←  Філософія

Теревені

»

Чи важливі гроші...

світлина Володя (vs wladlen) 02.09.2007

Перегляд дописуАнюта (2.09.2007 16:27) писав:

Мені 16, і заміж мені аж ніяк ще не хочеться...Мені наприклад неприємно, якщо хлопцю 18 років, а він живе на гроші, які йому дають батьки....я ніколи не вимагаю від хлопця повести мене у ресторан, навіть якщо у нього гроші висипаються з карманів, меніб краше посидіти в парку, поспілкуватися...
Дотого ж цього літа, я працювала, і тепер знаю як витрачаються гроші, які заробила сама і ті, які дали батьки..
Який твій ідеал? (Питання на засипку я потім поясню і допишу)
Відповісти

світлина Теревені.org.ua 13.07.2008

Перегляд допису@kws (30.06.2007 21:30) писав:

Хто як вважае!Чи важливий ваш матеріальний стан?
Я наприклад могла покохати навіть бомжа! :happy1:

Серцю не накажеш, як то кажуть. Але все ж такі гроші мають велике значення. В сучасному жмтті сім"ї розвалюються із-за того, що грошей не вистачає... Хто має гроші, той має владу.
Відповісти

світлина Блискавиця 14.07.2008

Перегляд дописуkviten (28.08.2007 11:03) писав:

повністю згодна!грощі стають великою проблемою,коли ти звикла кудись ввечері піди,там десь посидіти кофе попити,а твій хлопець не в силах за тебе платити,це напряжно...
зараз розумію,що це справді велике і значне питання в відносинах .((
та, такими зараз виховують дівчат батьки. А чому б тобі самій не заплатити за хлопця? Хоча б у половині випадків.
Чому в хлопця мають бути свої гроші, а в тебе - ні?
Хіба ви з хлопцем не однакові люди?
Відповісти

світлина phobos 14.07.2008

Перегляд дописуБлискавиця (14.07.2008 13:12) писав:

та, такими зараз виховують дівчат батьки. А чому б тобі самій не заплатити за хлопця? Хоча б у половині випадків.
Звичайно не однакові, як в плані фізіології так і в плані психології.
Але якщо дівчина має бажання заплатити за себе сама, я не проти.
Відповісти

світлина Sergiy_K 14.07.2008

Перегляд дописуБлискавиця (14.07.2008 13:12) писав:

це питання для кого важливіше експериментальне з"ясування відмінностей :happy1:
Відповісти

світлина Блискавиця 14.07.2008

Перегляд дописуphobos (14.07.2008 13:18) писав:

Звичайно не однакові, як в плані фізіології так і в плані психології.
Але якщо дівчина має бажання заплатити за себе сама, я не проти.
Цікаво, яким чином невеликі розбіжності фізіології впливають на бажання бути фінансово самостійним?))....Щодо психології, то і для чоловіків і для жінок діють одні і ті ж принципи функціонування психіки і процеси протікають тими самими ланцюгами нейронів в тій самій мозковій речовині :prapor3:
Відповісти

світлина Теревені.org.ua 14.07.2008

Небачу нічого поганого, якщо дівчина захоче за себе заплатити. Але такі випадки бувають рідко, в основному халявщиці... :prapor3:
Відповісти

світлина Мурзілка 14.07.2008

Ця тема справедливо в розділі філософія. Гроші... Цікава це штука, без них не можливо, але вони зло. Тобто виходить що ми не можемо без зла. Гроші - це універсальний обмінник. Та на жаль на сьогодні гроші мають дуже велике значення, адже в кого є гроші в того є влада, той володіє світом. Та з іншого боку, той хто має великі гроші "погано спить", в того матеріальні цінності - основа життя. Гроші потрібні, але лише для того щоб забезпечити нормальне життя, щоб їх було вдосталь аби мати все необхідне на сьогоднішній день.
Відповісти

світлина Sunnyyy 19.07.2008

Мені, наприклад, ніяково, коли хлопець витрачає на мене гроші.
Якщо казати про подарунки, то для мене кращим є Він.
Хіба що тільки ще квіти. :)

Hominem Quaero
Повідомлення відредагував Sunnyyy: 19.07.2008 – 16:24
Відповісти

світлина BadTempered 19.07.2008

Вище, мабуть, було вже сказано, що гроші це - перш за все необхідність.
У стосунках хлопець-дівчина, вони відіграють мізерну роль (коли хлопець і дівчина кохають одне одного).
А от в стосунках чоловік-дружина, це важливий, необхідний для життя чинник.
Відповісти

світлина Margo 19.07.2008

Перегляд дописуBadTempered (19.07.2008 19:15) писав:

Вище, мабуть, було вже сказано, що гроші це - перш за все необхідність.
У стосунках хлопець-дівчина, вони відіграють мізерну роль (коли хлопець і дівчина кохають одне одного).
А от в стосунках чоловік-дружина, це важливий, необхідний для життя чинник.
Підтримую. Сварки моїх батьків постійно були через гроші. може колись вони один одного і любили, але коли стало троє дітей, то гроші - це було основне, що їм потрібно, чого ніколи і не мали.
Думаю, не варто зациклюватись на цьому, але нічого поганого в тому, щоб шукати собі добреоплачувану роботу, нема
Відповісти