Перейти до вмісту

Чи ще довго нас будуть принижувати?!

Повідомлень в темі: 94

#61 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 08.08.2007 – 22:17

Перегляд дописуЛастiвочка (8.08.2007 20:34) писав:

То Ваша методика, тому давайте лишаємо того ровера - переконувати один одного, добро?

Золоті слова.. ;) мені набридла ця тема, і опонент.. йду читати і дискутувати десь в цікавішій темі..
А дітей нехай життя вчить.. B) я не вчитель.. :cry:
  • 0

#62 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 15.08.2007 – 22:26

дати "в рило" словами іноді значно дієвіше і вдаліше, аніж кулаками(особливо якщо в дівчини немає під рукою чоловіка, чи то іншого захисника, або тієї ж "качалки", бо вийте тупе самобиття об стіну). інша справа, коли на тебе нападають фізично, звичайно аргументи інші будуть.
даремно ви все в одну купу змішали і на дівчинку так навалились(знаючи її, сумніваюсь, що вона відсіч не дасть, коли треба)))).
  • 0

#63 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 19.08.2007 – 23:32

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.08.2007 23:26) писав:

дати "в рило" словами іноді значно дієвіше і вдаліше, аніж кулаками(особливо якщо в дівчини немає під рукою чоловіка, чи то іншого захисника, або тієї ж "качалки", бо вийте тупе самобиття об стіну). інша справа, коли на тебе нападають фізично, звичайно аргументи інші будуть.
даремно ви все в одну купу змішали і на дівчинку так навалились(знаючи її, сумніваюсь, що вона відсіч не дасть, коли треба)))).
Та обговорювались дії не даної дівчини а ситуація взагалі, як я зрозуміла і кожен висловився так, як вважав би за потрібне вчинити в такій ситуації
  • 0

#64 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 20.08.2007 – 00:27

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.08.2007 23:26) писав:

(знаючи її, сумніваюсь, що вона відсіч не дасть, коли треба)))).

а я не сумніваюсь . я впевнений що не дасть...
  • 0

#65 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень

Відправлено 20.08.2007 – 12:50

Перегляд дописуivansstef (20.08.2007 01:27) писав:

а я не сумніваюсь . я впевнений що не дасть...
Ви не сумніваючись ляпаєте дурниці... Ну що ж, схильність "давати в рило" формує відповідний рівень культури ведення дискусії.

Зимова Дівчина слушно зазначила, що потрібно розрізняти. Про фізичний напад в дописі, що відкриває цю тему не йшлося. Ну а при словесному нападі слід давати відсіч словами - особливо якщо ми хочемо продемонструвати переваги нашої мови.
  • 0

#66 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 20.08.2007 – 19:30

Перегляд дописуkYula (1.07.2007 19:11) писав:

Вже давно минули ті часи, коли ми жили при совке, під час якого радянські народи спілкувались міжнародним "вєлікім рускім язиком"...Ми живемо в Незалежній, Самостійній, Україні, яка належить саме народу України, а не й іншим країнам..
Ми маємо великі українські багатства, серед яких є і мова.
Декілька днів тому мене як громадянку України дуже образив один іноземець, з приводу саме тих моральних, високих цінностей держави.

Я знаходилась на святкуванні в одному київському ресторані на Подолі. Воно було досить масове, тому, гадаю, ви самі розумієте, - нові спілкування, знайомства і все таке.
Був пречудовий настрій, допоки я не познайомилась з "гражданіном маскви" (він розмовляв яскравим "путінскім" акцентом).
Мені цікаві спілкування з іноземцями, і я часто задовільняю свою цікавість...але й не думала, що той масквічь такий нахаба...

Спілкувалася з ним українською мовою, і на прохання "масквічя" розмовляти російською - відмовилась. Його дикунство почалось з висміювання нашої мови (у відповідь на цьому я й сама відігралась кумедним цитуванням його акценту, всіляко перекривляючи (причому сміялись навіть його російські дружкі)), далі він пішов вже й по нашому "слабкому" економічному становищі " В нашей Расии
люді лучше жівут, і касается не только масковскага пєрімєтра" - однозначно бреше, взяти хоча б вже Ставрополь (просто бачила на власні очі те "сказочноє" життя), вокзали Росії (так, дрібничка, але ж вагу має), людей...
Потім пішло в хід "сало", хоча бачила інфу, в якій писалося, що Росія одина з експортерів сала. І взагалі, ввижаю, то він про сало наторочив щось тупе і не доречне.
Далі вже й пройшовся по нашій поганій та слабкій вищій освіті, а закінчив(просто мій терпець зірвався) він нашою мовою...
Ці його фрази типу "Украіни, как таковой і нє существуєт" "Ви не імєєтє реальних шансов развітія" "Ваш язик затєрян"...
Уявляєте, як мені було, коли я дуже люблю свою Державу, а терпіти не можу ось таких "масковскіх лапухів".
Я намагалася довести до нього реалії нашого життя, та чи могло це дати результат, коли в РОСІЇ РОСІЯНИ РОСІЯНАМ вже розповіли про наше "справжнє" життя, про яке ми, українці, навіть не мали здогадок.І таких "обізнаних" в українському житті вистачає...

Але в дечому він мав рацію, майже. Наша мова й справді никне, і пора над цим заміркуватись, поки не пізно.

Ображаються тоді, коли є через що ображатись. Такі аргументи п’яного кацапа можна заткнути двома-трьома репліками, бо судячи по вашому діалозі розумного він нічого не сказав. Тому ображатись нема за що, швидше треба жаліти таких жалюгідних істот. Ну а коли вже ніякі аргументи він не сприймає, то залишається лиш розмастити такого по тротуару тоненьким шаром.
  • 0

#67 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 02:18

Перегляд дописуEmika (20.08.2007 13:50) писав:

Ви не сумніваючись ляпаєте дурниці... Ну що ж, схильність "давати в рило" формує відповідний рівень культури ведення дискусії.

Зимова Дівчина слушно зазначила, що потрібно розрізняти. Про фізичний напад в дописі, що відкриває цю тему не йшлося. Ну а при словесному нападі слід давати відсіч словами - особливо якщо ми хочемо продемонструвати переваги нашої мови.

Ляпати дурниці навчився лИШЕ після розмови з Вами.. якось перехопив цю дурну звичку від Вас. постараюсь вивести її..
Нуу.. хоч маю що "формувати" на відміну від вас..

Другий абзац - це АБЗАЦ... ой. ех.. щастя Вам у довгу путь...
  • 0

#68 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 22:28

Перегляд дописуivansstef (21.08.2007 03:18) писав:

Ляпати дурниці навчився лИШЕ після розмови з Вами.. якось перехопив цю дурну звичку від Вас. постараюсь вивести її..
Нуу.. хоч маю що "формувати" на відміну від вас..

Другий абзац - це АБЗАЦ... ой. ех.. щастя Вам у довгу путь...
Оскільки й далі відбувається перехід на особистості, дискусія виходить за межі обговорюваної теми і в мене немає жодного бажання її продовжувати. Свої погляди я досить детально сформулювала в попередніх дописах. Sapienti sat.
  • 0

#69 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 22:44

Перегляд дописуБогуслав (20.08.2007 20:30) писав:

Ображаються тоді, коли є через що ображатись. Такі аргументи п’яного кацапа можна заткнути двома-трьома репліками, бо судячи по вашому діалозі розумного він нічого не сказав. Тому ображатись нема за що, швидше треба жаліти таких жалюгідних істот. Ну а коли вже ніякі аргументи він не сприймає, то залишається лиш розмастити такого по тротуару тоненьким шаром.
от. саме жаліти. бо жалюгідність проявляє особа, яка ницо ображає іншу націю.
а якщо вас ввічливо просять сказати мовою, яку людина розуміє, а ви її знаєте, невже так важко?
п.с.
ivansstef та Emika
прохання дотримуватись теми, без "дурак! - сама дура".ну не малі ж діти вже)))
  • 0

#70 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 01.09.2007 – 10:16

в тему....просто гарні слова
Мова зникає не тому, що її не вчать інші, а тому, що нею не говорять ті, хто її знає...
  • 0

#71 harakternuk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 91 повідомлень
  • Місто:Львів!

Відправлено 01.09.2007 – 15:11

:( http://abetka.ukrlife.org/slovo.htm
-
"Я на сторожі коло їх поставлю Слово" ......... :blink: :angry1:
  • 0

#72 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 12.07.2008 – 23:49

Принижувати будуть стільки, скільки потрібно. В якому сенсі? А поки ми самі себе не будемо поважати. Ми живемо в незалежній Україні, в країні єдина державна мова, тим більше більшіість з нас українці. Тоді чому ми розмовляємо на чужій мові? Зрозуміло, чому нас принижують. Адже ми не поважаємо в першу чергу себе!
П.С. Я зараз в дома, на роботі розмовляю українською. На роботі мені важко, іноді помиляюсь але продовжую. Зі знайомими і друзями в останій час перехожу на українську. Планую через деякий час повністью на нашу мову перейти. Адже мені в першу чергу перед собою соромно...
  • 0

#73 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 09.08.2008 – 11:19

Російська мова не буде мати місця в Україні, якщо самі ж Українці не пустять її.
От до мене тиждень тому приїжджали родичі з Москви, і вони розмовляють відповідною мовою (оскільки вони корінні москалі). А я говорю з ними лише на Українській і вже в їхній розмові я чую Українські слова. Я почав розмовляти з ними Українською, а не москальською, і тому вони прийняли мою мову а не я їхню! І так буде завжди, якщо Ви Українці не вдарите лицем в лайно перед москалями!!!
  • 0

#74 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 09:31

Цитата

В стране 5 млн украинцев считают родным языком русский. Они душевнобольные, их нужно лечить, – Ирина Фарион

Февраль22200810:25
Язык будет иметь праздник только тогда, когда в стране будут нормальные люди. Сегодняшняя ситуация с украинским языком просто катастрофическая. Его может спасти только сила и вера. Каждый человек органически способен развиваться только в своей культуре, традиции и языке. Но, к сожалению, у нас страна потерянных людей, дезориентированных во времени и пространстве. С такой речью вчера, 21 февраля, в Международный день родного языка выступила кандидат филологических наук, доцент кафедры украинского языка Национального университета «Львовская политехника», один из лидеров ВО «Свобода» Ирина Фарион.

По словам Ирины Фарион, в Украине около 5 млн человек – 14,8%, которые во время последней переписи населения назвали себя украинцами, но родным языком считают русский. «Эти люди просто душевнобольные. Они не имеют права на слово, ведь они просто с раздвоенной психикой и их нужно лечить», – уверена языковед.

Другое дело, отметила Ирина Фарион, касается тех людей, которые по тем или другим причинам говорят на суржике. «Я недавно вернулась из родного края Шевченко –Черкасской области, где большинство жителей говорят на суржике. Однако мы не имеем никакого права выражать людям из Центральной, Восточной или даже Западной Украины претензии за то, что они общаются этим травмированным, искалеченным, замордованным языком. Эти люди, как цветы, заасфальтированные. По ним прошел каток московизации. Но они не хотят быть интеллектуальными бомжами, а хотят, чтобы их спасли», – прибавила она.

Ирина Фарион также отметила, что возрождение Украины начнется именно с Черкасской области, а признак здорового общества это тогда, когда там не спорят о языке.

http://zik.com.ua/ru...08/02/22/126942

вот вона зворотня сторона медалi....
  • 0

#75 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 18.08.2008 – 10:01

Перегляд дописуBadTempered (9.08.2008 12:19) писав:

Російська мова не буде мати місця в Україні, якщо самі ж Українці не пустять її.
Слід враховувати що одна четверта населення має російське коріння і їх рідна мова - російська, хоча і по паспорту українці.
  • 0

#76 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.08.2008 – 10:10

Не можу втриматися, щоб не показати вам "потік думок" одного з офіцерів нашої армії.... Просто вражаюче.... Це моя особиста переписка по Асі.... Чесно сажу - тяжкий трафунок...

Цитата

Я считаю, что членораздельность языка повышается по мере его развития - когда общение в народе-носителе интенсифицируется, лексические рамки расширяются и артикуляционный фактор требует чёткости. Когда интенсивность общения низкая, язык деградирует, скатывается к мычанию.
Сревнение таких простых фраз, как "Зачем ты это делаешь" и "Навищо ты цэ робыш" показывает нам без лживых доказалочек - какой язык развит лучше. Соотношения считаются сложнейшим образом. Одна и та же буква в разных фаразах (та же Щ) может означать от одного до трях разных звуков, причём всего она может выражать 4-6 звуков... В разных фразах. Переводу с нормального написания в звуковую транскрипцию нас не учили, но нам показывали - что это такое.
История народа-нисителя так же соответсвтует определению: когда труженики села целыми днями молча трудилист в поле или проводили время с коровами - язык неизбежно деградирует, когда торговцы ремесленники и дружинники в городах общаются постоянно и на самые передовые (для своего времени) темы - это развитие языка.
Получилось нечто напоминающее гипотезу об "элитном" и "народном" языках, но более правдоподобно и без "сознательного деления на касты".
Так вот - у меня есть книга "Слово о полку Игроеве".
Там напечатан текст оригинал и два дословных перевода - на украинский и русский. Причём на чётных страницах дал оригинал, а на нечётных - те же строфы по-украински. Русский перевод дан отдельно. По сравнению текстов сразу видно - язык Киевской Руси был значительно ближе к русскому. Лично я вижу процесс разделения языков, как и процесс разделения биологических видов в результата естественного процесс их эволюции. В начале - и у человека с обезьяной, и у языка с мовою, был общий предок. Потом часть носителей генов (или языка) стала деградировать, а другая - развиваться.
Так человек и обезьяна выделились в отдельные самостоятельные виды, так мова и русский стали разными языками.

І ще одне.... І це наш військовий! Який має захищати Україну!

Цитата

А кому я обязан себя заставлять?
Я - советский человек, который полностью разделяет принцип "байки про веник". Я против нео-феодальной раздробленности, я против сепаратизма! Я говорю по-руски и не намерен насиловать себя, чтобы заставить себя ЛЮБИТЬ вовсе не родной язык :)

Цитата

Но дело именно в том, что ЗАПАДЕНЦИ - не являясь "самыми украинскими украинцами", захватили власть над тремя другими народами в Украине... И считают себя самыми украинскими и берут на себя право решать за всех.А МЫ - НЕ ХОТИМ ни в Европу ни в НАТО!!!

Виклала це тут не заради того, щоб сказати, який поганий дядько.. Ні... Але якщо так думає офіцер нашої армії, якому тільки 30 років і він вважає себе "советским человеком" і служить в Одесі... Можна мати надію? Опускаються руки..
  • 0

#77 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 11:09

таких як вiн - майже 50 % - i що нам робити???? населення донбасу не автохтонне (чи як воно там :) ) - тому там майже 70-80 % вважають рiдну мову - росiйску.... тому не потрiбно гострих думок - маємо бути толерантними
  • 0

#78 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.08.2008 – 11:12

Перегляд дописуsovist (18.08.2008 11:09) писав:

таких як вiн - майже 50 % - i що нам робити???? населення донбасу не автохтонне (чи як воно там :) ) - тому там майже 70-80 % вважають рiдну мову - росiйску.... тому не потрiбно гострих думок - маємо бути толерантними
Та я толерантно ставлюсь.. Просто страшно....
  • 0

#79 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 12:04

Ніхто нас не принижує. Це все залежить виключно від людей. Я спілкувалася з росіянами, які були просто закохані у Київ та у нашу мову. Дехто навіть вчити почав! І мені було аж надто приємно, коли вони говорили про те, яка ж у нас всіх дійсно чудова рідна мова. І скажу вам, що наші жарти про росіян, газ та слова, що вони всі ****** теж не роблять нас ні краплинки кращими.

Повідомлення відредагував даринка: 18.08.2008 – 12:05

• 0

#80 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 17.10.2008 – 09:31

Перегляд дописуsovist (18.08.2008 12:09) писав:

таких як вiн - майже 50 % - i що нам робити???? населення донбасу не автохтонне (чи як воно там :alakh: ) - тому там майже 70-80 % вважають рiдну мову - росiйску.... тому не потрiбно гострих думок - маємо бути толерантними
Ігнор, любі друзі, штука дуже корисна іноді! :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних