Перейти до вмісту

Чи важливі гроші...

Повідомлень в темі: 70

#41 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 02.07.2007 – 23:28

Перегляд дописуРуденька (2.07.2007 23:09) писав:

Було б краще, щоб дівчата мало думали?

Ні. Дівчина має бути дуже розумною(які ж будуть діти і як вона виховуватиме їх). Я хотів сказати, що в буть чому дівчата шукають підтекст, а потім ще й допридумають так, що я в шоці як про мене могли таке подумати. З моїх хороших намірів роблять невідомо що.

Якщо хлопець говорить що нічо не досягнув у житті, тому що у його батьків було мало грошей, він не вартий і погляда. і його матеріальний стан тут ні до чого
Я на свій вік досягнув багато чого(зайди на мій профіль глянь - це 1/20 ремонту в кімнаті, яку я без сторонної допомоги зробив, а за спеціальністю вчуся на програміста і займаюся комп'ютерами близько 6 років, при цьому залишаюся творчою людиною і романтиком). І від нерозуміння чого від мене ще чекають - більше злюся(і на себе також).

А щодо відповіді на питання - ні, гроші не головне. Не на 1 і не на 2 місці. Але! Цілеспрямована, впевнена, цікава людина найчастіше має досить грошей. Не багато, але і не настільки мало, щоб це могло стати перешкодою.
Для мене гроші зовсім не мають ціни(можливо це мінус), я ще ніколи не жалів за витраченими грошима.
Бог дав, Бог забрав. І не рвуся за ними, беру за послуги з людей, навіть, не по совісті, а по серцю(мабуть, ще один мінус - надто добрий). Та, мабуть, так мало людей думають.
  • 0

#42 Jastreb

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 11.07.2007 – 13:43

...якщо говорити про кохання, а не захоплення. чи доказування комусь чогось то треба взяти до уваги, що воно вміє змінювати історію всього світу не говорячи уже про матеріальний стан однієї людини.

Такий стимул як кохання може надзвичайно просто змінити наше уявлення про життя зніг на голову і включити такі резерви нашого "Я", що ого-го!
  • 0

#43 ukrainian2007

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 16:23

Перегляд допису@kws (30.06.2007 21:30) писав:

Хто як вважае!Чи важливий ваш матеріальний стан?
Я наприклад могла покохати навіть бомжа! :D
Покохати - то добре! :)
А жити з бомжем? - Це вже зовсім інша справа :)

Гроші потрібні.
Але також потрібне відповідне ставлення до них - як до засобу, інструменту.

Нам же насправді потрібні не гроші, а те, що можна за них отримати ;)

Бажань в нас багато, тож гроші точно потрібні ;)
  • 0

#44 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень

Відправлено 09.08.2007 – 23:09

нема сили всьо перечитувати, але дуже хочеться висказаться, тому вибачте.
дітей, сім.ю і себе годувати перспективами несмачно.
  • 0

#45 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 11.08.2007 – 13:16

Не вибираю за розміром гаманця,але напевно тому,що сама ніколи не потребувала.Взагалі-то мають велике значення,щоб хто не казав!
  • 0

#46 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 13.08.2007 – 14:30

Люди які вважають, що за гроші спроможні все зробити, самі спроможні все зробити за гроші. :angry12:

Хоч би як ти пишався своїм багацтвом, та воно не змінить твоєї вартості.
  • 0

#47 Жучка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 13.08.2007 – 17:02

ну як сказати, самі знаєте, шо зара все тримається на грошах, навіть долі людей....а щодо стосунків, то тут для мене гроші не є головне, принаймні, як то кажуть "не купляю і не продаюсь")) але, коли вже є сформована сім"я, то для сімейного бюджету, гроші все-таки відіграють велику роль))!!
  • 0

#48 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 28.08.2007 – 10:03

Перегляд дописуNo_way (11.08.2007 13:16) писав:

Не вибираю за розміром гаманця,але напевно тому,що сама ніколи не потребувала.Взагалі-то мають велике значення,щоб хто не казав!
повністю згодна!грощі стають великою проблемою,коли ти звикла кудись ввечері піди,там десь посидіти кофе попити,а твій хлопець не в силах за тебе платити,це напряжно...
зараз розумію,що це справді велике і значне питання в відносинах .((
  • 0

#49 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 28.08.2007 – 12:02

На мій вибір людини, як супутника життя розмір гаманця ніяк не вплине. Але це не означає, що для мене гроші не важливі. Звичайно важливі - треба годувати сім"ю, ростити дитину. На все це потрібні гроші. І якщо їх мало - це замучує і вимагає заробляти більше.
  • 0

#50 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 28.08.2007 – 13:09

не знаю... у моєму житті ще не трафлялось ситуацій у стосунках, де гроші би грали важливу роль, тому не берусь судити глобально... скажем так, мені неважливо. а люди різні бувають...
  • 0

#51 FeRmatta

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 28.08.2007 – 13:27

гроші впливають на наше життя, але ні в якому разі їх не можна ставити на перше місце! тим більше, якщо людина залежить від грошей, відчуває до них слабкість і рахує кожну копійку, не сподіваючись, що колись саме вона може мати НАБАГАТО більше, то і грошей не буде. головне в житті звичайні людські цінності
  • 0

#52 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 30.08.2007 – 19:42

Думаю що важливі. бо справжнє кохання трапляється рідко, а жити то треба
:(
  • 0

#53 Ром4ик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:м.Хмельницький

Відправлено 30.08.2007 – 20:54

Гроші в людині не є самим важливим. Головне, щоб ця людина хорошою була, а гроші можна й заробити.
  • 0

#54 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень

Відправлено 31.08.2007 – 00:10

Юльчик (30.08.2007 20:42) писав:

Думаю що важливі. бо справжнє кохання трапляється рідко, а жити то треба
:(
Ви не кохали? Чи Вам вже встигло все так надокучити? Де ж Ваша романтика?
- А як там Ваш лицар на білому коні.
- Дурень. Який там кінь - МЕРС!!! чи БУМЕР!!! Вже!!!
  • 0

#55 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 31.08.2007 – 00:16

Суть не в грошах....а в їхній кількості))
  • 0

#56 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 31.08.2007 – 09:08

[indent]Якісь меркантильні думки проскакують тут, почитав... Досягнення людини не вимірюються товщиною її гаманця. Бомжа взагалі важко полюбити, тому що він сам себе часто не любить, не живе, а існує...
[/indent] Взагалі, для мене важливо більше не кількість грошей, яку людина заробляє (політики в нас теж багато заробляють), а важливо саме прагнення досягти якоїсть мети, нехай даже людина буде працювати майже на чистому інтузіазмі...
[indent]Ще цікаво, що тема була чи важливі гроші, а з'їхало все до того - що вони важливі не самі по собі, і навіть не важливі для тебе, а валиві комусь, кого ти кохаєш... Знову ж якась любов по розрахунку...
[/indent]Гроші важливі настільки, наскільки вона робить для себе їх важливими, дехто з хлопців так і думає, немає грошей немає життя, так само і дівчата...
А насправді і я граю по загальноприйнятим правилам, не успішний той, хто мало заробляє і не розвивається... От якби ці правила змінити, щоб був успішний той, хто дійсно щось корисне робить, а не той хто 2 рази на місяць приходить за зарплатою з 5 нулями...

Повідомлення відредагував tod: 31.08.2007 – 09:09

• 0

#57 harakternuk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 91 повідомлень
  • Місто:Львів!

Відправлено 31.08.2007 – 09:23

tod (31.08.2007 10:08) писав:

[indent]Якісь меркантильні думки проскакують тут, почитав... Досягнення людини не вимірюються товщиною її гаманця. Бомжа взагалі важко полюбити, тому що він сам себе часто не любить, не живе, а існує...
[/indent] Взагалі, для мене важливо більше не кількість грошей, яку людина заробляє (політики в нас теж багато заробляють), а важливо саме прагнення досягти якоїсть мети, нехай даже людина буде працювати майже на чистому інтузіазмі...
[indent]Ще цікаво, що тема була чи важливі гроші, а з'їхало все до того - що вони важливі не самі по собі, і навіть не важливі для тебе, а валиві комусь, кого ти кохаєш... Знову ж якась любов по розрахунку...
[/indent]Гроші важливі настільки, наскільки вона робить для себе їх важливими, дехто з хлопців так і думає, немає грошей немає життя, так само і дівчата...
А насправді і я граю по загальноприйнятим правилам, не успішний той, хто мало заробляє і не розвивається... От якби ці правила змінити, щоб був успішний той, хто дійсно щось корисне робить, а не той хто 2 рази на місяць приходить за зарплатою з 5 нулями...
гроші для нас, а не ми для них, і робота повинна бути в кайф :(
  • 0

#58 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 02.09.2007 – 01:23

у коханні, чисто почуттях - навряд чи багато важать.... а от у стосунках, коли люди планують якесь спільне життя і т.п. - ше й як важать.... і не тому, що хтось жити не може без барів і дискотек... просто це фінансове питання постійно з`являється само собою :angry1:
  • 0

#59 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 02.09.2007 – 15:27

Wladlen (1.07.2007 23:40) писав:

Якщо гроші - це все, що вам потрібно, то це все, що ви отримаєте.

Сучасні дівчата забагато думають і вимагають. Всі аж подурілі так женитись хочуть (попитався у дівчат яка головна мета-мрія: і вже починаючи з 15 років - вийти заміж). Тому такі дівчата першочергово оцінюють твої гроші. А найбільший прикол в тому, що буває, навіть, неважливо який ти, а скільки грошей у твоїх батьків(якщо батьки небагаті, тоді імовірність в майбутньому забезпеченні низька, незважаючи на всі твої таланти - тобе ж ніхто нікуди не запхне)! Виходить що дівчата шукають у 20 років хлопця, який має машину, окрему квартиру і роботу - а навіщо? В голову лізе одне: "Щоб ніфіга не робити, шлятися по бутіках, барах і дискотеках". Ми що шукаємо тупих модельок, що ніфіга до нас не відчувають і яких цікавлять лише гроші. Як таку людину можна поважати? Так розійшовся, буду загальніше:
Для мене нічого: я буду любити її такою, яка вона є.
Для більшості дівчат - все(Тупо. Хіба не важливо які будуть діти, від кого, від яких почуттів вони народилися, який будуть мати приклад і як вони в майбутньому поступлять, ми ж робимо помилки наших батьків).
Чекаю відповідей: запротестуйте, підтвердіть, дайте свою думку - докажіть що можливо це не так, а то я в дівчат поневірився зовсім.

Мені 16, і заміж мені аж ніяк ще не хочеться...Мені наприклад неприємно, якщо хлопцю 18 років, а він живе на гроші, які йому дають батьки....я ніколи не вимагаю від хлопця повести мене у ресторан, навіть якщо у нього гроші висипаються з карманів, меніб краше посидіти в парку, поспілкуватися...
Дотого ж цього літа, я працювала, і тепер знаю як витрачаються гроші, які заробила сама і ті, які дали батьки..

Злодюжка (2.07.2007 12:27) писав:

от такі екземпляри я не розумію. Що фони хочуть цим показати? типу сфою самостійністЬ?

Ні, цим вони хочуть показати те, що не хочуть бути в залежності від когось! :angry1:
  • 0

#60 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 02.09.2007 – 17:27

Якщо гроші є - значить вони відіграють важливу роль.І значить їх відсутність буде заважати.Бо важко думати про духовне якщо не маєш чим аробити на хліб :angry1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних