Перейти до вмісту

Чи ще довго нас будуть принижувати?!

Повідомлень в темі: 94

#81 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 07.11.2008 – 13:25

Принижувати перестануть тоді, коли українці будут розмовляти українською мовою і будут надіятись тільки на себе.
  • 0

#82 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 07.11.2008 – 21:08

Мені було дуже боляче, коли в таборі російськомовні українці називали українськомовних українців "колгоспниками". І самі при тому українською ледь говорили і ледь її розуміли. Хіба їм не було соромно, що вони, громадяни України і говорять рідною, ДЕРЖАВНОЮ мовою з таким акцентом, що коли я розмовляю французською, у мене акцент менш чутний! Жах! Мені було соромно за наших громадян.
п.с. Ці "українці" із Запоріжжя були.
  • 0

#83 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 02.12.2008 – 21:20

Це у москаликів у крові - обсерати усіх навколо, підносячи до неосяжних висот велич своєї "Расєї"..
І аргументи у них майже завжди одні, або "ми краще живемо", або, якщо країна більш розвинута, то - "у нас краща освіта"..
Сумно..((
  • 0

#84 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 02.12.2008 – 23:49

Перегляд дописуyoung (2.12.2008 21:20) писав:

Це у москаликів у крові - обсерати усіх навколо, підносячи до неосяжних висот велич своєї "Расєї"..
І аргументи у них майже завжди одні, або "ми краще живемо", або, якщо країна більш розвинута, то - "у нас краща освіта"..
Сумно..((
І що нам заважає робити те саме? тобто "підносити до неосяжних висот" свою країну?
Ми маємо для цього стільки само підстав.
  • 0

#85 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 03.12.2008 – 18:55

Перегляд дописуbulbashka_aero (2.12.2008 23:49) писав:

І що нам заважає робити те саме? тобто "підносити до неосяжних висот" свою країну?
Ми маємо для цього стільки само підстав.
Як не банально, ментальність поневоленого народу..
Ця ж ментальність і змушує деяких українців говорити російською..
  • 0

#86 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 03.12.2008 – 23:50

Перегляд дописуyoung (2.12.2008 21:20) писав:

Сумно..((
Впершу чергу не у москаликв а у місцевих зрадників малоросів

Перегляд дописуyoung (3.12.2008 18:55) писав:

Як не банально, ментальність поневоленого народу..
Ця ж ментальність і змушує деяких українців говорити російською..
Ну васне ще можна зрозуміти тих хто виховувався в російськомовних родинах якщо вони до української нормально ставляться а от виродків(іншого слова не підберу)які спеціально на російську переходять будучі спочатку україномовними зрозуміти зовсім не можу

Повідомлення відредагував Петлюра: 03.12.2008 – 23:48

• 0

#87 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.12.2008 – 22:16

Принижуватимуть лише до того часу поки ми це терпітимемо і лише настільки наскільки ми дозволятимемо.
  • 0

#88 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 26.12.2008 – 01:13

B) Nenavudzhy moskaljukiv, osobluvo divchat!!!
  • 0

#89 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 26.12.2008 – 12:12

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (4.12.2008 22:16) писав:

Принижуватимуть лише до того часу поки ми це терпітимемо і лише настільки наскільки ми дозволятимемо.
Цілком згоден. У нас такий менталітет терпіти і живем ми по принципу "моя хата скраю". Тому маємо те що маємо і в цьому що зараз відбуваєься винні лише ми самі.
  • 0

#90 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 26.12.2008 – 13:42

Перегляд дописуБоБриК (26.12.2008 13:12) писав:

Цілком згоден. У нас такий менталітет терпіти і живем ми по принципу "моя хата скраю". Тому маємо те що маємо і в цьому що зараз відбуваєься винні лише ми самі.
Найцікавіше, що всі все розуміють, але кожен продовжує жити в хаті скраю... сенс тоді розуміти... може ми просто занадто тупі? такі собі європеоїдні мавпи? бачимо тільки свій банан?
  • 0

#91 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.12.2008 – 14:01

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (7.11.2008 21:08) писав:

Мені було дуже боляче, коли в таборі російськомовні українці називали українськомовних українців "колгоспниками". І самі при тому українською ледь говорили і ледь її розуміли. Хіба їм не було соромно, що вони, громадяни України і говорять рідною, ДЕРЖАВНОЮ мовою з таким акцентом, що коли я розмовляю французською, у мене акцент менш чутний! Жах! Мені було соромно за наших громадян.
п.с. Ці "українці" із Запоріжжя були.
У цих дітей просто виховання на мінімальному рівні,якшо вони дозволяли собі так поводитись.
Я рідною мовою теж з акцентом говорю. Такі звуки як "ч" ,"шч" я менш насичено вимовляю,ніж треба.Та я і російською мовою з акцентом говорю. Зате германороманські мови на ура- іноді весело поприкалуватись і прикинутись іноземкою,ніхто й не відрізнить)
Принижують тих,хто дозволяє з собою це робити. В нашій країні немає національної свідомості,як це є у тих же американців,британців,німців чи росіян. От коли буде свідомість,одна на всіх,а не така що у у різних районів країни своя національна приналежність і своя свідомість. Раджу почитати Аксьонова, в нього така книжка є "ОСТРІВ Крим". Автор представляє паралельний розвиток історії,таку собі альтернативу роблячи Крим островом. Звісно,що про Україну,як самостійну цілісну державу там ані слова,роман в 79-році написаний був,але...він ніби-то передбачив історію.Бо як у його книжці,Крим називав себе частиною Росії,так і зараз у реальному житті виходить. От щоб такого не було- буде свідомість,буде незалежність,буде і повага.
  • 0

#92 Гість_Маска_*

• Гості

Відправлено 28.12.2008 – 14:40

Перегляд дописуБоБриК (26.12.2008 13:12) писав:

ну за всіх не треба розписуватися
я завжди встряю в спір якщо йдеться про Україну (будь-яка тема)
живу у гуртожитку і в кімнаті троє зі сходу України але я ніколи не даю їм обісрати українську
я сам докоряю їм у тому що вони українці а розмовляють москальською
але їх відмазки це типу "наші батьки говорять "русскім" " - а я просто з такої причини насміхаюся
головне відразу давати відсіч
  • 0

#93 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 18:44

Я думаю, що ще довго. Російський шовінізм буде ще довго оживати, постійно змінюючи маски. А потужний пропагандиський наступ проросійської преси непомітно формувати суспільну думку. Але втім, вроджений український демократизм, підкріплений ідеалами свободи і гуманізму має шанс стати могутнім муром на шляху "східної навали". Це парадокс але історія знала подібні приклади.
В ідейному плані український народ набагато сильніший від російських чорносотенних організацій.
Демократизм переможе. Навала зі сходу буде відбита і українська ідея стане гробовою дошкою для Путіна і Аттіли...
  • 0

#94 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 19:41

Перегляд дописуБоБриК (26.12.2008 12:12) писав:

Це у кого в вас? У бобриків? :rolleyes:
  • 0

#95 Фата Моргана

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:живу всюди потрошки)

Відправлено 06.01.2009 – 00:30

А знаєте в чому наша головна проблема,в тому що ми самі не даємо собі бути НЕЗАЛЕЖНОЮ І ВИСОКОРОЗВИНУТОЮ КРАЇНОЮ.....Починаючи з політики і влади(на якій все і базується)закінчуючи простими громадянами...я не говорю за всіх....але нас,україномовних людей меншість...і багато хто з нас просто сидить і чекає шо буде дальше...і *ніфіга* не робить...інші тупо живуть і *пропивають* своє життя...(*пропивають*не в смислі бухають...)а інша група-москалі,просто тупа сіра маса,якій все всерівно,і яка біжить за першим ліпшим...а добиватися чогось їй впадло....вони просто забули,що за право на життя колись помирали люди,що за те,щоб ці москалі жили,сиділи по тюрмах......і взагалі,в мене нема слів..це просто ужас...і буде він доти,доки в нас буде ця сіра і тупа маса-москалі...... :happytwo:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних