Перейти до вмісту

Чи ще довго нас будуть принижувати?!

Повідомлень в темі: 94

#41 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 01.08.2007 – 00:50

Перегляд дописуivansstef (1.08.2007 01:11) писав:

коли хтось таке говорить повинен аргументувати, бо в іншому випадку має велику ймовірність наразитись на неприємність зі сторони опонента.. тому:
1. або аргумент
2. Або вибачення
"Давати в рило" заведено серед бидла. Можливо, у Вашому колі спілкування це поширено, але тут, будь ласка, поводьтесь як цивілізована людина. Тоді й вибачатись не буде потреби.
  • 0

#42 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 02.08.2007 – 12:12

KYula
Знайома тема :D Бачив її на львівському форумі. І пам'ятаю "гостя" :angry1:
  • 0

#43 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 23:14

Перегляд дописуEmika (1.08.2007 01:50) писав:

"Давати в рило" заведено серед бидла. Можливо, у Вашому колі спілкування це поширено, але тут, будь ласка, поводьтесь як цивілізована людина. Тоді й вибачатись не буде потреби.

Перше.. (щодо теми). Значить так. якщо цивілізована людина починає себе вести як бидло, вона автоматично стає "бидлом", і на неї перестають розповсюджуватись правила хорошого тону та цивілізовнаих відносин.. тому саме тому було запропоновано дати в рило. осуільуи на момент спілкування дана особа являла собою "свиню" "бидло" і аж ніяк не людину доякої можна віденсти поняття цивілізованість..

Друге.. ( щодо ВАС особисто)
Я вельми сумніваюся, і навіть ПЕРЕКОНАНИЙ що ні тут на форумі, ні в житті Ви не представляєте собою ані взірець цивілізованості ані взірець інтелектуальності, щоб робити комусь зауваження..
Тим паче незнаючи нічого про моє коло спілкування, Ви робите ДИБІЛЬНІ( наголошую!!!) та АЛЛОГІЧНІ висновки... Думайте перед тим як щось написати, і ЩЕ більше думайте перед тим як робити зауваження..
  • 0

#44 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень

Відправлено 03.08.2007 – 01:42

ivansstef, якщо Ви вмієте поводитись як цивілізована людина - дуже прошу, бо наразі це не вельми помітно. І ще одне. Цивілізована людина стежить за культурою мови. Вияви мовного невігластва крім того, що дають підстави для кпинів (на кшталт "хто пише "дибіл" сам недалеко від нього відскочив", чи "аллогічність" було запозичено у проффесора), ще й справляють неприємне враження. Будь ласка, не принижуйте себе такою безграмотністю, особливо в мовному розділі, бо гидко читати.

P.S. Цивілізованість людини - це передусім її власна риса, яка має проявлятись незалежно від оточення. Якщо в якомусь оточенні людина починає діяти по-свинськи, вона перестає бути цивілізованою.

Повідомлення відредагував Emika: 03.08.2007 – 01:47

• 0

#45 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 03.08.2007 – 01:49

Перегляд дописуkYula (1.07.2007 20:11) писав:

Вже давно минули ті часи, коли ми жили при совке, під час якого радянські народи спілкувались міжнародним "вєлікім рускім язиком"...Ми живемо в Незалежній, Самостійній, Україні, яка належить саме народу України, а не й іншим країнам..
Ми маємо великі українські багатства, серед яких є і мова.
Декілька днів тому мене як громадянку України дуже образив один іноземець, з приводу саме тих моральних, високих цінностей держави.

Я знаходилась на святкуванні в одному київському ресторані на Подолі. Воно було досить масове, тому, гадаю, ви самі розумієте, - нові спілкування, знайомства і все таке.
Був пречудовий настрій, допоки я не познайомилась з "гражданіном маскви" (він розмовляв яскравим "путінскім" акцентом).
Мені цікаві спілкування з іноземцями, і я часто задовільняю свою цікавість...але й не думала, що той масквічь такий нахаба...

Спілкувалася з ним українською мовою, і на прохання "масквічя" розмовляти російською - відмовилась. Його дикунство почалось з висміювання нашої мови (у відповідь на цьому я й сама відігралась кумедним цитуванням його акценту, всіляко перекривляючи (причому сміялись навіть його російські дружкі)), далі він пішов вже й по нашому "слабкому" економічному становищі " В нашей Расии
люді лучше жівут, і касается не только масковскага пєрімєтра" - однозначно бреше, взяти хоча б вже Ставрополь (просто бачила на власні очі те "сказочноє" життя), вокзали Росії (так, дрібничка, але ж вагу має), людей...
Потім пішло в хід "сало", хоча бачила інфу, в якій писалося, що Росія одина з експортерів сала. І взагалі, ввижаю, то він про сало наторочив щось тупе і не доречне.
Далі вже й пройшовся по нашій поганій та слабкій вищій освіті, а закінчив(просто мій терпець зірвався) він нашою мовою...
Ці його фрази типу "Украіни, как таковой і нє существуєт" "Ви не імєєтє реальних шансов развітія" "Ваш язик затєрян"...
Уявляєте, як мені було, коли я дуже люблю свою Державу, а терпіти не можу ось таких "масковскіх лапухів".
Я намагалася довести до нього реалії нашого життя, та чи могло це дати результат, коли в РОСІЇ РОСІЯНИ РОСІЯНАМ вже розповіли про наше "справжнє" життя, про яке ми, українці, навіть не мали здогадок.І таких "обізнаних" в українському житті вистачає...

Але в дечому він мав рацію, майже. Наша мова й справді никне, і пора над цим заміркуватись, поки не пізно.

І де ти його закопала ?? :D

Повідомлення відредагував Archon-ua: 03.08.2007 – 01:49

• 0

#46 Казузі-у-Калузі

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 03.08.2007 – 07:37

Цитата

Цивілізована людина стежить за культурою мови.

;) можна бути володарем супер правильної і культурної мови, а бути повний дурнем. На жаль, про кого ви говорите таких більше 90 відсотків. І ось який ще парадокс - чим нижче репутація, тим людина вільніша в думках і його цікаво читати.

P.s. ivansstef респект тобі :D

Повідомлення відредагував Казузі-у-Калузі: 03.08.2007 – 07:38

• 0

#47 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 04.08.2007 – 00:32

Перегляд дописуEmika (3.08.2007 02:42) писав:

ivansstef, якщо Ви вмієте поводитись як цивілізована людина - дуже прошу, бо наразі це не вельми помітно. І ще одне. Цивілізована людина стежить за культурою мови. Вияви мовного невігластва крім того, що дають підстави для кпинів (на кшталт "хто пише "дибіл" сам недалеко від нього відскочив", чи "аллогічність" було запозичено у проффесора), ще й справляють неприємне враження. Будь ласка, не принижуйте себе такою безграмотністю, особливо в мовному розділі, бо гидко читати.

P.S. Цивілізованість людини - це передусім її власна риса, яка має проявлятись незалежно від оточення. Якщо в якомусь оточенні людина починає діяти по-свинськи, вона перестає бути цивілізованою.

ІНТРО.
Писав великого допису але вирубалась ОПЕРА... тому напишу коротко..:

Як логічно побудоване речення ( я його виділив) :)
"І ця людина забороняє колупатись мені в носі ???" (с) анекдот

Стосовно Вашого З,І Оте що підкреслене прямим чином підтверджує мій попередній допис. Щоб Ви там не муркотіли..

З,І Повторюю.. НІ на цьому форумі, ні в житті Ви не є самодостатньою та ідеальною, щоб робити комусь зауваження..Тому кидайте цей Ваш дурнуватий менторський тон який Вам не личить, і йдіть бавитись ляльками....

З,З,І До речі. На форумах прийнято таку штуку. Коли в опонента немає аргументів він починає "клепати мізки" про неправильну граматику чи орфографію, чи ще про щось таке дурне... От бачите це лише підтверджує що ВАМ ПРОСТО НЕМАЄ ЩО СКАЗАТИ У ВІДПОВІДЬ...
  • 0

#48 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень

Відправлено 04.08.2007 – 01:45

ivansstef, оскільки дискусія переходить на особистості, подальше обговорення втрачає сенс.
Я вважаю очевидним, що "давати комусь в рило" для цивілізованої людини неприйнятно - це принижує її в першу чергу. Але, мабуть, це очевидно лише для цивілізованих людей.
  • 0

#49 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 04.08.2007 – 02:03

Перегляд дописуEmika (4.08.2007 02:45) писав:

ivansstef, Але, мабуть, це очевидно лише для цивілізованих людей.

в тому вся і справа що мабуть.. Ви напевне ще й ЛІБЕРАЛКА ???

Вас будуть гундосити всякі покидьки а Ви будете їм про мораль втирати ??
Та чхати вони на неї хотіли...
Так само як і я чхаю на мораль коли опонент покидьок ( в даному випадку це не до Вас).
Ну то сидіть і плачте що вас всі так ображають.. і Вас і мову соловїну...

По людськи треба з людьми. З покидбками - по покидському.

Щасливо.!
  • 0

#50 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 05.08.2007 – 17:30

О, я тож за рило...бо є категорія людей, до яких доходить лише кулак...але в даному випадку дівчина проти мужика....У цій ситуації мене більше непокоїть товариство, що мовчки спостерігало...от що не так...доки в нас над одним глумитимуться, а іншим - "хліба і видовищ", доти в нас буде бардак у всьому
  • 0

#51 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 01:26

Перегляд дописуЛастівочка_ (5.08.2007 18:30) писав:

О, я тож за рило...
Яких тільки вершин не здатна сягнути українська культура...
  • 0

#52 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 08:47

Перегляд дописуEmika (6.08.2007 02:26) писав:

Яких тільки вершин не здатна сягнути українська культура...
Культура? Сонечко, коли тобі плюють в обличчя (гвалтують) ти кажеш дякую? Йдеш плакати? Подаєш позов до суду? Вибач і не ображайся, але то асоціюється з Леопольдом. А культура? Все нормально, я вмію їсти виделкою, але ще також можу і качалкою при потребі.... Що для тебе культура? Вміти гарно говорити, бути обізнаним, освіченим...що ще? Це все є...Я добряче і не один рік знаю Іванстеффа, як і він мене. То досить дорослий і солідний дядько, і культурний, і освічений ,але коли якась свяня хрюкне погане слово (приміром на дружину)...то він просто культурно дасть в рило, не пояснюючи навіщо він то зробив. Вибач ще раз за різкість моїх слів.
  • 0

#53 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 14:16

Перегляд дописуЛастівочка (6.08.2007 09:47) писав:

Культура? Сонечко, коли тобі плюють в обличчя (гвалтують) ти кажеш дякую?
А, то він їй ще плюнув в обличчя і згвалтував? Тільки щось про це в першому дописі не йшлося. Для успішної відсічі варто насамперед навчитись адекватно сприймати ситуацію.
Загалом у відповідь на хамство опонента можна спробувати позмагатися з ним у хамстві, і навіть перевершити його, однак я маю величезний сумнів щодо продуктивності такої стратегії. На в'їдливі зауваження (а зазвичай намагаються принизити саме в такий спосіб) найкраще відповідати іронією. Освічені люди плекають саме цю культуру, культуру полеміки. Для того ж, щоб дати в рило, достатньо мати рівень культури неандертальця.
До речі, дуже цікаво, в якому посібнику з етикету ти знайшла фразу "культурно дати в рило"? Бо щось такі уявлення про культуру надто нагадують світогляд тих, які "академиев не кончали". Не дивно, що з такою "культурою" Європа нас сприймає як дикунів. Особливо смішно виглядає, якщо в такий спосіб відстоюють мову. Наша мова багата, має безліч відтінків, надається до спілкування в найрізноманітніших ситуаціях, правда ж? Тому переваги мови краще демонструвати мовними засобами.

Повідомлення відредагував Emika: 06.08.2007 – 14:18

• 0

#54 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 07.08.2007 – 00:11

Еміка.. Оце все що ви написали пройде.. це як шкіра в зміїї.. Спочатку інша (гарна до речі), потім облазить і зявляється нова (також гарна) так в якій шкірі змія НАСПРАВДІ ЗМІЯ ? Ви чомусь вибираєте одну, а я кажу В ОБИДВОХ..

Втретє скажу..Не Вам судити про рівень культури...

Можливо і жорстоко, але коли Ви від пяного хамла получите по облдиччі, коли він почне Вас матюкати та забирати речі, тлумлячи чимось по голві.. ОЦЕЙ ВАШ ЛІБЕРАЛІЗМ про кульутуру та вихованість щезне враз..

От за що я Ластівку люблю так за " відсутність бабських понтів". Людина справді розуміє коли бути усміхненою та ввічливою, а коли і КАЧАЛКОЮ по хребту. Вчіться ЕМІКА.

ВАМ ще вчитись і вчитись..

ЗІ, стосовно Вашого "нєлєпого" натяку про перший допис, то скажу знову.. теорема підьвердилась.. Коли людина немає чим аргументвати починаються "ЗЇЗДИ"..

Вчіться культурі дискутування шановна..
  • 0

#55 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень

Відправлено 07.08.2007 – 02:58

Перегляд дописуivansstef (7.08.2007 01:11) писав:

Втретє скажу..Не Вам судити про рівень культури...ВАМ ще вчитись і вчитись..Вчіться культурі дискутування шановна..
Можливо, Ви порадите якісь джерела? Я переглянула досить багато літератури з теорії аргументації, однак ніде не знайшла поради "дати в рило". Хотілося б знати, на підставі чого сформувалась Ваша культура дискутування. Часом не під впливом занять боксом? :)

Можливо і жорстоко, але коли Ви від пяного хамла получите по облдиччі, коли він почне Вас матюкати та забирати речі, тлумлячи чимось по голві.. ОЦЕЙ ВАШ ЛІБЕРАЛІЗМ про кульутуру та вихованість щезне враз..
Тільки чомусь у ліберальній Європі значно вищий життєвий рівень, ніж у нас. І чомусь багатьом нашим співвітчизникам у ліберальному світі дістається брудна і малооплачувана робота. Нам би не завадило повчитись культури і вихованості у європейців, замість плекати варварство.

ЗІ, стосовно Вашого "нєлєпого" натяку про перший допис, то скажу знову.. теорема підьвердилась.. Коли людина немає чим аргументвати починаються "ЗЇЗДИ"..
"З'їжджаєте" Ви. В першому дописі в цій темі не йшлося про фізичне насильство. А відповідати на вербальну агресію фізичною - це показувати своє дикунство. Тепер хід думки зрозумілий?
  • 0

#56 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 00:40

Перегляд дописуEmika (7.08.2007 03:58) писав:

Можливо, Ви порадите якісь джерела? Я переглянула досить багато літератури з теорії аргументації, однак ніде не знайшла поради "дати в рило". Хотілося б знати, на підставі чого сформувалась Ваша культура дискутування. Часом не під впливом занять боксом? ;)

Тільки чомусь у ліберальній Європі значно вищий життєвий рівень, ніж у нас. І чомусь багатьом нашим співвітчизникам у ліберальному світі дістається брудна і малооплачувана робота. Нам би не завадило повчитись культури і вихованості у європейців, замість плекати варварство.

"З'їжджаєте" Ви. В першому дописі в цій темі не йшлося про фізичне насильство. А відповідати на вербальну агресію фізичною - це показувати своє дикунство. Тепер хід думки зрозумілий?

Втому й вся справа що ПЕРЕГЛЯНУЛИ.. ЧИТАТИ треба було шановна.
Бокс не люблю.

Другий абзац вершина ТУПІЗМУ та СЛОВОБЛУДСТВА, тому аргументувати навіть нема що.
Лише питання
1.скільки Вам років ???
2. Якщо ви так любите Європу то чого ВИ не тамс ?

Третій абзац. Хід Вашої думки незрозумілий, бо немає самої думки. Є лише плакання чергової людинки яка нічого не може зробити в цьому світі, окрім як пожертвувати своїми переконаннями заради тогощоб виглядати ГАРНОЮ БІЛОЮ ПУХНАСТОЮ перед очима різноманітних дибілів..
Шкода мені Вас.

З,І Щоб не вважали модери оффтопом напишу по темі.. B)

Чи ще довго нас будуть принижувати?! До тих пір поки не навчимось давати гідну відсіч. І словесно, і фізично..
А ліберали нехай лижуть дупи Європі! :cry:
  • 0

#57 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 01:59

Перегляд дописуivansstef (8.08.2007 01:40) писав:

Втому й вся справа що ПЕРЕГЛЯНУЛИ.. ЧИТАТИ треба було шановна.
То читайте! (Щось Ви не навели жодного посилання - чим підтвердили Вашу необізнаність). Може, нарешті зрозумієте елементарні речі і припините пропагувати дикунство. А також зрозумієте, що "дати в рило" вважалось гідною відсіччю хіба що за часів феодалізму; в індустріальному суспільстві це вже не найефективніша стратегія; а в постіндустріальному - взагалі ознака психічної неврівноваженості. Звісно, це з точки зору ліберальної Європи. На жаль, декотрим представникам нашого суспільства ближчі мірки феодалізму ;)

Повідомлення відредагував Emika: 08.08.2007 – 02:06

• 0

#58 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 14:39

Все ж таки, в даному випадку, я на стороні Іванстеффа. Але чомусь ніхто в цій ситуації не зауважив, що дівчина і той хлопака були в компанії товаришів....Виходить, що народу пофіг? Чи компанія була не та? Чи там заведено, коли принижують дівчину (най вона тищу раз не права, але вона дівчина) тупо мовчати? От що мені цікаво. Я люблю сильних людей(не лише фізично) і не люблю хлюпіків! Коли хамло, значить тре відповісти тим же, а не дякую і вибачте. Причому так пояснити, щоб інший раз задумався:хамити чи ні?
Emika, ми не сперечатимемось з вами, бо кожен лишається при своїй думці. Але "дати в рило" при потребі (не просто так), а при потребі, то школа життя, і цього ви не вичитаєте в жодній книжці. Як поводитись в тій чи іншій ситуації вчить життєвий досвід. Тому певно не варто більше дискутувати, мені принаймі...Я цілком погоджуюсь з Іванстеффом в даній ситуації, навіть коли то видається вам варварством
  • 0

#59 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 18:52

Перегляд дописуЛастiвочка (8.08.2007 15:39) писав:

Але чомусь ніхто в цій ситуації не зауважив, що дівчина і той хлопака були в компанії товаришів....Виходить, що народу пофіг? Чи компанія була не та? Чи там заведено, коли принижують дівчину (най вона тищу раз не права, але вона дівчина) тупо мовчати?
А мене вражає, що дехто сам морально готовий бути приниженим. Може, треба було ще написати, що дівчині не личить думати головою - вона ж дівчина (і має право бути тисячу раз не права - що з неї візьмеш). Звичайно, легше ховатись за чиєюсь спиною (товаришів, принца на білому коні і т.п.), але ж це означає в першу чергу принижувати себе. Якщо людина не здатна за себе постояти, вона заслуговує приниження. І не має суттєвого значення, заступився хтось за неї чи ні - все одно вона сама показала себе слабкою. Так що треба бути сильною людиною, а не слабачкою, що покладається на чиюсь допомогу.

Перегляд дописуЛастiвочка (8.08.2007 15:39) писав:

Коли хамло, значить тре відповісти тим же, а не дякую і вибачте. Причому так пояснити, щоб інший раз задумався:хамити чи ні?
Emika, ми не сперечатимемось з вами, бо кожен лишається при своїй думці. Але "дати в рило" при потребі (не просто так), а при потребі, то школа життя, і цього ви не вичитаєте в жодній книжці. Як поводитись в тій чи іншій ситуації вчить життєвий досвід. Тому певно не варто більше дискутувати, мені принаймі...Я цілком погоджуюсь з Іванстеффом в даній ситуації, навіть коли то видається вам варварством.
Крім "дати в рило" і "сказати дякую" є ефективніші стратегії боротьби з хамством. Наприклад, іронічне зауваження чи навіть підкреслене співчуття до "представників братнього народу, що ніяк не доростуть до цивілізації" - все це у випадку явного хамства з їхнього боку часто має значно сильніший ефект, ніж хамство у відповідь, бо в першому випадку ми підкреслюємо їхню нижчість, а в другому - опускаємось до їхнього рівня. Я не раз пересвідчувалась, що висміювати хамство значно ефективніше, ніж хамити у відповідь.
А школа життя - непогана річ, але вона повинна мати лише допоміжне значення. В 21 сторіччі успіх визначається надійнішими джерелами.
  • 0

#60 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 19:34

Перегляд дописуEmika (8.08.2007 19:52) писав:

А мене вражає, що дехто сам морально готовий бути приниженим.
Ну всі ми проходимо колись через якісь приниження, хіба не так?

Цитата

Крім "дати в рило" і "сказати дякую" є ефективніші стратегії боротьби з хамством. Наприклад, іронічне зауваження чи навіть підкреслене співчуття до "представників братнього народу, що ніяк не доростуть до цивілізації"
То Ваша методика, тому давайте лишаємо того ровера - переконувати один одного, добро?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних