Перейти до вмісту

Чи вірите в існування сатани?

Повідомлень в темі: 156

Опитування: Чи вірите в існування сатани? (99 користувачів проголосувало)

Ваш вибір

1. Так (54 голосів [54.55%])

Процент голосів: 54.55%

2. Ні (24 голосів [24.24%])

Процент голосів: 24.24%

3. Байдуже (21 голосів [21.21%])

Процент голосів: 21.21%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 19.04.2008 – 00:20

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (18.04.2008 17:13) писав:

А вчення про добро і зло придатне для керування масами.
керування масами - від лукавого
  • 0

#122 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 19.04.2008 – 00:51

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (18.04.2008 17:13) писав:

....Перш ніж боротися за добро чи проти зла людина повинна знати що ВОНА хоче.
Ключове слово тут "людина"...
Людина як свідома особистість.
Коли людина є часткою толпи, стада, біомаси, то вона перестає бути особистістю. Рано чи пізно цю масу опанує зло.
Тому будь які намагання примусити людину бути несвідомою часткою, гвинтиком масової культури, релігії, ідеології є злом.
  • 0

#123 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.04.2008 – 13:16

Флуд і оффтоп видалено. Sergiy.K, по-хорошому попереджую: НЕ ФЛУДИ! Ти мене знаєш...
  • 0

#124 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 19.04.2008 – 23:04

Перегляд дописуSotnik (19.04.2008 11:51) писав:

Коли людина є часткою толпи, стада, біомаси, то вона перестає бути особистістю. Рано чи пізно цю масу опанує зло.
Тому будь які намагання примусити людину бути несвідомою часткою, гвинтиком масової культури, релігії, ідеології є злом.
гиги... бути гвинтиком системи це і є найбільше добро
бути таким як всі - признавати загальнолюдські цінності, поводитись так як всі
взагалі шо таке добро визначає авторитет маси, а маса його слухається, маса не здатна аналізувати
то хто думає, той хто критикує суспільство, стає автоматично ворогом суспільства, він стає злом
але нажаль добра і зла не існує. Хоча мені важко уявити шо би було якби воно існувало, це би було настільки занудно нецікаво, неінтелектуально
як писав Сартр - "Людина засуджена бути вільною"

Перегляд дописуSergiy_K (19.04.2008 11:20) писав:

керування масами - від лукавого
може хватить говорити цей бред, а підключити мозги? чи недано?

Олеська. Усне попередження. Прошу делікатніше.
  • 0

#125 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.04.2008 – 01:37

Перегляд дописуYounker (20.04.2008 00:04) писав:

гиги... бути гвинтиком системи це і є найбільше добро
бути таким як всі - признавати загальнолюдські цінності, поводитись так як всі
взагалі шо таке добро визначає авторитет маси, а маса його слухається, маса не здатна аналізувати
то хто думає, той хто критикує суспільство, стає автоматично ворогом суспільства, він стає злом..................
Пане Younker, тобто по-Вашому бути бездумною біомасою - це добро? А бути мислячою особистістю - зло?
І що воно таке - загальнолюдські цінності? Часто зустрічаю цей термін...А що воно конкретно означає - не знаю... Розтлумачте.
  • 0

#126 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 20.04.2008 – 10:54

Загальнолюдські цінності - це загальнопринйняті цінності, які існують виключно для забезпечення існування суспільства і обгрунтовуються, переважно релігією
Мислити -> Мислити логічно -> Критикувати. Критика майже нікому не подобається. А якшо шось нікому не подобається то вона автоматично перетворюється на моральне поняття зло.
  • 0

#127 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.04.2008 – 12:22

Загальнолюдські цінності - це міф, їх не існує. Крім "не вбий" і "не вкради"... Але це ніякі не цінності, а "витяг" з кримінального кодексу...
  • 0

#128 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.04.2008 – 12:34

Я вважаю, що зло чи добро, не у вчинках людей, а у почуттях людей. людина може зовсім нічого поганого не робити, але тримати в душі зло, і це зло вбиває людину з середини, як ракова пухлина. ну і про добро навпаки, от тільки, людина, в душі якої добро, не робить нічого лихого, а якщо робить, то це їй дуже неприємно, бо злі вчинки вбивають те добро що в душі.
  • 0

#129 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 20.04.2008 – 13:06

моральні люди часто судять людину більше по словах ніж по вчинках
людина може майже нічого не робити, "думаючи красиво" і за це її будуть цінити.
Людина існує лише настільки наскільки себе здійнсює. Людина - це лише сукупність вчинків зроблені нею. Ніхто напевне не може дізнатись шо у душі людини, слова її можуть бути лише фікцією, якшо вона сама себе обманює, або якшо хоче ввести когось в обману.

Кримінальний кодекс побудований на базових моральних принципах і спрямований на збереження певних інституцій типу суспільства і держави
  • 0

#130 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.04.2008 – 13:23

Перегляд дописуYounker (20.04.2008 14:06) писав:

....Кримінальний кодекс побудований на базових моральних принципах і спрямований на збереження певних інституцій типу суспільства і держави
Звичайно.
Але де в ньому загальнолюдські цінності?
Ви можете перерахувати ці цінності по пунктах? 1), 2), 3) і т.д.?
  • 0

#131 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 20.04.2008 – 14:59

я за світоглядом Chaotic Neutral)))
хай живе, яшко є
а якшо його нема, то я впринципі і так непогано жила....
якшо постійно над усім задумуватись і класифікувати своє життя до деталей, то скоро заплутаєшся у своїх 40а ногах... мені легше не замислюватись над тим, як влаштовано світ, бо я знаю, шо все одно нічого не зрозумію ^ ^ так нашо тоді витрачати дорогоцінний час на придумування все нових і нових все ж невірних теорій?..
  • 0

#132 Kirin

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 218 повідомлень
  • Місто:Львова

Відправлено 20.04.2008 – 23:08

Усе зло - від лукавого.
  • 0

#133 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.04.2008 – 01:51

Флуд видалено. Сергій.К, останнє китайське попередження.
  • 0

#134 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 30.04.2008 – 20:23

Мабуть кожен з нас знає, шо у світі від початку (від первородного гріха) існує протицтояння Добра і зла... Але реалність зла часто описується тілку в казках (а шкода). Воно існує реально..........
Вигнання диявола (лат.egzorcizmus ) - обряд освячення, що має на меті звільнення людини, тварини, місця або предмету від впливу поганого духу.

У Католицькій Церкві вигнанням диявола званий є літургійний обряд, що має на меті усунення безпосереднього впливу сатани на особу, місце або предмет у формі обвивання, мучення або зневолення.

"Святкове" вигнання диявола довершуване є винятково в разі визнання за зневолення стисло згідно з Римським Ритуалом. Довершувати вигнань диявола може єпископ, або священик через нього заданий (егзорциста), по здійсненню визначених в Ритуалі умов (між іншим те, щоб виключити психічну хворобу). У "святковому" вигнанні диявола священик звертається до передбачуваного через нього демона безпосередньо, вживаючи до того авторитету всієї Церкви. Вигнання диявола, для дієвості, сполучається з аскетичними (піст і інші умертвляння) практиками а також іншими молитвами (особливо розарій). Деколи вистачає однократне відправлення вигнання диявола, хоч трапляються випадки (тих є рішуче більше), коли вигнання диявола повторюється багато разів.

Всі мабуть вже встигли подивитися фільм "Егзорцизми Емілі Роуз" які враження ?????

Чекаю на ваші враження, а може шось таке ви вже бачили?????
  • 0

#135 Ти_чи_підросла

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень
  • Місто:Місто ГЕРОИ КИІВ

Відправлено 30.04.2008 – 20:26

Дуже смішно,коли та ригає водою,як з пожежного шланга! :gryzin:
  • 0

#136 Русік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Коломия не помия Коломия - місто!!!

Відправлено 30.04.2008 – 20:48

Хм,фільм я ще встигла подивитися і давно)
Я раз попала на службу,де виганяють злих духів.Це щось з чимось.Коли людина кричить не самовитим і не своїм голосом,кричить,що не може,що болить,або видає взагалі не зрозумілі звуки.....мені на той момент стало страшно....
  • 0

#137 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.05.2008 – 13:17

Диявол немає сили проти Божих Людей.
  • 0

#138 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 01.05.2008 – 13:49

Габріеля Аморт, признання егзорциста, Видання Святого Павла, www.paulus.pl

Признання егзорциста
Тепер наведу кілька прикладів з мого досвіду егзорциста.

Впала на землю і здавалося, що є непритомною.
Одного разу до мене прийшла пані Марта разом з своїм чоловіком, щоб я їх поблагословив. Присвятилася , щоб до мене приїхати. Після короткої розмови переконався, що можу приступити до ритуалу егзорцизму. Раніше інші проводили, але безрезультатно. Спочатку впала на землю і здавалося, що є непритомною.Коли пізніше відмовляв вступні молитви, вона що кілька хвилин кричала:

“ Жадаю справжнього егзорцизму, а не таких речей!” На початку першого егзорцизму, який починається словами Exorcizo te, задаволена заспокоїлася. Мабудь, ці слова запам’ятала під час попередніх егзорцизмів. Пізніше жалілася, що викликаю біль в її очах. Така поведінка не є характерною для навіжених людей. Коли пізніше приходила до мене ще кілька разів, я не міг зрозуміти, чи мій егзоцизм їй допоміг. Щоб переконанатися, перед остатнім проведенням егзорцизму, відвів її до о. Кандідо. Отець, поклавши руку на її голові сказав, що жінка ненавіжена. Їй допоможе психіатр а не егзорцист.

Люди, котрі в нього перебували, робилися неспокійні, кричали.
Пєрлюігі, 14-літній хлопець, був вискокий і доброї постави, як на свій вік. Не міг вчитися, був справжнім клопотом для вчителів і колег, з жодним з них не міг знайти спільної мови, але не був агресивний. Незвичайним було те, коли сідав на землі з перехрещеними ногами (говорив, що вдає індійця), жодна сила не могла його піднести. Був тяжкий, як свинець. Коли не допомогли лікарі, його привели до о. Кандідо, котрий відразу ствердив, що хлопець навіжений і почав егзорцизм. Незвичайним було також те, що особи, які перебували разом з хлопцем, робилися нервові і не могли володіти своїми нервами.

Одного разу хлопець сів з перехрещиними ногами на сходах перед своєю квартирою, яка була на третьому поверсі. Мешканці ходили по сходах туди і назад, трісли його, просили , щоб встав і пішов собі геть. В одному моменті всі мешканці будинку вибігли одночасно на сходи і почали кричати на хлопця. Хтось викливав поліцію. Батьки хлопця попросили о. Кандідо, щоб приїхав. Почав він добродушно розмовляти з хлопцем, переконуючи, щоб ввійшов у свою квартиру. Але три молоді і рослі поліціянти сказали о. Кандідо:

“ Нехай отець відійде, бо такі справи ми вирішуємо”. Намагалися піднести хлопця, але надаремно. Здивовані і облиті потом не знали, що далi робити. Тоді о. Кандідо сказав до них: “ Накажіть, щоб всі пішли у свої квартири”. Раптово наступила повна тишина. Потім додав” Зійдіть зі сходів і дивіться”. Всі його послухали. На кінець сказав хлопцеві:” Ти був відважний, не сказав ні одного слова і всіх тут тримав. Зараз ходи зі мною додому”. Взяв його за руку і хлопець щасливий пішов з отцем у квартиру, де чекали на нього батьки. Завдяки егзорцизмам, стан хлопця поправлявся, але він ще повністю не звільнився від злого духу.........

Ольга Галабуд

Прикріплені файли

• 0

#139 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.05.2008 – 14:57

Перегляд дописуEqilibrium (30.04.2008 21:23) писав:

існує протистояння Добра і зла...

- а от я вважаю, що неіснує протистояння добра і зла. добро нічому не протистоїть і т.д. протистояння чи боротьба буває лише між злом і злом. а те зло, що переможе, потім називають добром, але це брехня.
от типу диявол посилився в людині. якщо посилився в людині - то це паразит, що існує за рахунок хазяїна-носія. йому теж треба якось виживати. це його спосіб існування. а його просто так нарекли злом, і виганяють з тіла, вбивають. а це злий вчинок по відношенню до цієї істоти. зло не в речах, зло в почуттях. виганяти біса можна з лихим почуттям до біса, або з добрим почуттям до жертви, рятуючи її. Тоді ніби в діях зла немає, бо це порятунок, але ж порятунок одного - це смерть(або страждання) іншого, хай навіть біса, чорта, сатани, алеж... ото я загнав, ги-ги ;)
  • 0

#140 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 03.05.2008 – 11:05

Якщо когось цікавить більш-менш офіційний погляд католицької церкви на екзорцизм рекомендую перечитати: о. Козовик, "Екзорцизм. Міф чи реальність".

Взагалі практично будь-який обряд осв'ячення у християнстві можна важати екзорцихмом. Також при обряді хрещення мін теж має місце (відрікання від Сатани).

Один з "не релігійних" погляд на екзорцизм при одержимості я описав тут http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=271524

Для східних церков більш характерні колективні публічні (відчитки) екзорцизми, для католицької - закриті індивідуальні. Публічні, на мою думку, сприяють поширенню психозу та дають можливість паразитуючим сутностям знаходити нових носіїв.

Деякі східні церкви часто спекулють екзорцизмом і нерідко влаштовують "показухи" з підставними людьми. Свідком однієї з таких показух я був на одній горі біля Почаєва. Грали добре, але для тих, хто "бачить" цього було замало :rolleyes: Так чи інакше духовенство цієї конфесії ще більше опустилося у моїх очах.

Щодо інших церков мушу зауважити, що священники взагалі не хочуть і всіляко уникають екзорцизмів. Очевидно, віра заслабка - забагато місця залишилося страху. Так чи інакше склалося таке враження, що навіть ті, що мають благословення всіляко прбують його позбутися. У у загальному це виглядає приблизно так якби лікар до якого привели хворого якому потрібна хоча б перша допомога відмовився надати її. Виглядає це досить жалюгідно, особливо на фоні майстрів (знахарів, магів і т.д.), які не відмовляють якщо є хоч маленька надія допомогти.

Самих же способів проведення екзорцизму при одерожимості є багато. Добрий психолог чи психіатр може справитися не гірше мага чи священника :) . Тільки от здоров'я треба мати не слабке - дуже багато "життєвої" енергії на це витрачається.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних