Перейти до вмісту

GTA 4

Повідомлень в темі: 101

#81 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 08.02.2009 – 19:43

постав не пропачену гейму.. і подивись як вона себе поводить.
  • 0

#82 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 08.02.2009 – 20:48

З'єднано.
  • 0

#83 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Луганськ

Відправлено 02.03.2009 – 20:25

Привіт в мене комп Phenon X3 8450 DDR2 3gb video Radeo HD3650 -512MB и сервис пак3 експі, я граю 5 хвили або ще менше і мене викидує з гри!!!!
Порадьте щось будь ласка!!!може хтось знає?????
  • 0

#84 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 03.03.2009 – 13:22

Перегляд дописуFT232BM (25.01.2009 18:53) писав:

Проц слабенький. Мінімалка— двохядерний.
Пройшов GTA IV. То зло, затягує сильно, зате я аж дві кінцівки)). Обидві криваві. Славна ігрюля, от би з неї ще музику витягнути б.

Зображення
афігєть! Що це за картинка? що там робить Таврія?
  • 0

#85 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 22.03.2009 – 18:32

Допоможіть будь ласка з проходженням місії, я не можу пройти де потрібно ограбити банк.
Я с банка вийшов, пройшов вулиці, спустився в пидземку, і опинився майже біля вихода на вулицю. Там сходи, і в переді металеві двері. Проблема в чому? В моїх колег, які мене сопроводжують. Коли я цілюся, стріляю вони постійно на тому місці підлазять під ствол, мішають і ніяк цьому помішати не можу! :). Із-за них помираю потім, бо не бачу куди стріляти.
Як виправити ситуацію? Може вже є якийсь патч який виправляє помилки в ігрі? Якщо так, дайте будь ласка лінк. Або порадьте щось... я вже втомився раз за разом проходити цю місію.
Дуже дякую за любі поради.
  • 0

#86 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 22.03.2009 – 20:43

Перегляд дописуD1m{@} (22.03.2009 18:32) писав:

Допоможіть будь ласка з проходженням місії, я не можу пройти де потрібно ограбити банк.
Я с банка вийшов, пройшов вулиці, спустився в пидземку, і опинився майже біля вихода на вулицю. Там сходи, і в переді металеві двері. Проблема в чому? В моїх колег, які мене сопроводжують. Коли я цілюся, стріляю вони постійно на тому місці підлазять під ствол, мішають і ніяк цьому помішати не можу! :). Із-за них помираю потім, бо не бачу куди стріляти.
Як виправити ситуацію? Може вже є якийсь патч який виправляє помилки в ігрі? Якщо так, дайте будь ласка лінк. Або порадьте щось... я вже втомився раз за разом проходити цю місію.

Ця місія?

Цитата

Three Leaf Clover

Ходячий генератор идей Паки Маркири придумал новое дело - вместе с его братьями, вам предстоит обнести банк.
Берите вместительную машину смотрите впечатляющий ролик, забирайте деньги из сейфа и идите к выходу.
Он будет окружен полицейскими - аккуратно убивайте ближайших к вам, и следуйте за Паки направо. Используйте укрытия, убивайте копов, и не отставайте от Паки.
Пройдя Чайна-Таун, подорвите парочку полицейских машин. и продолжайте путешествие.
После этого, вы окажитесь в метро - уберите полицейских на своем пути, идите к платформе с поездами. Паки и Деррик будут убегать по тоннелю - не отставайте от них, и не попадите под поезд.
Выбравшись на улицу, рядом с вами будет машину. Сбрасывайте копов, и отвозите Паки к маме.
Награда: 250.000$ и третий остров.
(с) http://www.playgroun...dox/gta_4/1300/
Треба комусь пропатчити мозок. По суті ніяких заморочок там нема, треба тільки хист.

Повідомлення відредагував Іржавий Цвях: 22.03.2009 – 20:46

• 0

#87 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 23.03.2009 – 00:25

Перегляд дописуD1m{@} (22.03.2009 18:32) писав:

Спробуй джойстиком грати)) Там автоматичне прицілювання.

Повідомлення відредагував FT232BM: 23.03.2009 – 00:26

• 0

#88 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • 429 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 12:17

В мене вже психи беруть! :rolleyes:. Допоможіть! Помер в ігрі брат Роман, і я переслідую Дмітрія. Проблеми з галікоптером... я вже на нього запригнув але управління гавно. Показує знизу і не видно куди летіти... пробую мишкою вирівняти, щоб було видно... не виходить. І тут Дмітрій уходить... вже сил не має. А там буде варіант ще раз убивати його чи ні? що порадите? якщо виберу залишити вживих... як події будуть розвиватись?
  • 0

#89 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 12:19

не мучся... я ГТА3 раз 10 починав... і кожного разу на доганянні літачка плював і кидав...
так розумію що в ГТА4 завдання в стилі "дожени мене корито" залишилися...
  • 0

#90 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • 429 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 12:32

Перегляд дописуZuzik (30.03.2009 13:19) писав:

не мучся... я ГТА3 раз 10 починав... і кожного разу на доганянні літачка плював і кидав...
так розумію що в ГТА4 завдання в стилі "дожени мене корито" залишилися...

GTA 4 взагалі зло! Коли не можеш пройти місію так нервуєшся, що капець... але я цю місію пройду, хоч і 100 разів буду проходити! :rolleyes: Відгукніться, знатоки ) !
  • 0

#91 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • 415 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 11.04.2009 – 20:16

НАРЕЩТІ я встановив цю гру... граю недовго, проте деякі враження вже є. недарма в гри новий двигун... стала набагато реальніша.... проте комп слабенький- тільки на мінімалці не гальмує :yes:
  • 0

#92 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.10.2009 – 10:32

Перегляд дописуANдрій (11.04.2009 20:16) писав:

НАРЕЩТІ я встановив цю гру... граю недовго, проте деякі враження вже є. недарма в гри новий двигун... стала набагато реальніша.... проте комп слабенький- тільки на мінімалці не гальмує :rolleyes:

А в мене і на ній гальмує, хоча характеристики непогані (((
  • 0

#93 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 10:50

А я на першій сурйозній перестрілці застряг... там де треба цього бандюка пристрелити, а він там бодігардів кличе... ніяк не наловчуся...
ну і тормозить... але я то не беру до уваги
  • 0

#94 eliot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Місто:......

Відправлено 01.01.2010 – 17:08

прикольно) :unsure: GTA4-мені сподобалась,надіюсь нова її версія буде такою ж захоплюючою=)
  • 0

#95 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.01.2010 – 19:23

ужос!!!! катастрофа!!!! взяв діск. кілька годин розпаковувався архів. гра не запустилась.
проапгрейдив компа. - віндовс СП3, пхеном945, 4Гб ддр3. але все та ж фігня - гра не запустилася.
невже у неї притензії до моєї відяхи радеон 2600 ?
  • 0

#96 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 02.01.2010 – 16:18

А ти купляв піратку?
  • 0

#97 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 05.01.2010 – 13:25

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (1.01.2010 19:23) писав:

ужос!!!! катастрофа!!!! взяв діск. кілька годин розпаковувався архів. гра не запустилась.
проапгрейдив компа. - віндовс СП3, пхеном945, 4Гб ддр3. але все та ж фігня - гра не запустилася.
В радеонах взагалі не шарю але я її запускав іграбільно на Джіфорсі 7300, просто скачав найновіші дрова до відяхи! Думаюв тебе таж проблема. Доречі хтось шпіляв по мережі??? Я вон тут настроїв через хамачі! ТО просто шось з чимось гонимо собі по чорній силі))))
  • 0

#98 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 16.01.2010 – 04:20

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (1.01.2010 19:23) писав:

Я грав на радеоні 2600 все в порядку, але помоєму навіть сталкер чисте небо більш стабільніша гра, в мене зара такий парадокс купив в перший день як з"явилась вона в Україні ліцензію, десь місяць тому спеціально для неї систему оновлював думаю нарешті по людськи пограю а не з такими лагами як на ноуті і доводитьяс грати з кряком бо ліцензійна версія не хоче запускатись........
  • 0

#99 fuckoff

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 16.01.2010 – 11:08

славна гра!! Пройшов вже 6 місяців тому і знову буду...гра для тих хто хоче нерви зігнати на невинних перехожих <_<
  • 0

#100 орел

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 16.01.2010 – 14:57

Гарна гра, сильна графіка тільки сюжет не дуже.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних