←  Політика та Економіка

Теревені

»

Конституція України

Опитування: Яку Ви бажаєте бачити республіку? (45 користувачів проголосувало)

Голосування

1. Президентсько-парламентська ресубліка (21 голосів [46.67%])

Процент голосів: 46.67%

2. Парламентсько-президентська республіка (2 голосів [4.44%])

Процент голосів: 4.44%

3. Парламентська республіка (2 голосів [4.44%])

Процент голосів: 4.44%

4. Монархія (7 голосів [15.56%])

Процент голосів: 15.56%

5. Президентську республіку (6 голосів [13.33%])

Процент голосів: 13.33%

6. Інша форма (зазначити в дописі) (7 голосів [15.56%])

Процент голосів: 15.56%

Голосувати Гості не можуть голосувати

світлина kYula 06.07.2007

Повністю походжуюсь з razom. Мій татусь колись вертівся у ВРУ помічником нардепа, згодом йому самому запропонували їм стати (планували вкасти гроші у таткову виборчу кампанію, але пройшовши в Раду, він мав через свою владу допомагати "спонсорам").

На мою думку, багато хто так рветься в ВР не тільки за представницьких бізнесових якостей, а й за великі зарплати, тисячні пенсії...скоротили б нулики - той більшість з них відразу відпала.
Відповісти

світлина bamik 06.07.2007

kYula (6.07.2007 11:29) писав:

На мою думку, багато хто так рветься в ВР не тільки за представницьких бізнесових якостей, а й за великі зарплати, тисячні пенсії...скоротили б нулики - той більшість з них відразу відпала.

Не будьте наївними! На минулив виборах за місця в списку звучала сума в 5 млн $! Скільки років потрібно брати високі ЗП та отримувати пенсії, щоб вернути дану суму.
Бути депутатом ВР відкриває широкі можливості, маючи хитрість та розум, ні про ніякі ЗП та пенсії вони й не думають.
Відповісти

Гість_razom_* 06.07.2007

bamik (6.07.2007 11:41) писав:

ні про ніякі ЗП та пенсії вони й не думають.

Таких гадів треба у в'язниці садити. Але треба бути реалістом, немає такої людини в України, в якої вистачило б відваги зробити це ;) Да і весь світ кричав би про це, критикував би наші дії.

Я нещодавно завітав на сайт Комуністичної партії України, і там побачив, що вони виклали свій варіант Конституції. Зауважу, в їхньому законопроекті взагалі відсутній інститут Президентства, тобто, Парламенська республіка. Проект закона можна завантажити собі і почитати за даною адресою: http://kpu.net.ua/wp-content/uploads/2007/...nstitutsiya.doc
Там також дозволяється регулювання економіки, як в Радянські часи. Вони прагнуть на основі Співдружності Незалежних Держав (СНД), створити оновлений Радянеьскій Союз. Що ви думаєте з цього приводу? :)
Відповісти

bamik, якби не думали...Підвищував би Янукович міністрам пенсії до 15тис? Люди не вдоволені тим, що навіть колишні міни нардепи мають такі пільги, які звичайним людям навіть і не сняться! Окрім тих тисяч, які отримують в зарплатах і пенсіях, давайте не забувати скільки вони хапають с бюджету...
В попередньому т., мабуть, не дуже зрозуміло написала.
Але те, що до ВРУ приходять зі суто бізнесовими інтересами - не згідна
Відповісти

світлина -=VJ=- 06.07.2007

kYula (6.07.2007 12:01) писав:

bamik, якби не думали...Підвищував би Янукович міністрам пенсії до 15тис?

пенсії - то компенсація за втрачені можливості. Про це вони само-собою думають.
А от їхня ЗП їм до одного місця. Хоча, звісно, ніхто від неї не відмовиться.
Відповісти

хе, щоб у кожного другого українця була нардепівська ЗП...чи вважалось би тоді населення економічно слабким
Відповісти

світлина Українець 06.07.2007

razom (6.07.2007 01:38) писав:

Вибачте, цього я не підтримую. Я вважаю, що Україні потрібен парлемент. Хочаб приймати закони, але треба зняти з них депутатську недоторканість, різноманітні пільги, встановити їм заробітню плату на рівні звичайних робітників, які працюють у важкій промиловості. Порітре, тоді в олігархів пропаде бажанняи йти в народні депутати. І все буде тоді в нас гаразд ;)
Висока заробітня плата у нардепів зумовлена боротьбою з корупцією. Мається на увазі, що якщо б в них зарплата була маленькою, то рішення ВР куплялися б. Я б не сказав, що "ринкові відносини" у ВР зараз є відсутні, але все ж - це є головною метою.

Білий_Дракон (6.07.2007 02:16) писав:

http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=139887

Спробуй почитати про отримання громадянства Латвії (чи Литви :D ).
Тоді для того, щоб визначити, чи ти справді українець потрібно довести, що ти любиш Україну. Супер-схема, нічого не скажеш. А от про громадянство Литви я знав давніше. Там здається потрібно довести, що хоча б один з твоїх дідів чи прадідів - литовець. І тоді опля і ти можеш стати громадянином Литви (читай ЄС).

razom (6.07.2007 02:25) писав:

Знаєте що було в Радянській владі ? Народнии депутатами ставали переважно прості громодяни. Наприклад, доїрки коров, працівники в промисловості, грузщики :D і т.д. Ось би таке зараз нам :)
Так але народні депутати тоді нічого не вирішували. Робилася звичайна вистава під назвою "Законодавча діяльність рад".
Відповісти

світлина Білий Дракон 06.07.2007

Українець (6.07.2007 13:54) писав:

Nоді для того, щоб визначити, чи ти справді українець потрібно довести, що ти любиш Україну. Супер-схема, нічого не скажеш. А от про громадянство Литви я знав давніше. Там здається потрібно довести, що хоча б один з твоїх дідів чи прадідів - литовець. І тоді опля і ти можеш стати громадянином Литви (читай ЄС).
В Литві купа росіян неможуть стати громадянами. Щоб ним стати, тра вивчити мову, прийняти культуру і полюбити крарїну. Також вони проходять спеціальні тести. Ті з росіян, хто хотів, отримали громадянство
Написаний допис про устрій України є лише ідеєю, замальовками до проекту, а не повністю технічно готова схема із оформленим законодавством. Не чепляйся до моїх слів, це некрасиво.
Повідомлення відредагував Білий_Дракон: 06.07.2007 – 13:31
Відповісти

світлина Темний ангел 26.08.2008

Сьогодні загинула людина, яка мала безпосереднє відношення до створення Конституції - М. Сирота (тут), чоловік порядний, який відстоював свою позицію і не гнався за владою, помилявся, як і кожен з нас, але стояв на своєму в цій "печері розбійників", яку називають Верховною радою.
Відповісти

світлина Красунечка 26.08.2008

Темний ангел (26.08.2008 10:30) писав:

Сьогодні загинула людина, яка мала безпосереднє відношення до створення Конституції - М. Сирота (тут), чоловік порядний, який відстоював свою позицію і не гнався за владою, помилявся, як і кожен з нас, але стояв на своєму в цій "печері розбійників", яку називають Верховною радою.
Сирота загинув не сьогодні, а в неділю, просто дізналась преса про це сьогодні.
по темі. я за президентсько-парламентську республіку. пояснюю. зараз іде великий тиск на Президента з боку Верховної Влади. ВР все більше ущільнює його повноваження. фактично доходить до того, що роль Президента вичерпується, а такого бути не повинно.
Відповісти

світлина bamik 01.10.2010

Up
Відповісти

світлина змій 01.10.2010

Януковці повернули сьогодні конституцію 1996 року. Взагалі це добре. Але не при президенті Януковичу.
Відповісти

світлина bamik 02.10.2010

Цитата

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про всеукраїнський та місцеві референдуми

Предметом всеукраїнського референдуму може бути:
затвердження Конституції України, її окремих положень та внесення до Конституції України змін і доповнень;
прийняття, зміна або скасування законів України або їх окремих положень;
прийняття рішень, які визначають основний зміст Конституції України, законів України та інших правових актів.

Оскільки до кінця не читав, скільки підписів потрібно для Референдуму? 1-5 мільйонів?
Відповісти

світлина zav 02.10.2010

змій (2.10.2010 00:54) писав:

Взагалі це добре. Але не при президенті Януковичу.
Це така суперова теза, що я просто не можу.
Це добре тіко коли нам дістається, а коли дістається ворогові - це недобре. У чому ж ваша відмінність від яноковців, котрі мислять точно так само: не мали президента - захищали політреформу.
p.s. От пообіцяла би Тимошенко скасувати політреформи після обрання Президентом - я би за неї може б і проголосував, ги.

bamik (2.10.2010 01:49) писав:

Оскільки до кінця не читав, скільки підписів потрібно для Референдуму? 1-5 мільйонів?
Мільйони 3, мені здається, з умовою не менше кількасот тисяч з кожної області.
Але рехверендум все одно призначає ВР, тому повз.
Відповісти

світлина Богуслав 02.10.2010

відбулось те, що Конституцію, як і увесь славний козацький рід знову виграли неприроднім способом. це цілком природньо і закономірно. може це когось і обурює. але більшості "плєвать".
Відповісти

світлина змій 02.10.2010

zav (2.10.2010 11:53) писав:

Це така суперова теза, що я просто не можу.
Це добре тіко коли нам дістається, а коли дістається ворогові - це недобре. У чому ж ваша відмінність від яноковців, котрі мислять точно так само: не мали президента - захищали політреформу.
p.s. От пообіцяла би Тимошенко скасувати політреформи після обрання Президентом - я би за неї може б і проголосував, ги.
Не знаю. Можливо дійсно різниці немає в тому, яку форму правління в державі обрати. Головне щоб влада була проукраїнська.

Яка на Вашу думку краща форма правління в державі?
Відповісти

Гість_Гість_* 02.10.2010

а по-моєму альтернативної влади в Україні нема, тому триндець вам. вони ще зроблять президенсткий "вік" років так до восьми. мгагага
Відповісти

світлина змій 02.10.2010

Sensssorika (2.10.2010 16:26) писав:

а по-моєму альтернативної влади в Україні нема, тому триндець вам. вони ще зроблять президенсткий "вік" років так до восьми. мгагага
В Україні може бути Майдан. Це в вашій Расєї альтернативи немає. ги
Відповісти

Гість_Гість_* 02.10.2010

змій (2.10.2010 15:32) писав:

В Україні може бути Майдан. Це в вашій Расєї альтернативи немає. ги
я поки ще громадянка України :angry1: і батьки в мене в Україні. так шо нінада тут.

в сраку ваш "Майдан". працювати треба,а не шлятися без діла по вулиці. люди це вже,здається,зрозуміли. шо їх всюди кинули. отже, так як альтернативи нема, а жоден з тих політиків шо є не має аж такої великої підтримки,то майдани ваші лише мрії.
учітє русскій,гаспада.
Відповісти

світлина zav 02.10.2010

змій (2.10.2010 16:20) писав:

Яка на Вашу думку краща форма правління в державі?
У державі єдиноможлива - монархія.

Sensssorika (2.10.2010 16:26) писав:

Порівняйте підтримку чивокуня та утіна на перших їхніх виборах. Правобережна Україна /зі мною разом/ не дозволить! Крім того, перспектива посунути чивокуня, котрий нівроку зіпсував ымыдж невиконаними обіцянками покращення життя, зростає з кожним днем /і ніякі наче обмеження української мови їй не завадять, патамуша за 14 років "мовне питання" залишиться лише в історії/.

Sensssorika (2.10.2010 16:39) писав:

учітє русскій,гаспада.
Дадад, аби файно лаятися! Гиии.
Відповісти