Перейти до вмісту

Чому форумчани не ходять на здибанки?

Повідомлень в темі: 104

#41 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 04.07.2007 – 18:51

Панавторутеми вже не було чим мірятися, коли він оприлюднив це питання? Ґґґ...
  • 0

#42 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 05.07.2007 – 09:56

Не знаю чому там хто не ходить - то справа особиста! Я давно не переношу інету у реал і то принципове і, колись болюче питання. Мені тут добре, приходжу відпочити....а здибанки? Виросла вже з того чи шо? Не приходжу на здибанки, бо не тре мені цього, а чи видаюсь я від того комусь мудрою чи ні - його справа. Головне самому знати який ти! В когось є потреба реалу чи брак спілкування, в когось нема...Повірте, від того чи ходжу я на збибанку чи ні, людина, що симпатизує мені чи я їй не стане до мене інакше відноситись . Я взагалі з категорії людей, що приймають світ таким як є, не перероблюючи чи підлаштовуючи його під себе.
  • 0

#43 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 05.07.2007 – 12:45

Чому форумчани не ходять на здибанки?, Бо закомплексовані ботани. :-D

.... І сидить на форумі 1/3 просто файних людей, а 2/3 ботани. :)

А в Хмельницьку сходини будуть?
  • 0

#44 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.07.2007 – 14:05

Перегляд дописуБоривітер (4.07.2007 19:14) писав:

львівські ми обговорюємо ше за два тижні-місяць до дня проведення. та й, мені здається шо всі сходини як мінімум за тиждень до дня, коли вони відбуваються, організовуються :)
Львівшькі всьо за 1 годину рішають :kozak:
  • 0

#45 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 765 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 22:37

Перегляд дописуЛастівочка (5.07.2007 10:56) писав:

Не знаю чому там хто не ходить - то справа особиста! Я давно не переношу інету у реал і то принципове і, колись болюче питання. Мені тут добре, приходжу відпочити....а здибанки? Виросла вже з того чи шо? Не приходжу на здибанки, бо не тре мені цього, а чи видаюсь я від того комусь мудрою чи ні - його справа. Головне самому знати який ти! В когось є потреба реалу чи брак спілкування, в когось нема...Повірте, від того чи ходжу я на збибанку чи ні, людина, що симпатизує мені чи я їй не стане до мене інакше відноситись . Я взагалі з категорії людей, що приймають світ таким як є, не перероблюючи чи підлаштовуючи його під себе.
то ви вже велика закомплексована тьотя, яка на здибанки не ходить, бо знає шо її модератори повбивають там?))
  • 0

#46 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 06.07.2007 – 09:53

Перегляд дописуДуховна необмеженість (3.07.2007 23:36) писав:

з задоволенням би пішла.. але живу за 300 км від Львова... нажаль... справа тут навіть не в крутизні... якось так автор різко розділив форумчан на ботанів та нормальних... фе(
Переселяйся до Києва.
  • 0

#47 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 10:28

Перегляд дописуТемний Муня (5.07.2007 23:37) писав:

то ви вже велика закомплексована тьотя, яка на здибанки не ходить, бо знає шо її модератори повбивають там?))
Закомплексована? Просто в мене нема потреби от і все :)
  • 0

#48 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 06.07.2007 – 10:54

сміх та й годі!
Потреба у налагодженні контактів і зв*язків, розширюючи коло знайомств - це погано???Це ознака нестачі реальних друзів?Закомплексованості і замкнутості?:D ;) Шановне панство, заспокійтеся! У кожного є право вибору! Не рівняйте усіх під одну лінійку! :)
  • 0

#49 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 498 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.07.2007 – 16:06

я наприклад пох. коли - сказали сходини прийшов!

а ті хто не приходить на сходини думаю цим виражає далеко не свою мега-зайнятість (в якій я дико сумніваюсь) а свій пофігізм й неповагу до колег теревенчан!
  • 0

#50 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 16:33

Перегляд дописуЛастівочка (6.07.2007 11:28) писав:

Закомплексована? Просто в мене нема потреби от і все :)
нє врать!111
якшо немає потреб в нових друзях то погано..значить закритий ви чілавєк, тільки от на форумі популярна сильно
  • 0

#51 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 17:30

Муня, шо за наєзди? НЕ ХОЖУ Я НА ЗДИБАНКИ! І мені пофіг хто і шо думає про то, а причини? я не збираюсь нікому нічого пояснювати чи обговорювати коло знайомств, друзів і ти ди. ЦЕЙ ВІРТУАЛЬНИЙ СВІТ МЕНЕ ВЛАШТОВУЄ, якщо когось не влаштовує, то він може ігнорувати, а шо ти там про популярність? Хмм....всі ми популярні по своєму. Ну погодьтесь, що ходити чи не ходити - справа особиста, а називати когось ботанами чи ще якось, лише тому, що він не думає як ти - неправильно. Знову ж таки, якщо схочеться зустрітись з кимось з інету, то не обов"язково мусить бути загальна здибанка, можна й тет-а-тет
  • 0

#52 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 17:33

Перегляд дописуЛастівочка (6.07.2007 18:30) писав:

Муня, шо за наєзди? НЕ ХОЖУ Я НА ЗДИБАНКИ! І мені пофіг хто і шо думає про то, а причини? я не збираюсь нікому нічого пояснювати чи обговорювати коло знайомств, друзів і ти ди. ЦЕЙ ВІРТУАЛЬНИЙ СВІТ МЕНЕ ВЛАШТОВУЄ, якщо когось не влаштовує, то він може ігнорувати, а шо ти там про популярність? Хмм....всі ми популярні по своєму. Ну погодьтесь, що ходити чи не ходити - справа особиста, а називати когось ботанами чи ще якось, лише тому, що він не думає як ти - неправильно. Знову ж таки, якщо схочеться зустрітись з кимось з інету, то не обов"язково мусить бути загальна здибанка, можна й тет-а-тет
я ботаном нікого не називав))просто якшо тобі подобаються віртуальні ілюзії, то це може хвороба чи шо))
а про тет-а-тет це намьок?))
  • 0

#53 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 07.07.2007 – 19:29

В тому і річ що деякі люди не з Києва чи Львова... От наприклад як я із Луцька. Здається ще Ластівочка теж... Може нам з нею зробити сходини... а..? На пивце сходимо :)
  • 0

#54 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 07.07.2007 – 19:46

вот повернусь і зроблю сам собі сходини в рідному місті. мені ж прикольно, навіть теми не треба створювати, одєлся, купив пива і пішов. при чому ні кого не треба чекати, зустрічати, і чомусь всі ідуть куда я хочу.
  • 0

#55 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 07.07.2007 – 21:16

Перегляд дописуКукурудза (6.07.2007 17:06) писав:

я наприклад пох. коли - сказали сходини прийшов!

а ті хто не приходить на сходини думаю цим виражає далеко не свою мега-зайнятість (в якій я дико сумніваюсь) а свій пофігізм й неповагу до колег теревенчан!
прийшов - добре, але ж справа навіть не в "мегазайнятості", це суто залежить від кожного, що він хоче, бажає і т.д., одні - суто вірт, інші - більш серйозне спілкування, інколи в сторони дружніх відносин, крім того якщо подивитись на середній вік теревенчан тоді і виникає питання, як і хто зможе сам приїхати за 200-300 км сам до Києва, Львова і т.д. ......вірт на те і є, щоб робити так як хочеш, ну звичайно в межах розумного......."пофігізм й неповагу до колег теревенчан!" - це те саме, щоб сказати - ти бідно вдягнений - ти мені не друг .........як на мене безглуздо......

Повідомлення відредагував Legum: 07.07.2007 – 21:17

• 0

#56 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 07.07.2007 – 22:24

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (7.07.2007 20:46) писав:

вот повернусь і зроблю сам собі сходини в рідному місті. мені ж прикольно, навіть теми не треба створювати, одєлся, купив пива і пішов. при чому ні кого не треба чекати, зустрічати, і чомусь всі ідуть куда я хочу.
Нуну, і про драп розкажіть...Де купуєте?
  • 0

#57 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 07.07.2007 – 23:50

А я не ходжу бо не має часу.... так би залюбки сходив... сиджу в неті зачасту вночі, по будням, особливо коли школа є, я взагалі цілий день працюю (займаюся музикою).... але я не ботан, мені це подобається і це моє майбутнє. а уроки я не роблю, бо нема часу і не хочу... пішли вони.... А так, при можливості обов*язково сходжу)))
  • 0

#58 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 08.07.2007 – 01:59

Якось усе часу не вистачає, та й декого з форумлян, на щастя, в інших місцях трапляється побачити

Перегляд дописуbulba (3.07.2007 23:31) писав:

.....та і я недавно на форумі(відчуваю, шо я була б там лівою)
дурниці!!! На подібні зібрання періодично приходять абсолютно ліві люди, і далеко не всі лівими почуваються. Дехто спршу приходить на "реальні" збори, а вже потім, познайомившись, реєструється на форумі.
  • 0

#59 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 08.07.2007 – 02:14

Перегляд дописуАтеїст (8.07.2007 01:59) писав:

На подібні зібрання періодично приходять абсолютно ліві люди, і далеко не всі лівими почуваються. Дехто спршу приходить на "реальні" збори, а вже потім, познайомившись, реєструється на форумі.

дивина... перший раз таке чую... що спочатку на здибанку, а потім на форум)

а щодо дискомфорту... то справа кожного.

Повідомлення відредагував Духовна необмеженість: 08.07.2007 – 02:15

• 0

#60 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 08.07.2007 – 02:26

Перегляд дописуДуховна необмеженість (8.07.2007 03:14) писав:

дивина... перший раз таке чую... що спочатку на здибанку, а потім на форум)
на Домівці.нет у такий спосіб з'явилася моя знайома, прийшла за компанію - і зацікавило. Певно що й інші приклади є, навскидку не пригадаю.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних