Перейти до вмісту

Чому форумчани не ходять на здибанки?

Повідомлень в темі: 104

#61 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 09.07.2007 – 16:31

От я ніразу не був на сходинах і не уявляю навіть як це воно.
Приходять люди які знайомі лише в інеті та вперше бачать один одного, хм.. цікаво.

Може запросить хто тет-а-тет спочатку потренуватися? :brovy:

З.І. Якраз відпустка незабаром.
  • 0

#62 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.07.2007 – 18:17

Перегляд дописуТемний Муня (5.07.2007 23:37) писав:

то ви вже велика закомплексована тьотя, яка на здибанки не ходить, бо знає шо її модератори повбивають там?))
Тю, якщо я після 19 і 20 сходин повернувся живим(хоча Mr.Gall неодноразово намагвся вбити з фотки :brovy:), то Ластівочці точно нічого боятись )
  • 0

#63 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 09.07.2007 – 18:29

Та ви забембали!!! Я не боюсь - я не хочу!. Це для заднього ряду! А якщо захочу чи хочу то мені не тре сходин - просто зустрічаюсь і все. Націоналісте, ми просто за тебе боялись, бо ти був в такій активній апазіції, а тепер продався за пиво чи тебе купили, чи зомбували? Шо вони з тобою там роблять? Хоч і мене щоб закодували? Ні, дякую :brovy:
  • 0

#64 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 765 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 18:41

Ластівочка
її непокориш..і не зломаєш, і не купіш
  • 0

#65 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 20:40

Перегляд дописуЛастівочка (9.07.2007 19:29) писав:

Націоналісте, ми просто за тебе боялись, бо ти був в такій активній апазіції, а тепер продався за пиво чи тебе купили, чи зомбували? Шо вони з тобою там роблять? Хоч і мене щоб закодували? Ні, дякую :brovy:
Щось нічого не зрозумів, я не продався, а те що став пасивніше то це із за того що зара в засланні у Києві і заходжу на теревені тільки з телефону тому і залишаю мало постів, повернусь у Кам'янець розміщу скандальні фото 19сходин )
Так що я в опозиції )
P.S. Чому нічого не сказала коли на країні мрій була )
  • 0

#66 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.07.2007 – 10:07

N@tsioN@list
ну ти от скажи, хіба медіятори такі страшні та пратівні, коли разом із ними пиво п'єш і м'ясо топчеш?
  • 0

#67 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.07.2007 – 10:37

бггггг. Тема у стилі автора - тупо і низько з образами форумчан, по-іншому писати він не може.
Яка кому різниця, чому люди не ходять на форумівки. Ніхто не зобов"язаний ходити і тим більше виправдовуватись.
  • 0

#68 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Місто:Київ:)

Відправлено 16.07.2007 – 13:40

Перегляд дописуДмітріо (3.07.2007 22:29) писав:

От є така собі віртуальна спільнота людей. І всі такі розумні, дотепні, життєрадісні і т. д. Багато серед них красивих. Наівть світлини свої не соромляться вивішувати. Один одного давно знають. Мають спільні інтереси або відчувають взаємну повагу, якщо не сходяться в поглядах. Але коли справа доходить до того аби прийти і поспілкуватися наживо, то одразу в душу закрадається підступний страх. Бо без гугла під рукою виявиться, що не так вже й багато знаємо розумних слів. Не маючи інститутського конспекта не особливо то і посперечаємся. Без кількох хвилин на роздуми не зможемо видати бодай один дотепний жарт. А зовні геть звичайне страшко. Бо на фото єдиний знімок з вдалим ракурсом. От і виходить, що по справжньому розкомплексовані і достойні уваги як особистості форумчани ті, хто збираються на сходинах. А решта... Читайте коментар до теми. :)
мдя...
і ти справді так вважаєш?!
хм...
ну тоді, ти дійсно, людина з обмеженим світоглядом....
а не міг подумати, що у більшості людей, форум - це лише спосіб вбити час, а для спілкування є багато нормальних друзів і без інтернету!
а щодо теми, то вона реально тупюща, як валянок!
:P
  • 0

#69 Пан Сєня Миколайович

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 237 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 18.07.2007 – 13:32

Тема актуальна! судячи з цього на Київських сходинах повинен бути аншлаг (в ролі дубовицької - Мр. Галл :P )...і автор має рацію про те, що багато хто просто соромиться приходити, хоч має і бажання і час...нам потрібно нести просвітління в маси - більше світлин з фотокамери Націоналіста, п*яне обличчя адміна - все це повнно було б підняти криву відвідин :)
  • 0

#70 Його Величність - Дмитро

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 163 повідомлень

Відправлено 18.07.2007 – 13:39

Погоджуюсь з Паном Сенькою: ми дуже сором"язлмві і боїмося сходин)може хтось зробить псих. тренінг,щоб в мене пропав цеё страх)
  • 0

#71 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 18.07.2007 – 13:42

Цитата

Чому форумчани не ходять на здибанки?, Бо закомплексовані ботани. :-D
а я думаю, що не закомплексовані ботани, а малі діти, які бояться прийти і сказати шось путнє в реалі, а то тільки дуже глибоко-філософські пости можуть строчити=\
  • 0

#72 Його Величність - Дмитро

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 163 повідомлень

Відправлено 18.07.2007 – 13:45

та ми й на глибоко філософські пости не здатні)
  • 0

#73 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 18.07.2007 – 13:51

Перегляд дописуDemetrius (18.07.2007 14:45) писав:

та ми й на глибоко філософські пости не здатні)
якщо ви і на пости такі не здатні...то ви 100подово на здибанки маєте приходити :P
  • 0

#74 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 02:46

Перегляд дописуПан Сєня Миколайович (18.07.2007 14:32) писав:

нам потрібно нести просвітління в маси - більше світлин з фотокамери Націоналіста, п*яне обличчя адміна - все це повнно було б підняти криву відвідин :yes:

Хе, виставив би я всі фотки з 19 сходин, то в кращому випадку бан, в гіршому ..........

[hide=30000] а все таки ризикнув, але це тільки на прохання пана Сєні Миколайовича і для підняття кривої відвідин, якщо на ранок буду забанений, то повідомлю про свій новий нік

http://cool.uaforums.net/19-vt52.html
[/hide]

MrGALL: Я ж тебе попереджав, тепер не ображайся :)
  • 0

#75 Гість_Демократ_*

• Гості

Відправлено 18.10.2007 – 17:36

Я не бачу потреби зустрічатись в реальності. Тим паче, я далеко дуже від Києва. Для чого це? Можна в житті розчаруватись в віртуальних друзів або навіть близької людини.
  • 0

#76 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 18.10.2007 – 17:59

uuu... Демократ, virtual'ni blyz'ki lyudy - ce vzhe ser'jozno. todi vzhe krashhe rozcharujsya raz i nazavzhdy. :prapor3:

ya na shodynah nikoly ne z'yavlyalas', i mozhlyvo j ne z'yavlyus'. bo mabut' mayu krashhi varianty provodzhennya svogo chasu... :cool1:
a zaraz dlya mene vzagali nereal'no na shodyny potrapyty. hiba hto v ameryci organizue... abo bilet meni tudy j nazhad kupyt'. ale ne dumayu, sho komus' te duzhe treba :cool1:
  • 0

#77 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 24.10.2007 – 01:08

Звичайно, що коли собі змалювати якихось суперідеалів - то буде можливість розчаруватися...

А якщо просто мати бажання поговорити з цікавими людьми і побачити тих, хто балакає з тобою вживу - то розчарувань не буде.
  • 0

#78 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 13.07.2008 – 01:41

Я б із задоволенням прийшов у вільний час і випив пивка, поговорив би про футбол, компи чи глобальне потепління, але... По- перше, як вже написала Касандра, на форумівках вже встановилися такі собі міні-клуби "У кого за 30", і фіг ти в них попадеш. По друге, під час учоби інколи реально важко вирватися навіть на вихідних на форумівку, а коли ше працюєш - то і тим більше. І по-третє, з Києва реально форумчан не знаю практично нікого, тому логічно шо і ловити мені там нічого.
Жаль шо не зможу в Камянець приїхати, дуже хотів, навіть завчасу написав, але підфартило з роботою, тепер змушений пахати ціле літо.

З.І. Тема стара, але актуальна, бо шось я про нормальні сходини взагалі не читав, прийде 1.5 каліки( не в образу комусь, це вираз такий) - і всьо.
  • 0

#79 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 13.07.2008 – 09:25

Тут я підтримую пана Nomadа, якби мала можливість, то б з великою радістю приїхала на форумівку. От тільки їхати кудись далеко мені страшнувато самій на зустріч з майже не знайомими людьми. Маю надію, що хтось з форумчан буде на фестивалі "Підкамінь - 2008", можна було б там організувати "маленькі сходини" :happy1:
  • 0

#80 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 13.07.2008 – 11:46

Перегляд дописуKassandra (3.07.2007 22:43) писав:

За монітором всі круті...

Як правильно сказала Kassandra, за монітором всі круті, майже всі. Мені особисто хочиться якось попасти на зустріч, але, все впирається в але. Я людина не створина для компанії, мені буде важко в новому середовищі. Мені потрібен час, щоб звикнути до нових людей. Тут питання вже про декілька неділь... В мене завжди так. Якщо я прихожу в нову компанію, потрібно привикнути до людей, дізнатись про них більше, знайти точки дотику і спільну тему. Якщо не можу з ними найти спільну мову, я просто йду.
І про що взагалі там розмовляти, на зісрічі? Тільки напиватись? Я хочу на зустріч, і заодно не хочу, якось страшно чи що...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних