Перейти до вмісту

Чи вірите в існування сатани?

Повідомлень в темі: 156

Опитування: Чи вірите в існування сатани? (99 користувачів проголосувало)

Ваш вибір

1. Так (54 голосів [54.55%])

Процент голосів: 54.55%

2. Ні (24 голосів [24.24%])

Процент голосів: 24.24%

3. Байдуже (21 голосів [21.21%])

Процент голосів: 21.21%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 17.01.2008 – 16:14

Перегляд дописуSink (16.01.2008 20:31) писав:

Хм, не чув про інших учасників... Він радше був дисидентом, в'язнем совісті, який набрався мужності проявити індивідуальний акт непокори пануючому тоталітарному режиму :rolleyes:
А якже 1/3 янголів, що пішли за ним. Може не такий вже хороший рай?
  • 0

#102 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.01.2008 – 16:50

Перегляд дописуБілий Дракон (17.01.2008 16:14) писав:

А якже 1/3 янголів, що пішли за ним. Може не такий вже хороший рай?
А так, були ше в нього й послідовники, шось я завтикав був трохи... А стосовно раю, то якшо там будуть ті фанатики, то волів би куди завгодно потрапити, тільки не до раю :rolleyes:
  • 0

#103 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.03.2008 – 12:26

Я вірю в його існування, як особи, так само, як і вірю в Бога. Уявляю його собі надзвичайно гарним чоловіком, але самотнім, дуже самотнім і з величезною внутрішньою енергією і безмежною владою на цій Землі. Він потрібний людству, так як і Бог, на мою думку, добро без оправи із зла було би дуже блідим, а так воно яскраве, а часом задумуюся, чи не злилися ці два поняття у єдине... Колись читав в одній книжці про художника, що хотів намалювати портрет Сатани вугіллям з пекла, думаю вийшло би таке, що всі дуже сильно б здивувалися.
  • 0

#104 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 13:50

і всеж я стою на думці що не варто йому робити стільки честі...

він падший, а то значить що не втримався, такщо...
  • 0

#105 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 14:08

Ну про сатану знаю дуже мало. Думаю що щось таке є , але не вірю що відрікся від Бога і тра-тра-тра...
  • 0

#106 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 14:20

Перегляд дописуLimit Maximum (27.03.2008 13:50) писав:

Причи його падіння точно нікому не відомі, хіба йому і Богові, можливо, він мав свою, відмінну від інших думку, а Бог повинен був знати про можливість такого сценарію, але тоді напрошується питання навіщо допустив таке. Ящо для випробування людини, то це трохи забагато вже на нашу долю випало. Мені здається, що ми просто не розуміємо до кінця ролі Сатани і Бога в нашому світі і Церква все занадто перекрутила і підлаштувала під себе.
  • 0

#107 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 15:21

Перегляд дописуТемний ангел (27.03.2008 14:20) писав:

Причи його падіння точно нікому не відомі, хіба йому і Богові, можливо, він мав свою, відмінну від інших думку, а Бог повинен був знати про можливість такого сценарію, але тоді напрошується питання навіщо допустив таке. Ящо для випробування людини, то це трохи забагато вже на нашу долю випало. Мені здається, що ми просто не розуміємо до кінця ролі Сатани і Бога в нашому світі і Церква все занадто перекрутила і підлаштувала під себе.
якщо ти зрозумів Урантію, то там досить чітко висвітлена роль "правителя локальної вселенної" (Сатана чи змій по Біб.).
А про причини падіння говорив сам Ісус, але в канонічних цієї тези нема вроді. Є одна книжечка, називається "Богочоловік". Марія Вальторта (коментар Каганця). Там Ісус каже що Сатана упав тому, що вирішив що Бог несправедливий у бездії, коли прощає винуватця, а треба було б покарати. Тому Сатана захотів вершити волю Бога і випрбовувати та карати тих, хто на його думку грішить. Цим він сам по собі визвав спротив Вселенському Закону... Короче причиною його падіння є самовозвеличення та погорда.

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 27.03.2008 – 15:38

• 0

#108 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 27.03.2008 – 18:57

Перегляд дописуLimit Maximum (27.03.2008 15:21) писав:

якщо ти зрозумів Урантію, то там досить чітко висвітлена роль "правителя локальної вселенної" (Сатана чи змій по Біб.).
А про причини падіння говорив сам Ісус, але в канонічних цієї тези нема вроді. Є одна книжечка, називається "Богочоловік". Марія Вальторта (коментар Каганця). Там Ісус каже що Сатана упав тому, що вирішив що Бог несправедливий у бездії, коли прощає винуватця, а треба було б покарати. Тому Сатана захотів вершити волю Бога і випрбовувати та карати тих, хто на його думку грішить. Цим він сам по собі визвав спротив Вселенському Закону... Короче причиною його падіння є самовозвеличення та погорда.
Чому тоді церква не служить йому на пряму? :rolleyes:
  • 0

#109 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 19:17

Насправді ніякого сатани нема. Це християнська церква вигадала, коли проводила винищення древньої віри.
У предків були добрі і злі боги. Іноді один і той же бог міг виступати і як добрий, і як злий. Наприклад, Сонце коли лагідно гріє - це добрий Ярило. А коли пече нестерпно - це злий Ярило. Був такий собі Чернобог - бог нічної темряви. Ось його "портрет". Нікого не нагадує?
Прикріплений файл  ________1.jpg   21.64К   3 Кількість завантажень:
Був ще бог денного світла Дій. Тоді корови і воли вважалися священними тваринами. І було свято Дієв Вол. Це свято було дуже популярне в народі. На голову надягали рогаті маски тварин, загорталися в шкури, чіпляли хвости... Одним словом - карнавал. Чи не від назви цього свята пішло ім'я Диявола? Дуже схоже.
  • 0

#110 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 19:24

Насправді наші предки самі собі постворювали богів і вірили в всякі дурниці не даремно ж зараз це сприймається як казочка!
Навіть ви пане Сотнік в це не вірите ( я так думаю)
  • 0

#111 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.03.2008 – 19:32

Перегляд дописуLimit Maximum (27.03.2008 13:50) писав:

Почитай Брема Стокера "Скорбота сатани". Як можливий варіянт розвитку подій :rolleyes:
Це художня книга, ніби-то не заборонена церквою ...
  • 0

#112 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 19:44

Перегляд дописуBanderas (27.03.2008 19:24) писав:

Насправді наші предки самі собі постворювали богів і вірили в всякі дурниці не даремно ж зараз це сприймається як казочка!
Навіть ви пане Сотнік в це не вірите ( я так думаю)
Так. Наші предки самі створювали свою віру.
На відміну від невдячних нащадків, які сприйняли чужі казки за віру.
В тому числі і дитячу страшилку про Сатану.
А вірю я чи ні... В тих старих богів звісно ж не вірю.
Але відаю той великий сакральний зміст, який символізували ті боги.
Цей сакральний зміст зветься РОД, велика спільність мертвих, живих і ще ненароджених украінців-русів.
  • 0

#113 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 20:03

Я поважаю ваші погляди ви чи не єдина людина на форумі з якою можна спокійно поспілкуватись!
Але я не вважаю це релігією це просто повага до предків!
Я також поважаю наших предків які все ж таки обрали християнство!
А на рахунок страшилки ви на це твердження не маєте вагомих доказів

Повідомлення відредагував Banderas: 27.03.2008 – 20:06

• 0

#114 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 20:04

Хм, мене якось більше цікавить не стільки питання, чи існує сатана, скільки питання, що насправді криється під так званим екзорцизмом...
  • 0

#115 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 20:41

Перегляд дописуБілий Дракон (27.03.2008 18:57) писав:

Чому тоді церква не служить йому на пряму? :rolleyes:
не бути собою це сама головна людська слабкість
  • 0

#116 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 13:28

Перегляд дописуBanderas (27.03.2008 21:03) писав:

Я також поважаю наших предків які все ж таки обрали християнство!
Ради справедливості варто сказати, що свідомо обрали християнство не так і вже багато людей, хрещення проводили вогнем і мечем, було здійснено обряд, церемонію, але в душах більшості залишилася стара віра. Сталося так, бо такі були тогочасні обставини. Я не прихильник язичництва - все це створено штучно, але що було, то було.
  • 0

#117 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 15:10

Перегляд дописуSink (27.03.2008 21:04) писав:

Хм, мене якось більше цікавить не стільки питання, чи існує сатана, скільки питання, що насправді криється під так званим екзорцизмом...

Спробую пояснити це не зачіпаючи релігію. Свідомість(підсвідомість) може містити декілька особистостей. Такий стан може бути викликаний психічними розладами, або спеціальними операціями (ритуалами). Відділена частина свідомості може проявлятися як нав'язлива ідея, як готовий міфологічний образ, або як персоналізований символ. Персоналізовані символи створюються свідомо під час обряду і майже завжди витісняються на його закінченні (вийнятком є літургія, де символ ідеальної гармонії - Христос, не віитісняється).

Якщо друга, синтетична, сутність починає вирівнюватися або домінувати над основною, особливо будчи персоналізованою, появляється те, що називають одержимістю (хоча одержимість ідеєєю - теж одержимість).

Для відновлення нормального стану психіки використовують як і психотропні препарати (наприклад теразін), та шокві стани (електрошок, інсуліновий шок) так і роболту психологів (яку теж можна важати екзорцизмом). У випадку ж класичного екзорцизму, оператор (епископ, св'ященний, маг, знахар), певними методиками активіхує перазитну свідомість, та за допомогою використання інших персоналізованих або неперсоналізованих символів подавлює її. Хоча, екзорцизм не завжди проводять активізуючи паразичну свідомість, проте принцип від цього не міняється. Після подавлення (яке майже ніколи ине буває повним) використовують як фіксатор результату прості профілактичні методики, які пацієнт може проводит сам (у християнсті - сповідування обряду, "таїнства"). Часто трапляються рецидиви.

Інколи оператор об'єднує свою свідомість з свідомістю пацієнта (характерне для шаманів) і витісняє сутність з об'єднаної території своєю волею.

Не впевнений, чи описав доступно за 5 хвилин.

А тепер спробуйте відповісти на запитання "Що таке демон?" і "Хто його створив?" виходячи з написаного вище. Ось чому я не можу відповсти на питтання про існування сатани. Його не існує, але якщо його викликати - він появиться.

Повідомлення відредагував Aleph: 18.04.2008 – 15:24

• 0

#118 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 15:18

Перегляд дописуSink (27.03.2008 21:04) писав:

Під екзорцизмом нічого не криється - він існує, на мою думку, це протидія сил Світла силам Темряви, а Темрява у відповідь відновлює рівновагу, переманюючи на свій бік нових прибічників. Є серед тих, які вважають, що в них вселився демон психічно хворі люди, а є жертви власної дурості, які бавляться з речами, яких зовсім не розуміють. Хто тут зі Львова, то нехай сходить в церкву Архистратига Михаїла, там можна наочно побачити боротьбу Світла і Темряви.
  • 0

#119 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 18.04.2008 – 16:13

На мою думку немає об'єктивного зла і добра.
Є тільки те, як хтось сприймає певні події.
Те, як він нав'язує своє сприйняття комусь і є "добро" або "зло"

Якщо переконати людей в існуванні добра і зла, то це вже дасть дві ниточки, смикаючи за які можна отримати потрібну реакцію. Треба тільки переконати що щось є злом, а щось добром.

Наприклад руйнування, в нашому світогляді є злом. Але щоб щось народилося, щось мусить відмерти. В індуїстів Шива не є злим божеством, руйнування і народження є невід'ємними елементами обертання всесвіту.
Таке бачення на мою думку ближче до істинного становища речей.

А вчення про добро і зло придатне для керування масами.

Перш ніж боротися за добро чи проти зла людина повинна знати що ВОНА хоче.
  • 0

#120 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 18.04.2008 – 21:24

На протиставленю поняття бога, як уособленям людського прагнення до ідеального, сатана - це людське матеріальне, або реальність
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних