Перейти до вмісту

Чому форумчани не ходять на здибанки?

Повідомлень в темі: 104

#101 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 05.11.2008 – 12:52

Перегляд дописуzav (22.10.2008 10:13) писав:

Уперше пропоную здибатися там: http://domivka.net/shoutbox/login.php

Щось заглох наш чат в Домівці... Тре відродити!
Я зараз там
  • 0

#102 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.11.2008 – 13:04

Перегляд дописуБогуслав (22.10.2008 10:59) писав:

нє, ну ми віртуальна спільнота і образ у кожного створений віртуальний і відносини між нами склались віртуальні. то нашо це фсе ламати реалом?
дафайте організовувати віртуальні сходини :happy1: нині в тернопільському чаті, завтра ву львівському. ги, то є ідея!
та вроді в Тернополі можна і так пива попиити :blink:
  • 0

#103 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.11.2008 – 14:19

Перегляд допису=MAVKA= (5.11.2008 12:52) писав:

Щось заглох наш чат в Домівці... Тре відродити!
Я зараз там
Ініціятивна група не внесла пропозицій по зміні місця сходин, у той час, як Домівка відродила форум... отака фіґня й безвідповідальність!
  • 0

#104 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 14:41

а в мене є відмазка ) хоча то правда останнім часом проблема з фінансами( криза і до мене добралась ) і дуже мало вільного часу ... всьо таки останій курс вчуся і акредитація коледжу проводитись буде, тому і напряг.... літом можна шось думати )
  • 0

#105 BOTANIC

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 14:59

Перегляд дописуДмітріо (3.07.2007 22:29) писав:

От є така собі віртуальна спільнота людей. І всі такі розумні, дотепні, життєрадісні і т. д. Багато серед них красивих. Наівть світлини свої не соромляться вивішувати. Один одного давно знають. Мають спільні інтереси або відчувають взаємну повагу, якщо не сходяться в поглядах. Але коли справа доходить до того аби прийти і поспілкуватися наживо, то одразу в душу закрадається підступний страх. Бо без гугла під рукою виявиться, що не так вже й багато знаємо розумних слів. Не маючи інститутського конспекта не особливо то і посперечаємся. Без кількох хвилин на роздуми не зможемо видати бодай один дотепний жарт. А зовні геть звичайне страшко. Бо на фото єдиний знімок з вдалим ракурсом. От і виходить, що по справжньому розкомплексовані і достойні уваги як особистості форумчани ті, хто збираються на сходинах. А решта... Читайте коментар до теми. :ggggg:
Так! Я - Ботан і я цим пишаюся! <_<
А насправді, почитав ось намагання зорганізувати час і місце зустрічі та остаточно розгубився. В темі, назва якої стверджує, що зустріч буде 22го Лютого, досі йде договорення про місце зустрічі, хоча вже 25те число на дворі... Нонсенс і несерйозність. А ще - неуважність модераторіалу, який не закрив своєчасно цю тему :ggggg:

Та й взагалі, у розкутих, балакучих, розумних і те пе людей не так вже й багато часу. Тому, якщо хочете більше таких бачити, закінчувати домовленності стосовно часу і місця хоча б за тиждень до бажаної зустрічі. :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних