←  Software

Теревені

»

Взлом Rar Zip Arj і т.і.

світлина Mr.Ripley 29.06.2007

Є архів забув до нього пароль які проги краще використовувати?
пароль точно латинськими літерами
розмір 5-8 символів
Відповісти

світлина Evol 29.06.2007

якщо не помиляюсь є програмка Advanced Archive Password Recovery (чи будь-яка інша), яка перебирає паролі до архівів. до zip-архівів паролі підібрати легше бо швидкість перебору більша (мабуть від алгоритму шифрування залежить), до rar-ів важче. оскільки ти точно знаєш, що пароль латинськими літерами, то підібрати його можна (особливо, якшо він на 5 символів :(). пробуй..

п.с.: є ще метод дистрибутивного підбору, коли вся кількість можливих комбінації розбивається на групи і кожна група підбирається на різних машинах, шо пришвидшує підбір.
Відповісти

Перегляд дописуEvol (29.06.2007 20:23) писав:

якщо не помиляюсь є програмка Advanced Archive Password Recovery (чи будь-яка інша), яка перебирає паролі до архівів. до zip-архівів паролі підібрати легше бо швидкість перебору більша (мабуть від алгоритму шифрування залежить), до rar-ів важче. оскільки ти точно знаєш, що пароль латинськими літерами, то підібрати його можна (особливо, якшо він на 5 символів :(). пробуй..

п.с.: є ще метод дистрибутивного підбору, коли вся кількість можливих комбінації розбивається на групи і кожна група підбирається на різних машинах, шо пришвидшує підбір.

пробував цю прогу шось дууууужжжжжжеее повільно вона працює
Відповісти

світлина Роланд 29.06.2007

LOГ
Тут є декілька софтин...
Алгоритм шифрування, який використовує WinRAR, має ключ довжиною 128 біт. Отже, загальна кількість варіантів перебору 2^128...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Щасти тобі у цьому нелегкому ділі! :( :blink:
Повідомлення відредагував Роланд: 29.06.2007 – 19:56
Відповісти

світлина phobos 29.06.2007

Перегляд дописуLOГ (29.06.2007 20:46) писав:

пробував цю прогу шось дууууужжжжжжеее повільно вона працює
Швидше не вийде ніяк, особливо якщо заархівовано раром останніх версій. Маю архів який розшифровую вже рік, комп вімкнений цілодобово.
Відповісти

світлина Archon-ua 29.06.2007

Перегляд дописуphobos (29.06.2007 19:55) писав:

Швидше не вийде ніяк, особливо якщо заархівовано раром останніх версій. Маю архів який розшифровую вже рік, комп вімкнений цілодобово.
Що ж ти туди запакував таке важливе ? :blink:
хоча я також колись сейви до Діабло запакував і забув пароль...
а я в паролі і лат. і кирилиця і цифри + різний регістр символів...
щоб взламати використовував Adwanced rar password recovery то воно мені сказало що брутфорсом буде десь 2 роки його ламати... :(
так і лежать мої сейви... на болванці в запароленому архіві... до кращих часів.. :aaa:
Відповісти

світлина Evol 29.06.2007

то який архів? (rar ?) великий за розміром? виклади кудись по можливості, якщо невеликий.
Відповісти

світлина Ґвинтик 29.06.2007

Швидкість підбору паролю прямо залежить від розміру архіву (це щодо RAR). Так що якщо архів важить кілька сотень мегабайт :(
Щодо Advenced RAR Recovery, то мені так і не вдалося знайти до нього нормальної крякалки...
Відповісти

Перегляд дописуҐвинтик (29.06.2007 22:23) писав:

Швидкість підбору паролю прямо залежить від розміру архіву (це щодо RAR). Так що якщо архів важить кілька сотень мегабайт :(

При чому тут. Розмір взагалі не впливає.

Важлива особиста інформація викласти не маю змоги.
Архів десь 40 метрів.
Повідомлення відредагував LOГ: 29.06.2007 – 21:27
Відповісти

світлина Evol 29.06.2007

Перегляд дописуҐвинтик (29.06.2007 22:23) писав:

Щодо Advenced RAR Recovery, то мені так і не вдалося знайти до нього нормальної крякалки...
якщо маєш версію 3.0 то виклади десь.
Відповісти

світлина Ґвинтик 29.06.2007

Перегляд дописуEvol (29.06.2007 22:45) писав:

якщо маєш версію 3.0 то виклади десь.
ftp://vintik.ihome.ua/pub/Install/Securit...y.v1.53-YAG.rar
Остання версія.
Відповісти

світлина дурне дитя з Венери 30.06.2007

phobos Ти шо з глузду з*їхав? Рік???!!!! Я повірити не можу.... капєц... Краще б попросив якогось хакера, а то блін... рік... Поки що в мене такої проблеми нема, але все одно може колись знадобиться)
А! Фобосе! Що ж там таке в архіві запаковано супер-важливого?
Відповісти

світлина Evol 30.06.2007

Перегляд дописуDimon (30.06.2007 19:41) писав:

phobos Ти шо з глузду з*їхав? Рік???!!!! Я повірити не можу.... капєц... Краще б попросив якогось хакера, а то блін... рік...
хакери за таке діло не беруться, бо часу вони не менше потратять :(
Відповісти

світлина hakUA 31.12.2007

всі проги довго переберають паролі
ьені допомогла ця http://letitbit.net/...------.rar.html
Відповісти

світлина phobos 08.01.2008

dryid_ua
hakUA
Вказуйте хоча б назви тих прог що викладуєте!
Відповісти

світлина Kirin 06.08.2008

Цікава інформація тут!!!
Відповісти