Перейти до вмісту

Чи правда друга за милозвучністю?

Повідомлень в темі: 63

#61 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна

Відправлено 05.05.2008 – 09:44

[quote name='Lemon' date='4.05.2008 17:44' post='278347']
Що за питання? Це внутрішні асоціативні відчуття. :rolleyes: :brovy:
Питання нормальне: чому ти вважаєш російську мову культурнішою? Як ти взагалі культурність мовм оцінюєш?
Якщо ти можеш краще висловити думку російською, то ти, мабуть, гірше володієш українською.Ну, а якщо вона для тебе ще й поважніше звучить...мдя... :ggggg:

Повідомлення відредагував макарена: 05.05.2008 – 09:45

• 0

#62 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 06.05.2008 – 09:56

Відверто кажучи, не розумію, у чому сенс цієї теми? Яка різниця, на якому місці українська мова за милозвучністю? Невже, щоб любити українську, конче потрібно, аби вона займала високі місця на якихось сумнівних, невідомо ким організованих конкурсах. А якщо завтра скажуть, що за результатами якогось конкурсу українська опинилася на останньому місці? Тоді що? Перестати нею спілкуватися? Для мене ці "конкурси" не мають жодного значення. Українська - моя рідна і за будь - яких обставин вона для мене наймиліша. Так само, як для поляка - польська, для німця - німецька. А всі ці конкурси - від лукавого.
  • 0

#63 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна

Відправлено 06.05.2008 – 10:56

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (6.05.2008 10:56) писав:

Відверто кажучи, не розумію, у чому сенс цієї теми? Яка різниця, на якому місці українська мова за милозвучністю? Невже, щоб любити українську, конче потрібно, аби вона займала високі місця на якихось сумнівних, невідомо ким організованих конкурсах. А якщо завтра скажуть, що за результатами якогось конкурсу українська опинилася на останньому місці? Тоді що? Перестати нею спілкуватися? Для мене ці "конкурси" не мають жодного значення. Українська - моя рідна і за будь - яких обставин вона для мене наймиліша. Так само, як для поляка - польська, для німця - німецька. А всі ці конкурси - від лукавого.
Все правильно. Якщо українську взагалі перестануть визнавати, для справжньго українця вона всеодно найкраща. Просто приємно, що і хтось інший визнав її милозвучною. :)
  • 0

#64 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.05.2008 – 12:30

Милозвучність - це естетичне поняття. Отже, суб'єктивне. Для когось милозвучна скрипка, а для когось барабан. Так і мовами...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних