Перейти до вмісту

Чому глючать ігри?

Повідомлень в темі: 72

#61 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2251 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.09.2013 – 00:25

Перегляд дописуdeathfuck (09.09.2013 – 21:47) писав:

надіюсь вам ніколи не доведеться згадувати про дискету, бо коли стається чорний екран смерті (саме чорний), причиною чому кмос біоса, а програматора немає, то кризис мод паше саме з дискети)))зарано люди їх в домовину відправили, насправді це не так. Це вже переростає в окрему комп. філософську тему ;) дуже далеко вже від сабжу
Це вкрай рідкісне явище, я такого ще жодного разу особисто не зустрічав.
І сучасні материнські плати дозволяють шити та відновлювати BIOS не лише з FDD, а й з оптичних і флеш носіїв.

Цитата

Не все те що кризис то одразу гра)))
Не звертай уваги, це місцева фауна. Дуже товста.

Повідомлення відредагував Nameless One: 10.09.2013 – 00:27

• 0

#62 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 10.09.2013 – 05:40

Перегляд дописуФанат (09.09.2013 – 21:51) писав:

Що за кризис мод ?
Я є фанатом серії ігор Crysis, але жодного разу не чув про мод, який працює тільки з дискети.

Прикріплений файл  религия-Максим-горький-цитаты-566710.png   124.89К   0 Кількість завантажень:
  • 0

#63 Maryan5535

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 10.09.2013 – 07:16

слухайте хлопці,така фігня ігри глючать всі крім кантри ,комп стягує відео карта стягує ,самі параметри компа стягують шо то може бути підкажіть ????? :angry1:
  • 0

#64 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 10.09.2013 – 08:15

Перегляд дописуMaryan5535 (10.09.2013 – 07:16) писав:

слухайте хлопці,така фігня ігри глючать всі крім кантри ,комп стягує відео карта стягує ,самі параметри компа стягують шо то може бути підкажіть ????? :angry1:
іди вже на уроки, скоро починаються ;)

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 10.09.2013 – 08:16

• 0

#65 Maryan5535

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 10.09.2013 – 12:25

Перегляд дописуMr.Ripley (10.09.2013 – 08:15) писав:

іди вже на уроки, скоро починаються ;)

я хворий поможіть

Перегляд дописуMaryan5535 (10.09.2013 – 12:25) писав:

я хворий поможіть
з цим питаням
нащот лагів
  • 0

#66 deathfuck

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 10.09.2013 – 13:06

постав більш... хмм... офіційніше запитання. Що в твому розумінні "стягує" о_О ібо дупля не віддаю шо то таке і як то розуміти =)
  • 0

#67 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.09.2013 – 20:11

Перегляд допису_Ex (08.09.2013 – 22:48) писав:

ВСІ сиділи під антивірусами.
Е.. ні - у тому то і трабла була. :)

Перегляд допису_Ex (08.09.2013 – 22:48) писав:

я написав уже, але ж в подібних обмінах рідко хто читає опонента
Та ні - просто дуже важко читати настільки безграмотний текст. Ти зробив з мови те, що Гітлер з Польщі.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 10.09.2013 – 20:11

• 0

#68 muhasjo

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.09.2013 – 21:59

Перегляд дописуMaryan5535 (10.09.2013 – 07:16) писав:

Якщо все всьо "стягує", то пробуй іншу версію кантри.
  • 0

#69 deathfuck

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 10.09.2013 – 22:43

Перегляд дописуmuhasjo (10.09.2013 – 21:59) писав:

Якщо все всьо "стягує", то пробуй іншу версію кантри.
Шоб її теж глючило, і все було на одному рівні?)))
Досі догнати не можу догнати шо і кого "стягує" докупи
  • 0

#70 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1665 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 11.09.2013 – 01:40

Перегляд дописуPavlo_Taiko (10.09.2013 – 20:11) писав:

Е.. ні - у тому то і трабла була. :)
ні, не в цьому. Конфікер вразив ~12млн. машин, ти хочеш сказати, що всі ці не мали антивірус? Я тобі кажу, більшість їх мала, і ти це знаєш.
Взагалі цей твій приклад підтверджує мою а не твою правоту, це я мав його наводити, це значно логічніше. Ну то й розгляньмо певні характеристики його розповсюдження, - вони ж найкраще і показують, що треба було насправді робити для уникнення шкоди, і що не було ефективним:
1) червак вразив машини, на яких був антивірус. --- Евристика і решта проактивної фігні виявились лише псевдострахуванням. База старого шкідливого коду тут - як козі коньки. Проста констатація.
2) червак міг виконатися на машині, використовуючи вразливість, латка на яку була випущена виробником аж за рік (!) до появи червака.
--- про що це свідчить, і чи антивірус тут треба було включати?
З) зі зйомних носіїв червак запускав себе на наступну машину, через механізм автозапуску!
--- це взагалі без коментарів.
4) по локальній мережі червак розповсюджувався, намагаючись віддалено авторизуватися як адміністратор, перебираючи _примітивні_ паролі.
--- Навіщо тут антивірус, коли треба давати обл. запису адміністратора складний пароль плюс забороняти авторизацію після n-ої невдалої спроби політиками?
Плюс. Вразливість була в службі, ф-ціонал якої не всім треба. Це каже знову про культуру користування - зменшувати поверхню атаки треба до мінімуму, вимкнувши все чим не користуєшся, це правильний спосіб забезпечення безпеки.
Пробігши по всіх пунктах, бачимо, шо, шоб захиститися від цього конфікера, антивірус був не потрібен ні разу, навпаки, антивірус ніфіга не поміг захиститися, проти всіх його механізмів потрібні були зовсім інші речі, - достатньо було просто вчасно отримати оновлення, наприклад в цьому випадку. Тож знову питання: шо саме треба було вмикати користувачам і адміністраторам які обслуговують машини в організаціях?
І це "один з найнебезпечніших" прикладів шк.пз., що вже казати, шо решту к-чі просто тупо самі запускають, - без соц.інженерії та живність не може пройти. Не є ав замінником дотримання елементарних правил безпеки. Не нехтування якими як бачимо достатньо для значно кращого захисту ніж з ав і відключеним думанням.
А ти от так і не пояснив, чим в твоєму прикладі ав зарадив, шоб виправдати його ганяння і наведення тобою аргументу як доречного.
  • 1

#71 muhasjo

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.09.2013 – 08:55

Перегляд дописуdeathfuck (10.09.2013 – 22:43) писав:

Шоб її теж глючило, і все було на одному рівні?)))
Досі догнати не можу догнати шо і кого "стягує" докупи
та не в тому суть, хто кого стягує). Якщо комп не дуже старий і має відповідні ресурси для ігор, а ігра тормозить, то значить суть в грі, вона глючна якась. Інший випадок коли компу не хватає ресурсів, і гра налаштована по максимуму, то тоді да, від тормозів не втечеш.
Такщо Maryan5535 потрібно уважно вивчити будову свого компа і те, на що він здатен, ну і звісно, ігри які на ньому грати).
  • 0

#72 NikkiBoss

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 07.06.2015 – 23:21

Є такі програми які кажуть, підходе твік комп для ігр чи ні. Можливо почичтити треба, охолодженний краще працює
  • 0

#73 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 08.06.2015 – 00:13

http://www.pcadvisor...-image-3318759/
По анг написано , що можна робити якщо твій Віндоус-Пк підхопив "заразу", (я мало-що зрозумів там :) . )

Взагалі ідіоти що пишуть віруси/ботодотонети/щеякусь_***** - повні козли , розуму не вистачає щоб спробувати себе в іншій площині..... , так ці сопляки пишуть програмки, які ображають звичайних , користувачів як я :cry: , наприклад , у мене "сто" разів летіли Віндоус-ОС через оті віруси . Фу , писання отих, паб-вірусів це таке "гнидство", це така ницість і поспса, що страшне . :itshe:

реокмендую також поставити також Advanced System Care , Iobit Software , freware - допоможе очисти трошки Віндоус Системи.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних