Перейти до вмісту

Конституція України

Повідомлень в темі: 88

Опитування: Яку Ви бажаєте бачити республіку? (45 користувачів проголосувало)

Голосування

1. Президентсько-парламентська ресубліка (21 голосів [46.67%])

Процент голосів: 46.67%

2. Парламентсько-президентська республіка (2 голосів [4.44%])

Процент голосів: 4.44%

3. Парламентська республіка (2 голосів [4.44%])

Процент голосів: 4.44%

4. Монархія (7 голосів [15.56%])

Процент голосів: 15.56%

5. Президентську республіку (6 голосів [13.33%])

Процент голосів: 13.33%

6. Інша форма (зазначити в дописі) (7 голосів [15.56%])

Процент голосів: 15.56%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 05.07.2007 – 09:25

Перегляд дописуOlexandr (5.07.2007 10:21) писав:

Щодо устрою, то хочу звуження повноважень парламенту (можливо, навіть, до ліквідації) і розширення повноважень президента. Парламент, як колективних орган по-суті нічого не може вирішити, а якщо й робить це, то повільно і недолуго.
Наш парламент годиться хібя що як консультаційний орган з розробки законів, а приймає їх хай РНБО. Бо ВР дійсно тормоз прогресу.
  • 0

#22 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 05.07.2007 – 13:15

Яку Ви бажаєте бачити республіку?
Монархія

аффтар жжот. може Ви мали на увазі Форму правління

я б за анархію проголосував
  • 0

#23 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.07.2007 – 13:22

за анархію кажете. Цікаво чи довго ви б прожили із такою формою правління!
  • 0

#24 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 13:23

Перегляд дописуLOГ (5.07.2007 14:15) писав:

я б за анархію проголосував
А чим тебе теперішня анархія не влаштовує? Влади нема, закону нема. Все вирішує бабло, зв'язки і сила.
  • 0

#25 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:ПНД

Відправлено 05.07.2007 – 13:29

Перегляд дописуБілий_Дракон (4.07.2007 21:40) писав:

СтарКраф, фільм Зоряний Десант. Нацизмом тут не пахне, а термін націонал-соціалізм є фактично антонімом фашизмку.

Вважаю сучасну демократію охлократією. Бозна хто голосує на виборах, легко можна і фальсифікувати. Громадянин має довести своє право. Довести, що він Українець (не обов'язково за національністю), що він любить, шанує Україну. Знає її минуле і прагне світле майбутнє. Лише довівше це, матиме право голосу і обиратись, право обиратися на стратегічні посади, право служити в армії.

Чим відрізняється директорат від конституційного ладу? Тим, що над конституцією, що постійно змінюється і може зазнати будь-яких змін, стоять директорії. Це фундаментальні закони-правила, що є незмінними, непохитними, непорушними. За зраду яких вирок -- вигнання чи смерть.
Думаю, що слушність в цих словах є. Втілити б такий задум у життя і в країні зразу навели б порядок з парламентом, реформами, москалями і всім іншим. Гітлер добився процвітання Німеччини після війни, а нам треба добитись тогож після розпаду Союзу.
Тому панові Руту +1.
  • 0

#26 Гість_razom_*

• Гості

Відправлено 05.07.2007 – 13:37

Перегляд дописуБілий_Дракон (5.07.2007 14:23) писав:

А чим тебе теперішня анархія не влаштовує? Влади нема, закону нема. Все вирішує бабло, зв'язки і сила.

Тут ви маєте рацію. Цього навіть не треба було вписувати в опитування "анархія". Вона зараз і так процвітає, йому видно цього мало :)
  • 0

#27 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 05.07.2007 – 18:00

Перегляд дописуrazom (5.07.2007 14:37) писав:

Тут ви маєте рацію. Цього навіть не треба було вписувати в опитування "анархія". Вона зараз і так процвітає, йому видно цього мало :)

Є Президент - немає анархії.
  • 0

#28 SPOt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Болехів-Франік

Відправлено 05.07.2007 – 19:46

Диктат
  • 0

#29 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 05.07.2007 – 21:01

Перегляд дописуБілий_Дракон (4.07.2007 15:29) писав:

По секрету. На минулих виборах БЮТ був зареєстрований як націонал-соціалісти, НУ -- націонал-демократи. АХТУНГ Гітлери йдуть. :)

Ні, повні права лише патріотам.
Дайте будь ласка на це лінк.

А як по Вашому проводити тест на "українськість"?

Перегляд дописуOlexandr (5.07.2007 02:21) писав:

Щодо устрою, то хочу звуження повноважень парламенту (можливо, навіть, до ліквідації) і розширення повноважень президента. Парламент, як колективних орган по-суті нічого не може вирішити, а якщо й робить це, то повільно і недолуго.

В опитуванні збочень більше немає.
Без колегіального виборного вищого законодавчого органу влади в Україні - ми не будемо мати демократії.

Ні, не все виправили ;)

Перегляд дописуSPOt (5.07.2007 12:46) писав:

Диктат
Знаєте мені колись привели приклад про життя в Радянському Союзі. Зробимо це із уособленям. Колись собака була закрита у вольєрі, але мала багато їжі, а зараз вона отримала свободу, але харчуватися їй не дають. Я, наприклад, обираю свободу. Хай яку, але свободу! Краще померти стоячи, ніж жити на колінах.

Повідомлення відредагував Українець: 05.07.2007 – 21:02

• 0

#30 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 05.07.2007 – 21:45

Перегляд дописуУкраїнець (5.07.2007 22:01) писав:

Без колегіального виборного вищого законодавчого органу влади в Україні - ми не будемо мати демократії.
Не будемо, то й не будемо, невже це так важливо?

Ні, не все виправили :)
гигиги... уже все
  • 0

#31 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 22:11

Дайте будь ласка на це лінк.
Посилання дати не можу. Це було бозна коли, а інтернет занадто заполітизиваний, щоб щось зараз шукати.

А як по Вашому проводити тест на "українськість"?
Як саме, вже писав.Повторюватися не буду.

Трохи знайшов:
Посилання
  • 0

#32 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 06.07.2007 – 01:06

Перегляд дописуБілий_Дракон (5.07.2007 15:11) писав:

Як саме, вже писав.Повторюватися не буду.
А можна дати посилання теми де Ви це описували (я про тест на "українськість"). Дякую.
  • 0

#33 Гість_razom_*

• Гості

Відправлено 06.07.2007 – 08:38

Перегляд дописуLOГ (5.07.2007 19:00) писав:

Є Президент - немає анархії.

Вибачте, цього я не підтримую. Я вважаю, що Україні потрібен парлемент. Хочаб приймати закони, але треба зняти з них депутатську недоторканість, різноманітні пільги, встановити їм заробітню плату на рівні звичайних робітників, які працюють у важкій промиловості. Порітре, тоді в олігархів пропаде бажанняи йти в народні депутати. І все буде тоді в нас гаразд :)
  • 0

#34 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 08:55

Перегляд дописуrazom (6.07.2007 09:38) писав:

встановити їм заробітню плату на рівні звичайних робітників, які працюють у важкій промиловості. Порітре, тоді в олігархів пропаде бажанняи йти в народні депутати.
Розсмішив. Думаєш олігархам потрібна ЗП чи пільги. Вони захищають у ВР свої бізнес-інтереси, лобіюють вигідні собі закони, а також розширюють свій бізнес за рахунок депутатства. Ще й земельку нахаляву отримують під вигідні бізнес-проекти.
Депутатам хоч ні копійки не плати - всеодно будуть їздити на Майбахах, будувати дачі в Криму та Карпатах і кричати голосно, що народ живе бідно, а я такий красівий увесь борець за покращення життя українського народу!

Навіть лобіювання просування закону з боку певного бізнесмена обходиться йому досить дорого, адже депутати теж хорошо жить хотят :)
Висновок - нах нам така Верховна Рада. Нехай закони приймають профільні міністерства, РНБО та інші установи закріплені за певним видом діяльності!
  • 0

#35 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 09:16

Перегляд дописуУкраїнець (6.07.2007 02:06) писав:

А можна дати посилання теми де Ви це описували (я про тест на "українськість"). Дякую.
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=139887

Спробуй почитати про отримання громадянства Латвії (чи Литви :) ).
  • 0

#36 Гість_razom_*

• Гості

Відправлено 06.07.2007 – 09:25

Перегляд дописуbamik (6.07.2007 09:55) писав:

Розсмішив. Думаєш олігархам потрібна ЗП чи пільги. Вони захищають у ВР свої бізнес-інтереси, лобіюють вигідні собі закони, а також розширюють свій бізнес за рахунок депутатства. Ще й земельку нахаляву отримують під вигідні бізнес-проекти.
Депутатам хоч ні копійки не плати - всеодно будуть їздити на Майбахах, будувати дачі в Криму та Карпатах і кричати голосно, що народ живе бідно, а я такий красівий увесь борець за покращення життя українського народу!

Навіть лобіювання просування закону з боку певного бізнесмена обходиться йому досить дорого, адже депутати теж хорошо жить хотят ;)
Висновок - нах нам така Верховна Рада. Нехай закони приймають профільні міністерства, РНБО та інші установи закріплені за певним видом діяльності!

Знаєте що було в Радянській владі ? Народнии депутатами ставали переважно прості громодяни. Наприклад, доїрки коров, працівники в промисловості, грузщики :D і т.д. Ось би таке зараз нам :)

P.S. Мій дядько, який живу у Віницькій області, є народним депутатом від Блоку Блії Тимошенко (в районій Раді). Вони там засідают раз на місяць здається, а паралельно, він займається бізнесом. В нього не великий він, всього два магазина невеликих.
  • 0

#37 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 09:35

Перегляд дописуrazom (6.07.2007 10:25) писав:

Знаєте що було в Радянській владі ? Народнии депутатами ставали переважно прості громодяни. Наприклад, доїрки коров, працівники в промисловості, грузщики ;) і т.д. Ось би таке зараз нам :)

За 5 років у ВР прості доярки, грузчики, токарі самі стануть мільйонерами. Ібо це не виліковно, є можливість, ось і користаються.
  • 0

#38 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 09:39

Перегляд дописуrazom (6.07.2007 10:25) писав:

Знаєте що було в Радянській владі ? Народнии депутатами ставали переважно прості громодяни. Наприклад, доїрки коров, працівники в промисловості, грузщики ;) і т.д. Ось би таке зараз нам :)

P.S. Мій дядько, який живу у Віницькій області, є народним депутатом від Блоку Блії Тимошенко (в районій Раді). Вони там засідают раз на місяць здається, а паралельно, він займається бізнесом. В нього не великий він, всього два магазина невеликих.
Освіта більшості депутатів -- це ПТУ, Технікумі і різні смішні спеціальності. А якщо серйозне щось, то така освіта отрималась при депутатстві. А у минулому вони працювали колхозниками, зварювальниками і теде.
  • 0

#39 Гість_razom_*

• Гості

Відправлено 06.07.2007 – 09:44

Перегляд дописуbamik (6.07.2007 10:35) писав:

За 5 років у ВР прості доярки, грузчики, токарі самі стануть мільйонерами. Ібо це не виліковно, є можливість, ось і користаються.

Шановний, у Верхновній Раді України там немає робітників простих професів. Там присутній великий та середній бізнес. Простим людям туди двері закриті, це місце для вибраних. Щоб потрапити в список партії чи блока, більшість людей платят за це.
Мій дядько, яктий є народним депутатом у районій раді, чесна людина. Я пам'ятаю як він починав свочатку бізнес, років 10 назад. Спочатку він працював на сахарном заводі робітником, потім зібрав гроші, і звільнився. Купив поганенький кіокс, і торгував. Потім спрви пішли в гору, брав магазини в оренду, а згодом викупив 2. Нещодавно купив новенький грузовий мерс, але все гаразд. Це напевно виключення, більшість людей купляють списки :)
  • 0

#40 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 10:22

Навіщо тоді простих людей у Верховній Раді. Це колективний орган, парламент, який представляє український народ. Це повинна бути еліта нації, а не токарі та грузчики. Це повинні бути високоінтелектуальні, освічені патріоти своєї країни. Які знають яких саме законів та заходів потрібно вжити на даному етапі розвитку. І повинні змістовно обргунтовувати свою позицію.

Оскільки таких немає, крім одиниць, то і не порібна нам така ВР! Бізнес вкорінився у Верховну Раду. Щоб його звідти викорінити потрібно ліквідувати ВР :) З часом можна і повернутись до парламентаризму
в Україні. Якщо вони справді старатимуться працювати на благо держави, приймуть європейські цінності та досвід!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних