Перейти до вмісту

Свєтлана Лобода

Повідомлень в темі: 119

Опитування: Світлана Лобода (97 користувачів проголосувало)

подобається?

1. да (10 голосів [10.31%])

Процент голосів: 10.31%

2. нє (62 голосів [63.92%])

Процент голосів: 63.92%

3. Лобода подобається а пісні її ні (25 голосів [25.77%])

Процент голосів: 25.77%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Svensson

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Берег моржової кости

Відправлено 05.03.2009 – 21:40

Перегляд дописуКрапля (5.03.2009 21:25) писав:

А стосовно провінційності, кого конкретно Ви ще можете назвати, окрім тієї ж Сердючки? Я маю на увазі справді відоме імя, а не псевдопопулярних виконавців? І це не я вигадала - посміятися над проблемою, тоді прийдеш до її розвязання. ТОму краще, якщо ми сьогодні висміємося над собою, щоб завтра створювати те, що Ви називаєте "справжньою українською культурою". Як на мене, Лободи з Асяіми куди страшніші за Данилка - бо вони поцілені на низемні людські інстинкти.
Щоб не плутати поняття, уточню, що під "виконавцями" матиму на увазі те, що в "совкові" часи звали "естрадою" (бо "шоу-бізнес" в нашому варіанті - це вельми абстрактно). На "провінційності" регулярно топталися всі виконавці т.зв. "гумору та сатири". Це і різні "кролики", і Смердючка, і всілякі "Квартали" і т.п. Дивно, але альтернативного "українського гумору" (а тим більше - україномовного) немає. Точніше - він не має виходу на ТБ чи радіо. Як він буде розвиватися, коли скрізь пропускають лише традиційну ще з імперських часів саламаху про дурного й жадібного "хохла"?
А Лобода мені тим більше не подобається. Хоча бачу, що є багато фанатів такого сміття. Що найстрашніше - серед малолітніх і зелених.
Біда в тому: чого Івась не навчився, того Іван не буде знати.

Перегляд дописуШартеп (5.03.2009 21:32) писав:

Лобода продукт мультикультури. зад? до заду нема ніякого діла!
"Мультикультури"? Може - "маскультури". Бо тут жодним "мульти" й не пахне.
  • 0

#82 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 21:46

Перегляд дописуSvensson (5.03.2009 21:37) писав:

Щоб не плутати поняття, уточню, що під "виконавцями" матиму на увазі те, що в "совкові" часи звали "естрадою" (бо "шоу-бізнес" в нашому варіанті - це вельми абстрактно). На "провінційності" регулярно топталися всі виконавці т.зв. "гумору та сатири". Це і різні "кролики", і Смердючка, і всілякі "Квартали" і т.п. Дивно, але альтернативного "українського гумору" (а тим більше - україномовного) немає. Точніше - він не має виходу на ТБ чи радіо. Як він буде розвиватися, коли скрізь пропускають лише традиційну ще з імперських часів саламаху про дурного й жадібного "хохла"?
Та ні, Ви мене не переконали "усілякими кварталами та кроликами" - тих взагалі дивитися не можу , бо так і тхне тим, що по-російські називається "пошлость". А Сердючка не винна в тому, що немає альтернативи. А взагалі, що можна висміювати ще? Як інші, зїхати на тему сексу? Доречі, коли в Данилка зявився нахил у той бік (ото кліп був такий, що бє-є), я зрозуміла, що вже не буде тих шоу, на яких можна було реготати, забуваючи про все навколо.
А про те, що буцімто ТБ чи радіо для когосьзакрите - так тут проблема одна: були б гроші.
  • 0

#83 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.03.2009 – 21:50

От мені та Лобода по барабану. а кому вона до вподоби? тільки тим хто дивиться телевізор і хаває. Пузаті тулять мені фуфєл(с)
  • 0

#84 Svensson

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 22:09

Перегляд дописуКрапля (5.03.2009 21:46) писав:

А про те, що буцімто ТБ чи радіо для когосьзакрите - так тут проблема одна: були б гроші.
Гроші ще не все. Є міфічний "формат"-"неформат", який сором'язливо прикриває політичні вподобання тих, хто "керує процесом". Їх навіть фінансовий успіх не переконає позбутися своїх упереджень.

Перегляд дописуКрапля (5.03.2009 21:46) писав:

А Сердючка не винна в тому, що немає альтернативи. А взагалі, що можна висміювати ще?
Сердючка експлуатувала "провінційність", бо на це був попит у Росіїї. Після "раші гудбай" позбулася частково й цього ринку, й цієї теми. Вважаю, що тема в Данилка була продиктована лише кон'юнктурою і аж ніяк не "боротьбою за краще майбутнє України". Було би в Росії популяне обпльовувати ще когось - то щиро би обпльовували саме його. Одним словом, "что прикажете" - сиріч - проституція.
А щодо того, що можна висміювати, то від Езопа до Глазового було море вічних тем, але чомусь стали "неформатом".
  • 0

#85 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 22:11

Та зараз цей гумор на ТБ ж***осортирний!
  • 0

#86 Svensson

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 22:14

Перегляд дописуШартеп (5.03.2009 22:11) писав:

Та зараз цей гумор на ТБ жопносортирний!
Хіба він за роки Незалежності був колись іншим? Брутальність і хамство як приклад для наслідування.
  • 0

#87 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 22:17

Лобода і цей квартал стоять в одному рядку деградації. А квартал95 зразка КВК зовсім інша справа.
  • 0

#88 Svensson

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 22:23

Перегляд дописуШартеп (5.03.2009 22:17) писав:

Лобода і цей квартал стоять в одному рядку деградації. А квартал95 зразка КВК зовсім інша справа.
Як на мене, то різниця невелика: що "в лоб", що "по лобі".
Загалом це все є сурогатом російської маскультури - і за змістом, і за ментальністю, і за мовою.
Чим Лободисько різниться від російських "звізд"? - Та нічим.
Що у ній "українського"? - Лишень паспорт.
  • 0

#89 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 22:24

Маскультура для того і існує, щою збидлювати суспільство споживання.
  • 0

#90 Svensson

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 22:28

Перегляд дописуШартеп (5.03.2009 22:24) писав:

Маскультура для того і існує, щою збидлювати суспільство споживання.
Згідний. Хай би вже це була українська "маскультура". А так - сурогат чужої.
Схоже на негрів, які "косять" під "білих". Тому й гидко.
  • 0

#91 Svensson

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 22:37

Зате весь цей мотлох - у "форматі" М1. Як з цим боротися?
  • 0

#92 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 22:41

м1 має досить широку аудиторію, яка це хаває. А хаває чому? тому що це ланцюжок із таких ланок: робота - пиво - м1. Найлегше засвітити ******, а не створювати музику, лабаючи супер-соляги на гітарі.
  • 0

#93 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 05.03.2009 – 23:05

Шартеп
Кому ти це все доводиш? Думаю, і так всім все ясно. Трішки почистив...

• 0

#94 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 23:08

Я доводжу очевидні речі типу трава синя, небо зелене, кров червона. Щодо Лободи. Все ж з неї тут почалдося. Лобода має цицьки. (це не оффтоп?) тема ж про лободу
  • 0

#95 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 06.03.2009 – 01:08

Цитата

м1 має досить широку аудиторію, яка це хаває. А хаває чому? тому що це ланцюжок із таких ланок: робота - пиво - м1.
ну а ти хаваєш "супер-соляги на гітарі".
  • 0

#96 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.03.2009 – 01:14

Перегляд дописуЯскрава (5.03.2009 01:02) писав:

Папса українська і то убога.

Ндаа я бачу ви не перебірливі.
Певно звук прийдеться виключити, й просто дивитися на губи <_<
Ндаа.. Я бачу у Вас з почуттям гумору не дуже :ggggg: ;)
  • 0

#97 Svensson

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 01:15

Перегляд дописуКава з козявками... (6.03.2009 01:08) писав:

Це треба так розуміти, що Лобода Вам подобається?
  • 0

#98 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.03.2009 – 01:16

Перегляд дописуHalka (5.03.2009 18:18) писав:

Я їх по іменах не знаю - вони ж всі схожі, як клони.От скажіть хто відрізнить "Виа гру" від "XS", або від "Армії", або від "Фабрики", або від "Пающіх трусов"....? (список можна продовжити, якщо краще ознайомитись з нашою "естардою")
Во..Во Всі так кажуть.. <_< :ggggg:

І оці Ваші слова "ЯКЩО!!!!!! краще ознайомитись з естрадою" Ви цим признали, що Ви її НЕ ЗНАЄТЕ!!! ;) то як Ви собі дозволяєте оцінювати ВСІХ на принципі знання тільки пятьох ? :) :) :) Це так риторичне питання..
Бо ВСІ "спецалісти" по естраді такі люди яких Ви описали... тіпа Якщо , тіпа ДЕСЬ тіпа ХТОСЬ :)

Ех.. поверхнознавці :)
  • 0

#99 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 07:36

Перегляд дописуКава з козявками... (6.03.2009 01:08) писав:

Так, бо ці столяги є такими ж шедеврами мистецтва як і музика Чайковського чи Моцарта. Таку музику слухають без красивого заду у співаків чи гітаристів чи композиторів. Хто слухатиме музику, під яку стрибає лобода без її фізічних властивостей, тобото тіла?

Перегляд дописуivansstef (6.03.2009 01:16) писав:

І оці Ваші слова "ЯКЩО!!!!!! краще ознайомитись з естрадою" Ви цим признали, що Ви її НЕ ЗНАЄТЕ!!! ;) то як Ви собі дозволяєте оцінювати ВСІХ на принципі знання тільки пятьох ? :) :) :) Це так риторичне питання..
Бо ВСІ "спецалісти" по естраді такі люди яких Ви описали... тіпа Якщо , тіпа ДЕСЬ тіпа ХТОСЬ :)

а ви добре обізнані в укр. естраді? назвіть з десяток виконавців, яким ви симпатизуєте. яка відмінність між дівчачими групами в купальниках?

Повідомлення відредагував Шартеп: 06.03.2009 – 07:37

• 0

#100 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 13:20

Перегляд дописуivansstef (6.03.2009 01:16) писав:

є такі речі, наприклад так само з гімном, побачив поверхню, і думаєш. ага, не буду пробувати що там всередині, ато буде воняти, і треба буде довго відмивати руки
естрада, разом зі своїм шоубізнесом це не те що буде шукати той хто захоче задовільнити свої тонкі і індивідуальні естетичні забаганки
чеснокаучи неуявляю есета, який би шукав щось про виконавців, чи творчість, типу Лободи і іншої популярної естради, можливо це цікаво для якогось досілдження типу. тенденції в естраді і так далі, але не для прослуховування
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних