так (54 голосів [54.55%])

Процент голосів: 54.55%

2. Ні (24 голосів [24.24%])

Процент голосів: 24.24%

3. Байдуже (21 голосів [21.21%])

Процент голосів: 21.21%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 Kirin

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 218 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львова

Відправлено 04.05.2008 – 20:58

Окрім Екзорцизму у Католицькій Церкві, існує він і у Православних і у греко-католиків. З точки зору Православної церкви Екзорцизм - це вигнання злих духів з людей
Розрізняють наступних "слуг" диявола:
Асмодей – один із самих могутніх і знатних демонів; диявол прагнення, блуду, ревнощів і одночасно мести, ненависті й руйнування.

Балам (Балемм) - демон жадібності й жадібності.

Бегемот - демон плотських бажань (особливо обжерливості й обжерливості).

Вельзевул ( Баал-Зебуб, себто "володар мух") - друга фігура в Аду, найближчий соратник і співправитель Сатани-Люцифера, господар усякого роду нечистот.

Гресиль (Грессиль) - демон, що нерідко бере участь в епідеміях одержимості, також схиляє людей до нечистоти й неохайност

Та ще море іншої нечисті.
Хто хоче знати більше ось лінк
Щодо фільмів, то "Екзорцизми Емілі Роуз" я не дивився. От щось повязане із боротьбою Добро vs. Зло то таких багато, наприклад: "Константин", "Сайлент Хіл", "Блейд 1,2,3,4" та ін.
Якщо хтось має реальні проблеми із злими духами, раджу звернутися до священника. Повірте, але це дійсно помагає. Одак потрібно переконатися, що проблема не у хворобі, а злий дух. Найвідомішим місцем екзорцизму є с. Колодіївка у Тернопільській обл.
Зображення
  • 0

#142 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 314 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 05.05.2008 – 20:54

Eqilibrium (1.05.2008 06:23) писав:

Але реалність зла часто описується тілку в казках (а шкода). Воно існує реально..........
:rolleyes: реальність існує реально звучить як початок церкофних фтирань про існування нереальності

Трохи про екзорцизм http://religion.ng.ru/society/2008-02-06/1...ablo.html?mpril
популярність цього ритуалу тепер значно впала, люди розуміють шо для вигнання бісів існують психологи

Повідомлення відредагував Younker: 05.05.2008 – 21:21

• 0

#143 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 05.05.2008 – 21:57

Kirin (4.05.2008 21:58) писав:

Окрім Екзорцизму у Католицькій Церкві, існує він і у Православних і у греко-католиків.

Греко-католицьку церкву я розглядаю як діалект Католицької. Під східними церквами я також підрозуміві Православні.

Та ще море іншої нечисті.

З точки зору кабалістики ієрархія демонів є дзеркальним відображенням "небесної ієрархії" (архангел - архідемон і т.д.). Є навіть інфернальна трійця :rolleyes: і "Двійник Бога". Так чи інакше є достатня база символів для персоналізованого відображення різних паталогій з протиставленням позитивним властивостям.

Найвідомішим місцем екзорцизму є с. Колодіївка у Тернопільській обл.

Нікого з практикуючих отців з Колодіївки особисто не знаю. Однак, чув багато негативних відкликів від їхніх колег, що базувалися в основному на критиці масових екзорцизмів. Хоча, кажуть, що у деяких випадках вони проводять і індивідуальні обряди.

Сильним спеціалістом є о.Вороновський (Студитський устав, собор Арх.Михаіла, Львів), але наскільки мені відомо через похилий вік та стан здоров'я він вже не проводить екзрцизмів, хоча на літургіях які він служить присутній такий же ефект. Цей екзорцист має великий досвід (у тому числі у боротьбі з сукубами/інкубами), що бере початок ще з часів підпілля УГКЦ.
  • 0

#144 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 314 повідомлень

Відправлено 05.05.2008 – 22:11

Мені покишо не вкладається в голову як можна лікувати психічну недугу релігійними муканнями.
Хоча молитви гіпнотизують трохи
  • 0

#145 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 06.05.2008 – 09:23

а чому Бог не знищить тих демонів і взагалі зло?Жили б тоді ідеально:)
  • 0

#146 Kirin

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 218 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 18:47

Хм . . . Коли Бог створив перших людей Адама і Єву, то тоді не було зла, усе дійсно було ідеальне, без насильства, зла і демонів. Однак ні Адам, ні Єва не оцінили цього раю, і порушили єдину заповідь Божу:

Цитата

"Та й дав Господь Бог чоловікові таку заповідь: "З усякого дерева в саду їстимеш; з дерева ж пізнання добра й зла не їстимеш, бо того самого дня, коли з нього скуштуєш, напевно вмреш."(Бут. 2, 16-17).
Та вони не послухалися Бога, а натомість змія. Саме він був першим злим демоном, або як ми привикли Сатана. І Адам, і Єва послухали його, і скуштували того плоду. Бог розгнівався на них, і припинився для них рай, і для них настали тяжкі часи. Тепер вони повинні були боротися не лише із одною спокусою, а із навколишньою природою, мусили самим собі добувати їжу, робити житло і тп. І тепер ми маємо розплачуватися за їхній перший гріх. Ми можемо це зробити, однак це набагато складніше, ніж тоді. У сучасному світі стільки спокус, гріхів, а також демонів. За своє земне життя людима має довести Богові, що вона гідна Царства Небесного. Доказує це вона передовсім боротьбою з гріхом і злими духами. Бог має силу знищити любого демона, однак зробить це тільки якщо ми це захочемо і попросимо з усього серця, з усією любовю до Бога.
  • 0

#147 koval

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 20:48

а де взяти книжку в електронці про екзорцизм або ту саму Габріеля Аморт, признання егзорциста ???
  • 0

#148 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.05.2008 – 11:33

Флуд видалено

Stuff (6.05.2008 10:23) писав:

а чому Бог не знищить тих демонів і взагалі зло?Жили б тоді ідеально:happy1:
Та мабуть тому, що на основі протистояння добра і зла цей світ і існує.
  • 0

#149 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 314 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 11:38

Народ, хочу почути реальні історії, а не астрактну болтовню
  • 0

#150 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 08.05.2008 – 13:37

Олеська (8.05.2008 12:33) писав:

Та мабуть тому, що на основі протистояння добра і зла цей світ і існує.
Тобто Бог спеціяльно створив зло напротивагу добру?
  • 0

#151 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 18:42

Перегляд дописуStuff (8.05.2008 14:37) писав:

Ну не знаю... Бог дає вибір. А можливість вибору породжує варіанти.
  • 0

#152 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 314 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 19:26

Бог дає вибір... чи людина розуміє існування таких?
  • 0

#153 Kirin

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 218 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 20:49

Перегляд дописуStuff (8.05.2008 14:37) писав:

Ти що, мого допису не читав?
Бог зла не СТВОРЮВАВ? Почитай Одкровення в Біблії. Бог створив Ангелів і Архангелів. Вони були при ньому й жили проряд з ним. Однак одному з них захотілося самим стати Богом, бачте така собі "манія величі". Отож він став підбурювати інших ангелів щоб здійснити повстання проти Бога. Вірні Богові ангели встали на його захист. ". . . І настала війна на небі (Од. 12, 7)". Архангел Михаїл разом зі своїм військом переміг бунтарів, і ". . . повержено його на землю, і ангели його з ним повержені (Од. 12, 9)"

Прикріплені файли

• 0

#154 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 15.05.2008 – 10:45

Перегляд дописуKirin (9.05.2008 21:49) писав:

Ти що, мого допису не читав?
Бог зла не СТВОРЮВАВ? Почитай Одкровення в Біблії. Бог створив Ангелів і Архангелів. Вони були при ньому й жили проряд з ним. Однак одному з них захотілося самим стати Богом, бачте така собі "манія величі". Отож він став підбурювати інших ангелів щоб здійснити повстання проти Бога. Вірні Богові ангели встали на його захист. ". . . І настала війна на небі (Од. 12, 7)". Архангел Михаїл разом зі своїм військом переміг бунтарів, і ". . . повержено його на землю, і ангели його з ним повержені (Од. 12, 9)"
Я вважаю, що розповідь подана в Одкровенні є символічною. І війна є символом. Бог (Абсолют) є всемогутнім, а значить він, згідно Біблії створивши Сатану, міг його знищити без ніякої війни і фразу "ангели стали на його захист" не потрібно розуміти буквально. Я читав в Урантії, що якщо брати в такому понятті, як вічність, то Сатана був покараний в сам момент відступлення або ще навіть до нього, тобто ті роки, що згідно Біблії він має царювати на Земілі, для вічності - ніщо. А відносно екзорцизму можу сказати, що мій батько був присутній під час служби о. Вороновського в церкві Архистратига Михаїла, то казав, що там люди кричали, ними кидало, але це може бути в більшості випадків психічний розлад і лише в одиничних випадках дійсно дія якоїсь сутності. Та і сам о. Вороновський говорив таке у своєму інтерв'ю. А ще до нього на службу приносять святити ножі, ножниці, якісь посудини і я чомусь думаю, що такі речі потім використовують не у добрих цілях, а для того, що в народі називають словом "поробити".
  • 0

#155 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 12:22

Навіщо людям боротись з кимось за те, що в них неможливо забрати?
  • 0

#156 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.06.2008 – 02:32

Теми об"єднано
  • 0

#157 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 19.06.2008 – 13:08

немає ніякого сатани, так само як і бога........є люди.....різні люди, дуже різні.....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua