Перейти до вмісту

Конституція України

Повідомлень в темі: 88

Опитування: Яку Ви бажаєте бачити республіку? (45 користувачів проголосувало)

Голосування

1. Президентсько-парламентська ресубліка (21 голосів [46.67%])

Процент голосів: 46.67%

2. Парламентсько-президентська республіка (2 голосів [4.44%])

Процент голосів: 4.44%

3. Парламентська республіка (2 голосів [4.44%])

Процент голосів: 4.44%

4. Монархія (7 голосів [15.56%])

Процент голосів: 15.56%

5. Президентську республіку (6 голосів [13.33%])

Процент голосів: 13.33%

6. Інша форма (зазначити в дописі) (7 голосів [15.56%])

Процент голосів: 15.56%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.07.2007 – 10:29

Повністю походжуюсь з razom. Мій татусь колись вертівся у ВРУ помічником нардепа, згодом йому самому запропонували їм стати (планували вкасти гроші у таткову виборчу кампанію, але пройшовши в Раду, він мав через свою владу допомагати "спонсорам").

На мою думку, багато хто так рветься в ВР не тільки за представницьких бізнесових якостей, а й за великі зарплати, тисячні пенсії...скоротили б нулики - той більшість з них відразу відпала.
  • 0

#42 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.07.2007 – 10:41

Перегляд дописуkYula (6.07.2007 11:29) писав:

На мою думку, багато хто так рветься в ВР не тільки за представницьких бізнесових якостей, а й за великі зарплати, тисячні пенсії...скоротили б нулики - той більшість з них відразу відпала.

Не будьте наївними! На минулив виборах за місця в списку звучала сума в 5 млн $! Скільки років потрібно брати високі ЗП та отримувати пенсії, щоб вернути дану суму.
Бути депутатом ВР відкриває широкі можливості, маючи хитрість та розум, ні про ніякі ЗП та пенсії вони й не думають.
  • 0

#43 Гість_razom_*

• Гості

Відправлено 06.07.2007 – 11:00

Перегляд дописуbamik (6.07.2007 11:41) писав:

ні про ніякі ЗП та пенсії вони й не думають.

Таких гадів треба у в'язниці садити. Але треба бути реалістом, немає такої людини в України, в якої вистачило б відваги зробити це ;) Да і весь світ кричав би про це, критикував би наші дії.

Я нещодавно завітав на сайт Комуністичної партії України, і там побачив, що вони виклали свій варіант Конституції. Зауважу, в їхньому законопроекті взагалі відсутній інститут Президентства, тобто, Парламенська республіка. Проект закона можна завантажити собі і почитати за даною адресою: http://kpu.net.ua/wp-content/uploads/2007/...nstitutsiya.doc
Там також дозволяється регулювання економіки, як в Радянські часи. Вони прагнуть на основі Співдружності Незалежних Держав (СНД), створити оновлений Радянеьскій Союз. Що ви думаєте з цього приводу? :)
  • 0

#44 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 11:01

bamik, якби не думали...Підвищував би Янукович міністрам пенсії до 15тис? Люди не вдоволені тим, що навіть колишні міни нардепи мають такі пільги, які звичайним людям навіть і не сняться! Окрім тих тисяч, які отримують в зарплатах і пенсіях, давайте не забувати скільки вони хапають с бюджету...
В попередньому т., мабуть, не дуже зрозуміло написала.
Але те, що до ВРУ приходять зі суто бізнесовими інтересами - не згідна
  • 0

#45 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.07.2007 – 11:27

Перегляд дописуkYula (6.07.2007 12:01) писав:

bamik, якби не думали...Підвищував би Янукович міністрам пенсії до 15тис?

пенсії - то компенсація за втрачені можливості. Про це вони само-собою думають.
А от їхня ЗП їм до одного місця. Хоча, звісно, ніхто від неї не відмовиться.
  • 0

#46 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 11:33

хе, щоб у кожного другого українця була нардепівська ЗП...чи вважалось би тоді населення економічно слабким
  • 0

#47 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 06.07.2007 – 12:54

Перегляд дописуrazom (6.07.2007 01:38) писав:

Вибачте, цього я не підтримую. Я вважаю, що Україні потрібен парлемент. Хочаб приймати закони, але треба зняти з них депутатську недоторканість, різноманітні пільги, встановити їм заробітню плату на рівні звичайних робітників, які працюють у важкій промиловості. Порітре, тоді в олігархів пропаде бажанняи йти в народні депутати. І все буде тоді в нас гаразд ;)
Висока заробітня плата у нардепів зумовлена боротьбою з корупцією. Мається на увазі, що якщо б в них зарплата була маленькою, то рішення ВР куплялися б. Я б не сказав, що "ринкові відносини" у ВР зараз є відсутні, але все ж - це є головною метою.

Перегляд дописуБілий_Дракон (6.07.2007 02:16) писав:

http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=139887

Спробуй почитати про отримання громадянства Латвії (чи Литви :D ).
Тоді для того, щоб визначити, чи ти справді українець потрібно довести, що ти любиш Україну. Супер-схема, нічого не скажеш. А от про громадянство Литви я знав давніше. Там здається потрібно довести, що хоча б один з твоїх дідів чи прадідів - литовець. І тоді опля і ти можеш стати громадянином Литви (читай ЄС).

Перегляд дописуrazom (6.07.2007 02:25) писав:

Знаєте що було в Радянській владі ? Народнии депутатами ставали переважно прості громодяни. Наприклад, доїрки коров, працівники в промисловості, грузщики :D і т.д. Ось би таке зараз нам :)
Так але народні депутати тоді нічого не вирішували. Робилася звичайна вистава під назвою "Законодавча діяльність рад".
  • 0

#48 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 06.07.2007 – 13:29

Перегляд дописуУкраїнець (6.07.2007 13:54) писав:

Nоді для того, щоб визначити, чи ти справді українець потрібно довести, що ти любиш Україну. Супер-схема, нічого не скажеш. А от про громадянство Литви я знав давніше. Там здається потрібно довести, що хоча б один з твоїх дідів чи прадідів - литовець. І тоді опля і ти можеш стати громадянином Литви (читай ЄС).
В Литві купа росіян неможуть стати громадянами. Щоб ним стати, тра вивчити мову, прийняти культуру і полюбити крарїну. Також вони проходять спеціальні тести. Ті з росіян, хто хотів, отримали громадянство
Написаний допис про устрій України є лише ідеєю, замальовками до проекту, а не повністю технічно готова схема із оформленим законодавством. Не чепляйся до моїх слів, це некрасиво.

Повідомлення відредагував Білий_Дракон: 06.07.2007 – 13:31

• 0

#49 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 26.08.2008 – 09:30

Сьогодні загинула людина, яка мала безпосереднє відношення до створення Конституції - М. Сирота (тут), чоловік порядний, який відстоював свою позицію і не гнався за владою, помилявся, як і кожен з нас, але стояв на своєму в цій "печері розбійників", яку називають Верховною радою.
  • 0

#50 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 26.08.2008 – 11:57

Перегляд дописуТемний ангел (26.08.2008 10:30) писав:

Сьогодні загинула людина, яка мала безпосереднє відношення до створення Конституції - М. Сирота (тут), чоловік порядний, який відстоював свою позицію і не гнався за владою, помилявся, як і кожен з нас, але стояв на своєму в цій "печері розбійників", яку називають Верховною радою.
Сирота загинув не сьогодні, а в неділю, просто дізналась преса про це сьогодні.
по темі. я за президентсько-парламентську республіку. пояснюю. зараз іде великий тиск на Президента з боку Верховної Влади. ВР все більше ущільнює його повноваження. фактично доходить до того, що роль Президента вичерпується, а такого бути не повинно.
  • 0

#51 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 01.10.2010 – 23:01

Up
  • 0

#52 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 01.10.2010 – 23:54

Януковці повернули сьогодні конституцію 1996 року. Взагалі це добре. Але не при президенті Януковичу.
  • 0

#53 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 02.10.2010 – 00:49

Цитата

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про всеукраїнський та місцеві референдуми

Предметом всеукраїнського референдуму може бути:
затвердження Конституції України, її окремих положень та внесення до Конституції України змін і доповнень;
прийняття, зміна або скасування законів України або їх окремих положень;
прийняття рішень, які визначають основний зміст Конституції України, законів України та інших правових актів.

Оскільки до кінця не читав, скільки підписів потрібно для Референдуму? 1-5 мільйонів?
  • 0

#54 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.10.2010 – 10:53

Перегляд дописузмій (2.10.2010 00:54) писав:

Взагалі це добре. Але не при президенті Януковичу.
Це така суперова теза, що я просто не можу.
Це добре тіко коли нам дістається, а коли дістається ворогові - це недобре. У чому ж ваша відмінність від яноковців, котрі мислять точно так само: не мали президента - захищали політреформу.
p.s. От пообіцяла би Тимошенко скасувати політреформи після обрання Президентом - я би за неї може б і проголосував, ги.

Перегляд дописуbamik (2.10.2010 01:49) писав:

Оскільки до кінця не читав, скільки підписів потрібно для Референдуму? 1-5 мільйонів?
Мільйони 3, мені здається, з умовою не менше кількасот тисяч з кожної області.
Але рехверендум все одно призначає ВР, тому повз.
  • 0

#55 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 02.10.2010 – 11:23

відбулось те, що Конституцію, як і увесь славний козацький рід знову виграли неприроднім способом. це цілком природньо і закономірно. може це когось і обурює. але більшості "плєвать".
  • 0

#56 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 02.10.2010 – 15:20

Перегляд дописуzav (2.10.2010 11:53) писав:

Це така суперова теза, що я просто не можу.
Це добре тіко коли нам дістається, а коли дістається ворогові - це недобре. У чому ж ваша відмінність від яноковців, котрі мислять точно так само: не мали президента - захищали політреформу.
p.s. От пообіцяла би Тимошенко скасувати політреформи після обрання Президентом - я би за неї може б і проголосував, ги.
Не знаю. Можливо дійсно різниці немає в тому, яку форму правління в державі обрати. Головне щоб влада була проукраїнська.

Яка на Вашу думку краща форма правління в державі?
  • 0

#57 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.10.2010 – 15:26

а по-моєму альтернативної влади в Україні нема, тому триндець вам. вони ще зроблять президенсткий "вік" років так до восьми. мгагага
  • 0

#58 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 02.10.2010 – 15:32

Перегляд дописуSensssorika (2.10.2010 16:26) писав:

а по-моєму альтернативної влади в Україні нема, тому триндець вам. вони ще зроблять президенсткий "вік" років так до восьми. мгагага
В Україні може бути Майдан. Це в вашій Расєї альтернативи немає. ги
  • 0

#59 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.10.2010 – 15:39

Перегляд дописузмій (2.10.2010 15:32) писав:

В Україні може бути Майдан. Це в вашій Расєї альтернативи немає. ги
я поки ще громадянка України :angry1: і батьки в мене в Україні. так шо нінада тут.

в сраку ваш "Майдан". працювати треба,а не шлятися без діла по вулиці. люди це вже,здається,зрозуміли. шо їх всюди кинули. отже, так як альтернативи нема, а жоден з тих політиків шо є не має аж такої великої підтримки,то майдани ваші лише мрії.
учітє русскій,гаспада.
  • 0

#60 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.10.2010 – 15:52

Перегляд дописузмій (2.10.2010 16:20) писав:

Яка на Вашу думку краща форма правління в державі?
У державі єдиноможлива - монархія.

Перегляд дописуSensssorika (2.10.2010 16:26) писав:

Порівняйте підтримку чивокуня та утіна на перших їхніх виборах. Правобережна Україна /зі мною разом/ не дозволить! Крім того, перспектива посунути чивокуня, котрий нівроку зіпсував ымыдж невиконаними обіцянками покращення життя, зростає з кожним днем /і ніякі наче обмеження української мови їй не завадять, патамуша за 14 років "мовне питання" залишиться лише в історії/.

Перегляд дописуSensssorika (2.10.2010 16:39) писав:

учітє русскій,гаспада.
Дадад, аби файно лаятися! Гиии.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних