Перейти до вмісту

Адольф Гітлер

Повідомлень в темі: 289

Опитування: Адольф Гітлер - (200 користувачів проголосувало)

Мій Фюрер)

1. Велика особа ,котра змінила світ (54 голосів [27.00%])

Процент голосів: 27.00%

2. Безжалісний тиран!Убивця! (89 голосів [44.50%])

Процент голосів: 44.50%

3. Свій варіант............ (57 голосів [28.50%])

Процент голосів: 28.50%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 07.09.2007 – 09:11

Перегляд дописуСварус (3.09.2007 20:29) писав:

pinguiarium, можна джерело?

http://www.krotov.in...l/orw_hitl.html
  • 0

#82 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 07.09.2007 – 19:15

дякую, додав до "bookmarks" :cool1:
  • 0

#83 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.09.2007 – 12:28

Перегляд дописуБілий Дракон (28.07.2007 20:57) писав:

Люди не змінюються. Окремо взяті ми хороші (навіть Гітлер сам по собі), але в цілому ми однакові. Маючи диктатуру, могутню зброю і підтримку народу кожен з нас творив би те саме.
ya podgojus; z tim.
ya vzagali to proti fashizmu, samogo Gitlera zasudjuyu za deyaki rechi, a descho i pidtrimuyu. Ya rozumiyu yogo pragnennya keruvati svitom, ale ne rozumiyu chogo vin mav ubivati tam cigan , jidiv ta inshih....
  • 0

#84 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.09.2007 – 14:00

Перегляд дописуN@tsioN@list (29.08.2007 04:19) писав:

Один недолік що не згодився співпрацювати з Мельниківцями і Бандерівцями таким чином думаю б переміг у Другій світовій війні, один недолік у тому що не розрізняв українців і москалів і знищував доволі велику кількість українсько нації, також ще едолік що багато історичних пам’яток було знищено....
<_< смалиш. Не треба переоціюнювати ОУН-УПА ці сили мали локальний характер, а не загально світовий. З них, без них Гітлер всеодно програв би. Собаці собача смерть.....
  • 0

#85 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 09.09.2007 – 08:25

Перегляд дописуMarcos (8.09.2007 15:00) писав:

<_< смалиш. Не треба переоціюнювати ОУН-УПА ці сили мали локальний характер, а не загально світовий. З них, без них Гітлер всеодно програв би. Собаці собача смерть.....

Як жиш мене харять люди, які, нічого з себе особисто не представляючи, пробують бакланитьи Великих, бо, бачте, їхня позиція не співпада з позицією юзера. Хоч позиція юзера нафіг нікому нецікава і непотрібна, а позиція Людини захоплювала і захоплює мільйони людей......
  • 0

#86 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.09.2007 – 08:45

Перегляд дописуpinguiarium (9.09.2007 09:25) писав:

Як жиш мене харять люди, які, нічого з себе особисто не представляючи, пробують бакланитьи Великих, бо, бачте, їхня позиція не співпада з позицією юзера. Хоч позиція юзера нафіг нікому нецікава і непотрібна, а позиція Людини захоплювала і захоплює мільйони людей......
а зі словам треба обережно, шановний юзер <_< В мене є особимста думка про цю собаку і я її маю право висловлювати, а якщо ви на власну думку не здатні розжитись, то це ваші проблема. Гітлером захоплюються багато мільйонів ....нуну......багато мільйонів скінхедів та неонацистів, яких не приймає світова спільнота .Ну на таких фанів ця собака і заслуговує .
  • 0

#87 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 09.09.2007 – 11:21

Marcos, я не є ні скінхедом ні неонацистом. Тим не менше Гітлером захоплююсь. Крім того, що означає "світова спільнота"? Тупа демократія....убога більшість перемагає здорового глузду меншість. Приклад з життя держави - еліта (справжня) є небагаточисленою, зате простого люду - мільйони. Останній, не маючи ні достатніх знань ні вмінь, вирішує долю всього суспільства. Аналогічно з "світовою спільнотою", чхати я хотів на думку того стада, так само як Вам чхати на мою <_<
  • 0

#88 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.09.2007 – 11:35

я вже говорив, якби Гітлер не мав ненависті до євреїв, історія зовмім по-іншому визначила його. І заслуговує повагу хоча б зате, що маленька країна Німеччина кинула виклик всьому світу і досить не погано 6 років вела війну.
  • 0

#89 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 09.09.2007 – 17:29

Перегляд дописуMarcos (9.09.2007 09:45) писав:

а зі словам треба обережно, шановний юзер <_< В мене є особимста думка про цю собаку і я її маю право висловлювати, а якщо ви на власну думку не здатні розжитись, то це ваші проблема. Гітлером захоплюються багато мільйонів ....нуну......багато мільйонів скінхедів та неонацистів, яких не приймає світова спільнота .Ну на таких фанів ця собака і заслуговує .

Фани фанами, а праці Гітлера, промови Гітлера від цього ж не міняються. Потрібно брати краще від нього, як би ви до нього не ставилися....
  • 0

#90 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 16.09.2007 – 10:08

Перегляд дописуpinguiarium (9.09.2007 18:29) писав:

Фани фанами, а праці Гітлера, промови Гітлера від цього ж не міняються. Потрібно брати краще від нього, як би ви до нього не ставилися....
Як і від Сталіна.
  • 0

#91 SLASH

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 16.09.2007 – 14:56

ГітлЄр - чел серйозний :rolleyes: Скінхеди - тож ! Скінхеди - патріоти.....
Гітлер - борець за чистоту нації, але не правильні у ньго методи... Він хотів весь світ звільнити від людей з "нечистою" кров"Ю. Треба було лише в своїй країни таке робити а не в інших (Україні .... )
  • 0

#92 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 20.09.2007 – 00:37

скільки людей у таборах замучив насмерть, чи газом потруїв Убивця однозначно <_<
  • 0

#93 Наполеон34

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 22:21

Гітлер на мою думку загадкова особливість. Всі його називають тераномі я також. Проте не слід забувати що він людина дуже релігійна і віруюча.
  • 0

#94 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 28.10.2007 – 22:49

Велика особа! Страшні були в нього методи... Хотів би мати таку харизму як і у нього, але використовувати її у іншому руслі!
  • 0

#95 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 29.10.2007 – 12:37

От воно - підтвердження виразу "Добрими намірами встелена дорога до пекла"
Ми ж не в дурнуватому кіні живемо - не існує "чистого зла" або "зла заради зла".
Кожен так чи інакше прагне змінити світ на краще. Щоправда, різними методами.
Тільки в тому і питання - людина помилилася чи це тільки нам здається, що вона помилилася?
Бо історично так склалося - "Що перемогло - те і добро".
  • 0

#96 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Україна, м. Львів

Відправлено 29.10.2007 – 13:02

У Гітлера була утопійна ідея зробити світ ідеальним, єдина порошинка загадила би його, тому наш добренький диктатор вирішив знищувати усіх підозрілих, заслуговували вони цього чи ні (в тому числі психічно хворих і гомосексуалістів). Ця ідея була би дійсно чистим злом, якщо б сам Гітлер так вважав, але навпаки він був свято переконаний, що завдяки його діям запанує щастя, рівність і вічний мир :rolleyes: Думка прекрасна, жахливий тільки спосіб її виконання. Чогось такого, можливо, і варто було очікувати від людини, яка сама в собі містить стільки протирічь. Ну як можна бути вегетаріанцем по відношенню до тварин, але варваром до людей? <_<
  • 0

#97 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 29.10.2007 – 15:34

Перегляд дописуdandeLion (29.10.2007 13:02) писав:

Ну як можна бути вегетаріанцем по відношенню до тварин, але варваром до людей? :rolleyes:
Дуже просто. Вегетеріанцями стають не обов`язково з любові до тварин...скоріше з особистих мотивів і "містичних" вчень.
  • 0

#98 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 21.11.2007 – 09:52

Вистачило переглянути першу і останню сторінку....Нема слів - одні емоції. Чим захоплюєтесь? Величчю кого? Хотілось би спитати у тих, хто захоплюється ним - а чи є у вас близькі родичі, що загинули у війні? Що були вивезені, Що лишились сиротами? тощо...Стільки людей полягло...і вина їх була лише в тому, що родились не в тому місці і не в той час....Не знати чи захоплюєтесь ви так само до прикладу Онопрієнком чи Чикотилом? Чи захоплювались би коли б та жорстокість стосувалась саме вас? Зневажаю як скінхедів так і нацюків, що прочитають одну книжку за життя - буквар, і вчаться чужих і ворожих ідеологій, та ще й намагаються щось пропагувати. В нас є своя історія, є свої ідеологи, є досвід боротьби, є багато незавершених справ. Я зневажаю всіх, хто прославляє і захоплюється фашизмом і мені по-барабану ваша думка. так що можна мені не відповідати
Влучно і коротко сказав (здається) Адуфанчік - не всіх слабих війна побила.
  • 0

#99 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.11.2007 – 10:48

Зображення = Зображення
  • 0

#100 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 10:49

Перегляд дописуЛастiвочка (21.11.2007 09:52) писав:

Вистачило переглянути першу і останню сторінку....Нема слів - одні емоції. Чим захоплюєтесь? Величчю кого? Хотілось би спитати у тих, хто захоплюється ним - а чи є у вас близькі родичі, що загинули у війні? Що були вивезені, Що лишились сиротами? тощо...Стільки людей полягло...і вина їх була лише в тому, що родились не в тому місці і не в той час....Не знати чи захоплюєтесь ви так само до прикладу Онопрієнком чи Чикотилом? Чи захоплювались би коли б та жорстокість стосувалась саме вас? Зневажаю як скінхедів так і нацюків, що прочитають одну книжку за життя - буквар, і вчаться чужих і ворожих ідеологій, та ще й намагаються щось пропагувати. В нас є своя історія, є свої ідеологи, є досвід боротьби, є багато незавершених справ. Я зневажаю всіх, хто прославляє і захоплюється фашизмом і мені по-барабану ваша думка. так що можна мені не відповідати
Влучно і коротко сказав (здається) Адуфанчік - не всіх слабих війна побила.

Яке банальне порівняння. Онупрієнко, Чікатіла.... Найлегше взяти людину, яка повела за собою одну з найбільших націй Європи і поставити в один ряд із психопатами. Найсмішніше, шо такі люди думають, що фюрера теж чомусь відразу після їхнього порівняння всі мають сприймати за психопата...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних